Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
UWAGA WIKTOR Nieruchomości
Autor Wiadomość
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-06-17, 08:49   UWAGA WIKTOR Nieruchomości

Uwaga na pośrednika z biura handlu nieruchomościami WIKTOR.
Miałem przyjemność kontaktu z tym Panem. Nie polecam!
Ma dziwne metody pracy nie wspominając o naciąganiu ludzi.
8)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-06-17, 10:38   

Niestety ja też miałam kontakt z tym Panem i mogę tylko potwierdzić Twoje słowa :x Poza tym umowę ma rewelacyjnie sformułowaną :x Jak się wdepnie w takie bagno to ciężko się z niego wydostać :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-06-17, 11:18   

Rozmawiałem z ludźmi i dowiedziałem się jak gościu działa:
Podpisuje umowę pokazuje kilka mieszkań i tu zaczyna się jego trik.
Tylko on ma listę mieszkań, które pokazywał. Jak znajdzie się mieszkanie na wolnym rynku to facet wpiera, że on pokazywał to mieszkanie i żąda zapłaty za pośrednictwo. Wiem, że jest częstym bywalcem sądu.
Następny trik to dzwoni po ludziach, którzy chcą sprzedać mieszkanie mówiąc, że jest zainteresowany kupnem na miejscu okazuje się, że to handlarz i namawia żeby zlecić jemu sprzedaż mieszkania.
Jak poszedłem zerwać umowę to nie był zadowolony hihi. Kazałem jemu napisać na umowie, że pokazał nam tylko 3 mieszkania z dokładnym adresem po to żeby uniknąć chodzenia po sądach.
Podsumowując facet jest oszustem pierwsza klasa.
:twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-17, 11:33   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
kaja26_26 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-28, 10:52   

ja dzięki Bogu w porę wycofałam się z transakcji pilotowanej przez pana Woszcynę, nie z winy właściciela, czy mojej, ale po prostu facet tak zaczął mącić , kręcić, żądał od nas kupujących jakiś idiotycznych umów że podpiszemy umowę przedwstępną, itp., że odpuściliśmy. Był raczej niezadowolony :wink:
teraz jesteśmy na etapie zbywania naszego mieszkania i walczymy z gościem, bo zrywa prawie codzień nasze ogłoszenia, zresztą nie tylko on. Takie nie fair zachowanie widzę że się stało normą pan zeSkarbimierza, chcący sprzedać podobne robi to samo :twisted: ),
więc od AN wiktor trzymajcie się z dala
zresztą moje ponad roczne doświadczenie szukania domu na własną rękę i z pośrednikiem jest bardzo bogate, dlatego też an wiktor wypada najgorzej :!: jeżeli chodzi o fachowość i pomoc
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-07-28, 11:42   

Mogę potwierdzić wcześniejsze negatywne opinie. O tej agencji można powiedzieć, że jest niesolidna a metody jakimi się posługuje są co najmniej wątpliwe. Zwykłe naciągactwo. Należy uważać co się u niego podpisuje a najlepiej to zrezygnować z usług tej agencji. (Kiedyś byłem klientem tego pana). Ograniczanie się agencji tylko do wskazania oferty i branie za to sporych w końcu prowizji to chyba gruba przesada. :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
ursus 


Wiek: 55
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-08, 21:27   

Ja również odwiedziłem tego pośrednika=Wiktora=swego czasu.Po pięciu minutach rozmowy z tym panem stwierdziłem,że tracę czas i nic dobrego u niego nie załatwię.Muszę zabrać także głos w sprawie BN CIS przy Towarowej.Tam podpisaliśmy wraz z żoną z panią umowę na rok czasu,że poszuka nam mieszkania.Uiściliśmy drobną opłatę pani nie odezwała się ani razu.Kupiliśmy mieszkanie bez pośrednictwa.To jest najlepsza droga.
0 UP 0 DOWN
 
A1974 

Wiek: 49
Dołączył: 30 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-30, 23:09   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
zakochani 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-10, 22:28   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2007-11-11, 12:58   

Potwierdzam wszystko, co zostalo wczesniej napisane w 100% !!!!!

Na "pocieszenie" dodam, ze dosc czesto wyglada jakby ktos niezadowolony z jego uslug spuscil mu najnormalniej w swiecie ostry łomot....... :wink:


Proponuje zrobic ranking agencji nieruchomosci....
W/g mnie:

1. Gestor i Housetrader (szybko,rzetelnie,kompleksowo)-korzystalam, wiec wiem... :wink:
.
.
.
.
.
A potem dluuuuuuuuuuuuugo nic i moze kiedys bylby CIS, ale to juz raczej se newrati....a reszta to jedno wielkie dno!!!!
Ostatnio zmieniony przez Bajabajka 2007-11-11, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lemi 

Wiek: 64
Dołączył: 12 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-22, 07:49   

Dzieki za ostrzezenie. Przyznaje, ze mialem zamiar skorzystac z uslug tej agencji, ale po przeczytaniu umowy stwierdzilem, ze jest ona dziwnie skonstruowana i nie gwarantuje mi niczego poza klopotami w przyszlosci.
Facet dziala na zasadzie - "ty podpisz umowe, a ja ci pozniej nieboj sie"
0 UP 0 DOWN
 
zbsroka 

Wiek: 66
Dołączył: 25 Cze 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-26, 23:18   

Umówiłem sie telefonicznie z potencjalnym kupcem mieszkania. W umówionym czasie pojawił sie człowiek, który oświadczył, że jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i może sprzedać mieszkanie w cenie jaką żądałem. Początkowo się tym zirytowałem ale skoro chce sprzedać za cenę jaką żądam – czemu nie. Sprzedać mieszkanie nie jest łatwo pojawia sie wielu klientów, który za rogiem widzieli o wiele lepsze i znacznie tańsze mieszkanie i musiałem ich odsyłać za róg. Jeśli chodzi o biura to przyjmowali zlecenie ale narzekali, że cena jest za wysoka i nie podejmowali starań w sprawie sprzedaży mieszkania. Miałem też takie doświadczenia, że biura pobierały wstępne opłaty a potem dokumenty sprawy ginęły gdzieś w przepastnych szufladach tych biur i dopiero po mojej interwencji przypominano sobie o sprawie.
Pan Woszczyna sprzedał mieszkanie za cenę jaką żądałem. Zrobił to szybko i profesjonalnie. Być może jest specyficzny w swoim postępowaniu i metodach ale jest skuteczny, a to dla mnie najważniejsze. Jeśli jeszcze raz będę chciał sprzedać lub kupić nieruchomość na pewno sie do niego zgłoszę.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-27, 08:02   

niezła samo-reklama :)
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-27, 08:45   

No to powodzenia. Zwłaszcza przy zakupie mieszkania
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2008-06-27, 15:35   

zbsroka napisał/a:
Umówiłem sie telefonicznie z potencjalnym kupcem mieszkania. W umówionym czasie pojawił sie człowiek, który oświadczył, że jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i może sprzedać mieszkanie w cenie jaką żądałem. Początkowo się tym zirytowałem ale skoro chce sprzedać za cenę jaką żądam – czemu nie. Sprzedać mieszkanie nie jest łatwo pojawia sie wielu klientów, który za rogiem widzieli o wiele lepsze i znacznie tańsze mieszkanie i musiałem ich odsyłać za róg. Jeśli chodzi o biura to przyjmowali zlecenie ale narzekali, że cena jest za wysoka i nie podejmowali starań w sprawie sprzedaży mieszkania. Miałem też takie doświadczenia, że biura pobierały wstępne opłaty a potem dokumenty sprawy ginęły gdzieś w przepastnych szufladach tych biur i dopiero po mojej interwencji przypominano sobie o sprawie.
Pan Woszczyna sprzedał mieszkanie za cenę jaką żądałem. Zrobił to szybko i profesjonalnie. Być może jest specyficzny w swoim postępowaniu i metodach ale jest skuteczny, a to dla mnie najważniejsze. Jeśli jeszcze raz będę chciał sprzedać lub kupić nieruchomość na pewno sie do niego zgłoszę.


hahaha

P.S. Najlepsze jest zrywanie przez pana W. ogloszen o sprzedazy mieszkania bez posrednikow......sama widzialam, zreszta moje tez zrywal.... :roll:
Ostatnio zmieniony przez Bajabajka 2008-06-27, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nieruchomosci, uwaga, wiktor


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu