Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
draqa i dreyfusa pogrywajki w soldata i farkraja
Autor Wiadomość
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-17, 18:16   

dreyfus napisał/a:
I tak już zostało. Ale to dawne dzieje! :cry:
Wiem, że to nie na temat i nie ten dział, ale czy ktoś z Was grał kiedyś w „Soldat”?
(poza Tobą Draq bo wiem, że w niego pocinałeś) :-P


I wygrywałem :-P w SOLDZIA jak i FAR CRY (czyt. farkraja) :-P
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-17, 20:07   

draq napisał/a:
I wygrywałem :-P w SOLDZIA jak i FAR CRY (czyt. farkraja) :-P


Buahahahahaha!!
W marzeniach chyba!
Pamiętny wynik w 1 na 1! 37:14 DLA MNIE! Więc weź nie ściemniaj!
Ale jak się będziesz upierał to wyzwe Cię na pojedynek, dokopie Ci w Soldata i zrobie fotke (zrzut ekranu, czy jak to się tam nazywa) i wkleje na Forum aby udowodnić kto jest lepszy!

A Farcry! Ty dostawałeś od wszystkich! Wystarczyło, że ktoś pojawił się w pobliżu, a ty już panikowałeś! Do tego porażający wręcz brak jakiejkolwiek taktyki w Twoich działaniach (osłanianie, zapora ogniowa, przejmowanie wrogich flanek itd.). I nie gadaj mi, że szedłem zawsze sam bo to nieprawda! Ktoś w całej tej zgraji amatorów musiał się przebić przez pozycje wroga, zasiać jakiś zamęt w jego szeregach, aby całe to "mięso armatnie" za mną w końcu pomyślało o atakowaniu, a nie tylko o bezsensownej "wymianie ognia". I te Twoje gadanie w stylu "zróbmy cos w końcu razem, jesteśmy przecież w jednej drużynie"! Chętnie bym Cię osłaniał ale Ty masz dar jak mało kto do wpadania w krzyżowy ogień, do przypadkowego strzelania do swoich i zwracania na siebie uwagi! Jak w takim towarzystwie można coś konkretnego zdziałać? :evil:
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-17, 21:39   

Uprzedzam mój nick wymawia się "drak" a na spotkaniu fomurowiczów w relaxie zostałem nazwany przez Franca Zarrazo "draku" było smiechowo :D

dreyfus napisał/a:
Pamiętny wynik w 1 na 1! 37:14 DLA MNIE! Więc weź nie ściemniaj!
Ale jak się będziesz upierał to wyzwe Cię na pojedynek, dokopie Ci w Soldata i zrobie fotke (zrzut ekranu, czy jak to się tam nazywa) i wkleje na Forum aby udowodnić kto jest lepszy!


No w SOLDATA, faktycznie byłeś lepszy ale teraz mógłbym Cie pokonać :evil:

dreyfus napisał/a:
A Farcry! Ty dostawałeś od wszystkich! Wystarczyło, że ktoś pojawił się w pobliżu, a ty już panikowałeś! Do tego porażający wręcz brak jakiejkolwiek taktyki w Twoich działaniach (osłanianie, zapora ogniowa, przejmowanie wrogich flanek itd.)


Tu przegiąłeś !!! Cwaniak jesteś bo mam słabą kartę graficzną i mi się cieło.
A kto uczył Cię grać?
Ostatnio zmieniony przez draq 2006-06-17, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-17, 22:38   

draq napisał/a:
Tu przegiąłeś !!! Cwaniak jesteś bo mam słabą kartę graficzną i mi się cieło.


Dziwna sprawa bo jak byłem u Was, Ty i twój brachol pocinaliście w Farcray-a i się nie zacinało. Poza tym twój tatko spokojnie przeszedł tą grę na tej "słabej karcie", więc chyba aż tak strasznie nie było!

draq napisał/a:
A kto uczył Cię grać?


No na pewno nie Ty! :x
drKiller i jego brachol nauczyli mnie podstaw! Resztę opanowałem metodą prób i błędów!
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-17, 23:20   

I byłbym zapomniał!

draq napisał/a:
I wygrywałem :-P w SOLDZIA


draq napisał/a:
No w SOLDATA, faktycznie byłeś lepszy


Widzisz jak kłamiesz dookoła! Chciałeś żeby Forumowicze myśleli, że jesteś lepszy ode mnie w Soldata, a jak tylko zobaczyłeś wynik jednej z naszych potyczek (specjalnie zapamiętałem wynik, bo domyślałem się że w przyszłości będziesz twierdzić że to Ty byłeś lepszy) to od razu piszesz coś innego!

Apel do Forumowiczów! Uważałbym na to co pisze draq, bo pewnie właśnie wciska Wam kit! :x

draq napisał/a:
No w SOLDATA, faktycznie byłeś lepszy ale teraz mógłbym Cie pokonać :evil:


Tak jasne! Po grubo ponad półrocznej przerwie w graniu myślisz że pokonałbyś mnie. Ty nawet grając codziennie po kilka godzin nie byłeś w stanie mnie pokonać! A jak trafił się tam kiedyś jakiś remis (akurat wogóle nie chciało mi się grać, a ten @$^#&$* draq błagał mnie o jeden meczyk) to euforia niespotykana! Pewnie już nie pamiętasz jak rozpowiadałeś jaki to jestem cienki, a Ty jakim jesteś mistrzuniem. Rzygać się chce!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-18, 08:58   

Jołki!

Ja tam nie gram w gry komputerowe. Ale mam taką karciankę /jeszcze/ WARCRY. TO chyba nie ma nic wspolnego z Far Cry?

Pozdroksy
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-18, 09:41   

dreyfus napisał/a:

draq napisał/a:
I wygrywałem :-P w SOLDZIA


draq napisał/a:
No w SOLDATA, faktycznie byłeś lepszy


Widzisz jak kłamiesz dookoła! Chciałeś żeby Forumowicze myśleli, że jesteś lepszy ode mnie w Soldata, a jak tylko zobaczyłeś wynik jednej z naszych potyczek (specjalnie zapamiętałem wynik, bo domyślałem się że w przyszłości będziesz twierdzić że to Ty byłeś lepszy) to od razu piszesz coś innego!


Czy nikt nie widzi języka w pierwszej wypowiedzi ???
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-18, 11:55   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ja tam nie gram w gry komputerowe. Ale mam taką karciankę /jeszcze/ WARCRY. TO chyba nie ma nic wspolnego z Far Cry?


Ja natomiast nie gram w gry karciane! Zawsze wydawały mi się strasznie trudne i nie do opanowania!
Natomiast Warcry chyba widziałem u jednego z kumpli, ale to już było jakiś czas temu!
Warcry jeśli dobrze pamiętam to jedno wielkie pole bitwy, na którym walczą siły dobra i zła! Dobrze pamiętam?
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-18, 12:40   

dreyfus napisał/a:
Warcry jeśli dobrze pamiętam to jedno wielkie pole bitwy, na którym walczą siły dobra i zła! Dobrze pamiętam?


Chyba to było Warcraft :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-18, 13:18   

dreyfus napisał/a:

Ja natomiast nie gram w gry karciane! Zawsze wydawały mi się strasznie trudne i nie do opanowania!
Natomiast Warcry chyba widziałem u jednego z kumpli, ale to już było jakiś czas temu!
Warcry jeśli dobrze pamiętam to jedno wielkie pole bitwy, na którym walczą siły dobra i zła! Dobrze pamiętam?


I przez to własnie, pomimo ich ceny, uważam, że czasami warto było. One prowokowały do myślenia, do składania deckow itd... Co prawda można było wtopić furę kasy, ale za to czasami jaka zabawa była. No chyba, że się trafiło na kilku dekli, z ktorymi czasami miałem wątpliwą przejmność grać.

AlferX - WARCRY :) . Wiem, co piszę, bo jeszcze mam trochę kart.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-18, 15:21   

Kiedyś sam chciałem zacząć grać w karcianke Magic The Gathering ale jakoś mi przeszło,teraz troche żałuje bo gdybym się wciągnął myśle że zabawa była by niezła. Ja gram teraz aktualnie w Lineage 2.

Podaje adres do stronki gdzie po zarejestrowaniu dostaje się klucz i darmowy 10 dniowy dostęp darmowego grania w World of Warcraft,fajna sprawa patrząc na to że ta gra jest płatna i trzeba miesięczmnie abonament bulić (prywatne serwy są za darmoche) oto ten link:

https://login.blizzard.fi...ion/wow_raf.htm
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-18, 17:25   

Równierz aktualnie gram w LINEAGE2, ale powoli gierka nudzi mi się i chciałbym pograć w WOW-a (world of warcraft) :D

TC napisał/a:
Kiedyś sam chciałem zacząć grać w karcianke Magic The Gathering ale jakoś mi przeszło,teraz troche żałuje bo gdybym się wciągnął myśle że zabawa była by niezła


Franco Zarrazzo napisał/a:
I przez to własnie, pomimo ich ceny, uważam, że czasami warto było. One prowokowały do myślenia, do składania deckow itd... Co prawda można było wtopić furę kasy, ale za to czasami jaka zabawa była. No chyba, że się trafiło na kilku dekli, z ktorymi czasami miałem wątpliwą przejmność grać.


Czy to są karty takie hmm w stylu RPG? czy na podstawie bajki yougi-oh ( jugi oh :D )
Potwory takie rzeczy? ulepszanie ataku coś w tym stylu?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-18, 17:34   

draq napisał/a:

Franco Zarrazzo napisał/a:
I przez to własnie, pomimo ich ceny, uważam, że czasami warto było. One prowokowały do myślenia, do składania deckow itd... Co prawda można było wtopić furę kasy, ale za to czasami jaka zabawa była. No chyba, że się trafiło na kilku dekli, z ktorymi czasami miałem wątpliwą przejmność grać.


Czy to są karty takie hmm w stylu RPG? czy na podstawie bajki yougi-oh ( jugi oh :D )
Potwory takie rzeczy? ulepszanie ataku coś w tym stylu?


Na podstawie Warhammer Fantasy Battle zrobiono karciankę strategiczną. Postacie, armie i czary są tożsame. I bardzo ładne karcioszki. Przecudne wręcz. Jak chcesz możemy się umówić na kuknięcie.

Pozdro

Fr.
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-18, 17:43   

Sprubować można :D poczytam o tym. Jak byłem mały to grałem w POKEMONY heh, a gra na PC, Warhammer jak się spisuje?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-18, 18:00   

draq napisał/a:
Sprubować można :D poczytam o tym. Jak byłem mały to grałem w POKEMONY heh, a gra na PC, Warhammer jak się spisuje?


Nie rozumiem pytania? Chodzi o to, jak się spisuje na PC?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: draqa, dreyfusa, farkraja, pogrywajki, soldata


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu