Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ocean zabaw OŚMIORNICZKA - sala zabaw dla dzieci Brzeg
Autor Wiadomość
Asia Florczak 



Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-08-16, 08:10   

W takich samych, czyli od pon do niedz w godz. 11-19, gdyż ostatecznie zapisane zostało tylko 2 dzieci i będzie to w tych samych godzinach :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2010-08-17, 21:32   

Można prosić jakiś cennik?
0 UP 0 DOWN
 
Asia Florczak 



Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-08-18, 19:18   

Do zapoznania się z aktualnym cennikiem zapraszamy na
www.osmiorniczka.net
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2011-02-06, 00:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jutekkk 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-01, 10:52   

Fajny pomysł z tą ośmiorniczka...mozna codziennie zopstawiac dzieci na czas pójścia do pracy?Dzień w dzień....
0 UP 0 DOWN
 
Asia Florczak 



Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-01, 14:30   

Tak, jeśli jest to dziecko, które nie potrzebuje spać w dzień. Wszystko jest do ustalenia. Proszę o kontakt na 516 33 02 33 lub osobiście w Ośmiorniczce :)
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
s.k. 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-21, 10:33   

Witam,

a co myślicie o pomyśle, by w Brzegu powstała sala zabaw dużo większa od istniejących, gdzieś bliżej centrum? mam na myśli taką z kilkudziesięciometrową, dwupoziomową konstrukcją, tzw. małpim gajem (tunele, kładki, duży basen z piłkami, zjeżdzalnie... itd). Oprócz tego jakieś trampoliny, ściany wspinaczkowe, dmuchańce. W sali zabaw opiekunowie w ramach opłacenia pobytu dziecka moglib sie napic kawy, herbaty, skorzystać z internetu...
Ostatnio zmieniony przez s.k. 2010-09-21, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
aga76 


Wiek: 47
Dołączyła: 27 Maj 2010

UP 3 / UP 11



Wysłany: 2010-09-21, 11:37   

świetny pomysł wieksza sala,gdzie mamy mogłby swobodnie napic sie kawy a jednoczesnie miec swojego malucha na oku :D popieram pomysł
0 UP 0 DOWN
 
s.k. 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-21, 13:59   

Chciałabym zauważyć - a propos poprezdnich postów - że sala zabaw w ramach swojej działalności -jeśli to jest tylko sala zabaw a nie punkt przedszkolny - nie może sprawować kilkugodzinnej opieki nad dziećmi połączonej z posiłkami dla nich itd. Do tego konieczne są specjalne zezwolenia, wymogi są bardzo ściśle sprecyzowane.
0 UP 0 DOWN
 
Asia Florczak 



Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-21, 20:58   

Witam.

Nie do końca ma Pani sprawdzone informacje. Obowiązujące obecnie formy wychowania przedszkolnego: przedszkole publiczne, niepubliczne, zespół przedszkolny i punkt przedszkolny owszem muszą mieć specjalne zezwolenia, no i są przede wszystkim dotowane przez Państwo. Jednakże może Pani prowadzić prywatną opiekę nad dziećmi nawet u siebie w domu. Od rodziców zależy gdzie i komu powierzą swoje dziecko. A Ośmiorniczka w ramach swojej działalności zajmuje się prywatną opieką nad dziećmi - a propos... Wybitnie zmniejszyło by się bezrobocie w Polsce, gdyby wszystkie panie opiekujące się dziećmi za pieniądze popędziły zarejestrować legalną działalność :D
0 UP 0 DOWN
 
s.k. 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-22, 08:04   

Skoro Pani prowadzi taką działalność to pewnie ma Pani szersze informacje. Ja nie chcę atakowac czy krytykowac, tylko piszę to co wiem. A jesli opiekuje się Pani grupą dzieci w ramach prowadzonej działalności gospodarczej i w wynajmowanym lokalu - bo domniemam że taką jest sala zabaw - to wymagania są inne niż zatrudnie opiekunki. Tymbardziej że jeśli dziecko przebywa tam kilka godzin i serwowany jest mu posiłek to sprawa jeszcze bardziej się komplikuje. Ma Pani rację ze rodzice powierzają swoje dzieci na własną odpowiedzialność i tam gdzie chcą - ale w razie odpukać oczywiscie - jakiegoś wypadku czy choćby ich niezadowolenia to Pani odpowiada za spełnienie wszystkich wymogów a nie oni.
Zasugerowałam się nazwą Sala zabaw. A to działalność rozrywkowa i usługowa, gdzie dzieci pozostają pod opieką rodziców. Ale skoro ma Pani poszerzony zakres usług to zwracam honor. Pozdrawiam i powodzenia :)
0 UP 0 DOWN
 
Asia Florczak 



Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-22, 14:31   

Wcale nie poczułam się krytykowana :) Każdy ma prawo się wypowiadać.
Nie ma różnicy czy opieka nad dziećmi jest prowadzona w prywatnym domy opiekunki czy w wynajmowanym lokalu. Zależy to tylko od prowadzącego działalność. Sprawa posiłków jest rozwiązywana najczęściej cateringiem. Wiele punktów opieki nad dziećmi w Polsce działa w ten sposób. Jest typowa różnica pomiędzy prywatną niedotowaną formą opieki nad dziećmi, a np. punktem przedszkolnym, gdzie Państwo dopłaca do każdego dziecka co m-c, gdzie realizuje się typowy program nauczania przedszkolnego.
Odnośnie zadowolenia czy niezadowolenia...Nie da się każdego zadowolić:-) Rodzice dzieci chodzących do publicznego przedszkola też nie zawsze są zadowoleni. A wypadki.. no cóż...zdarzają się wszędzie nawet we własnym domu :| .
W Ośmiorniczce nawet jeśli rodzic jest na sali z dzieckiem, a nie pozostawia go pod naszą opieką, to również trzeba się dzieckiem opiekować i dbać o bezpieczeństwo, gdyż dzieci miewają czasem naprawdę różne dziwne pomysły i nie wyobrażam sobie np. dwulatka, który wchodzi odwrotną stroną na zjeżdżalnię dmuchańca, z góry zjeżdża juz inne dziecko, rodzic swobodnie pije kawę przy stoliku, zagadał się z kimś, lub zaczytał w gazecie, a ja nie reaguję. Trzeba pilnować, przestrzegać i mieć zawsze otwarte oczy na wszystko.
Pozdrawiam serdecznie :)
0 UP 0 DOWN
 
s.k. 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-22, 18:02   

A tak z czystej ciekawości - jakie PKD obowiązuje na prowadzenie takiej jak Pani to nazywa - prywatnej opieki nad dziećmi? bo wiem jakie PKD powinna mieć sala zabaw ale w ramach tego PKD nie miesci się żadna opieka nad dziećmi....
0 UP 0 DOWN
 
Asia Florczak 



Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-22, 22:28   

Taak...Podobnie się działo w przypadku "Muchomorka"...

Zapraszam wszystkich na miłą zabawę w Ośmiorniczce :)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-09-23, 10:18   

hmm kolejne dziwne pyatnia na forum, które powinno się wyjaśniać w spotkaniach face to face bo tak szczerze to co kogo obchodzi jakie PKD ma zgłoszone właścicielka??? Jeśli takie szczegóły kogoś interesują to powinien wbić albo do właścicielki albo do um miasta żeby sprawdzić jakie PKD na co i po co i dla kogo :-P Pachnie mi tu hmm jakby to określić?? zawiścią ??? hehe i to rodzica??? hm... :-P Są dwie sale zabaw dla dzieci i słyszałem o powstającej trzeciej. z racji braku miejsc w przedszkolach i żłobkach wielu rodziców ratują jakiekolwiek rozwiązania związane z opieką maluchów i każdy zainteresowany i tak własno ocznie ręcznie i nożnie sprawdzi wszystkie możliwosci i kompetencje wszystkich punktów przedszkolnychpunktów opieki czy jak to zwał wiec po co takie drążenie "a co tam Pani ma w PKD i wniosku i umowie i jakie umowy i zkim i po co itp. Ostatnio oglądałem po raz 20 Psy 2 tvp 2 i szybko nasuwa mi się cytat określający takie zachowanie heheheheh :evil:
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-23, 20:29   

a co to jest PKD?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, dla, dzieci, ocean, osmiorniczka, sala, zabaw, zabaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu