Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jacek Opałka trenerem Stali Brzeg
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-21, 12:20   Jacek Opałka trenerem Stali Brzeg

Jacek Opałka (na zdjęciu) jest nowym trenerem zespołu seniorów Stali Brzeg. Nowy szkoleniowiec w poniedziałek podpisał umowę z klubem, a już dzisiaj spotka się z zawodnikami pierwszego zespołu. Do tej pory prowadził Rolnika Wierzbica Górna, w którym zajął czwarte miejsce na mecie IV ligi.

więcej: http://stalbrzeg.futbolow...tali-brzeg.html
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-21, 14:31   

Trener z zewnątrz, który na pewno nie zna brzeskich pilkarzy i zamiast wykorzystywac potencjał chłopaków z brzegu i okolic, pewnie przyjdzie ze swoimi zawodnikami....;/
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-21, 19:22   

P_J napisał/a:
Trener z zewnątrz, który na pewno nie zna brzeskich pilkarzy i zamiast wykorzystywac potencjał chłopaków z brzegu i okolic, pewnie przyjdzie ze swoimi zawodnikami....;/

nie pisz bzdur, jak nie masz pojęcia o czym piszesz. Po czym wnosisz, że "na pewno nie zna brzeskich piłkarzy"? To akurat jest bzdura i to z kilku powodów... jak nie wiesz jakich to się dowiedz, a jak nie masz skąd to milcz...
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-21, 20:20   

Hehehe, nie mam zamiaru sie kłócić. Powiedziałem co myśle. Zobaczymy zatem w sezonie kto bedzie grał. Jeden już był co niby świetnie znał brzeskich piłkarzy, a połowe wyrzucił z klubu chcąc ściągnąc prawie całe lipki do brzegu ;] 8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-21, 20:26   

Czas pokaże kto ma rację, a optymiści dłużej żyją :)
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-25, 15:57   

Bzdury to akurat piszesz Ty!!! Skoro jesteś taki mądry to rozejrzyj sie ilu chłopaków, którzy kiedyś decydowali o sile brzeskich juniorów ( co roku chłopaki walczyli o pudło ) gra teraz gdzieś po okolicznych wioskach i sie marnuje. Tylko dlatego, że macie jakąś wizje zrobienia 3 ligi, a efekt tej waszej inteligencji mamy do teraz-ciągle siedzicie w tej śmiesznej 4 lidze ( a przeciez to dawna okręgówka). Zamiast ściągnąc większość tych zawodników i zatrudnić trenera, który potrafi zmobilizować chłopaków do walki, a co za tym idzie, do dobrych wyników w grze, to wy bierzecie ludzi zewnątrz, a na koniec sezonu modlicie sie żeby nie spaśc do niższej klasy. To własnie wy niszczycie, naszą brzeską piłke, po przez nieprzemyślane decyzje i brak szacunku do młodych byłych zawodników BTP Brzeg!!! :x :x :x
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-25, 16:48   

Skoro masz receptę to działaj. Ja chętnie ustąpię miejsca, nie żartuję.
0 UP 0 DOWN
 
Discover 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-25, 21:40   

Co prawda to prawda,poprzedni trener sciagnal zawodnikow z lipek i to mialo byc wielkie wzmocnienie dla brzeskiego klubu.Niestety na nic sie to nie zdalo.Brzeg walczyl jedynie o utrzymanie zamiast walczyc o mistrza. Smieszne jest to wszystko co sie dzieje w tym klubie,dzialaja tam same uklady i chyba juz nigdy sie to nie zmieni :x
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-26, 14:52   

Ustąpić miejsca to powinieneś Ty, jak i połowa tego zarządu już kilka lat temu. Jak napisał kolega wyzej, ciągle w tym zarządzie są układy i nawet jak jeden odchodzi z danego stanowiska to na jego miejsce przychodzi kolejny znajomy, który robi to samo a poprzednikowi daje sie 'inne stanowisko' a tak naprawde to tylko inną nazwe stanowiska, co za tym idzie wszystko zostaje w 'rodzinie'. Przykład mamy byłego trenera brzegu, pana D. został zwolniony z funkcji szkoleniowca ale dostał inne stanowisko więc nadal działa w tym klubie. To jest już po prostu śmieszne!!!!. Wiec mam pytanie czy nie wstyd wam, że sąsiednia Oława potrafiła zrobić pożądny zespół, który utrzymuje sie na wysokim poziomie, a wy ciągle uważacie sie za najmądrzejszych i nie dacie sobie nic przetłumaczyć??? Panowie prosze was tylko o to, żebyście w końcu poszli po rozum do głowy i zostawili ten zasłużony klub ludziom, którym naprawde zależy na brzeskiej PIŁCE NOŻNEJ.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-26, 15:05   

Człowieku, czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że ustąpię miejsca jeżeli mnie zastąpisz. Jeżeli, tak jak piszesz, są ludzie mądrzejsi, którzy lepiej by zarządzali klubem, to mi ich pokaż. Niech się ujawnią, niech działają. Ja tego nie muszę robić, jak zjawi się ktoś kto będzie lepszy, to niech działa, ja nie mam nic przeciwko temu. Tylko proszę, odpowiadaj na temat, a nie tocz piany.
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-26, 15:30   

Jestem tylko piłkarzem. Nie mam zamiaru zajmować sie menadżerką czy czymś podobnym. To nie leży w mojej kwestii. To jest forum, na którym każdy ma prawo powiedzieć co myśli. Ja już napisałem co myśle. Byłem związany z brzeskim klubem bardzo długo, a teraz boli mnie jak widze co sie tam dzieje. A piana to chyba ciekła Tobie pisząc "nie pisz bzdur, jak nie masz pojęcia o czym piszesz" i takie tam. Niepotrzebnie sie teraz spinasz. Naprawcie to co zepsuliście 8) Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-26, 15:34   

Ale ja się wcale nie spinam, nie obchodzi mnie co myślisz o klubie, czy o innych ludziach, ale jak piszesz nieprawdę o mnie to muszę to skorygować. A te "bzdury" dotyczyły tego, że napisałeś, że nowy trener na pewno nie zna brzeskich piłkarzy. Z tego co wiem to zna wielu z tych którzy grają tu teraz, ale i tych, którzy są wychowankami, a grają w innych klubach. To, że być może nie zna Ciebie nie oznacza, że nie zna innych.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-26, 15:37   

A jeszcze jedno, napisz konkretnie co zepsuliśmy. Nie wiem, czy znasz historię klubu, ale jeżeli znasz, to napisz kiedy w klubie było lepiej (konkrety) od czasu kiedy powstało BTP (1994 rok).
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-26, 21:22   

Hehe ale ja wcale nie pisze tutaj we własnym interesie. Pisze tylko w interesie chłopaków, którzy w brzegu grać powinni już dawno. Ja mam swoje granie i jestem z tego zadowolony, więc jak juz mówiłem w brzegu sie wychowałem i ten klub mam w jakiś sposób w sercu wiec boli mnie widząc co tam sie dzieje. Co zepsuliście? zepsuliście kilku naprawde dobrych chłopaków wyrzucając ich z klubu z brakiem szacunku a na ich miejsce ściagneliście 'kolegów' których gra wywołuje śmiech i oburzenie jednocześnie ;) zespuliście kilka dobrych lat, które mogły owocowac w sukcesy brzeskiej piłki dając awans i gre w takiej lidze, jakiej sie nalezy temu miastu już od dawna;)
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-26, 22:25   

A mógłbym do tego jeszcze dodać, ze zepsuliście dobre imię tego klubu. Bo najwidoczniej ja w przeciwieństwie do Ciebie rozmawiam z ludźmi, którzy MIEDZY INNYMI kiedyś byli głęboko w tym klubie czy to piłkarsko czy trenersko i ich zdanie na ten cały temat, uwierz mi jest takie samo jak moje. Kazdy z nich załamuje ręce na to co robicie. połowa z nich własnie przez wasze zachowania całkowicie wykluczyła powrót do brzeskiego futbolu. Więc moja rada jak uleczyć brzeską piłke??? cały zarząd do dymisji i w ich miejsce kompletnie NOWI ludzie. Pozdro ;D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, jacek, opalka, stali, trenerem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu