Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Internetowe Wydanie Gazety P.O. Powiatu Brzeskiego
Autor Wiadomość
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-24, 07:43   

mulder napisał/a:
pomysłów na podchwycenie elektoratu mało

Nie zamierzam "podchwycać elektoratu". Wierzę w inteligencję wyborców. Ci, którzy pozwalają siebie "podchwycać" już są zagospodarowani :wink:
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-24, 08:37   

nikoś napisał/a:
Panie Kowalczyk. Pana komentarze są na poziomie przedszkolaka. Skąd ta gorycz w Pana postach? Czyżby coś w życiu nie wyszło? Za duże ambicje, a za małe mozliwości? A może ktoś domaga się zwrotu pożyczki? Koleś odmówił wspólnej nocki? Nie wiem ...


Pani(an?) nikoś
Gdzie rzekomą gorycz dojrzałeś (łaś?)? Przewodniczący jest zaiste przystojny, nieprawdaż?
No i "mondrość we w nim" ogromna. Podobna do twych komentarzy. Znaczy do ich podniebnego poziomu :evil:

SCALONO --->

Panie Franiu
Jak tam z waszymi POlszewickimi organami? Ksyś zbrnił odpowiadać?
Serdeczności... Serdelki... POlszewiku
Ostatnio zmieniony przez ManiekBRG! 2013-11-22, 09:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-24, 09:07   

PK napisał/a:
nikoś napisał/a:
Panie Kowalczyk. Pana komentarze są na poziomie przedszkolaka. Skąd ta gorycz w Pana postach? Czyżby coś w życiu nie wyszło? Za duże ambicje, a za małe mozliwości? A może ktoś domaga się zwrotu pożyczki? Koleś odmówił wspólnej nocki? Nie wiem ...


Pani(an?) nikoś
Gdzie rzekomą gorycz dojrzałeś (łaś?)? Przewodniczący jest zaiste przystojny, nieprawdaż?
No i "mondrość we w nim" ogromna. Podobna do twych komentarzy. Znaczy do ich podniebnego poziomu :evil:


Jeżeli to miała być ironia, to bardzo niskiego lotu. Nie przystoi tak znamienitemu REDAKTOROWI NACZELNEMU wspaniałej PPB. Napiszmy coś o Pana szefie, może będzie śmieszniej? A może wpadnie jakaś premia? Chętnie pomogę, to może być ostatnia okazja.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-24, 09:14   

nikoś napisał/a:
Jeżeli to miała być ironia, to bardzo niskiego lotu. Nie przystoi tak znamienitemu REDAKTOROWI NACZELNEMU wspaniałej PPB. Napiszmy coś o Pana szefie, może będzie śmieszniej? A może wpadnie jakaś premia? Chętnie pomogę, to może być ostatnia okazja.

Krynico IRONII !!! Latający(ca?) podniebnie. Pomóż!!! Okazja jeśli ostatnia to warto!!! Tylko oświeć mnie kto on - ten mój szef? Puszczewicz? Usiarczyk? Krzewicka? Podgórny?
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-24, 09:14   

Marcim B. napisał/a:
mulder napisał/a:
pomysłów na podchwycenie elektoratu mało

Nie zamierzam "podchwycać elektoratu". Wierzę w inteligencję wyborców. Ci, którzy pozwalają siebie "podchwycać" już są zagospodarowani :wink:


Oczywiście, najlepiej nic nie robić, nie pokazywać się, bo a nuż wyjdzie na wierzch niekomptetencja, albo cos gorszego. Wielka mi polityka, siedzieć cicho.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-24, 09:27   

nikoś napisał/a:
Oczywiście, najlepiej nic nie robić, nie pokazywać się, bo a nuż wyjdzie na wierzch niekomptetencja, albo cos gorszego. Wielka mi polityka, siedzieć cicho.


Pewnie najdoskonalszą odmianą wielkiej polityki są działania Puszczewicza Krzysztofa. Zwłaszcza w zakresie "łatania wszystkich dziur w mieście i budowania wałów". Za chwile na stronie wodza będą pewnie jakieś stare kamienice. Byle wódz sprawdził czy aby są miejskie ... :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-24, 09:30   

PK napisał/a:
nikoś napisał/a:
Jeżeli to miała być ironia, to bardzo niskiego lotu. Nie przystoi tak znamienitemu REDAKTOROWI NACZELNEMU wspaniałej PPB. Napiszmy coś o Pana szefie, może będzie śmieszniej? A może wpadnie jakaś premia? Chętnie pomogę, to może być ostatnia okazja.

Krynico IRONII !!! Latający(ca?) podniebnie. Pomóż!!! Okazja jeśli ostatnia to warto!!! Tylko oświeć mnie kto on - ten mój szef? Puszczewicz? Usiarczyk? Krzewicka? Podgórny?


Stara grecka maksyma mówi "Jeżeli chcesz znaleźć sprawcę, patrz kto ma w tym interes". Jedynym zainteresowanym oczernianiem domniemanego konkurenta jest tylko kontrkandydat. Ponieważ ciągle atakujesz tylko jedną stronę, to wiadomo kto jest Twoim szefem. Daje się Pan tak jemu omotać, że nie stać Pana na własne zdanie i opinie. Wszystko pod dyktando. I to ma być REDAKTOR?

P.S. W dalszym ciągu styl odpowiedzi bez zmian. Pamiętam z przedszkola taką sytuację: kolega do kolegi:
- Jesteś durny!
- Nie to ty jesteś durny!
- A ty jesteś jeszcze durniejszy!
- Nie, to ty jesteś durny do n-tej potęgi!
I tak do poobiedniej drzemki...
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-24, 09:35   

nikoś napisał/a:
Jedynym zainteresowanym oczernianiem domniemanego konkurenta jest tylko kontrkandydat. Ponieważ ciągle atakujesz tylko jedną stronę, to wiadomo kto jest Twoim szefem. Daje się Pan tak jemu omotać, że nie stać Pana na własne zdanie i opinie. Wszystko pod dyktando. I to ma być REDAKTOR?

Troszkę się tobie pomieszało! Kogo oczerniam? Kiedy i gdzie? Daj choć jeden przykład. Druga sprawa. Co to znaczy "domniemany konkurent". Czy ja do czegoś konkuruję? Trzecia rzecz. Kto mnie omotał? Pliiizzzzz!!! Powiedz!
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-24, 09:44   

PK napisał/a:
nikoś napisał/a:
Jedynym zainteresowanym oczernianiem domniemanego konkurenta jest tylko kontrkandydat. Ponieważ ciągle atakujesz tylko jedną stronę, to wiadomo kto jest Twoim szefem. Daje się Pan tak jemu omotać, że nie stać Pana na własne zdanie i opinie. Wszystko pod dyktando. I to ma być REDAKTOR?

Troszkę się tobie pomieszało! Kogo oczerniam? Kiedy i gdzie? Daj choć jeden przykład. Druga sprawa. Co to znaczy "domniemany konkurent". Czy ja do czegoś konkuruję? Trzecia rzecz. Kto mnie omotał? Pliiizzzzz!!! Powiedz!


Liczyłem na pewną dozę inteligencji ... Przepraszam!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-09-24, 13:29   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Nie wiem, ile Ciebie tam jest, skoro się obwołujesz jakimś głosem szerszego gremium, cytat:
"mam przekazać". Zacznij od przedstawienia grupy ludzi, w imieniu której pytasz, a następnie przedstaw kompetencje do występowania w jej imieniu, bo mam wrażenie, że coś nie tak z osobowością. Jakieś rozmnożenie?

Drogi Franco, dalej cos u Ciebie nie tak z logika i chyba ciagle nie przyjales jeszcze do wiadomosci, ze jest to forum publiczne. Pytanie i watpliwosci sa moje, nigdzie nie sugerowalem czegos innego (przynajmniej taka mam nadzieje), a piszac "nam" mialem na mysli nas - forumowiczow. Gdybym chcial odpowiedzi prywatnej lub na priva, to bym o tym napisal wprost.
Dotad wydawalo mi sie dozwolone takie wypowiadanie sie, ale skoro uwazasz, ze cos z tym nie tak, w takim razie we wczesniejszym moim poscie zmien liczbe mnoga, na "mi, mnie" itp.

Franco Zarrazzo napisał/a:
Rozmydlaniem wątku jest dzielenie się w jego treści jakimiś swoimi domysłami - nie domysłami?

Okej, to wprost: jedno ze zdjec umieszczonych w gazetce na pewno znam z internetu. A po zastanowieniu sie nabralem pewnosci, ze nie wszyscy tworcy artykulow sa jednoczesnie autorami zdjec. Nie musi to oznaczac nic zlego, dlatego chcialbym sie dowiedziec, czy redaktor gazetki/autorzy posiadaja zgody na publikacje zdjec i dlaczego nie podano (chyba) w zadnym przypadku ich autorstwa (chocby w stopce)?

Mam nadzieje, ze teraz moje pytanie jest jasne i zrozumiale dla Ciebie?
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-24, 15:35   

A.Mason napisał/a:

Okej, to wprost: jedno ze zdjec umieszczonych w gazetce na pewno znam z internetu. A po zastanowieniu sie nabralem pewnosci, ze nie wszyscy tworcy artykulow sa jednoczesnie autorami zdjec. Nie musi to oznaczac nic zlego, dlatego chcialbym sie dowiedziec, czy redaktor gazetki/autorzy posiadaja zgody na publikacje zdjec i dlaczego nie podano (chyba) w zadnym przypadku ich autorstwa (chocby w stopce)?

Tak z ciekawości, o jakim zdjęciu mówimy?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-09-24, 15:42   

Moja uwage zwrocilo zdjecie domu z kolektorami slonecznymi. Widzialem je w jakims artykule w internecie poswieconym temu tematowi.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-09-24, 16:20   

Marcim B. napisał/a:
burozo2 napisał/a:
Jestem ZA ! /Dotyczy PO/

Pytanie-jak zaznaczyć w konsultacjach swoje uwagi?

Bezczelność. "Uwagi w konsultacjach", coś się nie podobie? Może władza albo ustrój? A może kolega chciałby złośliwie zapytać za co to wszystko? Chłopaki grają w totka i akcje SMS-owe robią.


Szanowny Macimie B.----->pytania o władzy jedynie słusznej i o ustroju też jedynie możliwym -to już było i nie wróci więcej/mam nadzieję/....chyba,że Jarosław coś wykombinuje !
Mnie się "podobie" i dlatego pytam.
Wszystkiego najlepszego... LEWICY-niech się rozwija a ludzie niech żyją dostatniej :wink:
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-24, 18:28   

nikoś napisał/a:
Liczyłem na pewną dozę inteligencji ... Przepraszam!

No właśnie ... chyba Puszczyk powinien przepraszać...
Nikosiu (śko) nie bój się powiedz, napisz. Ksyś tyloko tak gada. Nic nie może! Nawet mnie nie wymazał gumką choć obiecał... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-25, 06:38   

Faktem jest niezaprzeczalnym, że ostatnie 4 lata to widoczne zmiany w Brzegu i to zmiany na lepsze. Może mój wrodzony optymizm nie spodoba się kilku osobom, ale wystarczy spojrzeć na remontowane kamienice, ulice , kolejne plany remontów. Kiedyś , jakoś tak mało się działo w tych kwestiach.
Ponawiam pytanie, na które odpowie może ktoś z reprezentantów kandydatów lub sam kandydat. Co może uczynić Miasto, by zmusić właściciela pałacu przy ul. Chrobrego do sprzedaży ( zwrotu) zakupionego obiektu?
Pisałem niegdyś , powołując się na artykuł w " NTO", jak w podobnej sytuacji działają władze Głogówka.
A i jeszcze jedno. Wczoraj w " Trójce" pewna polonistka tłumaczyła zasady poprawnego stosowania liczby mnogiej określającej użytkowników forum internetowego i wychodzi na to, że poprawna forma to " forowicze" .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskiego, gazety, internetowe, p.o., powiatu, wydanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu