Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Internetowe Wydanie Gazety P.O. Powiatu Brzeskiego
Autor Wiadomość
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 08:26   

nikoś napisał/a:
Takie postępowanie jest zgodne z prawem, ale nieuczciwe moralnie. Sam w takim razie przyznajesz, że takie metody działania są dla ciebie normalne. Jestem tylko ciekawy, skąd na ten zakup znalazły się pieniądze?

To jest dalszy ciąg uwag co do mojego stylu wypowiedzi? Co jest niemoralnego w zakupie domeny za 79 pln rocznie?
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-26, 08:30   

Marcim B. napisał/a:

To nie lewica zawodzi, ale kolega ma problem z fatalnym zauroczeniem. Szanownego Muldera (a może kolega woli, żeby zwracać się do niego tak, jak to robi gęba lokalnej PO - "zboczony pedagog" brzmi POzytywniej?) nikt nie przekona, że białe jest białe, a czarne czarne.


Szanowny Kolego, niestety stwierdzam po raz kolejny , że nieudolna i bezradna, ale bliska mi opozycja nie jest pozytywnym czynnikiem w demokracji. Nijakość opozycji nie świadczy źle o partii rządzącej, wręcz przeciwnie. Silna pozycja PO potwierdza, że pomysły partii opozycyjnych na rok przed wyborami nie trafiają w gusta wyborców. Inwektywami nie wygrywa się wyborów. Chamstwo jest zaraźliwe, a szczepionki na tę przypadłość jeszcze nie wynaleziono, zatem jedynym antidotum na to jest kultura osobista.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-09-26, 09:29   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Czujny i superprzebiegły specjalista od dziennikarstwa śledczego, Paweł Wojciech Tytus K. chyba nawet w tym wątku "zdemaskował" sprawców. Chcesz adres strony internetowej?

Nie dzieki, gdyby mi sie chcialo szukac, to z latwoscia znajde. Tak jak wspomnialem wczesniej - nie mam w tym zadnego interesu... i jestem zbyt leniwy, zeby mi sie chcialo. Podejrzewam, ze ktos z PO i tak czyta ten watek, wiec pewnie w kolejnych numerach nie bedzie juz takich numerow.

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ten właściwy, bo ktoś, jakiś czas temu, zupełnie zapewne niechcący, wykupił domenę o nazwie zbieżnej z nazwą Kurier Brzeski i używał jej, w zupełnie niewinnych i czystych celach.

Swoją drogą, sytuacja z jednej strony zabawna, ale z drugiej strony... No właśnie Mason, krynico mądrości i ostojo moralności - co sądzisz o takim zachowaniu?

Jak dobrze wiesz, zadnej z brzeskich gazet nie darze szacunkiem i takie zachowanie niespecjalnie mnie dziwi. Dopoki robia kuku tylko sobie wzajemnie, to niech sie bija na zdrowie :-)

A powaznie, to tego typu proceder niestety jest legalny i choc mi sie w ogole nie podoba, to nie ma mozliwosci wyplenienia go. W uzasadnionych przypadkach (a moim zdaniem z tym mamy tu do czynienia, ze swiadomym dzialaniem na szkode konkurencji - wystarczy spojrzec na to, co wisialo/wisi pod adresem) mozna za to udac sie do sadu i probowac w sposob zgodny z prawem przejac domene, ale do tego trzeba sporo cierpliwosci i nie dobrych, a wybitnych wrecz adwokatow.

Na szczescie w dzisiejszych czasach domena przestala miec tak ogromne znaczenie jak kiedys. Glownie za sprawa znacznie skuteczniejszych wyszukiwarek.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-26, 10:15   

Marcinie, mimo Twojej niekulturalnej postawy , zadam Ci pytanie. Co SLD zamierza uczynić , by poprawić jakość edukacji, oddziaływań wychowawczych w relacjach szkoła-uczeń ? Nie mówię tu o szkołach stowarzyszeniowych, ale mam na myśli powrót do placówek szkolnych w każdej wsi. Na to muszą iść pieniądze, gdyż szkoła wiejska, mała liczebnie jest bardziej skuteczna wychowawczo, co wobec zalewu agresji, nie tyle w gimnazjach, a już w szkołach podstawowych, wydaje się pomysłem na poprawę sytuacji.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 10:44   

A.Mason napisał/a:
A powaznie, to tego typu proceder niestety jest legalny i choc mi sie w ogole nie podoba, to nie ma mozliwosci wyplenienia go. W uzasadnionych przypadkach (a moim zdaniem z tym mamy tu do czynienia, ze swiadomym dzialaniem na szkode konkurencji - wystarczy spojrzec na to, co wisialo/wisi pod adresem) mozna za to udac sie do sadu i probowac w sposob zgodny z prawem przejac domene, ale do tego trzeba sporo cierpliwosci i nie dobrych, a wybitnych wrecz adwokatow.
Na szczescie w dzisiejszych czasach domena przestala miec tak ogromne znaczenie jak kiedys. Glownie za sprawa znacznie skuteczniejszych wyszukiwarek.

Nie działam na szkodę konkurencji. W tym wypadku może nawet na jej korzyść... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-26, 10:53   

mulder napisał/a:
? Nie mówię tu o szkołach stowarzyszeniowych, ale mam na myśli powrót do placówek szkolnych w każdej wsi. Na to muszą iść pieniądze, gdyż szkoła wiejska, mała liczebnie jest bardziej skuteczna wychowawczo, co wobec zalewu agresji, nie tyle w gimnazjach, a już w szkołach podstawowych, wydaje się pomysłem na poprawę sytuacji.


Jak rzadko ostatnio, zgadzam się z Panem Pedagogiem. Kwestię przyznania się do "zboczeń" może zostawimy panu kandydatowi na wójta gminy Skarbimierz - to jego hobby i nawet dzieci podobno już uczy zaglądania pod spódniczki w pewne części ciała. Pewnikiem to w ramach tej obiecanej w felietonach alternatywy.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-26, 11:00   

Bartek T. napisał/a:

P. S. Ciekaw jestem jak wyjaśnicie PKW gazetkę w takiej ilości wydaną podczas kampanii bez oznaczeń komitetu wyborczego?


Czegoś nie rozumiem - co tu do wyjaśniania? Wg BeZet zostało złamane prawo wyborcze. Zdaje się, że przez SLD m.in., o ile dobrze rozumiem. Chodziło bodajże o ogłaszanie się kandydatem przed rozpoczęciem kampanii. Niejaki Janusz Gil ogłosił się (albo został oficjalnie ogłoszony) kandydatem na burmistrza Brzegu, a niejaki Marcin Barcicki kandydatem na wójta gminy Skarbimierz. Czy to znaczy, że kampania już się rozpoczęła? Sądząc z zachowań SLD - chyba tak i chyba PKW powinna się przede wszystkim Wam przyjrzeć.

Nic mi nie wiadomo na temat tego, aby była to jakaś gazetka jakiegokolwiek komitetu wyborczego.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-09-26, 11:49   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Jak rzadko ostatnio, zgadzam się z Panem Pedagogiem. Kwestię przyznania się do "zboczeń" może zostawimy panu kandydatowi na wójta gminy Skarbimierz - to jego hobby i nawet dzieci podobno już uczy zaglądania pod spódniczki w pewne części ciała. Pewnikiem to w ramach tej obiecanej w felietonach alternatywy.


Franco -proszę " oświeć" mnie i napisz cóż to za kandydat na Wójta S.
Nie jest to niezdrowa ciekawość , ale do wyborów niedaleko i takie"zainteresowania " przyszłego wójta muszą być publicznie przedstawione.

Naprawdę nie rozumiem Twojego postu! / Nawiasem mówiąc, pisze się "rozumiem" a nie "rozumię"/
-----------------Przyszły wyborca Wójta Gminy Skarbimierz-----------------
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-26, 12:08   

E to tylko plotka. Nie mogę ujawnić jej źródła. Chociaż na własne oczy jedno zdjęcie widziałem.
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-09-26, 13:39   

Franco, a może w kolejnym wydaniu Gazet POwiatu Brzeskiego, Naczelnik umieści wyjaśnienie dotyczące statusu Naszego Miłościwie Panującego Burmistrza Burmistrza w PO. Jakoś ostatni wywiad (cz.2) zaciemnił ten obraz. Burmistrza jest czy nie jest w PO, wszak dostaje zaproszenia na biesiady partyjne. Może to jedna wieka ściema i cukierek w innym POpapierku.
Taka kłótnia w rodzinie :wink:

OT.
PK, będzie kolejna cześć wywiadu z POBurmistrzem w PPB? Czy przewidywana jest forma książkowa "Dzieł Zebranych"?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-26, 14:32   

mulder napisał/a:
Co SLD zamierza uczynić , by poprawić jakość edukacji, oddziaływań wychowawczych w relacjach szkoła-uczeń ?

Jednym zdaniem - przejąć władzę. Zgadzam się z Tobą, że lepiej uczyć i uczyć się w klasach liczących 8 dzieciaków niż w takich, gdzie jest ich 30. Problem, zdaje się, polega na tym, że neoliberałom pewne sprawy wydają się "ekonomicznie nieuzasadnione", a gminy dostają kasę na "ucznia", a nie na budynki szkół. Lewicowców do pomysłu przekonywać nie trzeba, a pieniążki - po co nam armia katechetów? Sale katechetyczne należy przerobić na informatyczne. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-26, 15:02   

Tak, oczywiście. Nieźle mieszaliście w Komisji Majątkowej razem z AWS, ale teraz to antyklerykalizm i precz z katechetami. Szkoda, że w latach 2001 - 2005 Lewica nie wprowadziła tych pomysłów , o których teraz tyle krzyczy: wycofanie religii ze szkół, opodatkowanie księży i inne bzdety. Mieliście czas, by pozbyć się KRUS, zrobić porządki w Komisji Majątkowej , o której przekrętach głośno było za lewicowych rządów.Niestety , SLD pod wodzostwem Grzesia Napieralskiego to porażka i na olejne lata odstręczyło mnie to od oddania głosu na Was. Wolę PO i ich rządy, jakoś tak mi lepiej z nimi :wink: .
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-26, 15:03   

Sorki, jeszcze coś.
Żałuje tym bardziej, że uważam koalicję PO - SLD za niezłą propozycje dla kraju i zniwelowanie zagrożenia powrotu PiS .
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-26, 15:35   

mulder napisał/a:
Szkoda, że w latach 2001 - 2005 Lewica nie wprowadziła tych pomysłów , o których teraz tyle krzyczy: wycofanie religii ze szkół, opodatkowanie księży i inne bzdety

Szkoda. Gdyby wówczas SLD miał w Sejmie większość, to mógłby być poważny zarzut. Skoro bliżej Ci do Frania, Gowina i Radziszewskiej... to powodzenia życzę i powodów do samozadowolenia :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-26, 21:21   

Oczywiście wycofanie religii ze szkół, opodatkowanie księży, rozliczenie Komisji Majątkowej nie uważam za bzdety, czego wyraz dałem niejednokrotnie,a takich działań oczekuję od partii lewicowych. Wyrażenia " bzdet" użyłem na określenie rzucania haseł przez lewicowych polityków, którzy po dojściu do władzy zapominają o obietnicach kładąc w ukorzeniu na własnym czole dłoń purpurata.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskiego, gazety, internetowe, p.o., powiatu, wydanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu