Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Internetowe Wydanie Gazety P.O. Powiatu Brzeskiego
Autor Wiadomość
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-26, 21:27   

mulder napisał/a:
Oczywiście wycofanie religii ze szkół, opodatkowanie księży, rozliczenie Komisji Majątkowej nie uważam za bzdety, czego wyraz dałem niejednokrotnie,a takich działań oczekuję od partii lewicowych. Wyrażenia " bzdet" użyłem na określenie rzucania haseł przez lewicowych polityków, którzy po dojściu do władzy zapominają o obietnicach kładąc w ukorzeniu na własnym czole dłoń purpurata.


SLD ma tyle wspólnego z socjałem co PO z liberalizmem, a PIS z prawicą , poza kamerami sie z was śmieją że dajecie się nabrać na te niby ich różnice w poglądach a tak naprawde ciągle te same gęby widze w telepatrzydle tylko sobie zmieniają partyjki no modłe panująca w mediach

Mnie sie tak samo żyło pod rzadami PISu , tak samo SLD i tak samo w PO jedynie co sie zmienia to koszty zycia, sa coraz większe.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 23:56   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Bartek T. napisał/a:

P. S. Ciekaw jestem jak wyjaśnicie PKW gazetkę w takiej ilości wydaną podczas kampanii bez oznaczeń komitetu wyborczego?


Czegoś nie rozumiem - co tu do wyjaśniania? Wg BeZet zostało złamane prawo wyborcze. Zdaje się, że przez SLD m.in., o ile dobrze rozumiem. Chodziło bodajże o ogłaszanie się kandydatem przed rozpoczęciem kampanii. Niejaki Janusz Gil ogłosił się (albo został oficjalnie ogłoszony) kandydatem na burmistrza Brzegu, a niejaki Marcin Barcicki kandydatem na wójta gminy Skarbimierz. Czy to znaczy, że kampania już się rozpoczęła? Sądząc z zachowań SLD - chyba tak i chyba PKW powinna się przede wszystkim Wam przyjrzeć.

Nic mi nie wiadomo na temat tego, aby była to jakaś gazetka jakiegokolwiek komitetu wyborczego.

To, że nie rozumiesz wcale mnie nie dziwi, Po prostu partia polityczna po ogłoszeniu wyborów nie może wydawać materiałów propagandowych, jeśli nie występuje pod nazwą komitetu. To troszeczkę wyższa szkoła jazdy formalno - prawnej i tyle :) Po krótce chodzi o wydatkowanie środków z rozgraniczeniem partia - komitet wyborczy. No chyba że PO nie zamierza rejestrować komitetu wyborczego i brać udziału w wyborach? To chylę czoła za słuszną decyzję :)
Aha, kandydaci w wyborach bezpośrednich z SLD byli kandydatami w czasie przyszłym. Tzn. "będzie" kandydatem SLD (czyli partii, która założy komitet wyborczy). Nie chodzi o moment kiedy ktoś coś napisał, tylko w jakiej formie to zrobił. No ale to już jakby nie moja działka tyko PKW.
Zdrowia życzę :)
0 UP 1 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-27, 05:46   

mulder napisał/a:
Wyrażenia " bzdet" użyłem na określenie rzucania haseł przez lewicowych polityków, którzy po dojściu do władzy zapominają o obietnicach kładąc w ukorzeniu na własnym czole dłoń purpurata.

A jednak fatalne zauroczenie. Napieralski, Senyszyn, Gadzinowski, Majchrowski to już odciski na czołach mają od dotyku purpuratów :D Co innego frakcja łagiewnicka, ci trzymają fason :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-27, 07:34   

Cytat:
SLD w Brzegu w czerwcu ogłosiło kto z ramienia tej partii będzie startował na burmistrza http://www.sld.opole.pl/b...&id=84&Itemid=2



Tak Bartunia napisałeś jakiś czas temu. "Będzie startował na burmistrza" - może Dzidziuś się wypowie, jaki to tryb i czas? OGŁOSIŁO, KTO BĘDZIE STARTOWAŁ !!! A nie pretendował do byhcia kandydatem! Tak jak to widzę. A sprawdzić formalno-prawnie nie omieszkam.

Sedelki na nowy dzień
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-27, 07:47   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A sprawdzić formalno-prawnie nie omieszkam.

ORMO czuwa :wink: Sprawdzajcie towarzyszu. Wyciągnijcie odpowiednie wnioski i zakonotujcie w kajecie.
0 UP 1 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2010-09-28, 21:29   

Taka mnie jakaś refleksja naszła... Czemuż to ani w tymże internetowym dodatku Kuriera ani też na stronie www samego Kuriera nie ma możliwości umieszczania komentarzy użytkowników? Trochę to nie przystaje do medium, które się mianuje "niezależnym". To wszak nie świadczy o niezależności, a o pewnej obawie, a może i o strachu, przed możliwymi wpisami / komentarzami. To jak to w sumie jest?

A nawiązując do założonego tematu. Dość ciekawym jest mieszanie zadań realizowanych z racji wykonywanej przez siebie pracy w Urzędzie Marszałkowskim z polityczną działalnością brzeskiej PO (choćby wspieranie Zamku Piastów Śląskich, współdziałania w pozyskiwaniu środków unijnych...):

Cytat:
2. Zmniejszamy bezrobocie poprzez pobudzenie
gospodarki powiatu stwarzajac warunki dla rozwoju
przedsiebiorczosci w powiecie oraz rozwoju
atrakcyjnych obszarów inwestycyjnych dla inwestorów
chcacych rozpoczac nowa działalnosc gospodarcza.
3. Pozyskujemy i wykorzystujemy srodki z funduszy
pomocowych na poprawe infrastruktury technicznej
i społecznej zwiazanej z zaspokajaniem zbiorowych
potrzeb mieszkanców.
4. Wspieramy kulture w całym powiecie brzeskim
z kluczowa pozycja Zamku Piastów Slaskich jako
centrum kultury i organizatora cyklicznych wydarzen
o zasiegu ponadregionalnym promujacym walory
Ziemi Brzeskiej.
5. Inicjujemy rozwój turystyki na atrakcyjnie połozonym
i bogatym w zasoby kulturowe, historyczne
i przyrodnicze obszarze łaczacym Opolszczyzne
z Dolnym Slaskiem.
6. Stwarzamy atrakcyjne warunki zamieszkiwania,
kształcenia, rozwoju i wypoczynku dla mieszkanców
i przyjezdnych w miastach i obszarach wiejskich
powiatu brzeskiego.


A dalej już sami doczytajcie. Toż to ewidentnie zakres zadań wykonywanych w ramach opłacanej pensji podniesiony do politycznego programu brzeskiej struktury PO.
To samo tyczy się np. pani dyrektor i szkoły, którą prezentuje. Czyżby to też działalność polityczna, a nie obowiązek z racji wykonywanej pracy? Pani dyrektor to chyba pod Starostwo podlega? A czy taką działalność - oświatową - to wypada mieszać do polityki?

Przykładów można mnożyć.
To takie są te działania brzeskiego PO?
Super. A co na to pracodawcy?
Bo czegoś tu nie rozumiem :? [/quote]
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-29, 07:03   

Marcim B. napisał/a:
Sprawdzajcie towarzyszu. Wyciągnijcie odpowiednie wnioski i zakonotujcie w kajecie.


Dziękuję za fachową i wynikającą z bogatego doświadczenia poradę. Nie skorzystam. Nie mylcie mnie Towarzuszu Kandydacie na Kandydata do kandydowania (z hasłem "Nikt wam tyle nie da, co ja obiecam" ?), z Torzyszami Braćmi :) . To nieco inna tradycja, ale pewnikiem na kursach i szkoleniach o tym nie uczą :)

Serdelki, zodiakalny Braciszku :) :) :)
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-29, 07:40   

Franco Zarrazzo napisał/a:
"Nikt wam tyle nie da, co ja obiecam"

Wasz program i na mnie zrobił piorunujące wrażenie :wink: Dla każdego coś miłego.
0 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-29, 07:42   

Marcim B. napisał/a:
i na mnie zrobił piorunujące wrażenie


No popatrz! Miałeś szansę nawet być jego współtwórcą - ale wolałeś pajacować w wątku z zaproszeniem do dyskusji :P .
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-29, 07:49   

Franco Zarrazzo napisał/a:
ale wolałeś pajacować w wątku z zaproszeniem do dyskusji

Dostosowałem styl do zaproponowanego przez p. rekonwalescenta. A program, Franiu, to nie koncert życzeń: i parkingi i place zabaw..., a co jeżeli będzie trzeba wybrać między jednym, a drugim :wink: ? Tym się nie przejmujecie, bo teraz ważne są wybory. Wybór PO to kontynuacja tego, co dobrze znamy od lat. Przekonasz się, Franciszku :wink:
0 UP 1 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-29, 09:01   

BeZet napisał/a:
Czyżby to też działalność polityczna, a nie obowiązek z racji wykonywanej pracy?


To co w tej kadencji Burmistrz Brzegu zrealizował dla miasta to był, tzw. jego psi obowiązek, a chwaliła go pani w Internecie jakby zrobił nie wiadomo co. Więc po co trąbić w tubę?

A z drugiej strony ciekawe, co może obiecywać pani szef w swojej kampanii wyborczej? Przecież to tylko realizacja obowiązków Burmistrza.
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-29, 12:56   

BeZet napisał/a:
Czemuż to ani w tymże internetowym dodatku Kuriera ani też na stronie www samego Kuriera nie ma możliwości umieszczania komentarzy użytkowników?

Chciałbym zauważyć, że strona http://www.huczynski.com.pl/ też nie zawiera możliwości wypowiedzenia się na tematy poruszane przez WH. W dodatku kończy się na 2006r. Czyżby to był koniec działalności obecnego Burmistrza? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-30, 11:20   

nikoś napisał/a:
BeZet napisał/a:
Czemuż to ani w tymże internetowym dodatku Kuriera ani też na stronie www samego Kuriera nie ma możliwości umieszczania komentarzy użytkowników?

Chciałbym zauważyć, że strona http://www.huczynski.com.pl/ też nie zawiera możliwości wypowiedzenia się na tematy poruszane przez WH. W dodatku kończy się na 2006r. Czyżby to był koniec działalności obecnego Burmistrza? :shock:


http://www.huczynski.com.pl/ No właśnie, gdzie można wyrazić opinię o działalności naszego Burmisia? Czyżby obawiał się prawdy?
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-09-30, 12:44   

może dlatego, że strona nie była długo aktualizowana ?
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-30, 13:30   

Pan_Pasztet napisał/a:
może dlatego, że strona nie była długo aktualizowana ?
brawo Szerloku, teraz powiedz dlaczegoż tak jest
0 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskiego, gazety, internetowe, p.o., powiatu, wydanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu