Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Internetowe Wydanie Gazety P.O. Powiatu Brzeskiego
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 12:47   Internetowe Wydanie Gazety P.O. Powiatu Brzeskiego

Zainteresowanym POlecam lekturę pierwszego numeru gazety P.O. POwiatu Brzeskiego:

http://puszczewicz.platfo...ski-wyd-nr1.pdf
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-23, 15:09   

Wydaje mi się, że cała strona jest interesująca. Jak na razie żaden z lokalnych polityków takiej strony nie posiada lub jest powszechnie nieznana. Link do strony
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-09-23, 15:32   

Domyslam sie, ze zdjecia w gazetce sa autorstwa ludzi, ktorzy podpisali sie pod artykulami?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-23, 15:37   

Bardzo byłem zainteresowany tą stroną. Także "wydaje mi się, że cała strona jest interesująca". Chciałem podziękować Panu Krzysztofowi Puszczewiczowi, że taką stronę stworzył i opublikował. Chwał mu za to!!! Bardzo wielu interesujących rzeczy się z tej publikacji dowiedziałem. Hip hip huuuura!!!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 16:29   

A.Mason napisał/a:
omyslam sie, ze zdjecia w gazetce sa autorstwa ludzi, ktorzy podpisali sie pod artykulami?


Pewnikiem tak. Szczególnie te autoportrety - wszyscy ustawiali aparat na statywie, uruchamiali "opóźniony wyzwalacz", po czym biegiem lecieli zająć odpowiednią dla danego zdjęcia pozycję... Ech Mason, coś nie tak?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-09-23, 16:42   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ech Mason, coś nie tak?

Nie wiem. Domysl sie.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 16:56   

A.Mason napisał/a:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Ech Mason, coś nie tak?

Nie wiem. Domysl sie.


To mam się domyślać tego, czego sam nie wiesz?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-09-23, 18:55   

Franco Zarrazzo napisał/a:
To mam się domyślać tego, czego sam nie wiesz?

Heh, widze, ze poczucie humoru Cie nie opuszcza. Nie dosc, ze odpowiadasz na pytania nie znajac odpowiedzi, to jeszcze masz klopoty z czytaniem ze zrozumieniem?

Napisalem, ze "nie wiem" w odpowiedzi na Twoje "cos nie tak?".
Bo moje pierwsze pytanie w tym watku bylo przejawem wlasnie takich watpliwosci - nie wiem czy cos jest nie tak, wiec chcialbym, zeby ktos rozwial moje watpliwosci. Ty najwyrazniej odpowiedzi nie znasz, wiec moze bys sobie darowal "rozmydlanie watku" dopoki nie poznasz odpowiedzi i nie zechcesz nam jej przekazac?
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-09-23, 18:55   

Jestem ZA ! /Dotyczy PO/

Pytanie-jak zaznaczyć w konsultacjach swoje uwagi?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-23, 19:59   

Drogi i Przeszanowny Franku!!! :)
Dlaczego wprowadzasz w błąd forumowiczów? To nie jest gazetka PO!!! :-P
Patrz str. 3 - tam zobaczysz (wielkość mniej więcej banerku wyborczego Kim Puś Ila) stopkę redakcyjną, a w niej (niespodzianka!!!): "Wydanie okazjonalne, dodatek specjalny tygodnika lokalnego KURIER BRZESKI"
Pewnie można to jakoś wyjaśnić. W internecie nawet stopkę skasować. Ale co z wydaniem papierowym? Działaczu Platformy, mam też drugie pytanko. Czy Kurier Brzeski to organ prasowy Platformy w Brzegu? Czy to może tuba (skądś znam to określenie) Kim Puś Ila? 8)

Serdeczności... Serdelki... POlszewiku :)
0 UP 0 DOWN
 
Młody_89 


Wiek: 34
Dołączył: 01 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-23, 21:32   

Fajny ten dodatek Kuriera Brzeskiego taki kolorowy i propagandowy.Najbardziej podobał mnie się ten gość z Namysłowa, który "przypadkiem" przyjechał odwiedzić nasze miasto. Mam nadzieje, że kandyduje na burmistrza Namysłowa, to prześlę mu podobne fotki z jego uroczego miasta, to w przyszłości będzie miał okazje również się wykazać. Reszta nawet może być. Mam nadzieje, że Natalka startuje w wyborach samorządowych, bo na nią na pewno bym zagłosuje, bo na dorosłych z PO raczej nie.
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-23, 22:26   

PK napisał/a:
I chciałem jeszcze dodać, że bardzo ładne jest zdjęcie przewodniczącego. Taki mądry wyraz twarzy ma!


Panie Kowalczyk. Pana komentarze są na poziomie przedszkolaka. Skąd ta gorycz w Pana postach? Czyżby coś w życiu nie wyszło? Za duże ambicje, a za małe mozliwości? A może ktoś domaga się zwrotu pożyczki? Koleś odmówił wspólnej nocki? Nie wiem ...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-24, 05:33   

A.Mason napisał/a:
Franco Zarrazzo napisał/a:
To mam się domyślać tego, czego sam nie wiesz?

Heh, widze, ze poczucie humoru Cie nie opuszcza. Nie dosc, ze odpowiadasz na pytania nie znajac odpowiedzi, to jeszcze masz klopoty z czytaniem ze zrozumieniem?

Napisalem, ze "nie wiem" w odpowiedzi na Twoje "cos nie tak?".
Bo moje pierwsze pytanie w tym watku bylo przejawem wlasnie takich watpliwosci - nie wiem czy cos jest nie tak, wiec chcialbym, zeby ktos rozwial moje watpliwosci. Ty najwyrazniej odpowiedzi nie znasz, wiec moze bys sobie darowal "rozmydlanie watku" dopoki nie poznasz odpowiedzi i nie zechcesz nam jej przekazac?


Nie wiem, ile Ciebie tam jest, skoro się obwołujesz jakimś głosem szerszego gremium, cytat:
"mam przekazać". Zacznij od przedstawienia grupy ludzi, w imieniu której pytasz, a następnie przedstaw kompetencje do występowania w jej imieniu, bo mam wrażenie, że coś nie tak z osobowością. Jakieś rozmnożenie?

Rozmydlaniem wątku jest dzielenie się w jego treści jakimiś swoimi domysłami - nie domysłami?

Nie widzę też jakiś przeciwwskazań do wypowiadania się w tych wątkach - masz na ten temat inne zdanie?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-24, 05:37   

burozo2 napisał/a:
Jestem ZA ! /Dotyczy PO/

Pytanie-jak zaznaczyć w konsultacjach swoje uwagi?

Bezczelność. "Uwagi w konsultacjach", coś się nie podobie? Może władza albo ustrój? A może kolega chciałby złośliwie zapytać za co to wszystko? Chłopaki grają w totka i akcje SMS-owe robią.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-24, 06:08   

Marcinie , wybory tuż , tuż ,a pomysłów na podchwycenie elektoratu mało. Słowne przepychanki nie pomogą.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskiego, gazety, internetowe, p.o., powiatu, wydanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu