Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[6.10.2010] Spotkanie autorskie
Autor Wiadomość
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-06, 06:26   [6.10.2010] Spotkanie autorskie

Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich
zaprasza na spotkanie autorskie

z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim:
“Moje wspomnienie Kresów”.

Zamek Piastów Śląskich w Brzegu
6 października 2010r. godz. 17.00


źródło: http://www.zamek.brzeg.pl/aktualnosci__.htm#01
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-10-07, 20:44   

Ekstra, jak zwykle, jak człowiek od dwóch miesięcy akurat na ten dzień ma koncertowe plany we Wrocku to akurat coś interesującego równolegle się musi dziać. Takie widać moje odwieczne szczęście... :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-07, 20:55   

Spoko. Mogę Ci co nieco opowiedzieć. Momentami spotkanie było pełne emocji, a Brzeżanie okazali się dobrze przygotowani (i doświadczeni) do dyskusji. Można było zanabyć książki, porozmawiać i w ogóle. Nawet kandydata GS (ukłon) zdemaskowałem pod kamuflażem w postaci garnituru. Kandydatów Towarzyszy nie uświadczyłem, jakkolwiek Kandydata Głównego Towarzyszy spotkaliśmy po drodze na Zamek (również ukłon). Kandydat Główny wyraził żal z powodu braku możliwości uczestniczenia i udania się w naszym... ten...... no... towarzystwie na Zamek P.Śl.

Myślę, że warto podkreślić, iż ks Tadeusz wyraźnie oddzielał UPA od narodu ukraińskiego - nie ma mowy o jakimś podsycaniu nienawiści i agresji, chociaż wskazywał na neonacjonalizm na Ukrainie.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-10-07, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-10-07, 21:28   

Franco, masz już jakąś polityczną manię. Z Twojej relacji merytorycznie nadają się tylko pierwsze cztery zdania i ostatni akapit. Kto z kandydatów którego ugrupowania był, a kto nie mało mnie obchodzi, może i to istotne w partyjnych i przedwyborczych przepychankach, ale na to jest miejsce w osobnym dziale. Zatem jak coś więcej na temat samego spotkania bardzo proszę, ale bez samorządowych wycieczek.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-10-07, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-07, 21:30   

Jasne, a spotkanie i jego treść była apolityczna i dotyczyła życia mrówek w lasach Ukrainy.

Hipokryzja jest na tym forum zjawiskiem zaraźliwym. Co ma do tego wątku cała Twoja wypowiedź:

Cytat:
"Ekstra, jak zwykle, jak człowiek od dwóch miesięcy akurat na ten dzień ma koncertowe plany we Wrocku to akurat coś interesującego równolegle się musi dziać. Takie widać moje odwieczne szczęście... :shock: "


??? Kogo to? W wojsku w latach 80tych powiadali: "Konia to i babcię Hermaszewską" :) .

Serdelki
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-10-07, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-10-07, 21:35   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Jasne, a spotkanie i jego treść była apolityczna i dotyczyła życia mrówek w lasach Ukrainy.

To rozmawiajmy na temat politycznej zawartości tegoż spotkana, a nie listy obecności lokalnych polityków.
Franco Zarrazzo napisał/a:
Co ma do tego wątku cała Twoja wypowiedź:

A co ma od rzeczy informowanie o tym kto był na spotkaniu a kto nie. W mojej wypowiedzi nie doszukuj się drugiego dna, bo standardowo - podteksty to Twoja specjalność.

Anty - Serdelki
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-07, 21:41   

chmurkolistna napisał/a:
To rozmawiajmy na temat politycznej zawartości tegoż spotkana, a nie listy obecności lokalnych polityków.


Totalna ignorancja... Lista obecności lokalnych polityków w przeddzień wyborów samorządowych na spotkaniu dotyczącym problemów społeczności lokalnych i analizy różnych zjawisk społecznych w moim postrzeganiu świata jest jedną z podstaw do dokonywania wyborów, chociażby np w kwestii sojuszy przedwyborczych.

Dlatego np nigdy nie zagłosuję na Bartka Tyczyńskiego czy też Marcina Barcickiego, bo pomimo rwetesu i rabanu, jaki robią oni np w sprawach rzekomego rasizmu naszej społeczności, nie widziałem ich na spotkaniu/konferencji na Zamku Piastów Śląskich jakiś czas temu.

Taki jeden przykład.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-10-07, 21:43, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-10-07, 21:50   

Dobra Franco, koniec tematu, rozmowy, dyskusji - zapomniałam o ustalonej własnej zasadzie nie wdawania się z Tobą w polityczną dyskusję, bo zawsze "wywracasz kota ogonem". Nie będę zatem więcej pretekstem do tego typu Twoich wpisów, poza tym gust polityczny i wyborczy mam stały i stabilny od bardzo dawna więc żaden Twój wpis tego nie zmieni, a jak chcesz kogoś agitować to masz odpowiedni dział do tego.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-10-07, 21:52, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-07, 21:55   

Oki :) . Serdelki?
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-10-07, 22:05   

Oki, jak Ty to mówisz niech będą Serdelki, choć lepszy soczek Tymbark jabłko - mięta.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 6.10.2010, autorskie, spotkanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu