Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Potrącenie pieszego na ulicy Piastowskiej
Autor Wiadomość
Aranea 


Wiek: 29
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-23, 20:00   Potrącenie pieszego na ulicy Piastowskiej

Dnia 23.10.2010r. ok. godziny 19.45 doszło do potrącenia pieszego. Pieszy został zabrany do szpitala przez karetkę pogotowia. Okoliczności zdarzenia bada policja. Ze wstępnych ustaleń świadków pieszy wtargnął na jezdnię przed jadącym samochodem.
Od Wypadek - potrącenie pieszego ul. Piastowska

Galeria
Wypadek - potrącenie pieszego ul. Piastowska
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2010-10-23, 20:10, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ioio 


Wiek: 40
Dołączył: 24 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-24, 00:57   

Aranea napisał/a:
Dnia 23.10.2010r. ok. godziny 19.45 doszło do potrącenia pieszego. Pieszy został zabrany do szpitala przez karetkę pogotowia. Okoliczności zdarzenia bada policja. Ze wstępnych ustaleń świadków pieszy wtargnął na jezdnię przed jadącym samochodem.


Napisałeś "newsa" o 21:00 i w treści piszesz że okoliczności bada policja (w trybie czynnym...) - policjanci swoje czynności zakończyli grubo przed 21:00. Więc jako fotoreporter - ale jednak "reporter" powinieneś zadbać o rzetelność przekazywanej informacji i pofatygować się o kontakt z KPP w Brzegu, celem uzyskania informacji o przebiegu w/w zdarzenia - a jak nie wiesz co się stało - to nie pisz że z relacji świadków itd. Heniek spod monopolowego też mógł być świadkiem - jakby Ci powiedział, że gościu na hulajnodze skakał po murku i wpadł pod auto też byś napisał, że z relacji świadków wynika że... nie masz potwierdzonych informacji oficjalnie - nie pisz. A w ogóle to jakie ustalenia robią świadkowie - "Ze wstępnych ustaleń świadków", po co policja skoro wszystko ustalają świadkowie - :lol: A tak na marginesie - to pełna profeska w edycji zdjęć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Aranea 


Wiek: 29
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-24, 08:28   

ioio, zakładasz konto 5 minut przed napisaniem posta. Pochwal się prawdziwym nick`iem i zacznijmy rozmawiać.
ioio napisał/a:
kontakt z KPP w Brzegu

Gdy byłem na miejscu KPP nie była w stanie udzielić informacji na ten temat.

ioio napisał/a:
to nie pisz że z relacji świadków

"Z relacji świadków..." mówi przez siebie, że informacje te nie są potwierdzone.

ioio napisał/a:
Napisałeś

Napisałem go o 20.25. Nie sugeruj się datą wysłania posta.

ioio napisał/a:
to pełna profeska w edycji zdjęć

Wyobraź sobie, że przed "profesjonalną" edycją zdjęć ważniejsza jest prędkość wrzucenia informacji.

To tyle. Jeśli chciałbyś więcej wyjaśnień, zapraszam na PW.
0 UP 0 DOWN
 
Wyborca 


Wiek: 105
Dołączył: 15 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-24, 09:11   

ioio, czyżby Krynda ? :D nie jestes zadowolony ze brak reklamy na zdjęciach ? :D


zastanawia mnie dlaczego krynda jeździ do każego wypadku... jak ten sęp stoi nad rozbitym autem i obserwuje... auto zna już chyba każdy...
0 UP 0 DOWN
 
pazdziochbrzeg 

Wiek: 34
Dołączył: 25 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-24, 10:16   

Cytat:
zastanawia mnie dlaczego krynda jeździ do każego wypadku... jak ten sęp stoi nad rozbitym autem i obserwuje... auto zna już chyba każdy...



ten mnie wkurw... ten paj...c bo jeździ jak wsza!!!i cieszy sie z ludzkiej krzywdy!!
nie życze mu aby kiedykolwiek przyjechał do mnie w takiej sprawie

hasło na brzeg: krynda jak chuck noriss jest na miejscu przed wypadkiem<wnerw>


/poprawiono cytowanie/
Ostatnio zmieniony przez ManiekBRG! 2010-10-24, 11:08, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyborca 


Wiek: 105
Dołączył: 15 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-24, 11:14   

zastanawia mnie pierwsze zdjęcie... dlaczego nie dostanie np mandatu za nie wiem utrudnianie pracy policji... bliżej do auta podejść nie mógł ?? porozumienie z policją ma podpisana Beta chyba. chyba, że krynda czai sie zeby mieć układy w policji... telefon a nóz może coś zarobie...


ja mu także tego nie życzę ;) bo będzie miał problem chłopczyna :)

http://demotywatory.pl/399872/Show-z-tragedii
0 UP 0 DOWN
 
Aranea 


Wiek: 29
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-24, 11:59   

Wyborca, takie samo zdarzenie było podczas "wypadek (nie)przypadek".
Pojawił się tam VW Transporter, a jego kierowca nie dość, że nagrywał całą akcję z miejsca utrudniającego pracę strażaków to również "mieszał się" między nimi.

Takie zdarzenie chyba nie powinno mieć miejsca.

Potrącony pieszy, z drobnymi obrażeniami, został wypisany ze szpitala.
0 UP 0 DOWN
 
Pabloss 
Audi A3



Wiek: 32
Dołączył: 18 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-24, 13:32   

Krynda jak to Krynda, wszedzie go pelno a i tak w 99,999999% jest tam zbedny...
Wlasnie 'wypadek nie przypadek' widzialem jak stal podczas przeprowadzenia akcji z zalozonymi rekoma na spince a pozniej kamerowal... nie zebym mial cos do jego stylu bycia (wyje**ne mam na to), ale stal w takim miejscu gdzie widac bylo jak utrudnial akcje... wczoraj tez go tam na miejscu widzialem ale to juz calkiem po akcji.. :D
0 UP 0 DOWN
 
wtelecki 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lis 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-24, 16:05   

Aranea napisał/a:
Wyborca, takie samo zdarzenie było podczas "wypadek (nie)przypadek".
Pojawił się tam VW Transporter, a jego kierowca nie dość, że nagrywał całą akcję z miejsca utrudniającego pracę strażaków to również "mieszał się" między nimi.

Na jakiej podstawie twierdzisz że utrudniałem pracę strażakom. Z tego co widziałem było tam kilku innych dziennikarzy którzy również byli przy mnie (np. operator TVP z którym praktycznie jednocześnie realizowałem materiał). O nich nie wspomnisz?...
Zarówno akcja jak i praca dziennikarzy przebiegała w porozumieniu z rzecznikiem prasowym pomysłodawcy czyli GDDKiA.
(już pomijam fakt że pierwsza część tego dnia była symulacją stworzona głównie pod media - celem rozpropagowania tej akcji - stąd na miejscu pojawił się dyrektor opolskiego oddziału GDDKiA oraz Generalny Dyrektor).
A skoro Ty jako świadek, uczestnik, czy też zwykły "przechodzeń" uważasz, że w jaki kolwiek sposób naruszane jest przez nas prawo - zgłoś - powiadom - poinformuj o tym policję lub dowódcę akcji (w przypadku zdarzeń drogowych).
A jak już mamy sobie wyliczać. to chciałbym tylko zauważyć iż sam wczoraj na miejscu zdarzenia nawet nie raczyłeś zapytać się policjanta o to czy możesz wejść z apratem pomiędzy samochody, czy wszystkie ślady zostały już zabezpieczone itd. - z miejsca krążyłeś pomiędzy samochodami - ale o to to nie masz pretensji?... hmmm :roll:

Tyle mojego zdania w tym temacie - skoro zostałem wywołany do ulubionej przez polityków "tablicy". :offtopic:

BTW. Film z akcji na 94.
Ostatnio zmieniony przez wtelecki 2010-10-24, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Aranea 


Wiek: 29
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-24, 18:40   

wtelecki napisał/a:
wejść z apratem pomiędzy samochody,


Nie wkroczyłem pomiędzy samochody.
Zdjęcia robiłem z poziomu przejścia dla pieszych, które nie było zabezpieczone. Nie podszedłem do samochodu sprawcy bliżej niż na 5 metrów.

Zresztą... Napisałem na PW.

edit:
Panie Krynda, w związku z pana telefonem, który przerwał mój niedzielny wypoczynek z rodziną przeanalizowałem moja wypowiedź na forum i nie widzę w niej nic, co mogłoby mnie pociągnąć do odpowiedzialności karnej. Nie pomówilem pana firmy ani nie zrobiłem żadnej rzeczy, o którą mnie pan oskarżył. W związku z tym proszę uznać moje przeprosiny za nieaktualne. I w przypadku kolejnego hasła "jak cię gdzieś spotkam to pogadamy" poczuje się zastraszony.
Również nie życzę sobie kolejnego telefonu w tej sprawie.
Z pozdrowieniami.
Aranea
Ostatnio zmieniony przez Aranea 2010-10-24, 19:32, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyborca 


Wiek: 105
Dołączył: 15 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-24, 18:46   

wtelecki napisał/a:
A skoro Ty jako świadek, uczestnik, czy też zwykły "przechodzeń" uważasz, że w jaki kolwiek sposób naruszane jest przez nas prawo - zgłoś - powiadom - poinformuj o tym policję lub dowódcę akcji (w przypadku zdarzeń drogowych).


i tobie jako osobie liżącej.... na bank cos zrobią :D haha śmiech na sali :D

jak tam :D czaimy się już na umowe po becie?? przeciez i tak jest przy każdym wypadku... a czemu by nie dorobić :D

Pabloss napisał/a:
wczoraj tez go tam na miejscu widzialem ale to juz calkiem po akcji..

bo kryndowozem trzeba dojechac na miejsce wypadku... :d


ech ;D wiemy już kto wystapi w kolejnej edycji tańca z gwiazdami.... wielmożny Pan Krynda ;D
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-10-24, 18:47   

sie czepiacie... film z wypadku nie przypadku nawet nawet... nawet ja sie załapałem :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, piastowskiej, pieszego, potracenie, ulicy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu