Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Orson - Adam Oleszko - Kandydat do Rady Powiatu
Autor Wiadomość
orson 
OJCIEC DYREKTOR



Wiek: 55
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg / Zielęcice

Wysłany: 2010-11-12, 23:42   Orson - Adam Oleszko - Kandydat do Rady Powiatu

No cóż, nadeszła pora na prezentację mojej skromnej osoby ;-)

Komitet Wyborczy
Stowarzyszenie „Samorządowe Porozumienie Prawicy”

Imię: Adam
Nazwisko: Oleszko
Nick: Orson
Rada Powiatu Okręg 2
Lista nr 14
Pozycja nr 6

Wiek: 41 lat
Wykształcenie: wyższe magisterskie

Zawód wykonywany: nauczyciel – informatyk

Sytuacja rodzinna: żonaty, dwoje dzieci w wieku 11, 17 lat

Zainteresowania, hobby: Informatyka, fotografika, elektronika, muzyka

Więcej możecie znaleźć na mojej malutkiej i skromnej stronce:

http://oleszko.npx.pl

pozdrawiam wszystkich forumowiczów i kandydatów

Adam Oleszko
0 UP 0 DOWN
 
Młody_89 


Wiek: 34
Dołączył: 01 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 00:23   

Co ciekawego Adam zamierzasz zdziałać jako radny powiatowy? Podaj te obszary w których Swoje doświadczenie mógłbyś wykorzystać.
0 UP 0 DOWN
 
orson 
OJCIEC DYREKTOR



Wiek: 55
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg / Zielęcice

Wysłany: 2010-11-13, 00:31   

Kultura, edukacja, poromocja regionu itd. wszystko to masz wymienione na mojej stronce

http://oleszko.npx.pl


pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-11-13, 06:52   

I na takich ludzi należy głosować, a nie na kandydatów znikąd. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
SomeOne 


Wiek: 35
Dołączył: 13 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 10:07   

Cytat:
1. Organizator oraz współorganizator imprez kulturalnych i charytatywnych na terenie miasta Brzeg.

MOżna wiedzieć jakich organizator a jakich współorganizator ??


Cytat:
3.Współtwórca oraz Szef Harcerskiej Grupy Ratowniczej działającej przy ZHP Brzeg
4. Współtwórca oraz Szef Harcerskiego Klubu Ratowniczego
5. Twórca oraz Szef Harcerskiego Klubu Fotograficznego

Z tego co się orientuje, wyżej podane kluby i grupy zostały utworzone nie tak dawno na przełomie może 2 miesięcy...
Wygląda to na czystą zagrywkę polityczną, tak tak dobrze wszyscy widzą sądzę że HGR, HKR i HKF został stworzony tylko po to by mieć co napisać w wyborach.

Fotoreporter tego forum kiedy ostatnio orson, widzieliśmy twoje zdjęcia ?? Siedziałem w dziale aktualne imprezy przez 30 minut i jakoś nie mogłem znaleźć twoich zdjęć w ciągu 6 miesięcy żadnej galerii z imprezy- czyli powinno być "fotoreporter"
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-11-13, 10:36   

SomeOne napisał/a:
ygląda to na czystą zagrywkę polityczną, tak tak dobrze wszyscy widzą sądzę że HGR, HKR i HKF został stworzony tylko po to by mieć co napisać w wyborach.


wyraźnie napisał, że współtwórca... Grupy tworzyły jeszcze inne osoby, które nie startują w wyborach więc nie wiem czy to jest zagrywka polityczna...


PS. :D kolejna osoba która rejestruje sie rano i już wszystko wie :D
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 13:44   

dziwie sie takim bohaterom, ktorzy sa tacy madrzy a nie wiedza ze anonimowośc w internecie to przezytek.
Ciekawe co napisze i co zrobi jak oficjalnie na forum ukaze sie informacja którz jest autorem tych oszczerstw i bzdur!

Tylu kandydatow juz pisalo i akurat wspolorganizatora sie czepił jak rzep psiego ogona.

Zobaczymy jak sie ktos czepi twojego ogonka...
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-11-13, 13:49   

SomeOne napisał/a:
nie tak dawno na przełomie może 2 miesięcy...


i nie do końca jesteś dobrze poinformowany ;) bo grupa i kluby oficjalnie zostały powołane w sierpniu ;) takie małe sprostowanie ;)
0 UP 0 DOWN
 
wyszczekany 


Wiek: 65
Dołączył: 24 Paź 2010

UP 3 / UP 10



Wysłany: 2010-11-13, 14:46   

SomeOne, pozwól, że wesprę Twoje marne umiejętności posługiwania się wyszukiwarką. Ale zacznijmy od końca.

SomeOne napisał/a:
Fotoreporter tego forum kiedy ostatnio orson, widzieliśmy twoje zdjęcia ?? Siedziałem w dziale aktualne imprezy przez 30 minut i jakoś nie mogłem znaleźć twoich zdjęć w ciągu 6 miesięcy żadnej galerii z imprezy- czyli powinno być "fotoreporter"


Więc nie "siedź" w dziale tylko umiejętnie szukaj.
Swoją drogą polecam Ci PORADNIK (celowo napisane wielkimi literami, abyś tego nie przeoczył, bo można brać pod uwagę to, że masz problemy ze wzrokiem).
Teraz pokażę Ci magiczną sztuczkę.
1. Uruchamiasz stronę www.google.pl - to niesamowite, za korzystanie z niej nic się nie płaci!
2. Wklejasz
Kod:
Adam Oleszko picasaweb.google.pl

3. Naciskasz ENTER - tak, to ten przycisk, który przy właściwym ułożeniu rąk na klawiaturze znajduje się pod małym palcem prawej ręki.

A oto pierwszy wynik wyszukiwania:
http://picasaweb.google.com/109542732299428531901

Widać, że to najnowszy album. Spójrz na daty. Domyślam się, że tak duże liczby mogą Cię przerażać. Ale nie przejmuj się, pomogę Ci w obliczeniu miesięcy. Mamy listopad. Jest to 11 miesiąc roku według kalendarza gregoriańskiego. W albumie mamy datę 25.09. Dla ułatwienia przyjmijmy sam wrzesień. Czyli:
11-9=2 Dwa! widzisz różnicę? Dwa to nie jest sześć. A na dodatek sześć jest trzykrotnie większe od dwóch. Ale w tym pomogę Ci przy Twojej kolejnej wypowiedzi.

Podsumujmy.
Orson wrzucił zdjęcia z imprezy Wypadek (nie)przypadek . Co prawda relację umieścił inny fotoreporter, ale znajduje się tam również album p. Adama.

SomeOne, więc teraz miej honor i napisz "Przepraszam, nie potrafię korzystać z wyszukiwarki, przez co zarzucam ludziom brak kompetencji".

1:0 dla mnie.

SomeOne napisał/a:
Z tego co się orientuje, wyżej podane kluby i grupy zostały utworzone nie tak dawno na przełomie może 2 miesięcy...


Nie bój się, tutaj nie będę Cię karcił za brak umiejętności liczenia miesięcy.

Znam Orsona osobiście i wiem, że pomysł urodził się w okolicach wyjazdu do Bogatyni. I wiem też, że wtedy Orson nie myślał o tym, czy wystartować w wyborach, bo wkładał serce w funkcjonowanie HGR`u, jak zresztą Szymon i Bartek, którym w tym momencie chciałbym pogratulować dobrej roboty i powodzenia w dalszej, zapewne niełatwej pracy.

2:0 dla mnie

SomeOne napisał/a:
Wygląda to na czystą zagrywkę polityczną, tak tak dobrze wszyscy widzą sądzę że HGR, HKR i HKF został stworzony tylko po to by mieć co napisać w wyborach.


Ty, nikczemna istoto, pewnie byś tak zrobił. Ale niektórzy mają o wiele większe ambicje niż stworzyć coś, podpisać to na plakacie a po wyborach zamknąć.

SomeOne napisał/a:
Cytat:
1. Organizator oraz współorganizator imprez kulturalnych i charytatywnych na terenie miasta Brzeg.

MOżna wiedzieć jakich organizator a jakich współorganizator ??


Nie będę tu cytował, napiszę ten, który pamiętam najbardziej.

Koncert charytatywny na aparat słuchowy dla dziecka w Ibizie.

3:0 dla mnie.

Gramy dalej?

Pozdrawiam
wyszczekany
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 15:17   

nie na darmo masz ten nick. ja gratuluje tobie.
jeszcze troche i bedziesz mial okazje osobiscie bohaterowi to w oczy powiedziec ;-)

dziwie sie ze tak długi staz jaki ma SameOne na forum pod innym nickiem tak odwaznie pociska i tyka osoby trzecie.

Nie lubi p.Adama to niech sobie to wydzierga na pośladkach a nie publicznie narusza jego dobra osobiste.

Mam nadzieje ze wiekszosc juz wie kim jest nasz bohater :-)
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-11-13, 15:34   

orson napisał/a:
Kultura, edukacja, poromocja regionu itd. wszystko to masz wymienione na mojej stronce

http://oleszko.npx.pl


pozdrawiam

Szanowny panie Adamie. Odwiedziłem tę stronę i ... rozczarowałem się wielce. Tam są typowe ogólniki, zero konkretów. Ponadto w zakładce działalność na rzecz regionu" wychodzi jak gdyby wszystko to zrobił pan sam, co oczywiste nie jest do końca prawdą. czyż nie tak? Może trzeba kogoś dopisać albo użyć słowa we współpracy?
Żądania konkretów od przyszłego radnego są rzeczą normalną.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-11-13, 15:37   

joanna27 napisał/a:
dziwie sie takim bohaterom, ktorzy sa tacy madrzy a nie wiedza ze anonimowośc w internecie to przezytek.
Ciekawe co napisze i co zrobi jak oficjalnie na forum ukaze sie informacja którz jest autorem tych oszczerstw i bzdur!

Tylu kandydatow juz pisalo i akurat wspolorganizatora sie czepił jak rzep psiego ogona.

Zobaczymy jak sie ktos czepi twojego ogonka...

Szanowna pani Joanno, to jest forum publiczne i każdy ma prawo do wypowiadania swojego szdania. Jeżeli zaś łamie prawo to przecież są instytucję zajmujące się tym. Poza tym proszę obejrzeć sobie stronę p. Adama i wyciągnąć wnioski.
Miłego dnia
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 16:13   

Mam do Pana pytanie.
Co Pan sądzi o LGD Brzeska Wieś Historyczna i czy ma Pan jakieś pomysły na rozwój działalności tego Stowarzyszenia?
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 16:14   

Zapraszam również do mnie:
http://www.forumbrzeg.pl/...00b834b00cc2a68
0 UP 0 DOWN
 
orson 
OJCIEC DYREKTOR



Wiek: 55
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg / Zielęcice

Wysłany: 2010-11-13, 20:57   

ondraszek_ napisał/a:
Ponadto w zakładce działalność na rzecz regionu" wychodzi jak gdyby wszystko to zrobił pan sam, co oczywiste nie jest do końca prawdą. czyż nie tak? Może trzeba kogoś dopisać albo użyć słowa we współpracy?


Oczywiście, że nie sam, tylko z firmami, które z nazwy tam wymieniłem

napisz do którego punktu masz konkretnie zastrzeżenia, to odpowiem

ondraszek_ napisał/a:
Odwiedziłem tę stronę i ... rozczarowałem się wielce. Tam są typowe ogólniki, zero konkretów.


Mam ci obiecywać gruszki na wierzbie? Wielu takich było co obiecywali i na ...........................obietnicach się skończyło.

Konkrety to ja tworzę na codzień, ludzie którzy mnie znają doskonale o tym wiedzą. O jakich konkretach ty mówisz?

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: adam, do, kandydat, oleszko, orson, powiatu, rady


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu