Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawdziwe oblicze B.Tyczńskiego
Autor Wiadomość
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-23, 17:04   Prawdziwe oblicze B.Tyczńskiego

Nowo wybrany "stary" radny B. Tyczyński tuż po wyborach samorządowych, kiedy już nie trzeba dbać o głosy Wyborców pokazał co tak na prawdę sobą reprezentuje.
1. STARA RADA WON ...... tak pisze w jednym ze swoich ostatnich postów - a gdzie szacunek, lojalność dla kolegów i koleżanek z poprzedniej Rady, z którymi przez 4 lata pracowałeś? - niejednokrotnie ludzi znanych i szanowanych w mieście, ludzi którzy tworzyli jego historię, którzy wychowali kilka pokoleń, w czasach gdy ty byłeś jeszcze w planach. Piszesz: Mazurkiewiczowa, Gądek, Ciszewski, Pietrzak, Spychała ...etc Dla ciebie- powiadam: Pani Mazurkiewicz, Pan Gądek, Pan Pietrzak, Pan Ciszewski, Pan Spychała........

2. Obrady Rady do 12 - 13......
Nieważne sprawy mieszkańców, niech się wali, pali....... byle jak najkrócej i do domciu, a dietka za nieróbstwo się należy. Potem można sobie poklikać na forum jak to źle, bo na posiedzeniach nie miałeś za dużo do powiedzenia....

Gratuluję wyborcom Pana Tyczyńskiego.... ciekawe czy o Was tak samo się wyraża? Ciekawe, czy po nowych wyborach tak samo potraktuje obecnych Radnych (stara rada won )?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-23, 17:25   

Czepiasz sie. Zreszta prawda jest taka, ze tym radnym, ktorzy ubiegali sie o reelekcje to my, wyborcy, tym, ktorzy sie nie sprawdzili mowimy "won" (oczywiscie jesli otrzymali mniej glosow niz poprzednio).
Nie ma co owijac w bawelne i mowic, ze "wdzieczne spoleczenstwo postanowilo zrobic sobie odmiane"

Dla mnie obrady moga trwac nawet i piec minut jesli nie ma nad czym deliberowac. Nie widze sensu, zeby radni wyrabiali godzinowki siedzac i pierdzac w stolki. Wazne, zeby wtedy, kiedy jest taka potrzeba, obradowali nawet i przez tydzien nie wychodzac z sali.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2010-11-23, 17:26   

Widzę, że ktoś tu nie umie przegrywać z twarzą..... no cóż więcej się można chyba było spodziewać po nauczycielu i sportowcu... ehh ...
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-23, 17:41   

KtOŚ napisał/a:
Widzę, że ktoś tu nie umie przegrywać z twarzą..... no cóż więcej się można chyba było spodziewać po nauczycielu i sportowcu... ehh ...


O czym Ty w ogóle piszesz ? Masz pojęcie ? Czytałeś dokładnie co napisałem ? Jaka przegrana?, co ma wspólnego nie wybranie mnie na radnego (czego wcale nie traktuję jako moją porażkę) z poprzednim postem.....? czytamy ze zrozumieniem........
Poza tym wygrywać też trzeba umieć - pokory troszkę.....i SZACUNKU :!:

A.Mason napisał/a:
tym radnym, ktorzy ubiegali sie o reelekcje to my, wyborcy, tym, ktorzy sie nie sprawdzili mowimy "won" (oczywiscie jesli otrzymali mniej glosow niz poprzednio)


Przypominam, że nie wszyscy byli Radni ubiegali się o reelekcję.... Poza tym słowo won uważane jest "delikatnie mówiąc" za niekulturalne, a chyba kultury można się domagać od obecnego Radnego. Wiemy też z jakiego języka ono pochodzi....
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-23, 17:45   

[quote="A.Mason"]
Dla mnie obrady moga trwac nawet i piec minut jesli nie ma nad czym deliberowac. Nie widze sensu, zeby radni wyrabiali godzinowki siedzac i pierdzac w stolki.

Uważasz, że sprawy najważniejsze dla miasta i obywateli można rozwiązać spotykając się na posiedzeniach 2 razy w miesiącu po 5 minut ? Na prawdę uważasz, że jest ich tak mało ?
Poczytaj posty kandydatów na radnych (B.Tyczyńskiego również) jak wiele mają nam do zaproponowania - można to załatwić w 10 min miesięcznie ?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-23, 17:50   

walker napisał/a:
Poza tym słowo won uważane jest "delikatnie mówiąc" za niekulturalne, a chyba kultury można się domagać od obecnego Radnego. Wiemy też z jakiego języka ono pochodzi....

Skad Ci przyszlo do glowy, ze slowo "won" jest niekulturalne?!
Podejrzewam tez, ze wiesz jak wiele naszych slow pochodzi z roznych jezykow, jestem niemal 100% pewien, ze gdyby przeczesac Twoje wypowiedzi, znalazloby sie ich sporo... Co to za argument?!

Nie wiem ilu radnych nie ubiegalo sie o reelekcje i z jakich powodow, ale przeciez to bylo zwyczajne uogolnienie. Powtorze jeszcze raz - czepiasz sie.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2010-11-23, 17:50   

walker napisał/a:
Czytałeś dokładnie co napisałem ?



czytalem, czytalem też inny temat z którego powycinałeś rzeczy i sobie zacząłeś interpretować urywki ;) ...

walker napisał/a:
co ma wspólnego nie wybranie mnie na radnego (czego wcale nie traktuję jako moją porażkę)



hmmm człowiek związany ze sportem i brak wygranej nie określa mianem porażki, no cóż dla mnie to nie do pomyślenia ;) .......czyli z tego wynika że startowałeś jako "mięso armatnie", czy może się myle?...


walker napisał/a:
Poza tym wygrywać też trzeba umieć - pokory troszkę.....i SZACUNKU :!:


czemu pokory? IMO to było dobre stwierdzenie, że skoro nie zostali wybrani to się nie sprawdzili więc zostali zmienieni.

No i po co nowy temat, skoro wyrzucałeś już te same argumenty w innym dziale? W ten sam sposób mogę stwierdzić, że Pan Panie walker, nie ma szacunku do innych forumowiczów, bo SPAM-uje forum robiąc w dwóch tematach tą samą dyskusje ;)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-23, 18:02   

walker napisał/a:
Uważasz, że sprawy najważniejsze dla miasta i obywateli można rozwiązać spotykając się na posiedzeniach 2 razy w miesiącu po 5 minut ? Na prawdę uważasz, że jest ich tak mało ?

W przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze praca radnych nie zaczyna sie, ani nie konczy wraz z obradami. Uwazam, ze czas obrad powinien byc dostosowany do ilosci "tematow" koniecznych do poruszenia, a nie do Twojego widzimisie. Mialem okazje ogladac pare razy obrady i uwazam, ze powinno to isc w kierunku - zalatwmy jak najwiecej spraw w najkrotszym mozliwym czasie koniecznym do podjecia merytorycznych decyzji, a nie tak, jak Ty proponujesz - poszukajmy sobie jak najwiecej spraw, zeby zapelnic caly czas przewidzianych na obrady...
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-23, 18:03   

KtOŚ napisał/a:
hmmm człowiek związany ze sportem i brak wygranej nie określa mianem porażki, no cóż dla mnie to nie do pomyślenia ;) .......czyli z tego wynika że startowałeś jako "mięso armatnie", czy może się myle?...

...Wygrywaj bez dumy, przegrywaj bez urazy.... ta takie stare powiedzenie uczące
"zdrowego" podejścia do sportu i rywalizacji w ogóle, ale cóż ono może znaczyć dla ludzi bez autorytetów i ideałów......

A.Mason napisał/a:
Skad Ci przyszlo do glowy, ze slowo "won" jest niekulturalne?!


Spytaj starszych ludzi to Ci odpowiedzą.... (kłania się historia)
KtOŚ napisał/a:
Pan Panie walker, nie ma szacunku do innych forumowiczów, bo SPAM-uje forum robiąc w dwóch tematach tą samą dyskusje ;)


Mogę przyznać Ci rację -choć wcale - zakładając ten temat o tym nie pomyślałem...
Przepraszam więc niniejszym urażonych forumowiczów.
Nie zmienia to jednak faktu odnośnie wypowiedzi nowo wybranego radnego
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-23, 18:06   

A.Mason napisał/a:
jak Ty proponujesz - poszukajmy sobie jak najwiecej spraw, zeby zapelnic caly czas przewidzianych na obrady...


Ja coś takiego zaproponowałem ? zacytuj ...... :wink:

Zgadzam się z Tobą jednak, że dyskusja powinna być merytoryczna.
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-23, 18:08   

A.Mason napisał/a:
W przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze praca radnych nie zaczyna sie, ani nie konczy wraz z obradami.


A ja tak uważam ?......... zacytuj :wink:
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-23, 18:17   

walker napisał/a:
Spytaj starszych ludzi to Ci odpowiedzą.... (kłania się historia)

Tobie klania sie jezyk polski. Pewnie Twoja pani nie uswiadomila Cie, ze jezyk sie zmienia. Juz Kargul i Pawlak mowia mi, ze "won" jest synonimem slowa "precz".

walker napisał/a:
Ja coś takiego zaproponowałem ? zacytuj ......

Po co? Tobie nie przeszkadzalo przypisac mi cos, czego nie twierdzilem...
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2010-11-23, 18:19   

A.Mason napisał/a:
Tobie klania sie jezyk polski. Pewnie Twoja pani nie uswiadomila Cie, ze jezyk sie zmienia. Juz Kargul i Pawlak mowia mi, ze "won" jest synonimem slowa "precz".


dlatego też słownik PWN określa wyraz "won" jako wyrażenie potoczne, a nie wulgarne :]
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-23, 18:34   

KtOŚ napisał/a:
jako wyrażenie potoczne, a nie wulgarne


Gdzie napisałem, ze jest wulgarne ?

Odnosicie się do postów, których dokładnie nie czytacie sugerując że napisałem coś czego nie napisałem.....

A.Mason napisał/a:
"won" jest synonimem slowa "precz".

A precz to jest powiedziane kulturalnie Twoim zdaniem ? gratuluję ...... :wink:

A.Mason napisał/a:
Po co? Tobie nie przeszkadzalo przypisac mi cos, czego nie twierdzilem...

tzn czego bo sobie nie przypominam ? cytat proszę.....
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-23, 18:38   

I jeszcze jedno: zmieniacie panowie temat odwracając uwagę od jego istoty: braku pokory i szacunku dla innych. Zakładam, że jesteście inteligentni i dobrze wiecie dlaczego ten temat założyłem...

PS Czy gdyby ktoś do Waszej dziewczyny powiedział: won! Uznalibyście to za szczyt kultury ? nie bylibyście co najmniej niezadowoleni ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: b.tycznskiego, oblicze, prawdziwe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu