Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Utex ROW Rybnik - Odra Brzeg (15.12.2010 g. 18)

Jakim wynikiem zakończy się mecz Utex ROW Rybnik - Odra Brzeg?
zwycięstwo Odry 15 pkt. i powyżej
0%
 0%  [ 0 ]
zwycięstwo Odry różnicą do 15 pkt
57%
 57%  [ 4 ]
zwycięstwo Utexu 15 pkt. i powyżej
14%
 14%  [ 1 ]
zwycięstwo Utexu do 15 pkt
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-12-13, 15:41   Utex ROW Rybnik - Odra Brzeg (15.12.2010 g. 18)

Kto wie czy nie najważniejszy mecz sezonu zasadniczego dla obu drużyn. Ostatni z przedostatnim zespołem w lidze zagrają ze sobą.

W pierwszym spotkaniu Odry z Rybnikiem był remis a po dogrywce lepsze okazały się brzeżanki. Jak typujecie tym razem?


Początek meczu środa g. 18

Relacja z meczu oczywiście na stronie www.PLKK.pl


Zapraszam przy okazji do głosowania na najlepszą koszykarkę Odry Brzeg 2010 roku:

http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=24088
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2010-12-13, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-13, 16:07   

Ach... Liczę na to że dziewczyny nasze wygrają!
Byłoby super :)
Będę trzymała mocno kciuki za nie i myślę że dadzą radę :)
0 UP 0 DOWN
 
Bafana 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Paź 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-13, 19:55   

No trzeba wygrać, nie ma innej opcji :)
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-12-15, 17:58   

Relacja z meczu wraz z topografią rzutów od g. 18 na:

http://js1.live.iskiereczka.pl/plkk_3269.html
0 UP 0 DOWN
 
Bafana 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Paź 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-15, 18:42   

No i po dwóch kwartach 44:30 dla Rybnika... Pomijając tą powalającą skuteczność Odry za 2 to jak Harris dalej tak będzie rzucać i do tego Koehn zacznie to zwycięstwa nie widzę...
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-12-15, 18:47   

Wlaśnie takiej liderki jak Harris nam brakuje....
0 UP 0 DOWN
 
Bafana 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Paź 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-15, 18:52   

Z tym, że Rybnik mimo tego ostatniego miejsca ma takie 2 liderki w sumie, bo jak nie Harris to Koehn rzuca... Po pierwszym meczu Jones myślałem, że właśnie ona będzie liderką zespołu no ale jak jest każdy widzi... Po prostu zagrała wtedy swoją koszykówke nie znając ani trochę zagrywek Odry tylko szkoda, że teraz nie jest wstanie wziąć ciężaru gry na siebie...
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-12-16, 10:15   

Porażka z ostatnim zespołem w tabeli sprawiła, że wszyscy sympatycy brzeskiego basketu okres świąteczny spędzą w nietęgich minach. Pozostaje mieć nadzieję, że przyszły rok będzie lepszym rokiem dla brzeskiej Odry.
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-12-16, 11:44   

Nadzieja - matka głupich - jak mówi przysłowie.... Z tym poziomem organizacyjnym klubu, z tymi finansami i znakomitymi decyzjami nie wygramy w rundzie zasadniczej żadnego meczu. Kto się zakłada ? Stawiam Litrowego JOHNIE WALKERA....
0 UP 0 DOWN
 
max.miko 


Wiek: 40
Dołączył: 29 Mar 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-16, 22:07   

walker napisał/a:
Nadzieja - matka głupich - jak mówi przysłowie.... Z tym poziomem organizacyjnym klubu, z tymi finansami i znakomitymi decyzjami nie wygramy w rundzie zasadniczej żadnego meczu. Kto się zakłada ? Stawiam Litrowego JOHNIE WALKERA....

Przyjmuję zakład. Obyś był słowny
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-12-16, 23:14   

max.miko napisał/a:
Przyjmuję zakład. Obyś był słowny


Ok, na pewno będę, ale warunek....... to działa w dwie strony :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Mikołaj 


Wiek: 114
Dołączył: 02 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-17, 22:29   

Panie byly trenerze wedrowniczku, po pierwsze nie sra sie w swoje gniazdo, po drugie zajmij sie pan pilka kopana bo moze kiedys sie cos w koncu uda...po trzecie mam nadzieje ze na mecz juz Pan nie przyjdzie(zapraszam wiernych kibiców), bo z tego co wiem to w szkole nazywaja takich ludzi konfidentami.
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-12-18, 14:01   

Panie stuletni Mikołaju !

1. Wyrażenie swojej opinii na podstawie własnych obserwacji adekwatnych do aktualnej wszystkim wiadomej sytuacji gwarantuje mi Konstytucja RP (wolność słowa i wyznania). Zdanie to może i powinno jedynie zmotywować do bardziej efektywnego działania i ciężkiej pracy którą zapowiada nowy trener... miejmy nadzieję, że od stycznia nadejdzie nowa era brzeskiej koszykówki!

2. Odnośnie piłki kopanej - wychowałem reprezentanta Polski - do tej pory jedynego w tej dyscyplinie w kadrze A w ostatnim 30-sto leciu pochodzącego z Brzegu - chyba jednak mi coś wyszło.

3. Powinien Pan Mikołaj wiedzieć, że drużynę w ekstraklasie w największym procencie utrzymuje się ze środków publicznych (dotacje z UM Brzegi i Urzędu Marszałkowskiego w Opolu) - czyli również z moich podatków. Ponadto wchodząc płacę za bilety a na mecz z Wisłą kupiłem za własne pieniądze 6 biletów dla przedstawicieli sponsora, który sfinansował zakup kompletu strojów dla koszykarek). Tak więc na mecze będę przychodził czy Panu Mikołajowi się to podoba, czy nie bo kocham sport i życzę dziewczynom samych wygranych.

4. Jeśli chodzi o wiernych kibiców to warto zastanowić się dlaczego od wielu lat nie ma w Brzegu popularnego "młyna".... Czy to nie efekt wybiórczego zapraszania kto i kiedy ma przyjść na mecz ?

5. KONFIDENT - w skrócie - donosiciel. Osoba nielubiana, która lubi sprzedawać innych, kapuś. W tym przypadku użył Pan Mikołaj bardzo krzywdzącego i obraźliwego wobec mnie określenia. Powinien Pan mnie za to publicznie przeprosić. Uczestniczyłem w życiu wewnętrznym zespołu i nigdy tego tematu na razie nie poruszałem. Ale jeśli Pan Mikołaj chce to mogę mu parę informacji udzielić.....
0 UP 0 DOWN
 
Mikołaj 


Wiek: 114
Dołączył: 02 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-18, 14:55   

Nie ma sprawy, publicznie przepraszam!!!tylko jak nazwac dzialania Pana na meczu z Widzewem jak w przerwie meczu rozmawia Pan juz z bylym trenerem przez tel.i wrecz euforycznie krzyczy ze tak slabego zespolu tutaj jeszcze nie bylo i macie czego chcieliscie...oczywiscie moze to zle zinterpretowalem.Szczerze gratuluje wychowania reprezentanta i prosze sobie nie myslec ze oceniam Pana jako czlowieka. Tylko bardzo nie podoba mi sie stosunek Pana do druzyny, wypowiedzi- a do tego mam prawo. I brakuje mi po prostu zwyklego uderzenia sie w pierś tak po ludzku i nie zwalania wszystkiego na budżet klubu itd. Nie sztuka jest sciagnac klasowe Amerykanki i wygrywac...no chyba ze nie dążymy do rozwoju koszykowki i inwestowania w Polki.Bo skoro Pan wychowal zawodnika na skale reprezentacji to czemu nie mozna wychowywac reprezentantek koszykowki w Brzegu?
0 UP 0 DOWN
 
max.miko 


Wiek: 40
Dołączył: 29 Mar 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-19, 03:26   

Panowie po części każdy z was ma racje ale jesteśmy z jednego miasta i należy życzyć klubowi i zespołowi jak najlepiej.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 15.12.2010, 18, brzeg, g., odra, row, rybnik, utex


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu