Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
16.01.2011 CZERWONE LOTNISKO - ATAK PARTYZANTÓW
Autor Wiadomość
owip2001 
śniegu niema,a bałwanów pełno



Wiek: 45
Dołączył: 21 Cze 2006

UP 51 / UP 18


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-09, 13:43   

Virtz napisał/a:
Co do headów to nie jest za dobry pomysł


bo trzeba być twardym
bedzie zimno wszyscy grubo poubierani mundur kamizelka faty butla na plecach i chcesz żebym poczuł a w głowę jak dostaniesz to jak nie poczujesz to usłyszysz
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2011-01-09, 14:20   

Cytat:
Co do headów to nie jest za dobry pomysł bo walka będzie wyglądała jak w terminatorze


nie zgadzam się, ponieważ jak pisał owip, będziemy grubo ubrani, po zatym Ja używam troche sprzętu więc mogę nie czuć strzałów w klatkę piersiowa.

Cytat:
Pozatym dajcie jakieś szanse tym co mają mniejsze doświadczenie


albo potrafimy celować i nie mamy zeza rozbierznego albo dajmy Sobie spokój

Cytat:
Biegnie gość na pałe aż w pałe nie dostanie.


ale jak dostanę i nie poczuje?? i będę biegł dalej?? to co wtedy?? a ktoś Mnie osądzi, że oszukałem - dostane wtedy w head'a ale z kolby której nie mam:) <żart>

Moim zdaniem gra zwana dalej "paintballem" nie jest grą dla ludzi bojących się oberwać, jest właśnie ten smak.. nutka dekadencji:) przy dostaniu w ramię nogę etc.. gracz dostaję zastrzyk adrenaliny która pozwala na rozwinięcie skrzydeł i poczuciu się jak na prawdziwej wojnie.. przedyskutujmy ten temat na grze, zagłosujmy nie sprzeczajmy się, motywem przewodnim jest dobra zabawa.
0 UP 0 DOWN
 
caliber068 
organizacja wypoczynku



Wiek: 46
Dołączył: 07 Cze 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-09, 15:36   

Może temat headów zostawmy do rozpatrzenia już na miejscu. zawsze można zagrać tak i tak , i wszyscy będa zadowoleni. Bo chyba nikt nie jest cipką która z tego powodu walnie focha heheheheeeee. Proponuję pomyśleć nad akcją samego scenariusza. Może jakaś konkretna przebieranka lub przemyślenia taktyczne jak utrzymać ten checkpoint przez 10min. to jednak trochę czasu?

A co do oceniania kto jest jakim graczem to jego prywatna sprawa , Rysiu a ty jak nie czujesz splatów na klacie to może nie zakładaj tyle sprzętu , to nie ASG - malarze nie muszą wyglądać , malarze muszą działać :) ))) Dodam jeszcze że jednym z moich zadań jako organizatora jest dbanie o bezpieczeństwo i dobry humor wszystkich graczy , więc nie drapać sie o pierdoły bo wyzwę na pojedynek CONTRACT-KILLER i zamiotę po head-zie z ETKA aż zafurczy maska heheheeeee

DSC00999.JPG
Plik ściągnięto 52 raz(y) 127,27 KB

DSC00998.JPG
Plik ściągnięto 49 raz(y) 163,79 KB

Ostatnio zmieniony przez caliber068 2011-01-09, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Virtz 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-09, 16:12   

Ten budynek na 2 zdjęciu byłby fajny do szturmu czyli dzielimy na 3 drużyny 1 broni dwie atakują. Albo tam jest checkpoint ale wtedy będzie kto pierwszy ten lepszy bo jak już się ktoś w środku zamelinuje to może być ciężko przy takich samych proporcjach atakujących do broniących taki punkt odbić ale ja się nie znam więc to tylko sugestia. Tak czy inaczej budynek daje duuuuuuużo frajdy.

A co do znieczulenia napaleńców na heady tak jak mówi caliber mniej nie znaczy gorzej a idąc tropem ograniczania lokacji to niedługo będą tylko trafienia w szybkę bo inaczej jeden z drugim nie zauważy.

I taki mały offtop: :offtopic:
Czy ktoś z BRZEGU lub okolic w najbliższym czasie (1-2 miesiące) będzie kupował jakiś nowy sprzęt?
Ja zamierzam z bratem kupić 2 TM-15 i troche innego sprzętu za troche kasy więc jak będą chętni to zawsze można wtedy negocjować ceny i to dość znacznie.
Ostatnio zmieniony przez Virtz 2011-01-09, 16:22, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-09, 16:15   

Najlepszy budynek to ten na przeciwko cadberry - ma 3 kondygnacje + 4 jako miejsce do postoju w czasie gry + NIE PADA DESZCZ ( nikt nie jest mokry , nikomu sie nie naleje do butów - a gry które sie tam odbywały były ok )

możliwości i motywów gry wiele - myślę , że najbardziej proste scenariusze są najlepsze;]
0 UP 0 DOWN
 
Virtz 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-09, 17:45   

Który to jeśli mógłbyś zaznaczyć bo nie mogę zlokalizować

bez tytułu.JPG
Plik ściągnięto 55 raz(y) 164,56 KB

0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2011-01-09, 18:01   

Cytat:
Rysiu a ty jak nie czujesz splatów na klacie to może nie zakładaj tyle sprzętu , to nie ASG


Oj Kalibrze sympatyczny, kamizelka służy Mi do mamby i jeśli wypłata pozwoli kupię szelki taktyczne:) a poza tym, dużo ludzi używa wszelkiej maści oporządzenia taktycznego a jak wiesz bo jesteś bardziej doświadczony organizujemy wood'a nie speed'a:)

Cytat:
malarze nie muszą wyglądać , malarze muszą działać )))


nie martw się:) działam szybko i boleśnie:P

a contract killera możemy ułożyć o wytypowanie najlepszego gracza pierwszego brzeskiego grania:) byłoby miło:)

Cytat:
A co do znieczulenia napaleńców na heady tak jak mówi caliber mniej nie znaczy gorzej a idąc tropem ograniczania lokacji to niedługo będą tylko trafienia w szybkę bo inaczej jeden z drugim nie zauważy.


head'a zawsze się czuje! chyba, że masz kevlar, wtedy słychać..

p.s. nie uważam się za majstra tej gry, tylko jestem konkretny gość, wie co chce i wie jak to zrobić, to Mój drugi sezon grania i mimo iż jestem świeższy niż wam się wydaje.

a co do budynku cadbury, można się tam wybrać ekipą nie większą niż 10 osób, bo miejsca jest nie wiele. wiem Baran, że dla Ciebie bieganie to męka:) ale czas ruszyć dup**o!

Cytat:
możliwości i motywów gry wiele - myślę , że najbardziej proste scenariusze są najlepsze;]


dokładnie, mam już na myśli dwa scenariusze, więc jeśli byłoby to na miejscu chętnie się podzielę.

MAPA.JPG
Plik ściągnięto 65 raz(y) 81,75 KB

Ostatnio zmieniony przez RySzArD 2011-01-09, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-09, 18:52   

RySzArD napisał/a:
że dla Ciebie bieganie to męka:) ale czas ruszyć dup**o!


zgadzam się ja chętnie pobiegam ale nie wiem czy ktoś później nie będzie mnie reanimował :wink:
0 UP 0 DOWN
 
caliber068 
organizacja wypoczynku



Wiek: 46
Dołączył: 07 Cze 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-09, 19:02   

Reanimacja zapewniona , spoko załatwi się :) ))) tak więc widzę że nastroje już tak podgrzane że ciężko będzie wytrzymać do 16 , cieszy mnie to , adrenalina na polu walki to gwarantowane dobre wspomnienia po grze, jak widzieliście kilka postów wcześniej będziemy mieli gościa w postaci fotografa który jak już widziałem na jego stronie ma niezły dorobek z uwieczniania imprez i wydarzeń w Brzegu .

DSC01000.JPG
Plik ściągnięto 50 raz(y) 146,66 KB

0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-09, 20:01   

Już chcecie uwiecznić moją grę jak mnie będziecie chcieli dopaść jak najszybciej :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-09, 20:42   

Sorki chłopaki za offtop, ale musiałem zapytać. :P
RySzArD napisał/a:
nie zgadzam się, ponieważ jak pisał owip, będziemy grubo ubrani, po zatym Ja używam troche sprzętu więc mogę nie czuć strzałów w klatkę piersiowa.

Jaki posiadasz sprzęt, że nie czujesz (słyszysz) trafień tak masywnym pociskiem?
Ja noszę IBA-e: kamizelką z wkładami kevlarowymi i dwoma płytami ceramicznym (SAPI). Do tego kamizelka FLC zapełnioną ładownicami, i nawet w największym ferworze walki, imprezach masowych, grach z pirotechniką jestem w stanie rozpoznać trafienie kulki, która waży mniej niż połowa grama, a co za tym idzie ma dużo mniejszą energię.

caliber068 napisał/a:
jak nie czujesz splatów na klacie to może nie zakładaj tyle sprzętu , to nie ASG - malarze nie muszą wyglądać , malarze muszą działać :) )))

Twierdzisz, że ersoftowcy tylko wyglądają? :evil:
Ostatnio zmieniony przez Graham 2011-01-09, 20:46, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
owip2001 
śniegu niema,a bałwanów pełno



Wiek: 45
Dołączył: 21 Cze 2006

UP 51 / UP 18


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-09, 20:44   

Graham123,
człowieku ty chyba mało grasz
0 UP 0 DOWN
 
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-09, 20:48   

W paintball? Raczej wcale, a wręcz na pewno. :P
0 UP 0 DOWN
 
caliber068 
organizacja wypoczynku



Wiek: 46
Dołączył: 07 Cze 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-09, 21:26   

1. O-wip
2. caliber068
3. mlikos
4. alcapone
5. maniuś
6. patriota
7. UTA
8. Baran (sprzęcik potrzebny)
9. Angela (sprzęcik potrzebny)
10. cirek (sprzęcik potrzebny)
11. Virtz (sprzęcik potrzebny)
12. Smoła
13-14. Świeżaczki zwane Mugolami (sprzęcik potrzebny)
15-26. koledzy patrioty

taka mała aktualizacja :)
przypominam , gramy 16.01.2011 g. 9.00 zbióreczka
0 UP 0 DOWN
 
Virtz 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-09, 21:29   

Co do mapy chodziło mi o to gdzie jest ten 3 piętrowy budynek bo gdzie są dwie wielkie fabryki to każdy wie. Konkretny punkt.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 16.01.2011, atak, czerwone, lotnisko, partyzantow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu