Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
De La Vera
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-11-25, 20:16   

papec93, pracujesz tam?
0 UP 0 DOWN
 
papec93 



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2011

UP 9 / UP 12


Skąd: Poland

Wysłany: 2012-11-25, 20:20   

większość jest przesadzona.
znajomy tam pracował
0 UP 3 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-11-25, 23:51   

Większość to odczucia korzystajacych z usług tego lokalu a więc i pewnie tego kolegi który sam siebie na pewno nie bedzie oczerniał nie trudno to chyba zrozumieć.
3 UP 1 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2013-01-16, 21:58   

Dzisiaj o 18.38 złożyłem telefonicznie zamówienie z dowozem, czekam czekam, a tu nagle... no niestety nie przyjechał nikt z zamówieniem, a właściwie nadal czekam a nikogo nie ma.
Wspaniały lokal :wink:
0 UP 0 DOWN
 
sliffta 



Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sie 2010

UP 4 / UP 1



Wysłany: 2013-01-17, 12:51   

Byłam ostatnio na kebabie z pieca i hmmm muszę przyznać, że się troszkę rozczarowałam...
kiedy jadłam go ostatnio (jakieś 3 miesiące temu) był pyszny przede wszystkim nie było w nim sałaty pekińskiej, a czerwona kapuchaaa i to właśnie ta sałata jakoś mi ten smak tak troszkę zniesmaczyła.
Nie wiem tylko skąd komentarze, że porcje się zmniejszyły, bo to nie prawda, taki sam jak zawsze :-P mój chłopak lubiejący jeść i jak to facet je dużo ledwo dał rade.
0 UP 0 DOWN
 
delavera 



Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2010

UP 1 / UP 4



Wysłany: 2013-01-24, 10:49   

sliffta napisał/a:
Byłam ostatnio na kebabie z pieca i hmmm muszę przyznać, że się troszkę rozczarowałam...
kiedy jadłam go ostatnio (jakieś 3 miesiące temu) był pyszny przede wszystkim nie było w nim sałaty pekińskiej, a czerwona kapuchaaa i to właśnie ta sałata jakoś mi ten smak tak troszkę zniesmaczyła.
Nie wiem tylko skąd komentarze, że porcje się zmniejszyły, bo to nie prawda, taki sam jak zawsze :-P mój chłopak lubiejący jeść i jak to facet je dużo ledwo dał rade.


Klienci którzy korzystają z naszych usług wiedzą że kapusta pekińska była w kebabie od samego początku, nadal jest i będzie... więc dziewczyno nie wiem skąd Ty wzięłaś kapustę czerwoną.
Czytając takie wpisy jak ten zastanawiam się czy ludzie w tym mieście nie maja co robić?!
Chcąc sprostować choć część tych bzdurnych pomówień trzeba by było spędzić przed komputerem wieczność ale niestety ja nie mam na to czasu.
Pozdrowienia dla wszystkich stałych i zadowolonych klientów.
0 UP 4 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2013-01-24, 11:48   

A możesz się odnieść do sprawy nieprzywiezionego posiłku. Pani przy telefonie przyjęła zamówienie, miało być po godzinie i nigdy nie dotarło...
takie rzeczy to tylko w De La Verze
0 UP 0 DOWN
 
delavera 



Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2010

UP 1 / UP 4



Wysłany: 2013-01-24, 12:15   

Adyk napisał/a:
A możesz się odnieść do sprawy nieprzywiezionego posiłku. Pani przy telefonie przyjęła zamówienie, miało być po godzinie i nigdy nie dotarło...
takie rzeczy to tylko w De La Verze


Oczywiście że mogę... bardzo proszę o przesłanie wiadomości prywatnej z numerem telefonu z którego było złożone zamówienie oraz podanie ulicy. Na początek sprawdzę czy rzeczywiście zamówienie zostało przyjęte.
0 UP 0 DOWN
 
Gosiak 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2008

UP 4 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-26, 19:41   

Ja kiedyś nie jadłam nigdzie indziej w Brzegu, tylko w DLV, gdzieś tam w tym temacie nawet wyżej pisałam o tym. Jednak po ostatniej pizzy jaką mi zaserwowaliście długo się zastanowię zanim zamówię następną. Przynajmniej 2x w tyg. jadłam pizzę od Was, bo niesamowicie mi smakowała, ale ostatnio jak mi Wasz kierowca przywiózł pizzę zgniecioną z pudełkiem, z której aż się mąka wysypywała i była spalona i tak cienka że się rwała w rękach to coś we mnie pękło. Zawsze Waszą pizzerię chwaliłam, no ale takie coś dostać to brak słów.. I gdyby nie to, że chłopak już był tak głodny, że nie wytrzymał i zjadł kawałek, to wróciłaby spowrotem do Waszej pizzerii, bo smaku to ona w ogóle nie miała. Zawiodłam się na Was, a szkoda, bo uważałam Waszą pizzerię za najlepszą w mieście.
0 UP 0 DOWN
 
sliffta 



Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sie 2010

UP 4 / UP 1



Wysłany: 2013-01-29, 16:50   

Krytykę moja kochana DLV trzeba umieć przyjmować... chodzi mi o całokształt, bo po reakcji widzę, że się uniosłaś
Jak widać potrafisz się "czasem" udzielić, szkoda tylko że w temacie "bzdurnych pomówień" a nie np. odbierania telefonów przez pracowników bądź czystości na sali, co do której zdjęcia masz parę stron wcześniej...

Jeżeli faktycznie od samego początku macie w kebabie zapiekanym pekińską to zwracam honor, widocznie wcześniej były tam "normalnie" ilości(że nie przeszkadzała mi jej obecność) a nie nawalone jak to dostałam ostatnio. I nie rozumiem dlaczego się tak unosisz, skoro nie napisałam nigdzie, że była okropna, nie do zjedzenia itp.itd. :-P
2 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
  Wysłany: 2013-02-04, 21:52   

tak,
wiem............
liczę na gro minusów w dół...............
wyj...................................................................ne mam na "na to na tym forum" :D


_ ale

DLV po zmianie obsługi z młodocianej na też młodocianą [ ps. jedyny lokal gdzie kamery są na części gastronomicznej i nie tylko ]; Aniu uczysz się :) zajebista pizza :)
KAMERA JEST TEŻ na kasę :)
ale ustaw ją też na salę! i na piec! i GS! i dodatkowo ustaw ją w autach jeszcze :)

dobra... koniec wytykania-poprawiania już :-P :oops:


_ są coraz lepsi już :)
brakuje im jeszcze promocji i zorientowania na klienta
[bywam w lokalu ] dość często :P >> brak Anii z różnych względów :D

ale brakuje

i tu Ci ANIU [ bo Cię lubię :P ] napiszę...
zrób drugą "8" - dopytaj - rocznik minimum 85....

znam lokal doskonale... co do cm
dach spokojnie wytrzyma gości na nim...
DLV będzie jednym z niewielu lokali takich...... spokojnie dach udźwignie; i dlatego uwielbiam Oławę - gdzie widok na miasto z poziomu klubu jest dość dobry,.... :)

i nawet będę częstszym gościem - minimum 2x w tygodniu o ile "klimatyzator" to wytrzyma :)
zakładam Was już :p a nie Ciebie :)


z pizerii brzeskich polecam również ElPasso ( nie wiele z Was iż zmieniło właściciela, w sumie na PIĘKNĄ PANIĄ właściciel ) i Nemo na Skarbimierzu ( zwłaszcza w opcji Pani Oli jako dowozu )

z uwagi na różne sprawy ;p
Nemo
DLV
Elpasso

i długo, długo nic.............


liczę na łapki w dół :D
1 UP 5 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-02-04, 22:21   

derdy, czy Ty nie potrzebujesz pomocy?
4 UP 0 DOWN
 
kkanik 



Wiek: 36
Dołączył: 27 Mar 2012

UP 3 / UP 3



Wysłany: 2013-02-05, 01:37   

Ja w DLV bywam sporadycznie. Ale nie dla tego że mi się nie podoba. Tylko nie lubię fastfood. Ale jak już jestem to oprzeć się nie mogę tego czegoś w cieście - chyba tortilla. pizza. niesamowita. szczerze. nie jestem koneserem tego jedzenia, ale w DLV chyba zacznę bywać częściej. Jedzonko genialne! Skąd te wszystkie inne posty - a no pewnie z zawiści i zazdrości. Ale cóż. Jakość i smak sam się obroni. (na marginesie dodam że niemal z każdą firmą czy to z jedzeniem czy nie jest to samo w Brzegu - miasto małe = zawiść ogromna.)
0 UP 2 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-02-05, 09:46   

derdy Twoich wypowiedzi nie da się czytać i chyba rzeczywiscie potrzebujesz pomocy specjalisty bo w każdym temacie wypowiadasz się w takiej formie :) . Oczywiście nie traktuj tego jako złośliwość, ale nastepnym razem napisz normalnego posta a nie rwanego i chaotycznego gdzie trudno szukać sensu :) . Poza tym jak masz jakieś osobiste obiekcje do właścicielki to napisz jej PW albo zadzwoń do niej bo przecież masz numer telefonu. Do tego pomagałeś uruchomić ten lokal więc nie komentuj publicznie bo to jest nieprofesjonalne zachowanie.
2 UP 0 DOWN
 
agasta 


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Gru 2009

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2013-03-25, 18:04   

Po roku czasu, ostatnio odwiedziłam DLV, niestety dalej się nie przekonałam do tego miejsca.

Obsługa całkowicie jest nieogarnięta, brak im zainteresowania klientem jak i brak znajomości obsługi klienta w takim miejscu. Właścicielka powinna pomyśleć o jakichkolwiek kursach, szkoleniach dla pracowników - bo poziom jest za słaby.

Zamowiliśmy ze znajomymi 3 róźne pizze - każda z małą modyfikacją, 'kasjerka' przynosi jedną z pizz, spytaliśmy się,która to pizza to usłyszeliśmy ' nie wiem, ta ze zmianami',zraził mnie brak znajomości takiej, przez osobę,która podaje mi jedzenie.

Dziecko jak zwykle lata po całym lokalu, zaczepia kasjerke, która sprząta ze stołu
dalej by tak można wymieniać

Niestety, szybko nie odwiedze tego miejsca,mimo że pizza mi smakowała
1 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: de, la, vera


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu