Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
The Tourist / Turysta
Autor Wiadomość
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-19, 19:06   The Tourist / Turysta

Dobry film ze świetną obsadą, która spisała się na medal.
Sensualnie zagrana rola przez Jolie, typowy Depp :rewelka:
Ponadto piękno Wenecji, klimatyczne ujęcie scenerii... Miłość i śmierć przeplatająca się.

Polecam ten film :)

0 UP 0 DOWN
 
pupek 


Wiek: 50
Dołączył: 02 Wrz 2008

UP 2 / UP 10



Wysłany: 2011-03-10, 08:19   

A mnie Turysta rozczarował. Przyznaję, że poszedłem specjalnie dla Deppa, a tu przeciętna rola i przeciętny film, przewidywalny i sztampowy do bólu. Rozumiem, że miał to być "tylko" film akcji, ale nawet zwykły film akcji może być zagrany z pazurem (nie mylić z Pazurą, polską kiepską podróbką aktora). Słowem - nie polecam filmu, chyba że dla zabicia czasu. A i tak jest wiele innych, ciekawszych filmów.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-10, 10:20   

Faktycznie, przewidywalny do bólu, ale mnie nie rozczarował bo nie spodziewałem się mocnego kina. Oglądnąłem z dystansem. Gra Deppa mi się podobała.
Mam swoją ulubioną "humorystyczną" scenę tj. kiedy na początku filmu Angelina dostaje wytyczne, żeby w pociągu znaleźć pana wzrostu tegoż co to wytyczne telefonicznie daje, no i Agelina wybiera Pana (Johna .. wiadomo) siedzącego.. no i tak sobie pomyślałem, że faktycznie np. w podstawówce pierwsze co się słyszało od Pani pielęgniarki przy mierzeniu - "Proszę usiąść, zaraz zmierzymy Panu wzrost".

Reasumując, moim zdaniem dobra gra Deppa a film do kotleta :)

pupek napisał/a:
z pazurem (nie mylić z Pazurą, polską kiepską podróbką aktora)


No tak, pogratulować komuś takiej kiepskiej podróbki deklinacji ;)
0 UP 0 DOWN
 
pupek 


Wiek: 50
Dołączył: 02 Wrz 2008

UP 2 / UP 10



Wysłany: 2011-03-10, 11:26   

Smooth, a co nie podoba się Tobie w deklinacji? Facet ma nazwisko, jakie ma, to wolny kraj :-P

A wracając do Turysty, pierwotnie rola nie była przeznaczona dla Deppa, był bodajże trzecim aktorem, który w końcu się zdecydował. W sumie właśnie nie bardzo wiem, w czym problem. Niby dobra obsada, widoczki fajne, niby akcja jest, a wychodzi to wszystko jakoś ... tak przeciętnie.
Ostatnio zmieniony przez pupek 2011-03-10, 11:27, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-10, 12:53   

pupek napisał/a:
Smooth, a co nie podoba się Tobie w deklinacji? Facet ma nazwisko, jakie ma, to wolny kraj


no po prostu byłoby zabawnie jakby ktoś tak odmienił wszak różnica w mianowniku jest
pazur / Pazura, co pociąga za sobą inną odmianę tych dwóch wyrazów ;) Co innego np. kot, który np. jako nazwisko w celowniku będzie "kotowi" a jako zwierzak "kotu" ;) mimo, że mianownik taki sam.

pupek napisał/a:
był bodajże trzecim aktorem


A tak z ciekawości, kto miał zagrać jako pierwszy, czy też drugi aktor.. no i mi się wydaję, że Depp to był dobry wybór - z aparycją wrażliwego literata mógł naturalnie zagrać swoją postać.. pomijając, że John świetnie wciela się w różne role.
0 UP 0 DOWN
 
pupek 


Wiek: 50
Dołączył: 02 Wrz 2008

UP 2 / UP 10



Wysłany: 2011-03-10, 13:49   

Pierwotnie turystą miał być Tom Cruise, który został zastąpiony przez Sama Worthingtona, a ten z kolei przez Johny'ego Deppa. Z kolei Angela zastąpiła Charlize Theron. Z reżyserem też były jakieś hocki-klocki :)
0 UP 0 DOWN
 
gosia7 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Wrz 2011

UP 0 / UP 0


Skąd: Łódź

Wysłany: 2011-09-13, 07:30   

Mnie też film rozczarował, okej zmysłowa Jolie i przeprzystojny Deep ratowali sytuację... ale generalnie to chyba nie o to chodzi, żeby iść do kina bo główne role gra 2 najseksowniejszych aktorów świata...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: the, tourist, turysta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu