Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
6. BTP Brzeg - Forumbrzeg (16.07.06)
Autor Wiadomość
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 21:34   

Dzięki za meczyk panowie :) No było nieźle. Daliśmy rade choć wiem że to nie wszystko na co nas stać. Jeszcze troche gry razem i będzie świetnie :) Dzisiaj pierwszy raz na wyjeżdzie więc nas nerwy zjadły i zapanował lekki chaos ale nie było źle.

A meczyk był sparingowy więc nie trzeba go chyba dodawac do statsów.To był meczyk przyjaźni i koleżeństwa (choć czasami było ostro).
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 21:37   

yasiu napisał/a:
Myślę że można dodać do statystyk.


Ale jak :?:

Czy zakwalifikować jako sparingowy, bo nawet na towarzyski się nie nadaje bo nie trwał zgodnie z regulaminowym czasem :?:


P.S. Widzę, że Brodacz się wypowiedział, zatem proponuję że dopisze ten meczyk do meczy forum, zle jako sparingowy, a udział w meczu i bramki nie będe dopisywał do statystyk - może byc :?:

--
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-07-16, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bociek 
smooth...(minzedghar)



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 21:41   

Szczerze mówiąc, to dzisiejszy mecz...hmnn no właśnie co? Nie wiem, mi się grało dość dobrze... jednakże nie jestem bardzo zadowolony z gry naszego zespołu. Bramkarz- fajnie, obrona tez dobrze, środka brak przez co ataku też brak. Nie denerwujcie się na mnie za takie słowa, ale takie są moje odczucia i jeśli czegoś z tym nie zrobimy, to zawsze będzie tak jak dzis. Wydaje mi się że dobrym posunięciem byłoby ustawienie Szyszki na prawym albo lewym skrzydle, a do środka pomocy zdecydowanie dałbym Muffę który świetnie czuje grę i fajnie gra piłki i spróbowałbym również ustawić... Młodego na rozegraniu. Dlaczego Młodego na rozegraniu? Już mówię. Otóż, widzieliście, jak zapieprza tam pod tym polem karnym przeciwnika walcząc o piłki, biega w te i wewte i takiego walczaka czyba potrzeba nam na środku pola, wtedy można byłoby grać takie akcje z wysunięciem przez Muffe piłki i Młodym wybiegającym na środek ataku. Ja dziś też nie zagrałem dobrego spodkania, ale nie miałem nawet żadnej piłki do strzału, może dlatego że za mało biegałem, ale trzeba przyznać że Stefan tam czyścił wszystko na obronie (nie ujmując nic naszym obronnym Jarkom- Jampsowi i Brodaczowi) :) Także trzeba zastanowić się nad zmianą jakąś taktyki. A po dzisiejszym meczu tak straciłem trochę chęć do gry szczerze mówiąc... Widać, że się staramy, ale trzeba to robić efektywniej i w pełni wykorzystywac dane nam przez Matkę Naturę możliwości fizyczne i umysłowe :) :D 3majcie się chłopaki, dzięki za meczyk i dziękuję, że tak szybko potrafiliscie się zoorganizować.

Pozdrawiam

Bociek (ex Minzedghar) :)

PS. ale jebn**em esej :) :) DO PRACY RODACY!! :)
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 21:53   

relację z meczu przeczytacie dzięki notatkom Ani oraz podpowiadającym jej kibicom i kibickom

4. minuta - pierwszy celny strzał forum na bramkę BTP w wykonaniu Lotopałanki
6. minuta - gospodarze odpowiadają mocnym, ale niecelnym uderzeniem Archiego
8. minuta - strzał Jawora broni w dobrym stylu Kancik1
13. minuta - strzał Mario z dystansu broni bramkarz BTP, ale to jest zapowiedź tego, co zdarzy się kilka minut później
19. miuta - Mario dostaje piłkę i uderza z daleka, pozornie niegroźny strzał kompletnie zaskakuje bramkarza BTP (zdaniem niektórych kibiców golkiper nie zdążył wyjąć rąk z kieszeni, być może jeszcze zahaczył się o nogawkę) i mimo jego rozpaczliwych prób obrony piłka wpada do siatki (siatki trzeba sobie wyobrazić, bo gospodarze zapomnieli je zawiesić)
20. minuta - zdenerowani takim obrotem sprawy byli, niedoszli i obecni piłkarze BTP rzucają się do odrabiania strat, ale groźny strzał Czajdy nie trafia do siatki forum
22. minuta - Forumbrzeg.pl powinno prowadzić 2:0! Muffa doskonale podaje do Młodego, ten jest szybszy od bramkarza i lekko trącając piłkę mija go, ale doskonała interwencja Hajdiego zapobiega utracie bramki
zahaczany w tej akcji Hajdi chwilę później schodzi z boiska i BTP już do końca gra w "10"
23. minuta - pierwszy rzut rożny dla forum
25. minuta - celny strzał Stefana i skuteczna obrona Kancika
28. minuta - pierwszy rzut rożny dla BTP
29. minuta - piłkę przed polem karnym dostaje Muffa i uderza z półwoleja, ale futbolówka pechowo schodzi mu z nogi i zamiast soczystego strzału wychodzi podanie w stronę bramkarza (dziękuję Brodaczowi za czujność przy czytaniu relacji)

Koniec pierwszej połowy
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2006-07-16, 22:20, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 22:03   

Relację czytasz dzięki Ani oraz podpowiadającym jej kibickom i kibicom

Druga połowa rozpoczyna się od pressingu BTP, a forumbrzeg broni się już całym zespołem.
33. minuta - niecelny strzał z dystansu Jano
35. minuta - Mocne uderzenie Archiego, po którym piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki! Remis!
36. minuta - mogło być już 2:1, ale Jano (który w jednym meczu grał w składzie forumbrzeg.pl i doskonale zna naszą taktykę) znów minimalnie pudłuje
38. minuta - Węzeł strzela z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką
40. minuta - Jawor, a tuż po nim Archi strzelają w las
42. minuta - forumbrzeg.pl odpowiada strzałem z 30 m Młodego, który próbuje zaskoczyć bramkarz BTP. Piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
47. minuta - rzut rożny dla BTP - krótkie rozegranie i strzał Jano - 2:1!
50. minuta - po strzale gospodarzy Kancik wybija piłkę na rzut rożny
53. minuta - Młody znów minimalnie nad poprzeczką
58. minuta - Jawor strzela tuż koło słupka
59. minuta - tym razem piłka po strzale gospodarzy trafia w słupek
60. minuta - mimo gwizdka z trybun piłkarze postanawiają grać do zmierzchu
- na bramce forum Kancika zastępuje Brodacz
- w doliczonym czasie gry Jawor podwyższa na 3:1!
- Młody wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem i strzela kontaktowego gola! Jest już tylko 3:2, a Bociek krzyczy: Jedziemy z nimi!
- Kolejna akcja BTP rozwiewa wątpliwości: Szpara trafia tuż koło słupka i mecz kończy się wynikiem 4:2.
0 UP 0 DOWN
 
Bociek 
smooth...(minzedghar)



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 22:07   

Dzięki za sprawozdanie Jamps, kawał dobrej roboty :)
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 22:11   

Super to zrobiliscie :) Relacje w pełni profesjonalna :) Tylko że pod koniec pierwszej połowy jeszcze była szansa na 2-0 ale Muffa przestrzlił :) (tyle w kwestii uzupełnienia) Jak już zapodał Bociek wielki kawał dobrej roboty.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 22:12   

Bociek napisał/a:
Dzięki za sprawozdanie Jamps, kawał dobrej roboty :)


Ja tylko przepisałem.
I dodałem twój cytat z 66 minuty :)

A w imieniu wszystkich forumowiczów serdecznie dziękuję adminowi i tym, którzy się do tego przyczynili, za cudowną metamorfozę Mindzeznedgahara (czy jakoś tak) w Boćka.
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 22:16   

Bądź błogosławion wielki Adminie żeś zesłał nam Boćka :D
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 22:20   

Brodacz napisał/a:
Tylko że pod koniec pierwszej połowy jeszcze była szansa na 2-0 ale Muffa przestrzlił (tyle w kwestii uzupełnienia)


już uzupełnione
0 UP 0 DOWN
 
Bociek 
smooth...(minzedghar)



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 22:22   

Hehe, jam to jest Bociek z krwi i potu zrodzony, o księżyca świetle na ten świat zesłany, aby dobrą nowinę nieść dzieciom mym we mgle Gumisiowego lasu błądzącym :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 22:25   

Jezu jak ja to wszystko czytam to az sie denerwuje :/ czemu mnie tam nie bylo... kurde chlopaki zagraliscie super meczyk. Ja znam wszystkich tych ludzi wymienionych z BTP i powiem wam, ze chyba was zlekcewazyli, a jak nie to gratuluje dobrego wyniku bo imiona jak Jawor, Stefan i Jano jak dla mnie oni sa zajebistymi zawodnikami i cieszy mnie wynik 4:2. Gratuluje!! Szkoda, ze mnie tam nie bylo, a mieszkam przeciec jedynie 2 min od Altisu.

No, a co do waszych rozwazan na temat ustawienia zespolu to mam kilka pomyslów. Na pewno Brodacz i Mirek musza grac na obronie, a Kancik na bramce. Nie widze innej roli dla Mlodego jak napastnik i tam samo dla Bocka. Mario, Kisiol, Miara, Mufa, Derian, Qiero powinni wylacznie grac na pomocy. No oczywiscie jest tam wiecej ludzi, ale wszystkich nie bede wymienial. Bzyku, Yasiu, Jamps jak dla mnie sa dobrzy do obrony, ale zawsze zmiany mozna robic.

No, ale jeszcze raz wam gratuluje i mysle, ze rewanz na pewno bedzie w sierpniu. Jas na pewno nie bede gral w polu, moze jak bedzie potrzebna pomoc to ok, ale tak to wole prace trenerska :)

No i Mario dla kogo ta pierwsza bramka ? :D hehe
0 UP 0 DOWN
 
Bociek 
smooth...(minzedghar)



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 22:29   

No ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego, aby Steve był naszym trenerem. Dla mnie trenerem musiałby być ktoś kto się zna na piłce nożnej i kto ma jakiś (dla mnie) boiskowy autorytet :) Wybacz Steve, ale jak dla mnie to się nie nadajesz na trenera :) Dla mnie najlepszą opcją byłoby gdyby Wolan(d) nam pomagał w przygotowaniach tudzież TRENOWAŁ nas. A wogóle Stefan to grasz w Gwardii Opole... buuuuuuuuuu :P ;) 3maj się ANGOLU! :)
Ostatnio zmieniony przez Bociek 2006-07-16, 22:30, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 22:30   

Qiero jak dla mnie świetnie sie czuje w obronie jak i w na środku pomocy. Świetnie mi sie z nim układała gra z tyłu więc może obrona.



ALe i tak mysle że o tym powinien decydowac ktoś kto się zna np. Wolan. Chłopak gra i zna sie na rzeczy.Jak dla mnie idealna kandydatura :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 22:34   

Bociek napisał/a:
A wogóle to grasz w Gwardii Opole... buuuuuuuuuu


NIe gram tam :) gram w Orlik Brzeg :p

Bociek napisał/a:
No ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego, aby Steve był naszym trenerem


ok :) ja tylko dalem propozycje, ze ja moge byc trenerem. Jesli chcesz moge Ci powiedziec, ze uczylem sie o trenowaniu pilki noznej, ale przeciez ja was nie bede trenowal, a jedynie siedzial z boku i mówil kto sie zmienia z kim. Bo chyba o to chodzi. Wy nie macie czasu przeciez na trening.

No, a trener CHealse Morinio on nigdy nie gral w noge w klubie, a jest trenerem. I oczywiscie jak ktos ma jakies pretensje o pozycje zawsze moze powiedziec pare slow, sprzeciwic sie. Nie mam nic przeciw.

Jak napisalem wczesniej dla mnie pierwsza 11 beda te osoby ktore pierwsze sie wpisza na forum.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 07, 16, brzeg, btp, forumbrzeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu