Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
6. BTP Brzeg - Forumbrzeg (16.07.06)
Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-07-16, 22:36   

Dzięki chłopaki za grę. Najważniejsze, że każdy pozostawił na boisku wiele zdrowia, mimo, że według wielu to tylko mecz towarzyski. Jak dla mnie to wszystkie do tej pory rozegrane mecze przez Forum są meczami towarzyskimi, promującymi sport w naszym mieście i pokazującymi, że potrafimy sami zorganizować sobie czas na zabawę. Wracajac do meczu - wiele cennych uwag Boćka. Powinniśmy zagęścić środek pola. Sam z Derianem nie damy radę przeciwko trzem, czterem zawodnikom rywali. Myślę, że te kwestie są do omówienia przy najbliższym meczu, treningu (?). W czasie meczu pada często wiele męskich mocnych słów - wykorzystajmy je na spokojnie w proponowanym niedawno przez Mirka treningu. Przyda się osoba, która z boku będzie nami kierowała i podejmowała odważne, przemyślane decyzje. Myślę, że mimo wszystko nie było dziś słabego punktu w naszej drużynie. Każdy dał z siebie to co mógł, to co potrafił i to się liczy. To, że Młody nie podał w którejś tam sytuacji - trudno. Jego rolą na boisku jest strzelanie goli i za to jest rozliczany. Ktoś kiedyś powiedział, że napastnik musi być w pewnym stopniu egoistą. Cieszę się, że mamy w zespole takiego gracza jak Młody, który odwala kawał dobrej roboty i biega najwięcej z nas (nie licząc Kancika ;) ) Przegraliśmy, bo byliśmy tego dnia słabsi, ale pokazaliśmy się z myślę bardzo dobrej strony.

Na koniec, ale w zasadzie najważniejsze zdanie - brawo dla naszych foumowych kibiców - jesteście najlepsi, dwunasty niezastąpiony zawodnik!!!
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2006-07-16, 22:40, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
MuFFa 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 23:01   

jak dla mnie dzisiejszy mecz, jak rowniez wczorajszy, pokazal drzemiacy w nas potencjal i ogormna chec do gry, co do ustawienia to fakt trzeba bedzie zagescic srodek pola bo dzisiaj bylo sporo pilek ktore przechodzily ot tak po prostu, ale jak dla mnie i tak bylo dobrze, jesli chodzi o propozycje Bocka z moja gra w srodku to moge sprobowac, nie ma problemu zawsze mozna pocwiczyc rozne ustawienia, tylko ze teraz ze mna moze yc problem bo czeka mnie wyjazd 20 lipca i moge wrocic dopiero za 2 miesiace chyba ze nie pojdzie po mojej mysli i bede wczesniej... mam taka mala propozycje na przyszlosc zeby lewy i prawy pomocnik wymieniali sie pozycjami jak rowniez moze to dobrze funkcjonowac w ataku ktory zmienialby sie ze srodkowymi pomocnikami, wszystko sie dopracuje i za niedlugo nie bedzie na nas mocnych :D dzieki wszystkim za swietnie spedzony czas i oczywiscie Bocka - organizatora
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2006-07-17, 00:02   

Wszyscy już swoje napisali, niby pora na mnie, ale nie wiem czy jest sens zaczynać. Może kilka swoich myśli taktycznych przekaże na jakimś treningu, tu się nie ma co rozpisywać.

Tyle co mam teraz do napisania, to to, że ciągłe wasze narzekania na środek są IMHO śmieszne. "Nie gramy środkiem! Nie ma środka" ciagle ktoś pisze. A czy ktoś tak naprawde pomyślał ile tych piłek do środka poszło :P Ja dałem do przodu 3-4 piłki prostopadłe. A stąd je wziąłem że miałem 2-3 przechwyty w środku pola i 1:!: rozegraną przez obrone. Jak zaczniecie podawać, a piłek nie będzie to wtedy sobie narzekajcie...
2 sprawa tak szybko, to to jak Mirek darł się cały czas przy wybijaniu "piątek", żeby zagęścić środek. Ustawiałem się za linią środkową, nikt mnie nie krył [czyli ok] Drugi środkowy pomocnik [Mario/Yasiu/Ktokolwiek] stawał sobie na naszej połowie, oczywiście bez szans na odbiór, boczni pomocnicy nie schodzili [mimo że piłka nigdy na skrzydło nie leciała] A Mirek kopał piłe daleko do napastników [pare razy skakałem ale mnie mijała] a napastnicy i tak żadko kiedy ją przejmowali [choć trzeba przyznać chłopakom z BTP że czyścili wszystko ładnie]. Ale Mirek oczywiście darł się że środek nic.
A 3 sprawa bardziej osobista. Ja ciągle słyszałem Szyszka to, Szyszka tamto, podejdź tam, albo tam. W rezultacie wychodziło na to że mam być w jednym miejscu, zaraz w drugim, kryć 3 chłopaczków którzy w środku biegali, przejąć piłe i rozegrać akcje O.o No :censored2:, czy ja sam w środku gram! Jakoś do nikogo innego nie słyszałem pretensji tylko do mnie :/ Nie no sorry, jak Młody znowu sam grał, to jakieś kurwy pod nosem poleciały. Wiecie to się grać odechciewa kiedy się starasz i próbujesz a ciągle ktoś jakiś problem widzi.

Reszte myśli taktycznych na jakiś treningu zy przed meczem. Moim zdaniem nie trzeba wcale zmieniać ustawienia ani pozycji. Wystarczy zacząć grać :P Widzieliście jak u nich obrona rozgrywała, jak piła szła środkiem pola albo skrzydłem. Jak zaczniemy chociaż w połowie tak grać piłką to będzie wypas.

A tak poza tym, to dzięki za kolejny dobry mecz chłopaki! :) C klasa coraz bliżej :P Jak wygramy z Pawłowem to już mamy po co się tam zapisywać ;)
Ostatnio zmieniony przez Derian 2006-07-17, 00:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 00:08   

Derian, naddatek usunięty. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bociek 
smooth...(minzedghar)



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 00:51   

" ciągłe wasze narzekania na środek są IMHO śmieszne. "Nie gramy środkiem! Nie ma środka"
ciagle ktoś pisze. A czy ktoś tak naprawde pomyślał ile tych piłek do środka poszło"

Bo nie gramy środkiem :) Sorry Szyszka, ale bardzo często wiatr kryjesz zamiast przeciwnika


"2 sprawa "

Jeśli nie ma komu zagrać w środku to gra piłkę do przodu, proste. :)

"A 3 sprawa bardziej osobista. Ja ciągle słyszałem Szyszka to, Szyszka tamto, podejdź tam, albo tam. W rezultacie wychodziło na to że mam być w jednym miejscu, zaraz w drugim, kryć 3 chłopaczków którzy w środku biegali, przejąć piłe i rozegrać akcje O.o No :censored2: , czy ja sam w środku gram! Jakoś do nikogo innego nie słyszałem pretensji tylko do mnie :/ "

Skoro uwagi są tylko do Ciebie to coś w tym musi być :) ;) zastanów się nad tym. Podjęłeś się bardzo odpowiedzialnej roli, więc wszyscy wymagają żebyś ją dobrze spełnił.


Tyle :) BuZiaCzkI <lol>
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-07-17, 07:16   

Każdy do każdego mógł mieć wczoraj pretensje, ale nie zapominajmy, że nie jesteśmy ludźmi, którzy na codzień śmigają w piłę (choć ostatnio tak bywa). Jesteśmy zwykłymi piknikami, a i tak prezentujemy się dobrze. Nasze braki techniczne i kondycyjne nadrabiamy walecznością i ambicją. Na tle chłopaków z BTP widać było nasze błędy i gdzie tkwi nasza słabość, ale nie zapominajmy, że gramy na tyle ile przeciwnik pozwala i na tyle na ile nas stać. Oczywiście można poprawić parę elementów gry, ale potrzebny jest czas i zgranie. Czasem trzeba popełnić dziesięć błędów by za jedenastym i kolejnym razem już wiedzieć jak zagrać. Naszą słabością jest rozegranie piłki począwszy od obrony poprzez pomoc. Tak jak wspomniał Derian - obrona uderza piłę w przód bez namysłu - owszem, bezpiecznie lecz po co później pretensje, że nie ma środka, skoro gra się z pominięciem linii pomocy.

Jeszcze jedno, a może by tak zagrać ustawieniem 1-4-5-1 i wtedy: obrona bez zmian, w środku będzie nas trzech, a skrzydłowi pomocnicy będą wspierać atakującego. To tylko moja propozycja, którą można zastosować choćby w jednej połowie kolejnego meczu.
0 UP 0 DOWN
 
Perkusista 
AUTO-EXPERT



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lip 2006

UP 73 / UP 45


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 08:18   

wczorajszy meczyk był naprawde ciekawy ale faktycznie torche niezgodnosci było ja chciałbym powiedzieć że troche nie zabardzo dobrze mi idzie gra w obronie wolał bym grać na pomocy bo tam czuje sie najlepiej :wink:

A tak na marginesie niema co sie złościć na siebie bo to tylko zabawa i niegraliśmy o niewieadomo jaką kase żeby sie złościć :D

Mam nadzieje że jeżeli ustawimy dobrze zgraną obrone to to będzie bardzo dobre rozwiązanie naszych kłopotów bo atak jest dobry do pomocy niewidze zastrzeżeń ale obrona to muszą byc solidni gracze :D

to by było na tyle i pożdrawiam wszystkich !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1 UP 0 DOWN
 
Mireq 
Lotopałanka



Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brieg

Wysłany: 2006-07-17, 08:19   

Ja tylko wtrącenie do moich wykopywanych piłek: starałem sie "5" wykopywać w strone gdzie jest najwięcej osób od nas. Ale wybaczcie jak czasami (z 5-7 razy) piłka leciała w strone naszych 2-3 zawodników a jeden przeciwnik zabierał w pojedynku powiedzmy główkowym piłke to :censored2: . Póxniej wolałem już zagrac piłkę do napastników może oni przynajmniej z tego zrobili by uzytek! I trzeba czasami powalczyć o piłe a nie czekać aż przeciwnik podbiegnie i sie pomyli jak to było mnustwo razy! Jednak jak na początek naszej egzystencji w środowisku piłkarskim :mrgreen: jest dobrze!! Wiadomo cudów nik sie nie spodziewał! I teraz z meczu na mecz bedziemy małymi kroczkami próbowali wyeliminowac błędy, lecz do tego trzeba czasu jak wszystkim wiadomo!

Ps. Piękna ta pierwsza brameczka dla BTP. :cry: :D
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 08:22   

MaRiO napisał/a:

Jeszcze jedno, a może by tak zagrać ustawieniem 1-4-5-1 i wtedy: obrona bez zmian, w środku będzie nas trzech, a skrzydłowi pomocnicy będą wspierać atakującego. To tylko moja propozycja, którą można zastosować choćby w jednej połowie kolejnego meczu.


Myślę że to jest dobry pomysł. Sam proponowałem to przed meczem z BTP, ale nikt mnie nie posłuchał. Po prostu wiedzieliśmy kto tam będzie grał w pomocy i te pięć osób w drugiej linii by nam sie przydało. Wapniak, Bociek, Muffa, Mario, Derian - tak od lewej strony patrząc mogłaby wyglądac pomoc.
Druga sprawa: obrona gra dobrze, Jarek dobrze dyryguje, ale co z tego jak nie zaczynamy akcji ofensywnych od obrony?? Jak sie przebiegłem z piłką kilka razy do przodu to usłyszałem wyjeb, wypierd... albo przyjeb. Boimy sie przechwytów już w obronie?? Napastnik który gra 2x45 minut którys tam raz wie, że nie może dobiegac w nieskończonośc do kazdego obrońcy bo nie starczyłoby mu sił nawet na jedną połówke.
Z drugiej strony nie możemy wykopywac piłki daleko i czekac na błąd obrońców lub ciągle grac z kontry. Musimy tez coś zacząć konstruować :)

Myślę że można by sie było spotkać np. na stadionie, wspólnie pokopac, poćwiczyć rozwiązania i sie cos dogadać w sprawie ustawienia i taktyki.....ale dogadanie się na jakies większe spotkanie, jeśli nie jest to mecz, chyab graniczy z cudem :wink:

Pozdro Ziomki :)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 09:27   

czy w najblizszych czasie szykuje sie mecz rewanżowy ? chętnie bym popatrzyła :)

bo również żałuje podobnie jak Steve że mnie nie było :(
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-17, 09:41   

MaRiO napisał/a:

Na koniec, ale w zasadzie najważniejsze zdanie - brawo dla naszych foumowych kibiców - jesteście najlepsi, dwunasty niezastąpiony zawodnik!!!


W imieniu wszyskich kibiców dziękujemy za docenienie :D .

Pozdrawiam

Franco - Szalony Kibic
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2006-07-17, 09:55   

Bociek napisał/a:
Bo nie gramy środkiem Sorry Szyszka, ale bardzo często wiatr kryjesz zamiast przeciwnika

O.o Jak rozgyrwamy piłke to staram się nie kryć... W zasadzie to oni nas wtedy kryją. Więc to chyba dobrze jak sam stoje. Może warto by piłke podać wtedy? :D
A co do krycia. Jak to moja Kaśka powiedziała [z boku patrzyła] ja byłem sam a ich było 4 :D Wybacz, ani tak szybko nie biegam, ani się nie podziele. Tylko ciekaw jestem kto jeszcze nie miał gości do krycia :P [bo 3 było wolnych] Gdzie drugi środkowy

Bociek napisał/a:
Jeśli nie ma komu zagrać w środku to gra piłkę do przodu, proste

Patrz wyżej. Sam jestem, ale coś zrobie [choć raczej sam nie powinienem tam być, ale ok] Wystarczy tą piłke podać. Jak pisałem w tamtym poście, podał piłke jak ją chłopaczkowi odebrałem. Tak piłek nie ma do środka.
No i piszesz że nie ma komu zagrać, a gdzie drugi środkowy

Bociek napisał/a:
Skoro uwagi są tylko do Ciebie to coś w tym musi być

No właśnie się zastanawiam. Jak ja taki słaby jestem to po co ja z wami gram "miszczowie" :shock:
Prawda jest taka że każdy gra na tym samym poziomie, ale jakoś tak wam podpasowało drzeć ryja na mnie. Wychodziło na to że z 4 stron słyszałem "Szyszka" Czy ja :censored2: sam gram? O.o Wydaj mi się że przed sobą powinien mieć 1 napastnika, po bokach przynajmniej 2 pomocników, z tyłu przynajmniej 2 obrońców...

Bociek napisał/a:
Podjęłeś się bardzo odpowiedzialnej roli, więc wszyscy wymagają żebyś ją dobrze spełnił.

Ależ rozumiem. Więc pozwólcie mi ją spełnić. Warto by spróbować co? :>
MaRiO napisał/a:
Tak jak wspomniał Derian - obrona uderza piłę w przód bez namysłu - owszem, bezpiecznie lecz po co później pretensje, że nie ma środka, skoro gra się z pominięciem linii pomocy.

Proste.


Mireq napisał/a:
Ja tylko wtrącenie do moich wykopywanych piłek

Ja nic nie mam do Twoich piłek, bo są dobre :P Mi chodzi o darcie się ;P

Mireq napisał/a:
Ale wybaczcie jak czasami (...) piłka leciała w strone naszych 2-3 zawodników a jeden przeciwnik zabierał w pojedynku powiedzmy główkowym piłke

Nigdy nie stały obok mnie 2 osoby jak była piątka

Mireq napisał/a:
Później wolałem już zagrać piłkę do napastników może oni przynajmniej z tego zrobili by uzytek

No i nie wyszło :P

Co do tego 4-5-1 to można spróbować, chociaż ja wole klasyczne 4-4-2. Ale jeśli tak nam będzie lepiej wychodziło to czemu nie. Próbowaliśmy raz już, ale to były początki naszej kariery ;) i wtedy żadne ustawienie się nie trzymało :P

bzyku napisał/a:
Druga sprawa: obrona gra dobrze, Jarek dobrze dyryguje, ale co z tego jak nie zaczynamy akcji ofensywnych od obrony?? Jak sie przebiegłem z piłką kilka razy do przodu to usłyszałem wyjeb, wypierd... albo przyjeb. Boimy sie przechwytów już w obronie??

Obrona gra dobrze, choć wczoraj tego nie było widać :P Większość piłek przechodziło. Ale to w sumie tylko wczoraj. Generalnie jest dobrze. Jarek sobie dobrze radzi. Tylko że hmm.. jakby to powiedzieć. Obrona nie gra razem. Jeden drugiego nie asekuruje. Albo biega jeden obok drugiego, albo po 2 schodzą do narożnika. A grać razem to nie grać obok siebie, tylko ustawiać się patrząc jednocześnie na kolege :P [chyba troche zakręciłem :P ]
Bartuś, ale to nie chodzi o to żeby obrona jakoś maksymalnie wybiegała do przodu. Bo to wystarczy pocholować pare metrów, zagrać do pomocnika albo skrzydłowego i potem tylko asekurować, tyle. Albo zamiast lecieć na chama, to przerzucić piłe na drugą strone, tam gdzie boczny obrońca stoi sobie sam i on może troche z piłą podejść.

bzyku napisał/a:
Z drugiej strony nie możemy wykopywac piłki daleko i czekac na błąd obrońców lub ciągle grac z kontry. Musimy tez coś zacząć konstruować

Napisz to głośniej żeby usłyszeli :P Mówie to już któryś raz a i tak powiedzą że to przeze mnie tak nie gramy ;)

Ja też jestem za tym żeby się zebrać na stadionie albo w pawłowie i coś pokopać. Można by każdą myśl taktyczną wypróbować, albo pokazać coś.
Normalne dużyny mają treningi i trenera. My po prostu chodźmy pokopać piłe :D ;)
0 UP 0 DOWN
 
Bociek 
smooth...(minzedghar)



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 10:07   

Oj mensa mensa :P :P :) :D
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2006-07-17, 10:13   

Uznam to za żart :P Tzn. mam nadzieje że takie miało być.

A w ogóle lol, Bociek już jest Bociek, a nie minzedghar :P [Hah, tylko kilka osób potrafi to dobrze i szybko napisać :P Areczka, nie Boć :P :D ]

A btw. nie mesna, tylko w tym wypadku prosta myśl taktyczna :P Z resztą, mam nadzieje że Qiero już z nami zagra normalnie i jego będziecie słuchać.
Ostatnio zmieniony przez Derian 2006-07-17, 10:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bociek 
smooth...(minzedghar)



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 10:14   

Jo, Arka Arka :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 07, 16, brzeg, btp, forumbrzeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu