Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-03-10, 12:45
BTP przed sezonem 2006/07
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-21, 22:35   

Może kiedyś ktoś zacznie jeździć ... tak po prostu. Może po to, żeby rozkręcić zainteresowanie piłką nożną w swoim mieście etc... Może kiedyś pojedziemy hurtem na jakiś mecz wyjazdowy czy co... no chyba, że biją po ryjach, to nie jadę :)
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-07-21, 22:43   

Hm.... w sumie Stefan ma racje... Ja czasem bywam na wyjazdach ale tylko dlatego ze mam piłkarza BTP w domu no i interesuje sie piłką i jakoś nie widziałam zbyt wielu kibiców z Brzegu, czasem to kilka Panów w podeszlym juz wieku :d zabierajacych sie autobusem z piłkarzami, chyba ze mecz jest gdzies w okolicy no to juz jest ich sporo (kbiców), a teraz z tego co wiem to Łosiów wszedł do okregówki, a Skarbimierz spadł do tej ligii, Siołkowice też są niedaleko... więc trzy mecze bardzo blisko
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-21, 22:44   

Ja powiem tak... brak wynikow, brak fajnej ligi... brak takich kibiców jak u nas w koszykówce damskiej...

Proste...
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-07-21, 22:47   

A ja powiem tak : brak dobrych sponsorów > brak kasy -> brak dobrych wyników

PROSTE ! ;]
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-21, 22:53   

sloneczko napisał/a:
PROSTE ! ;]


NIe proste :p bo w takiej lidze, dzieki takim dobrym zawodnikom BTP powinno byc wyzej :)

Rocznik 85, 86, 87 i jeszcze Ci starsi... Nowacki w ekstralidze, Jawor chyba dalej w Wawie, gdyby zebrac i tych ludzi co odeszli przez jakies glupoty, to BTP powinno grac w 1 lidze zamiast Odry Opole.. ale tam sa wynik wiec sa sponsorzy, a jak sa sponsorzy to i jest kasa...

tak to dziala :)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-21, 23:12   

steve napisał/a:
ale tam sa wynik wiec sa sponsorzy, a jak sa sponsorzy to i jest kasa...


Tak , najpierw zaspół musi się pokazać czy warto w niego inwestować.
Brak wyników (dobrych) -> Brak sponsorów (dobrych) -> Brak kasy (porządnej).
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-22, 03:42   

hehe powiem wam tak jak na nasze miasto to minimum 4.liga i srode tabeli liczacy sie o awans do 3.ligi powinien byc.......i tyle ...patrzcie na lipki-skarbimierz pojawil sie ktos kto wprowadzil te druzyne do 4.ligi ale im kasy zabraklo..... jednym slowem brzeg zamalo kasy wyklada na sport :P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-22, 08:03   

A ja pamiętam przez mgłę, że w latach 70tych Stal Brzeg zdaje się do I LIGII /a może drugiej?/ awansowała, tylko okazała sie jakaś afera z jakimś piłkarzem i zdyskwalifikowali nas. ŚP Tatulo zabierał mnie na mecze - fajnie było. Dużo ludzi przychodziło, tym się żyło. Czyli dało radę :) . Myślę, że jak zawykle wielki rzeczy mają korzenie w rzeczach mniejszych, którą w tym wypadku może być m.in. drużyna Forum i zaangażowanie dużej grupy ludzi w kibicowanie i życie sportowe.
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-22, 11:06   

Cytat:
dlatego ze mam piłkarza BTP
a to kogo takiego jestes siostra ?? :-P
steve napisał/a:

to BTP powinno grac w 1 lidze zamiast Odry Opole
Steve Odra Opole gra w II lidze :P

Jako gracz BTP powiem wam ze w zeszłym sezonie Brzeg otarł sie o awans do IV ligi ... bylismy na 3 miejscu i za pozno zaczelismy grac to co potrafimy ... w tym sezonie nie wiem co mozna obiecywac ... nowy trener , nowi zawodnicy ( Lipki sie rozpadły i wiekszosc pilkarzy wyladowało u nas ) ale trzeba przyznac ze atmiosfera jest fajna :D i moze w tym roku powalczymy o awans ... I Stal grała kiedys w II lidze ... ale jak szybko sie tam znalezli tak szybko spadli ... szkoda ... Brzeg jak na takie miasto z takim porzadnym Forum i forumowiczami 8) powinien przynajmniej ocierac sie o 3 lige ...
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-22, 11:10   

steve napisał/a:
Jawor chyba dalej w Wawie
a i Jawor gra juz w III lidze w Skalniku Gracze ... chyba po Nowackim najlepszy pilkarz w Brzegu . Nowacki I liga ... w II nie kojarze nikogo ... no i w III Jawor ...

I steve wydaje mi sie ze miasto za mało kasy daje na pilke nożna ... pewnie dlatego ze po dobrej grze koszykarek miasto własnie w nie inwestuje sporo kasy ... a szkoda bo w piłke nozna warto bylo by zainwestowac ... tak mi sie wydaje mamy mlodziez potrafiaca grac w pilke
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-22, 11:14   

kancik napisał/a:
steve napisał/a:

to BTP powinno grac w 1 lidze zamiast Odry Opole
Steve Odra Opole gra w II lidze


Zauwaz, ze najlepsza liga w Polsce to EKSTRAKLASA, a druga najlepsza to 1 liga !! No, ale mozna tez powiedziec 1 liga i 2 liga. Nie ma róznicy.

kancik napisał/a:
a i Jawor gra juz w III lidze w Skalniku Gracze ... chyba po Nowackim najlepszy pilkarz w Brzegu . Nowacki I liga ... w II nie kojarze nikogo ... no i w III Jawor ...


oj dawno z Jaworem nie rozmawialem, trzeba sie z nim skontaktowac :)

Qiero na pewno wie kto gdzie gra i moze nam powiedziec dokladnie o brzezanach :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-22, 11:15   

kancik napisał/a:
I steve wydaje mi sie ze miasto za mało kasy daje na pilke nożna ... pewnie dlatego ze po dobrej grze koszykarek miasto własnie w nie inwestuje sporo kasy ... a szkoda bo w piłke nozna warto bylo by zainwestowac ... tak mi sie wydaje mamy mlodziez potrafiaca grac w pilke


Ja moge tak samo powiedziec o pilce recznej...
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-22, 11:19   

No widzisz ... brak sukcesów = brak kasy ... a to ze sukces mozna osiagnac majac pomoc finansowa to swoja droga ... i tak kolo sie zamyka
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-22, 11:25   

kancik napisał/a:
No widzisz ... brak sukcesów = brak kasy


no, ale ja tego nie powiem o pilce recznej... tutaj juz jest cos innego niz kasa...
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-22, 11:26   

tzn co masz na mysli :?: na to to bedzie trzeba inny temat zrobic :-P bo tu mozna pisac i pisac :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, btp, przed, sezonem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu