Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: smooth
2007-07-03, 17:37
Jak to się "obsługuje" klientów u fotografa na Jab
Autor Wiadomość
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

  Wysłany: 2007-07-03, 12:00   Jak to się "obsługuje" klientów u fotografa na Jab

Ale się wczoraj zbulwersowałam...poszłam sobie zdjęcie zrobić, bo każda uczelnia ma inne wymagania, wielkość, i rozdzielczość itp..pech chciał, że moja ma takie jakie spełnia tylko zakład fotograficzny pani X , a raczej jej usługi. No i weszłam. Oprócz starszej pani X była tam młodsza, córka. Powiedziałam o co chodzi, a potem grzecznie zapytałam, czy po zrobieniu zdjęć będzie mogła mi je nagrać na pendrive'a, bo muszę je dodać przez neta...(filizofia, co?). Na co laska warknęła, że nie, że czy ja zdaję sobie sprawę z tego, że za każdym razem jak ona wkłada tego pena to jej się on tam instaluje??! (Ameryki nie odkryła...), że absolutnie, że to, że tamto...to, że wyglądam dość młodo wcale nie świadczy o tym, że miała przed sobą gówniarę a warczała jak durna...rozdarła mordkę i tyle. Jak zdążyła zauważyć, płacę jej za jej pracę (no właśnie - płacę!), że nagra mi to tylko na płytę. I teraz bomba, czy ktoś kupił kiedyś płytę za 7zł?...tu macie czyste zdzierstwo. 4 zdjęcia to 18zł, natomiast nagranie jednego z nich na płytkę to już 25zł. No zgięło mnie w pół, ale jak mus to mus. Nie omieszkała przy tym zacząć narzekać, że za dużo ludzi przychodzi, że miała ochotę dziś wyjść, że musiała zakłąd nawet w sobotę otwierać...do ku....wy nędzy za co jej płacą? Za jej pracę, nie proszę, żeby robiła mi to za darmo, płacę i to wcale nie takie małe pieniądze, za coś co zrobiłabym sama bez marudzenia w okamgnieniu i nie musiała: czekać na to 5 h! Tak, będąc o 11.00 dowiedziałam się, że zdjęcia będą gotowe na 16.00...dżizys, przyszłam, a szanowna "młoda" pani zaczęła je nagrywać przy mnie, robiąc to w 5 minut. No bulwers to za mało, irytacja też, nie powiem co mnie wzięło. Reasumując- w życiu nie byłam tak źle i tak beznadziejnie obsłużona, niemiła odpychająca obsługa, pani, która każdego ma za nic i wielkie pretensje o to, że musi pracować, no błagam! niech się cieszy, że ma pracę...po prostu Brzeg stwarza miliony problemów, zacofane miasto zacofanych ludzi :x
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 12:23   

Radzę szybko zmienić post!! „po prostu Brzeg stwarza miliony problemów, zacofane miasto zacofanych ludzi”
Obraziłaś wszystkich mieszkańców Brzegu!!
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-07-03, 12:43   

Bo co?...każdy ma swoje zdanie. Moje jest właśnie takie.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 12:56   

Anett napisał/a:
Bo co?...każdy ma swoje zdanie. Moje jest właśnie takie.


Anett zobacz, ze ja tez mam 21 lat i nie czuje sie zacofany w tym miescie!! I tak samo mówisz o sobie.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 13:23   

Anett napisał/a:
Bo co?...każdy ma swoje zdanie. Moje jest właśnie takie.
Andrzejbrzeg napisał/a:
Obraziłaś wszystkich mieszkańców Brzegu!!


Ech no myślę, że Ci zacofani mieszkańcy czyt. my machną ręką na to obrażanie, jako że to wytwór silnych emocji ... zdarza się..

Pomijając tę emocjonalno-pompatyczną końcówkę, sytuacja całkiem niefajna ..
Bo jak komuś się nie chce nagrywać na pendrive (co zajmuje znacznie mniej czasu niż nagranie na płytkę) to hmmm
Nie wierzę, że można próbować sprzedawać płytkę za 7 zł... bo jeśli tak to MASAKRA !!

Cóż chyba sami siebie nie szanujemy skoro nie potrafimy szanować innych... a globalnie z pewnością Brzeg nie jest na tyle atrakcyjny / konkurencyjny, żeby konsument był należycie traktowany.. może czas to zmienić.. może czas na walkę o klienta.. ale to mało możliwe bez odpowiedniej konkurencji.. a powstawanie konkurencji nie ma dobrego gruntu... innymi słowy wielu przedsiębiorcom, prywaciarzom wydaję się chyba, że są jedyni na rynku wobec czego mogą sobie pozwolić na złe traktowanie klienta..
Cóż nie ma gorszego podejścia... bo i prosta zasada sie kłania "nasz klient nasz pan" plus druga podstawowa zasada, że negatywna reklama (negatywne opinie) maja zdaje się 7 krotnie większy zasięg niż opinie pozytywne !
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 13:55   

zacznijmy od tyłu za co płacimy za zrobienie zdjęcia bo tym żyją zrobimy fotke dostaniemy na penie czy płytce i można kopie samemu robić dlatego się nie dizwie tej kobiecie bo to strata kasy na przyszłość :) zrozumcie ją też :)
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-07-03, 14:35   

Oj...
Do Steve'a : Stefan trolu no powiedz, że byś się nie wkurzył? i uważam, że Brzeg jest zacofany, jak nie problem ze zwrotem kasy z karty płatniczej (gdzie we Wrocławiu ktoś to robi z pocałowaniem ręki i uśmiechem wręcz, aż w szoku byłam, bo trwało to minutę!):))). Owszem nagranie zdjęć na pena czy płytkę to minuta 8, gorzej, że wymagany był odpowiedni format i takie tam. Nie wszystko człowiek może zrobić sam, a wa takich sytuacjach wolałabym...a jeśli nie może to idzie tam gdzie ktoś to wykona za niego, i wiadomo, że nie za darmo! I ja nie mam pretensji o to, że płacić muszę, chociaż poniekąd 7 zł dodatkowo za nagranie na płytce to czysta żenada, ale o fakt, że mnie ktoś zrabał jak łysą kobyłę za to, że miał za dużo (o ironio) klientów :(

P.s. tej kobiecie się za to płaci, nie wymagam cudów, jak sama powiedziała:" płaci się jej za jej pracę", to what's the problem?...

Moderowany przez smooth:
Unikamy pisania post pod postem..miast tego jest funkcja edycji :) Scalono
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-07-03, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 15:53   

Anett napisał/a:
? i uważam, że Brzeg jest zacofany, jak nie problem ze zwrotem kasy z karty płatniczej (gdzie we Wrocławiu ktoś to robi z pocałowaniem ręki i uśmiechem wręcz, aż w szoku byłam, bo trwało to minutę!):))).


to dlaczego Zdjęć nie robiłas we Wrocku ? :) przecież to żaden problem :) skoro Brzeg jest zacofany to przeprowadz się do Wrocławia i tam załatwiaj co potrzebujesz :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 15:59   

Może i Anett źle wyraziła się o Brzegu ale w dalszej części jej wypowiedzi rozumie jej zdenerwowanie. Ja w takich sytuacjach trochę inaczej reaguję i wtedy mnie już pamiętają ;)
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 16:43   

Może i można zrozumieć jej zdenerwowanie ale nie znaczy ze musi ubliżać ludziom z forum jak i osobam która ja obsługiwały. Podkreślam że w tym przypadku ten post nie powinien posiadać takiej treści obrażającej. Niech sie teraz postawi w sytuacji tej osoby, która ją obsługiwała i przeczyta post. Bowiem owe panie śa częstymi gościmi na forumbrzeg.pl .
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-07-03, 16:57   

Błagam...to było moje oburzenie i wyrażenie mojej własnej opinii i tego jak zostałam potraktowana, nie wczuwajcie się. Skoro jest to forum, to wszyscy mogą mówić co chcą, oczywiście w odpowiednim "tonie". Nie jestem tępą blondynką, żeby nie wiedzieć co piszę, i nikogo nie obrażam na tyle dosadnie żeby ktoś mógł mi to zarzucać. A niech te panie będą sobie gośćmi, nikt nikomu tego nie zabrania. Ja osobiście nie krytyjkuję postawy ludzi, którzy się ze mną nie zgadzają. A odnośnie Wrocławia to tylko przykład - skoro czujecie się aż takimi patriotami musiało Was zaboleć. Zresztą skoro uważacie (czyt. nie wszyscy, co po niektórzy), że Was obraziłam to najmocniej przepraszam, ale to nigdy nie było moim zamiarem. A jeśli Brzeg jest taki wspaniały i kolorowy(dla niektórzych może być wręcz idealny) to może w końcu dorówna innym miastom. Niektórzy mają tendencję do nadmiernego "wczuwania" się w losy świata tego. Trochę dystansu....
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 17:00   

Anett napisał/a:
Trochę dystansu....


a dlaczego Ty nie zachowasz takiego dystansu do tego co stało się w punkcie na Jabłkowej ? przecież to tylko zdjęcia
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 17:01   

Uwierz mi ze ludzie maja dystans do wielu rzeczy i wielu spraw. Ale wiedz też że wszyscy jesteśmu ludźmi i każdy ma uczucia. Nie neguje Tego co powiedziałaś ale wszystko powinno miec ramy kultury wypowiedzi pod każdą postacią.
Pragnę zauważyć że jesteś świeżą użytkowniczką forum, napewno wcześniej byłaś gościem i zapewne zauważyłaś jakie są ramy tego forum.
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-07-03, 17:03   

A do szanownego lukastapol: Nie obrażam Cię kolego, z tego co mi wiadomo- obrażanie kogoś w potocznym tego słowa znaczeniu oznacza: ubliżanie mu, bądź wyzywanie go. Przytocz mi bezpośrednią obrazę Twojej osoby, to poczuję się winna.
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-07-03, 17:04   

Oj uwierz mi, że moje wypowiedzi są jak najbardziej kulturalne.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fotografa, jab, jak, klientow, na, quotobslugujequot, sie, to


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu