Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Zdarzenie na moście nad kanałem
Autor Wiadomość
czera1 


Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2010

UP 4 / UP 7


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2011-04-06, 20:31   Zdarzenie na moście nad kanałem

Wie ktoś co działo się na kanele na odrze dziś koło godz.18-stej
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2011-04-07, 10:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
basiek8 


Wiek: 56
Dołączyła: 06 Lis 2007

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2011-04-06, 20:40   

Przejeżdżałam tamtędy koło 18 i nic nie widziałam.
0 UP 0 DOWN
 
magiczny89 



Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2008

UP 1 / UP 0


Skąd: michałowice/Brzeg

Wysłany: 2011-04-06, 22:00   

czera1 napisał/a:
Wie ktoś co działo się na kanele na odrze dziś koło godz.18-stej


Na drodze przy krawężniku leżał żywy ale niestety potrącony pies... A zdarzenie miało miejsce po godzinie 19...
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-04-07, 05:22   

Co z psem ?
0 UP 0 DOWN
 
charger 



Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2008

UP 30 / UP 29



Wysłany: 2011-04-07, 10:35   

Pies, póki co, nie wypowiada się w sprawie.
Do tragicznego zdarzenia doszło również w okolicy Strzelnik woj. opolskie - śmiertelnie ranny w wypadku został lis. W Leśniczówce natomiast doszło do zderzenia kota z samochodem osobowym. Prawdopodobnie kot wybiegł z drogi podporządkowanej. Siła uderzenia wg świadków odrzuciła kota na kilka metrów, jednak, mimo poważnych obrażeń, sprawca zdarzenia zdołał zbiec. Gdyby ktoś zauważył mruczka, uprasza się o powiadomienie policji lub doprowadzenie na najbliższy komisariat.
Co raz więcej skarg napływa również od rodzin poległych w wypadkach os, komarów i much. Domagają się wprowadzenia mandatów karnych za kolizje z w/w oraz znacznego ograniczenia ruchu na terenach niezurbanizowanych.
czuj czuj czuwaj
0 UP 1 DOWN
 
ania111 



Wiek: 61
Dołączyła: 16 Wrz 2010

UP 19 / UP 5



Wysłany: 2011-04-07, 13:36   

charger napisał/a:
Pies, póki co, nie wypowiada się w sprawie.
Do tragicznego zdarzenia doszło również w okolicy Strzelnik woj. opolskie - śmiertelnie ranny w wypadku został lis. W Leśniczówce natomiast doszło do zderzenia kota z samochodem osobowym. Prawdopodobnie kot wybiegł z drogi podporządkowanej. Siła uderzenia wg świadków odrzuciła kota na kilka metrów, jednak, mimo poważnych obrażeń, sprawca zdarzenia zdołał zbiec. Gdyby ktoś zauważył mruczka, uprasza się o powiadomienie policji lub doprowadzenie na najbliższy komisariat.
Co raz więcej skarg napływa również od rodzin poległych w wypadkach os, komarów i much. Domagają się wprowadzenia mandatów karnych za kolizje z w/w oraz znacznego ograniczenia ruchu na terenach niezurbanizowanych.
czuj czuj czuwaj


No nie wiem czy wypowiedź jest śmieszna wg założenia piszącego, dla mnie jest żenująca :(
0 UP 0 DOWN
 
charger 



Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2008

UP 30 / UP 29



Wysłany: 2011-04-07, 14:13   

ania111 napisał/a:
charger napisał/a:
Pies, póki co, nie wypowiada się w sprawie.
Do tragicznego zdarzenia doszło również w okolicy Strzelnik woj. opolskie - śmiertelnie ranny w wypadku został lis. W Leśniczówce natomiast doszło do zderzenia kota z samochodem osobowym. Prawdopodobnie kot wybiegł z drogi podporządkowanej. Siła uderzenia wg świadków odrzuciła kota na kilka metrów, jednak, mimo poważnych obrażeń, sprawca zdarzenia zdołał zbiec. Gdyby ktoś zauważył mruczka, uprasza się o powiadomienie policji lub doprowadzenie na najbliższy komisariat.
Co raz więcej skarg napływa również od rodzin poległych w wypadkach os, komarów i much. Domagają się wprowadzenia mandatów karnych za kolizje z w/w oraz znacznego ograniczenia ruchu na terenach niezurbanizowanych.
czuj czuj czuwaj


No nie wiem czy wypowiedź jest śmieszna wg założenia piszącego, dla mnie jest żenująca :(


oczywiście, że jest żenująca..
P.S. czy dla Ciebie/Was nie jest żenujące pisanie o potrąceniu psa, chomika, kota, lisa w dziale "wypadki i pożary"?
I znowu niechcący dyskutuję.. Już nie będę, wybaczcie jeśli obraziłem czyjeś uczucia, religię, a może teraz obrażam myśląc, że w ogóle byłbym w stanie - już nie będę.. chyba, że znowu coś mi wpadnie w oko i będę musiał zaspokoić swoją potrzebę bycia zauważonym i połechtania swoich megalomańskich zapędów pisząc durnego posta, a następnie czytając go wielokrotnie ze świadomością, że zaistniałem na łamach jakże światowego medium jakim jest Internet. A jak ktoś jeszcze odpowie - mmmmm ambrozja!
Chapeaux bas za zauważenie cierpień maluczkich pośród wszechobecnego chaosu i zobojętnienia.
0 UP 1 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2011-04-07, 15:17   

charger napisał/a:
oczywiście, że jest żenująca..
P.S. czy dla Ciebie/Was nie jest żenujące pisanie o potrąceniu psa, chomika, kota, lisa w dziale "wypadki i pożary"?
I znowu niechcący dyskutuję.. Już nie będę, wybaczcie jeśli obraziłem czyjeś uczucia, religię, a może teraz obrażam myśląc, że w ogóle byłbym w stanie - już nie będę.. chyba, że znowu coś mi wpadnie w oko i będę musiał zaspokoić swoją potrzebę bycia zauważonym i połechtania swoich megalomańskich zapędów pisząc durnego posta, a następnie czytając go wielokrotnie ze świadomością, że zaistniałem na łamach jakże światowego medium jakim jest Internet. A jak ktoś jeszcze odpowie - mmmmm ambrozja!
Chapeaux bas za zauważenie cierpień maluczkich pośród wszechobecnego chaosu i zobojętnienia.


ktoś zapytał, ktoś poprosił o info. Był ciekaw co się dzieje. A Ty się wcinasz między wódkę a zakąskę. Niektórym nie jest obojętny los stworzeń, ale nie o to tu chodziło. zakładający post miał jakąś poszlakę, że coś gdzieś a Ty pieprzysz jak poparzony - najmądrzejszy cwaniak. stfu on the future :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
charger 



Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2008

UP 30 / UP 29



Wysłany: 2011-04-07, 15:42   

Cytat:
ktoś zapytał, ktoś poprosił o info. Był ciekaw co się dzieje. A Ty się wcinasz między wódkę a zakąskę. Niektórym nie jest obojętny los stworzeń, ale nie o to tu chodziło. zakładający post miał jakąś poszlakę, że coś gdzieś a Ty pieprzysz jak poparzony - najmądrzejszy cwaniak. stfu on the future

Wyjątek dla Ciebie patrioto, co to chcesz uzupełniać flagę krwią swoją jedyną najczystszą z dziada pradziada, a problemy masz z polską pisownią i interpunkcją; zabiorę głos raz jeszcze - uważam, posługując się Twoją retoryką, iż "poszlaka, że coś, gdzieś", jest pieprzeniem jak poparzony, tak więc moje pieprzenie było jak najbardziej na miejscu.
Ale to nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ jak większość patriotów z chińskiej dzielnicy, widzisz problem (w tym wypadku moją wypowiedź) zupełnie oględnie i "na zewnątrz", (żeby nie pozostać dłużnym nomenklaturalnie - out of sight - out of mind) i śmiem przypuszczać, że podobnie postępujesz obmyślając rozwiązanie na inne "narodowe" problemy.
Z patriotycznym pozdrowieniem, życzę wszystkiego najlepszego.
Szalom Alejchem

P.S. co do pieprzenia, wódek i zakąsek - napisałem, Pani Ania napisała, wyjaśniłem, a Ty wtrąciłeś się między artykuły, bądź co bądź, spożywcze?
Ostatnio zmieniony przez charger 2011-04-07, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
bershka 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Wrz 2009

UP 5 / UP 4



Wysłany: 2011-04-07, 16:24   

Charger, off topic ale muszę - Twoje komentarze są iście żenujące. Nie wiem po co chcesz się pochwalić umiejętnością jakiejkolwiek dyskusji....aż nie wypada...
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-07, 17:13   

zwierze to tez istota czująca i chce żyć jak każdy z Nas, a jakiś idiota spowodował wypadek i chorobę psa i jak najbardziej powinno sie takie info opisywać bo byc moze ktos tego psa szukał, miejmy nadzieję że piesek ma się dobrze że wyjdzie z tego.
0 UP 0 DOWN
 
bialutki20 
Wiecznie Żywy



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lip 2009

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-07, 17:13   

.pies .kot czy inne stworzenie jego tak samo boli jak nas ludzi to jest dla mnie tragiczne jak tak można to jest nasza wina bo naszym obowiązkiem jest bronić nieme stworzenia jakby nie było one są bezbronne :(
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-07, 17:15   

to tylko wina bezmyślnych właścicieli bo albo wypuścił ktoś celowo bo mu się znudził albo uciekł komus. Tacy ludzie wogóle nie powinni posiadac zwierząt
0 UP 0 DOWN
 
skarbek05 


Wiek: 61
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2011-04-07, 17:16   

Poszkodowany (pies) czeka na właściciela.
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2011-04-07, 18:05   

charger napisał/a:
Wyjątek dla Ciebie patrioto, co to chcesz uzupełniać flagę krwią swoją jedyną najczystszą z dziada pradziada, a problemy masz z polską pisownią i interpunkcją; zabiorę głos raz jeszcze - uważam, posługując się Twoją retoryką, iż "poszlaka, że coś, gdzieś", jest pieprzeniem jak poparzony, tak więc moje pieprzenie było jak najbardziej na miejscu.
Ale to nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ jak większość patriotów z chińskiej dzielnicy, widzisz problem (w tym wypadku moją wypowiedź) zupełnie oględnie i "na zewnątrz", (żeby nie pozostać dłużnym nomenklaturalnie - out of sight - out of mind) i śmiem przypuszczać, że podobnie postępujesz obmyślając rozwiązanie na inne "narodowe" problemy.
Z patriotycznym pozdrowieniem, życzę wszystkiego najlepszego.
Szalom Alejchem

P.S. co do pieprzenia, wódek i zakąsek - napisałem, Pani Ania napisała, wyjaśniłem, a Ty wtrąciłeś się między artykuły, bądź co bądź, spożywcze?


prosto - zwięźle i na temat jesteś FRAJER! i nie czepiaj się moich zasad bo ideologia twojej mentalności nie obliguje mnie do prowadzenia z tobą merytorycznej konwersacji. Sorki za off-topa!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kanalem, moscie, na, nad, zdarzenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu