Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
atrakcje dla dzieci
Autor Wiadomość
grzesiek 



Wiek: 40
Dołączył: 13 Mar 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-21, 12:09   atrakcje dla dzieci

Witam
macie jakieś propozycje gdzie można udać się z dwulatkiem?zoo w Opolu odpada-zwiedzone :D
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-04-21, 12:24   

Krasiejów i dinuuuusie ;) akurat dla takich maluchów! chociaż ktoś tu na forum pisał żeby zabrać tam dziewczynę hehehe
0 UP 0 DOWN
 
owip2001 
śniegu niema,a bałwanów pełno



Wiek: 45
Dołączył: 21 Cze 2006

UP 51 / UP 18


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-21, 12:44   

basen we Wrocławiu

http://www.parkwodny.wroc.pl/
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-21, 13:18   

a ja polecam ZOO we Wrocławiu oraz Bobolandię, też we Wrocławiu
www.bobolandia.com.pl
www.zoo.wroclaw.pl
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2011-04-21, 16:45   

Bobolandia jak najbardziej tak ale ZOO Wrocław to porażka.Zabrałam tam ostatnio dzieci i nie dość ,że bilety drożyzna ( w porównaniu do Opola) to na palcach jednej ręki można policzyć "atrakcje" tego ogrodu. Większość miejsc jest stara ,obskurna a zwierząt też jakoś nie przybywa. Na wielu wybiegach pojedyncze sztuki. Moja 5 latka nie była zachwycona a i starsze stwierdziły ,że Opole jednak lepsze.
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-21, 17:29   

Mnie osobiście podoba się we wrocławskim ZOO:) Wrażenia zależą od pogody,pory roku... wiadomo jak zimno i pada czy jest śnieg to i zwierzętom tez się nie chce wychodzić:) Pytanie też czy chcemy "atrakcji" dla dziecka i żeby przez godzinę czy dwie ktoś się nim zajął za nas czy chcemy mu pokazać owe atrakcje sami? A to już wymaga czasem nie lada wyobraźni ze strony rodzica aby się pociecha nie nudziła:) Wiele tez zależy od temperamentu i charakteru naszej pociechy:) Np mój synek nie przepada za dinozaurami i Krasiejów nie byłby dla niego atrakcyjnym miejscem;)
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2011-04-21, 21:29   

sabina2 napisał/a:
Mnie osobiście podoba się we wrocławskim ZOO:)


Pytanie dotyczy 2 letniego chłopca więc wrażenia dorosłych nijak się do tego mają :P

sabina2 napisał/a:
Wrażenia zależą od pogody,pory roku... wiadomo jak zimno i pada czy jest śnieg to i zwierzętom tez się nie chce wychodzić:)


W taką pogodę to nikt raczej nie zabiera dzieci do Zoo ,bo i po co ????
Wiosnę mamy piękną co niestety nie ulepsza widoku wymienionego ogrodu

Wracając do tematu to znajomi chwalili sobie dwa parki tematyczne dla dzieci znajdujące się pod Rybnikiem " Kraina bajek i Park Dinozaurów". Oba są w jednym miejscu więc jest wybór gdyby coś nie pasowało dziecku :)
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-21, 21:45   

auri-star napisał/a:
Pytanie dotyczy 2 letniego chłopca więc wrażenia dorosłych nijak się do tego mają :P

A dla mnie mają, bo skoro cos mnie zainteresuje, to staram się w interesujący sposób zainteresować tym i moje dziecko, owszem wcale nie musi tego polubić.I odwrotnie, to co interesuje moje dziecko nie zawsze musi podobać sie Rodzicom;) Najważniejsze aby się nie nudzić w trakcie rodzinnych wyjazdów;P


auri-star napisał/a:
Wiosnę mamy piękną co niestety nie ulepsza widoku wymienionego ogrodu


Jakos nie zauwazyłam w trakcie wycieczki po wyżej wymienionym tego okropnego widoku o jakim piszesz;P


auri-star napisał/a:
Wracając do tematu to znajomi chwalili sobie dwa parki tematyczne dla dzieci znajdujące się pod Rybnikiem " Kraina bajek i Park Dinozaurów". Oba są w jednym miejscu więc jest wybór gdyby coś nie pasowało dziecku :)


Mogłabys podać bardziej szczegółowe namiary na tą Krainę Bajek? Może jakaś strona w interencie?
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2011-04-22, 15:24   

Teraz wszystko ma swoją stronę w necie więc i tą udało się znaleźć bez problemu :)

http://www.parkjurajski.net/mapaparku.php

Osobiście też mam zamiar sprawdzić jak tam jest :)
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-22, 16:05   

Szkoda że czynne dopiero od maja:( Chyba że coś źle odczytałam
0 UP 0 DOWN
 
gizy 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Gru 2008

UP 14 / UP 2



Wysłany: 2011-04-22, 21:24   

nie wiem jak teraz ale jakis rok temu byliśmy w Rybniku z synkiem w "parku dinozaurów" .. napalilismy się na poruszające sie dinozaury czego nie bylo w Krasiejowie ;/ . Za bilet zaplacilismy wtedy chyba z 15 zł od osoby a zwiedzania tego parku bylo na 10 min.. wchodzisz jest kilka dinozaurów (fakt poruszają się :D ) piaskownica i koniec . Był też na terenie ośrodka osobny park rozrywki dla dzieci ( zamki dmuchane itp itd ..) za ktore trzeba było zapłacić osobno . Na koniec żałowaliśmy że nie pojechaliśmy jednak do Krasiejowa
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: atrakcje, dla, dzieci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu