Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-18, 22:18
Przeżyć dzień bez komórki? Niemożliwe!
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-07-30, 11:15   Przeżyć dzień bez komórki? Niemożliwe!

Aż 80% dorosłych Brytyjczyków uzależniło się od swojego telefonu komórkowego tak bardzo, że nawet wyłączenie aparatu w czasie seksu jest dla nich niewykonalne.
Większość ankietowanych osób przyznaje, że nie potrafiliby przeżyć jednego dnia bez swojej „komórki”.

Prawie wszyscy badani z grupy wiekowej 18-40 lat twierdzą, że telefony komórkowe zmieniły ich życie na lepsze, a jedna czwarta wszystkich uczestników ankiety obawia się, że zgubienie telefonu pogrążyłoby ich w kompletnej izolacji, zaś 9% wierzy, że normalne życie stałoby się wówczas niemożliwe.


A czy Ty dasz rade przezyc 1 dzien bez komórki?? Jestem ciekaw jak jest z nami, bo ja szczerze mówiac bez komórki nie moge zyc, zawsze musi byc przy mnie :) Ja znam nawet ludzi, którzy maja przy sobie 2 komórki :) a spotkalem raz goscia co mial przy sobie chyba nawet 4 takie same komórki z innymi numerami, co nie Mario ? :)

Wiec jak jest z wami?
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-30, 11:21   

kom jest ważny ale moge go zostawić w domu czy wyłączyć chociaż zbyt często tego nie robie w sumie wole ją mieć przy sobie bo się dość często przydaje........
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-30, 11:31   

Faktycznie telefon komórkowy w obecnych czasach to podstawowe narzędzie komunikacji.

Ja mam służbową i z miłą chęcią wyłączyłbym ją lecz niestety nie mogę.
Popieram warlike'a
warlike napisał/a:
w sumie wole ją mieć przy sobie bo się dość często przydaje
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-30, 11:36   

warlike napisał/a:
w sumie wole ją mieć przy sobie bo się dość często przydaje........


hehe w kontaktach z dziewczynami :D :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-30, 11:41   

nie pisz takich rzeczy na forum bo ktoś niepowołany zobaczy :-P

a tak serio do tematu jakoś tydzień temu siedze sobie w parku dzwoni kumpel (Wolan) że jechał autem i mu paliwa brakło, wziełem auto karnisterek CPN pojechałem do niego i wszystko ok pomyślcie co by było gdyby on nie miał tel i gdybym ja go nie miał.... :?:
0 UP 0 DOWN
 
Garfield 
Life tastes great



Wiek: 30
Dołączyła: 18 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-31, 13:58   

Wyjechałam na obóz i nie brałam komórki. Wytrzymałam 3 tygodnie... Nie było źle ale jednak fajnie jest ją mieć zawsze przy sobie. :roll:
0 UP 0 DOWN
 
cruelPAT 



Wiek: 36
Dołączyła: 10 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z północy ;]

Wysłany: 2006-08-01, 19:06   

ja sobie robie tygodnie bez komorki.. niestety przez taki dzien bez komorki skreslili mnie z listy studentow... ;]
dziwne. w obecnych czasam zeby zyc normalnie musze ja sobie do palca u nogi przywiazac chyba...
mimo wszystko ciesze sie ze komorka nie ma kolejnego swojego niewolnika :]
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-08-01, 19:21   

Oj u mnie ciezko, chyba nałog, jak zapomne naladowac to od razu humor w doł, kiedys prowobalam robic dni bez telefonu, wytrzymalam ale z wielkim bolem :d
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-01, 19:23   

cruelPAT napisał/a:
ja sobie robie tygodnie bez komorki.. niestety przez taki dzien bez komorki skreslili mnie z listy studentow... ;]
dziwne. w obecnych czasam zeby zyc normalnie musze ja sobie do palca u nogi przywiazac chyba...
mimo wszystko ciesze sie ze komorka nie ma kolejnego swojego niewolnika :]

To prawda - dodzwonić się do Crułelowej to ło matko... A ze studiami to nie wiedziałem. I co teraz? Na co idzie?
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-01, 20:36   

spoko, 14 dni na morzu i nawet nie było co uzywac komórki, no bo jak? daleeeeko poza zasięgiem. W góry biorę jako ew. sprzet ratunkowy. byłem świadkiem jednej akcji w zimie kiedy komóra pomogła ratopwnikom namierzyc faceta w Tatrach Wysokich w scianie Swinicy.
No i facio cało i zdrowo wrócił do schornu, od tego czasu w góry biorę. Ale na morze?
0 UP 0 DOWN
 
Lilith 
Konstantynopolitańczykiewiczówna



Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z ciekawości.

Wysłany: 2006-08-28, 14:02   

steve napisał/a:
A czy Ty dasz rade przezyc 1 dzien bez komórki?? Jestem ciekaw jak jest z nami, bo ja szczerze mówiac bez komórki nie moge zyc, zawsze musi byc przy mnie


Ja jestem uzależniona od telefonu i wcale nie chcę z tym walczyć. Chociaż, musze przyznać, że czasem przesadzam, bo biorę ze sobą telefon nawet i do ubikacji. Z drugiej strony, nigdy nie wiemy, kiedy będzie nam potrzebny telefon, a to po to aby gdzieś zadzwonić, zrobić dobre zdjęcię, czy zwyczajnie obliczyć sobie coś na kalkulatorze.

Także nie sądze, że dałabym radę spędzić jeden dzień z dala od mojego telefonu.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-08-29, 09:28   

a co za problem :) ..........to tylko telefon, rzecz nabyta, która co prawda stała sie elementem życia.......ale jest to element kruchy, który baardzo łatwo mozna wyyizolować i sie go pozbyć :) .....raz jest, a za chwile go nie ma ;)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 11:05   

Co to za problem?? Mój telefon zazwyczaj leży na dnie szuflady - nienaładowany- wyłączony. Później - np po tygodniu jak sobie o telefonie przypomnę, muszę czytać pół godziny, kto to do mnie nie dzwonił i co ciekawego nie pisał :) Kiedyś byłam strasznie uzależniona, nosiłam go ze sobą zawsze i wszędzie, co chwilę patrzyłam - nawet jeśli nigdzie nie dzwoniłam ani nie pisałam, to musiałam chociażpopatrzeć na stare wiadomości. Ale to było dawno, kiedy byłam głupia i młoda. A moje zerwanie z nałogiem wyglądało niewinnie - zostawiłam go przypadkiem raz, czy dwa i tak zostawiałam coraz dłużej. :) . Teraz zazwyczaj wygląda to tak - chcę wysłać smsa- przez bramke, a jak wychodzę gdzieś, to zostawiam w domu kartkę o treści zakończonej zdaniem - "Nie wzięłam telefonu"

I myślę, że to dobrze nawet, bo mi przynajmniej napewno jej nikt nie ukradnie :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 11:09   

Saw_woman napisał/a:
Ale to było dawno, kiedy byłam głupia i młoda


a teraz ile masz 50 lat ??

Oj na pewno uzywasz telefonu... glupie gadanie... teraz telefon jest najważniejsza rzeczą w naszym życiu, oprócz samochodów :D hehe
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 12:09   

steve napisał/a:
teraz telefon jest najważniejsza rzeczą w naszym życiu, oprócz samochodów


hehe, może nie najważniejszą, ale powszechną.
Można żyć bez komórki i bez samochodu, ale co to za życie - wieczne bieganie i trzaskanie kilkometrów na piechotę by coś załatwić. :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bez, dzien, komorki, niemozliwe, przezyc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu