Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: ManiekBRG!
2011-05-02, 11:01
Imprezy koło 20 maja ?
Autor Wiadomość
ML.DesignZ 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Maj 2011

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2011-05-01, 20:19   Imprezy koło 20 maja ?

Wie ktoś może czy są jakiejś imprezy gdzieś w okolicach 20-24 maja bo przyjeżdżam z Anglii na 1 komunie kuzyna i chce tez się zabawić. Gdzies tak do lat 16 prosze!
Ostatnio zmieniony przez ML.DesignZ 2011-05-01, 20:23, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-01, 20:51   

Big star, Ibiza - tam wpuszczają. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2011-05-02, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Gosiaczek16 


Wiek: 32
Dołączyła: 26 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-02, 01:40   

dokładnie tak. ;) 2 najpopularniejsze imprezy w Brzegu... ciekawe dlaczego? :wink: :D :D
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 57
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-05-02, 04:59   

Yvvone przyjmuje takich małolatów w swoim domu, zapewnia super imprezę takim małolatom.
Przykro ale Ibiza wpuszcza od 18 lat. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Gosiaczek16 


Wiek: 32
Dołączyła: 26 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-02, 07:13   

tadeo napisał/a:
Przykro ale Ibiza wpuszcza od 18 lat. Pozdrawiam


Tadeo wybacz,ale gdybym długi czas tam nie gościła lub gdybym nie miała tych 19 lat i gdybym nie miała znajomości wśród m.in. siedemnastolatków, to może bym Ci uwierzyła... Sama bywałam przed osiemnastką w Ibizie. I co? normalnie mnie wpuścili, bez żadnego pytania o dowód. Po prostu płaciłam w sobotę te 10 zł. i wchodziłam.
Widzę,że masz troszkę złe informacje dotyczące tej imprezy :)
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 57
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-05-02, 09:48   ipreza po 20 maja

No widzisz Gosiaczek16 , tak się składa,ze mam bardzo dobre informacje dotyczące tego klubu....hmmm w soboty wstęp jest po 5 zł, już kłamiesz:), jedynie jak sa zorganizowane imprezy typu np.Eska to wtedy rzeczą oczywistą ,że wstęp jest w granicach 10 zł względnie trochę więcej nawet, ale nie o to tu chodzi, jest selekcja i to dokładna , może udało Ci się jakoś wejść/w co wątpię/, Nie wiem dlaczego podajecie tak złe informacje dla ludzi, czyżby chęć jakiejś zemsty? Wiem ,że lubicie nakręcać ludzi i wszczynać kłótnie, więc życzę powodzenia bo czasem dobrze Wam to idzie. Pozdrawiam i jeszcze raz informuję, że do Ibizy wstęp jest od 18-tu lat. Zapraszamy już dziś na majówkową Dyskotekę. Wstęp od 18-tu lat! :)
0 UP 0 DOWN
 
Gosiaczek16 


Wiek: 32
Dołączyła: 26 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-02, 10:04   

tadeo No tak od 18.. ja mam prawie 20, a więc jeśli chodziłam do ibizy będąc niepełnoletnią, to było jakieś 3 lata temu ;) Jeśli mi nie wierzysz to są osoby, które mogą to potwierdzić. Zresztą ja nie zamierzam się kłócić, bo to nie ma najmniejszego sensu. Oznajmiłam tylko jak jest, a jeśli mi nie wierzysz, to nie musisz.
Jak tak bardzo Ci zależy na tej dokładnej selekcji to trzeba było się spytać jeszcze jakiś czas temu tego niby 'bramkarza' bądź ochroniarza,Dominika, jak wyglądała ta jego selekcja.. Może by się przyznał,że wpuszcza bez sprawdzania ;)
Co do wstępu, przepraszam ja się pomyliłam, jednakże to nie było celowo żeby skłamać czy coś, tylko ja po prostu rzadko chodzę tu na imprezy.
A co do selekcji, to napisałam na swoim przykładzie. Nie zamierzam być złośliwa, czy coś, bo akurat ibiza jest jedną z lepszych imprez w naszym mieście, tylko piszę jak było kiedy ja byłam niepełnoletnia.
Jeśli uraziłam to przepraszam, nie miałam tego na celu.
Pozdrawiam ;)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-05-02, 11:23   

Ja miałem 16-17 lat i byłem w ibizie i co ? tadeo przestańmy żartować, że w ibizie są same osoby +18, bo każdy z nas wie, że są też niepełnoletnie. Na zdjęciach można zobaczyć np nk znajomych co wrzucają foty z imprez z Ibizy czy Harlem. Tak jak Gosiaczek16 napisała wstęp bez żadnego problemu tylko kasa w ręce na wejściówkę i wchodzisz. Więc oszczędźcie sobie, że wstęp +18 bo to jest śmieszne :)
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-05-02, 11:38   

On się po prostu nie może przyznać do tego, że na imprezy są wpuszczani ludzie poniżej 18-tki, bo nasłałby sobie na własne podwórko kontrole itd. itp. :) podejrzewam, że aż tak głupi nie jest i dobrze wie, że nawet obecnie na imprezach w Ibizie można znaleźć niepełnoletnie osoby :) Ja również mogę potwierdzić to, że wchodziłam kilka lat temu (jak jeszcze zdarzyło mi się być w Ibizie) z koleżankami 16-to i 17-to letnimi :) dodam jeszcze tylko, że dziewczynom w dodatku ładnym o wiele łatwiej jest wejść na tą imprezę bez sprawdzenia dowodu :) inaczej sprawa ma się w większości wrocławskich klubów, tam nawet najpiękniejszym paniom sprawdzają dowody i jak jest niepełnoletnia, to nie wpuszczą na imprezę .. ale w Brzegu? no nie oszukujmy się ;)


edit: dodam jeszcze jako gratis taki trochę poza tematem, że brzydzą mnie te "atrakcje" które ostatnio coraz częściej pojawiają się w Ibizie.. typu walki w oleju, striptise itp. Kojarzą mi się z pewnym filmem dokumentalnym o polskich wiejskich dyskotekach, gdzie dziewczyny i chłopcy tylko czekali na tą sobotę żeby pójść do klubu.. Oni żeby popatrzeć i pomacać, a one żeby sobie dorobić i dać się obmacywać.. Szkoda tylko, że nie mogę znaleźć linka do tego filmu, bo to było moje pierwsze skojarzenie :/ Generalnie takie "atrakcje" i owszem dla ludzi, ale w odpowiednich do tego miejscach typu nocny klub a nie dyskoteka.. Żal mi tylko tych pustych lasek, które nie mając nic lepszego do zaoferowania zarabiają własnym ciałem... czyżby szarych komórek zabrakło? Żal mi też człowieka,który nagością ściąga sobie klientów... widać też nie ma nic lepszego do zaoferowania... a szkoda...

Jak ktoś znajdzie link, bądź kojarzy o który film mi chodzi to proszę o podanie linka.
Ostatnio zmieniony przez colutea 2011-05-02, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-05-02, 11:52   

colutea napisał/a:
Kojarzą mi się z pewnym filmem dokumentalnym o polskich wiejskich dyskotekach, gdzie dziewczyny i chłopcy tylko czekali na tą sobotę żeby pójść do klubu.. Oni żeby popatrzeć i pomacać, a one żeby sobie dorobić i dać się obmacywać.. Szkoda tylko, że nie mogę znaleźć linka do tego filmu, bo to było moje pierwsze skojarzenie


"Czekając na Sobotę"

http://www.youtube.com/watch?v=WbWucCJXiNw :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 57
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-05-02, 12:34   

Colutea - żal to Mi jest Ciebie, ale na twoim miejscu zasłoniłbym wszystkie lustra to nie będzie w tobie tyle goryczy i zakłamania. No cóż zazdrościc innym ludzka rzecz.
A imprezy typu striptize , walki w oleju i inne , były są i będą i niestety Ty akurat nie masz na to wpływu. Nie będe sie kłocił z wami , bo wiem ,ze tylko Ty i Yvvone wszczynacie , podjudzacie i nakrecacie ludzi do kłotni, jestescie prowaktorkami "doskonałymi"/i jeszcze chyba z dwie osoby/, nie wiem skad tyle zła w Was zapewnie ta uroda Wasza ma na to wpływ no ale na nature tez nie macie wpływu....
Ibiza istnieje 4 lata więc stwierdzenie że ktoś był w Ibizie kilka lat temu z koleżankami 16 letnimi /mając obecnie 27 lat/ to coś mi tu śmierdzi brzydkim kłamstwem.

Ponadto gdybyś miała chociaż ciut kultury i inteligencji to nie zwracałabys sie do mnie per Ty w zasadzie mógłbym bys Twoim ojcem...Pzdrowiam....Juz dzisiaj Dyskoteka klub "ibiza" godz 20-ta . Wstep od 18-tu lat.
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-02, 13:59   

Temat nie jest tematem o wpuszczaniu osób do Ibizy które mają poniżej 18 lat - wszelkie wątpliwości odnośnie wpuszczanych osób proszę kierować na PW lub do organów władzy, jeśli ktoś widzi złamanie jakichkolwiek zasad. Kolejne posty nie na temat będą wyrzucane, a nachalność nagradzana.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-02, 15:03   

RaZoR napisał/a:
colutea, Gosiaczek16, Yvvone, może chcecie nr. do detektywa Monka?? albo może do Ojca Mateusza?? może razem zrobicie nowy serial pod tytułem Kryminalne zagadki Brzegu albo coś tym stylu

Ależ ja nie chcę robić dochodzeń żadnych. stwierdziłam tylko "oczywistą oczywistość". :mrgreen:
tadeo napisał/a:
tylko Ty i Yvvone wszczynacie , podjudzacie i nakrecacie ludzi do kłotni, jestescie prowaktorkami "doskonałymi"/i jeszcze chyba z dwie osoby/, nie wiem skad tyle zła w Was zapewnie ta uroda Wasza ma na to wpływ no ale na nature tez nie macie wpływu....

Jak wyżej - ani krzty prowokacji nie było w moim poście. :)
A i nieskromnie rzec mogę, iż swej urodzie nie mam nic do zarzucenia.
tadeo napisał/a:
mnie per Ty

Na forum nie używamy zwrotu "Pan", proszę Pana.

Moje zdanie znacie, zatem - bez odbioru!
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2011-05-02, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-05-02, 19:03   

tadeo, to że Ty nie szanujesz kobiet i dla Ciebie taka forma rozrywki jest OK, to wyłącznie Twoja sprawa... dla mnie takie atrakcje na dyskotekach kojarzą się właśnie z tym filmem, do którego link podał Latarnik (dziękuję za niego :) )

Nie wmawiaj mi, że wyglądam jakoś nie tak i stąd kompleksy, bo się bardzo mylisz :) myślisz, że jak dziewczyna jest brzydka to zazdrości innej która zarabia nie inaczej a du.ą ? hehe śmieszne :)

A to, że obecnie mam 27 lat, a np. 5 lat temu bawiłam się wśród 5 lat młodszych koleżanek, to co w tym dziwnego? :) mam młodszą 4 lata siostrę, więc nie raz i nie dwa z jej koleżankami jeździłam na dyskoteki :) i dałabym sobie głowę odciąć, że na Twoich imprezach są niepełnoletni, a Ty tylko udajesz głupiego, albo głupi jesteś skoro tego nie widzisz....

Bez odbioru :) dobranoc


edit: a Ciebie sikork to dosłownie ubiję jak kiedyś spotkam, bo mi się ta Twoja głupia piosenka wkręciła!! :P
Ostatnio zmieniony przez colutea 2011-05-02, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-05-05, 18:45   

tadeo,mógłbyś napisać, że nie będziesz rozmawiał na ten temat, zamiast kłamać. I wiem co mówię- sama wchodziłam do Ibizy mając lat 17. Kasa do łapki i się wchodzi. Także nie zarzucaj kłamstwa innym. Chyba, że myślisz, że wszystko jest w porządku i ufasz swojej ochronie. Radzę samemu stać na bramce i faktycznie wpuszczać 18+. Wtedy nie będzie tematu. Tyle z mojej strony.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 20, imprezy, kolo, maja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu