Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Poczta Główna
Autor Wiadomość
beldin 


Wiek: 53
Dołączył: 02 Lip 2006

UP 14 / UP 3



Wysłany: 2011-05-12, 22:57   Poczta Główna

Ile razy przechodzę kolo wejścia do tego niewątpliwie pięknego budynku, to szlag mnie trafia i krew nagła zlewa. Klosze lamp oświetlających wejście są tak brudne, ze proszą sie o zbicie, lub co najmniej interwencje straży miejskiej. Nie wiem ile one lat maja ze tak zasyfiały. Mozna tez powiedzieć ze wspaniale oddają one kondycje Poczty Polskiej.
0 UP 0 DOWN
 
kasiadom1 


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009

UP 12 / UP 10



Wysłany: 2011-05-13, 08:54   

dokładnie ,a w środku to samo się dzieje,obsługa tragedia(choć jest 1 miła pani).Ostatnio powiedziałam im,że wiem dlaczego ta instytucja plajtuje,nie mam ochoty ich odwiedzać,ale na szczęście już nie muszę!!
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-05-13, 18:51   

A o jaką pocztę chodzi? Ta przy piastowskiej? Mylisz sie jestem innego zdania...bzdury klepiesz... i tyle...mam on niej jak najlepsze zdanie...
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-05-13, 18:54   

kasiadom1...jej komentarz to dopiero bajki.pzdr.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-05-13, 18:59   

wróż Mariusz napisał/a:
kasiadom1...jej komentarz to dopiero bajki.pzdr.
racja, ja tam ani jednej miłej osoby nie widziałem...
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-05-13, 19:05   

Ani jednej miłej osoby tak????????
0 UP 0 DOWN
 
beldin 


Wiek: 53
Dołączył: 02 Lip 2006

UP 14 / UP 3



Wysłany: 2011-05-13, 19:26   

obsługa jest całkiem mila,ale te klosze..............................
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-05-13, 19:29   

Sikork....jak chcesz uprzejmości to idż na halę targową i poproś o 20 dkg.pietruszki tam uprzejmość cię spotka...a od poczty głównej to się odwal...Ja tam chodzę bardzo często i korzystam z ich usług i zastrzeżeń do ich pracy nie mam ani do obsługi przeciętnego klienta ani do ogólnego wystroju...A jak masz jakieś ALE to są inne formy komunikacji...nikt cię tam na siłę nie ciągnie....A reszta towarzystwa nim coś napiszę na temat obsługi to najpierw niech się puknie w łeb potem przedstawi dowody a potem dopiero narzeka a nie tylko by napisać siać i czekać aż ktoś poklepie po plecach....
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-05-13, 19:40   

wróż Mariusz, piszczysz jak ministrant w zakrystii, wypij melasę, uspokój się i spuść z tonu. Nie wszystkim musi się podobać obsługa.
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-05-13, 20:06   

Nie będę pił melisy...bo mi nie potrzebna...Po prostu nie rozumię niektórych w naszym kraju czyli w w szanownej Polsce.... ba nie rozumie wogóle naszego kraju i tyle....Mieszkam w jednym z zachodnich krajów europejskich i jak patrzę na tolerancję we wszystkich dziedzinach w naszej ojczyżnie to mi się nie dobrze robi poprostu....U nas w Polsce jeszcze daleko do: tolerancji,zrozumienia,akceptacji,zarobków .itd.itd.itd.zgodzisz się ze mną???
Ostatnio zmieniony przez wróż Mariusz 2011-05-13, 20:10, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
jarzabek 


Wiek: 54
Dołączył: 03 Mar 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-13, 21:42   

wróż Mariusz napisał/a:
Nie będę pił melisy...bo mi nie potrzebna...Po prostu nie rozumię niektórych w naszym kraju czyli w w szanownej Polsce.... ba nie rozumie wogóle naszego kraju i tyle....Mieszkam w jednym z zachodnich krajów europejskich i jak patrzę na tolerancję we wszystkich dziedzinach w naszej ojczyżnie to mi się nie dobrze robi poprostu....U nas w Polsce jeszcze daleko do: tolerancji,zrozumienia,akceptacji,zarobków .itd.itd.itd.zgodzisz się ze mną???

Skoro nie mieszkasz w Brzegu a nawet w Polsce to po kiego sie wypowiadasz na tematy bierzace?Chcesz zaistniec to wypowiadaj sie w kraju i miescie w którym mieszkasz.Nie cierpie tzw Polonii z zagranicy.I ludzi którzy chyba nie wiedza o czym pisza
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-05-14, 10:03   

Chciałbym nadmienić iż mam prawo wypowiadać się o sprawach bieżących ponieważ bardzo często przyjeżdżam do Brzegu i często też korzystam z usług rodzimej poczty...Narzekania co nie których że jest weń nieuprzejmość lub że coś gdzieś wisi nie tak jest niczym innym jak tylko żałosną próbą "obtańcowania" kogoś po prostu z nudów :) Ludziom przeszkadza wszystko np.to że ktoś się nie uśmiechnie od ucha do ucha że wisi żyrandol a nie białe kwiatki itd.itd.itd...można by wymieniać...Reasumując z usług brzeskiej poczty jestem zadowolony i nie mam żadnego ale co do obsługi,wystroju itd...Jak wcześniej pisałem-troszkę więcej akceptacji,tolerancji wzajemnej życzliwości a powoli zbliżymy się do poziomu zza granicy..pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-05-14, 23:17   

Mnie drażnią zawsze długie kolejki, Okienek od groma a tylko 2-3 otwarte, wyraźnie napisane są na każdym okienku godziny otwarcia - nigdy się nie zgadzają gdyż według niech otwartych powinno być cały czas 4-5 okienek. Są miłe Panie i owszem, tego nie neguję, lecz niestety dla większości tam praca to przykry obowiązek.

Co do twojego postu, to faktycznie wolę na hali kupić 20 dkg pietruszki z miłą obsługą niżeli być "na łasce" Pań z za okienka. Poczta to też w końcu biznes prawda? Większość pracownic myśli jeszcze niestety głębokim PRL-em gdzie im wszystko było można.
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-05-15, 18:04   

No nie wiem...Ja nigdy nie miałem problemu z obsługą czy z długim czekaniem nawet gdy było czynne jedno stanowisko pośród 4 czy 5-ciu i zaznaczam że nie mam w weń żadnych znajomości :) gdyby ktoś raczył głupio podejrzewać ...Zawsze pozostaje inna poczta kilka kroków dalej..poza tym na poczcie głównej świat się nie kończy są jeszcze banki które oferują prowizję podobną do Poczty Polskiej jeśli chodzi tu o opłaty a nie o listy oczywiście. :)
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-05-16, 11:06   

To tak łatwo mówić - "niemiła obsługa". A spróbujcie usiąść tam na okienku chociaż na jeden dzień i wysłuchujcie ciągłych pretensji KLIENTÓW właśnie. Jak my będziemy mili, to panie też będą miłe i już.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: glowna, poczta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu