Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I Brzeski Dzien Fotografii [22.10.2011]
Autor Wiadomość
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

  Wysłany: 2011-06-07, 18:40   I Brzeski Dzien Fotografii [22.10.2011]

Cytat:
No, to dzis ostatecznie "klepnęliśmy" termin fotodzionka na 6 sierpnia 2011r. Teraz pozostalo juz tylko ustalic szczegolne szczegoly i doczekac do imprezy :)

EDIT 12.X - ze sporym opoznieniem, ale w koncu udalo sie dopiac prawie wszystko do konca. Szczegoly mozna przeczytac dwa posty nizej.

Z konkretow, ktore juz mamy:

1. Nagrody:
Nagroda glowna - aparat FujiFilm Finepix Z35
Wyróżnienia:
- ksiazki (glownie o tematyce fantastycznej)
- karta pamieci SD 2GB (byc moze bedzie ich wiecej)

Dla wyjasnienia - ufundowany przeze mnie aparat i karta pamieci nie sa nowe, tzn. zostaly przeze mnie rozpakowane i testowane (kilkanascie lub kilkadziesiat zdjec).

2. Miejsce wystawy:
Klub Garnizonowy w Brzegu - wystawa poplenerowa bedzie najprawdopodobniej zrealizowana w dwoch formach: wewnatrz budynku i na zewnatrz (wzdluz Piastowskiej).
Termin zostanie ustalony pozniej.

3. Odbitki:
Na dzis mam obietnice od FujiFilm Polska, ze zasponsoruja nam wydruk odbitek (20x30cm lub wieksze). Jak dotad na jakosci wydrukow robionych przez FujiFilm nie zawiodlem sie jeszcze.

4. Inne konkrety:
Nie ma. Dzis ustalilismy termin, wiec dopiero teraz tak naprawde mozemy sie zaczac organizowac. Oczywiscie bede informowal na biezaco o postepach :)

EDIT:
16.VI. - uzupelniony punkt z nagrodami.
Ostatnio zmieniony przez A.Mason 2011-10-12, 19:50, w całości zmieniany 7 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-07-18, 07:39   

Niestety, ze wzgledow osobistych, jestesmy zmuszeni przelozyc Photo Day na okres pozniejszy.
Dokladny termin zostanie jeszcze ustalony, ale w gre wchodzi pierwszy (lub kolejne) weekend wrzesnia.

Serdecznie przepraszam wszystkich, ktorzy nastawili sie juz na pierwotny termin.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-10-12, 19:50   

No, wreszcie udalo sie przepchnac wiekszosc klod spod nog, wiec z przyjemnoscia informuje Was, ze najblizszy Photo Day, przemianowany przez nas na "I BRZESKI DZIEŃ FOTOGRAFII" odbedzie sie 22 pazdziernika 2011r.

Z rzeczy, ktore jeszcze moga sie zmienic, to miejsca trwania pleneru. Niestety nie udalo sie nam zalatwic dwoch miejsc, ktore wczesniej byly w planach, ale ciagle jest wszansa, ze moga jeszcze dojsc nowe.

Wiecej informacji znajdziecie w regulaminie pleneru:
http://gta.s-f.org.pl/kon...n_photo_day.rtf

W razie jakichkolwiek pytan, czy uwag, wiecie z kim sie kontaktowac ;-D
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-10-18, 17:56   

Dzis mija termin zgloszen, poniewaz sa jeszcze miejsca - przedluzamy termin zglaszania sie do piatku. Jesli ktos wyslal juz zgloszenie, a nie otrzymal potwierdzenia, prosze o kontakt inna droga.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-18, 21:40   

A.Mason napisał/a:
Dzis mija termin zgloszen, poniewaz sa jeszcze miejsca - przedluzamy termin zglaszania sie do piatku.

Super! Gdzie ja głowę zostawiłam? Coś ostatnio w totalnej rozsypce jestem. :(
Dobrze, że napisałeś. Właśnie się dowiedziałam, że zgłoszenie muszę Ci wysłać. Oj, byłaby akcja w sobotę.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-19, 06:25   

chmurkolistna, ja w sumie założyłam, że już jestem zgłoszona i zupełnie nie pomyślałam, że powinnam to zrobić :) Mason - ja też chcę, ja też!! :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-19, 22:01   

jadore napisał/a:
ja w sumie założyłam, że już jestem zgłoszona i zupełnie nie pomyślałam, że powinnam to zrobić

No to lepsza ode mnie jesteś. :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-21, 19:42   

To już jutro!!! Długo oczekiwany photo day - zwany brzeskim dniem fotografii (BDF) :)
Aparat właśnie się ładuje (bateria), statyw przygotowany, muszę jeszcze sprawdzić zabrudzenia na obiektywie, spakować się i chyba jestem gotowa :)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-10-21, 20:01   

Nie zapomnij o karcie pamieci ;-D
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-21, 20:32   

jadore napisał/a:
Aparat właśnie się ładuje (bateria), statyw przygotowany, muszę jeszcze sprawdzić zabrudzenia na obiektywie, spakować się i chyba jestem gotowa

Aż tak na poważnie? Dla mnie to będzie dobra zabawa. Totalnie na luzie. :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2011-10-21, 22:09   

A ja czekałam, czekałam i się okazało, że w tym samym terminie mam pierwszy zjazd na nowych studiach. Także ogromnie Wam zazdroszczę i liczę na to, że załapię się następnym razem!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-10-22, 07:10   

Chcialem dobrac termin tak, zeby wszystkim pasowalo, ale juz tyle czasu przesunela sie impreza, ze razem z Olkiem uznalismy, ze jesli sie nie zmobilizujemy teraz, to juz chyba nigdy. Ale nie przejmuj sie, w przyszlym roku tez planujemy cos zorganizowac, tym razem tak, jak to bylo planowane wczesniej - w lecie. Moze w przyszlym roku uda sie zrealizowac dwa wazne punkty programu, ktore w tym roku wylecialy?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-10-22, 19:14   

Dziekuje bardzo wszystkim za obecnosc i udzial w plenerze. Pomimo (przyznaje) nieco ubogiego programu mam nadzieje, ze nie bawiliscie sie zle.
Teraz macie czas do konca miesiaca na obrobienie i przyslanie dostarczenie mi zdjec :-)

Ja juz swoje mam. W sumie okolo 40, z ktorych pewnie ostanie sie polowa. Powiedzialbym, ze bez rewelacji pod wzgledem artystycznym, ale mysle, ze przyzwoicie pod wzgledem dokumentalnym.
Za to ogladnalem zdjecia Mileny, wypatrzyla kilka bardzo dobrych kadrow :)
Ostatnio zmieniony przez A.Mason 2011-10-22, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-22, 22:28   

Ja również dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo i dobrą zabawę - ale przede wszystkim za zorganizowanie tego pleneru - jak zwykle mi się podobało i bardzo mi już brakowało takiego focenia. Myślę, że program wcale nie był ubogi, sam pomyśl jacy byliśmy potem zmęczeni...
Jak na pierwszy raz (taki oficjalny), to uważam że było całkiem nieźle.
Swoich zdjęć jeszcze nie oglądałam, trochę mam cykora... :) Może okazać się że niewiele mam ciekawego do pokazania, ale te 3 zdjęcia powinnam wybrać. Chociaż też mam wrażenie, że więcej będzie takich w typie dokumentalnym.
Milena faktycznie miała oko, sama zgapiłam od niej jeden kadr - co najmniej :)
Ciekawe jak reszta...
0 UP 0 DOWN
 
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-12, 20:24   

Wiadomo już coś na temat wystawy? Można by jakąś internetową też zrobić. :]
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 22.10.2011, brzeski, dzien, fotografii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu