Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-12, 18:55
[11.08.2006r.] Wodnik - granie na żywo
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-10, 21:01   [11.08.2006r.] Wodnik - granie na żywo

Wg informacji dostarczonej przez właścicieli Pubu Wodnik jutro, tj. 11-go sierpnia o godzinie 20 tej na tarasie przed kawiarnią odbędą się dwa koncerty:

- "Decomposet Bitch"
- "Big red bottle"

Wygląda na to, że w Wodniku rodzi sie powoli alternatywa dla tzw Centrum, czyli organizacji imprez dla i w bezpośrednim otoczeniu BCKu i urzędów. O ile zdążę wrócić, będę tam na symbolicznym kufelku.

W imieniu właściecieli i swoim własanym zapraszam :) . Być może jest to początek nowej, świeckiej tradycji w tym miejscu /w trakcie pisania tego posta miałem telefon bezpośrednio z koncertu grupy EKT Gdynia w Centrum Kultury w Cisnej.... a BUUUUU!!!!!!/, o czym nieomieszkam poinformować.
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-10, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-12, 09:00   

Ufff działo się. Ortodoksyjni fani bardzo ostrego i kontrowersyjnego metalu zebrali się w Pubie Wodnik przy Korfantego aby potrząsnąć fryzurami przy dźwiękach wymienionych wyżej kapel. W tłumie ludzi spotkałem dawno nie widziane twarze znajomych z lat minionych, twarze charakterystyczne dla środowiska "metalowej bohemy" miasta Brzeg.
Dodam, że niektorym z nich zdarza się tańczyć tango, ale to na marginesie :) .

Część osób przybyła też siłą przyzwyczajenia do ostatnich dance-wieczorów przy muzyce serwowanej przez duet Ewa & Kazik i ta grupa nie była specjalnie zadowolona. Słyszało sie nawet niezbyt pochlebne na temat muzyki i towarzyszących im ludzi nieprzyjazne komentarze.

Ogólnie bardzo spodobał mi się klimat ostrej muzy w ciasnym i zabitym ludźmi wnętrzu - underground pełną gębą :) . Cieszę się, że na perfyferiach miasta powstają takie inicjatywy. Jakkolwiek wychowany byłem na innym rodzaju metalu, to z drżeniem serca wsłuchałem się w kilka refów na gitarach prowadzących no i w charatkerystyczne "dum dum" gitary basowej Arka.

W tłumie widzów wypatrzyłem też pewnego bardzo obiecującego basistę razem ze swoją piękną panną, których to pozdrawiam :) .

Fajnie było - wyluzowałem po dość ciężkim okresie wzmożonego wysiłku umysłowo-fizycznego, co chyba zresztą było widać. Zmęczony organizm zareagował na pierwsze łyki bursztynowego napoju tzw. "wrzuceniem na luz".

Kilka fotek:


Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-08-12, 09:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-15, 16:22   

nie bylo tam troche ciasno w srodku
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-08-15, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-15, 16:24   

Trochę ciasno było, ale przecież właśnie dlatego ta imprezka miała swój klimat :) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-08-15, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-15, 16:25   

dobra zabawa przede wszystkim
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2006-08-15, 19:23   

No i swietnie! Brawo dla organizatorow, dla knajpy i dla artystow! Tego wlasnie w Brzegu brakuje. Puby z porzadna muzyka na zywo. Oby tak dalej, i oby inne miejsca braly przyklady. Widac na zdjeciu ze ludzie sa takiego czegos spragnieni (taki tlok), choc podejzewam ze nie bylo to az tak bardzo rozreklamowane. Cos sie zaczyna dziac w naszym miescie. Czytalem tez post o majacej powstac w BCKU klimatowej knajpce jazzowej. Ekstra! Zeby tylko teraz to "rozdmuchac" a nie skonczylo sie na 1 koncercie i gadaniu.
Ostatnio zmieniony przez kwm 2006-08-15, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-15, 20:44   

Granie na żywo w Wodniku trwa od kilku tygodni. Ostatnimi czasy pogrywał tam duet z muzyką ogólnie określaną jako biesiadną "Ewa&Kazik". Póki co Ewa na jakiś czas wyjechała na tzw saksy i będzie dopiero w pażdzierniku. Własnie wróciłem z Wodnika z pewnych rozmów - wygląda na to, że już wkrótce /2-go września/ kolejne granie - tym razem bluesowe. O czym nieomieszkam poinformować. Debaty te trwają w temacie organizacji imprez o charakterza muzyczno-poetyckim. A do tego w ramach hmm... jakby to powiedzieć porozumienia dwojga ludzi o skrajnych upodobaniach politycznych :P .

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 08, 11, 2006r, granie, na, wodnik, zywo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu