Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
IV RP w akcji czyli king głąbowa.
Autor Wiadomość
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-08-28, 21:21   IV RP w akcji czyli king głąbowa.

Coraz to ciekawsze notki lecą po wystąpieniu telewizyjnym dworaka nadprezia.
Dworzanin pnie się na tytułek "von" a przecie to jeno służba u nadprezydenta( byłego).
Zmierzch inteligencji że takie ćóś wybrano?

Dobrze napisane - link:

http://blogi.newsweek.pl/...n-czy-cham.html
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-08-28, 21:37   

Przedwyborcze rozdmuchiwanie afer ze slow, ktore normalnie przeszlyby bez wiekszego echa.
Hofman slusznie wypomina Tuskowi Palikota, bo najwyrazniej zamierza u boku Kaczynskiego taka role wlasnie pelnic.
0 UP 0 DOWN
 
bartek74 



Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg/Sanok

Wysłany: 2011-08-29, 06:49   

A.Mason napisał/a:
Przedwyborcze rozdmuchiwanie afer ze slow, ktore normalnie przeszlyby bez wiekszego echa.


Dokładnie!
Nikt nie przedstawia konkretnych programów swoich rządów po wyborach, mamy za to debaty o ewentualnej debacie!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-08-29, 07:23   

bartek74 napisał/a:
Nikt nie przedstawia konkretnych programów swoich rządów po wyborach, mamy za to debaty o ewentualnej debacie!!!!!

Niezupełnie nikt - http://www.sld.org.pl/pro...program_sld.htm .
Problem w tym, że dyskusja programowa jest nudna i nikt się nią nie będzie pasjonował. Awantury są bardziej widowiskowe.
Poza tym warto sobie odpowiedzieć na pytanie, co zostało z programu rządzącej partii po 4 latach. O realizacji nawet nie mówię, ale chodzi o to, że najważniejsze postulaty z 2007r. zostały zignorowane przez samych autorów tamtego programu.
0 UP 0 DOWN
 
bartek74 



Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg/Sanok

Wysłany: 2011-08-29, 07:36   

Sorrki, ale ten program wyborczy to takie same jaja z pogrzebu jak "programy" wyborcze innych partii....
"Opracujemy", "zanalizujemy" itd., itp.
Ja proszę o konkret, jeśli obiecuje się europejski poziom emerytur i rent to proszę wyraźnie wskazać źródło finansowania tej podwyżki!!!!
Mam po prostu dość okrągłych zdań i pustych frazesów w programach wszystkich partii!!!
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-08-29, 08:00   

bartek74 napisał/a:
A.Mason napisał/a:
Przedwyborcze rozdmuchiwanie afer ze slow, ktore normalnie przeszlyby bez wiekszego echa.


Dokładnie!
Nikt nie przedstawia konkretnych programów swoich rządów po wyborach, mamy za to debaty o ewentualnej debacie!!!!!


IGRZYSKA - kochany - tylko igrzyska się liczą!
Gawiedź wybiera "gladiatorów" pyskówek rodem z magla i tylko to się liczy - historia dowiodła... :(

Konstruktywne działanie, profesjonalizm, moralność w uczynkach? - zapomniane słowa i nikt już nie pamięta co one właściwie znaczą.
SZCZEKANIE, SZCZEKANIE, SZCZEKANIE! :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Gregor1488 



Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-29, 08:49   

...i tak Wy sobie możecie tylko pogadać...IV RP-a nie drugi PRL?:
http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=7330
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-08-29, 09:00   

Gregor1488 napisał/a:
...i tak Wy sobie możecie tylko pogadać...IV RP-a nie drugi PRL?:
http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=7330


Zdrowia życzę rodzinie gdyż będzie im potrzebne przy utrzymywaniu główki napełnionej łajnem... :o
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-08-29, 09:28   

Gregor1488 napisał/a:
...i tak Wy sobie możecie tylko pogadać...IV RP-a nie drugi PRL?:
http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=7330

Z tekstu wychodzi mi na to, ze nie wolno kibicowac klubom z innych krajow. Bo jak kto kibicuje np. takiemu Rapidowi zamiast Slaskowi, to zdrajca Ojczyzny...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-29, 09:38   

A.Mason napisał/a:
Z tekstu wychodzi mi na to, ze nie wolno kibicowac klubom z innych krajow. Bo jak kto kibicuje np. takiemu Rapidowi zamiast Slaskowi, to zdrajca Ojczyzny...


Po raz kolejny jestem zaskoczony interpretacją. Wszędzie widzisz antysemitów i nacjonalistów? Mi z tekstu "wychodzi", że autor pisząc:

Cytat:
Jak to jest możliwe, że jakby nie patrzeć, chociaż trudno mi to napisać – polskie psy występują przeciwko naszym zawodnikom, klubowi, nie mówiąc o kibicach. Właściwie są oni przeciwko społeczeństwu, będąc poza nim.


reflektuje się nad kondycją "sprawiedliwości" w państwie. Jak bowiem rozumieć zachowania służb porządkowych, sprawiających wrażenie jawnej prowokacji? Ciekawe Mason, czy na misji pokojowej też żołnierze kibicują jednej stronie na oczach drugiej strony ?

EDIT: A za to zdjęcie stawiam browka w realu: http://www.fanslask.fuckp...ronSzechter.jpg
Znakomicie wpisuje się w ciąg przyczynowo-skutkowy dziedzictwa bolszewicko-pruskiego... ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-08-29, 09:51, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-08-29, 10:00   

Franco Zarrazzo napisał/a:
reflektuje się nad kondycją "sprawiedliwości" w państwie. Jak bowiem rozumieć zachowania służb porządkowych, sprawiających wrażenie jawnej prowokacji?

Litosci! Kibicowanie innemu zespolowi i okazywanie tego, to ma byc cos strasznego? Prowokacja czego? Prowokacja kiboli, ktorych przeciez nie ma, sa tylko kibice?
Kondycja "sprawiedliwosci w panstwie" ma polegac na tym, ze przyzwyczaja sie kiboli, ze jakakolwiek oznaka kibicowania innemu klubowi to prowokacja, na ktora powinno sie reagowac bojka? Bo do tego wlasnie sprowadza sie to pitolenie w linkowanym tekscie. Przez takie wlasnie podejscie tworzy sie mechanizm usprawiedliwiajacy oznaki kibolstwa - przybicie piatki, kibicowanie obcemu klubowi to musi byc i jest prowokacja. A skoro prowokacja, to kibol moze uprawiac wandalizm, no bo przeciez zostal sprowokowany... heh...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-29, 10:03   

Ja nie płacę podatków na bezpłatne bilety dla służb porządkowych! Ani nikt z nas. No chyba, że Ty... no tak. Wszak mundurowym jesteś...

A.Mason napisał/a:
przybicie piatki, kibicowanie obcemu klubowi to musi byc i jest prowokacja


Jak zwykle wycinasz najważniejsze dla istoty zdarzenia okoliczności. Przybicie piątki przez kogo?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-08-29, 10:05, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-08-29, 10:05   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ja nie płacę podatków na bezpłatne bilety dla służb porządkowych! Ani nikt z nas. No chyba, że Ty...

To jest moja wina, ze policjanci musza tam byc? A moze wina jakis bolszewikow? Heh...
0 UP 0 DOWN
 
bartek74 



Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg/Sanok

Wysłany: 2011-08-29, 10:12   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ja nie płacę podatków na bezpłatne bilety dla służb porządkowych! Ani nikt z nas. No chyba, że Ty... no tak. Wszak mundurowym jesteś...


Podziękuj "kibicom", którzy wycieraja swe gęby patriotyzmem i martyrologia a jakoś szacunku dla organów Państwa Polskiego nie maja za grosz, pisząc o Policji "psy"......
Sorry Franek ale pitolisz i z tą "jawną prowokacją" to "poleciałeś po bandzie"...... :-(
A może kibice to pokłosie spisku bolszewicko-pruskiego?????????? Z ich debilizmem, prymitywnie pojmowanym patriotyzmem, nie mówiąc o wręcz chorobliwej podatności na "prowokacje"......
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-29, 10:13   

A.Mason napisał/a:
jakis


Jakiś?

Cytat:
Sorry Franek ale pitolisz i z tą "jawną prowokacją" to "poleciałeś po bandzie"......


No nie przesadzaj Bartek. Goście, którzy mają bezstronnie pilnować porządku, manifestują poparcie dla jednej ze stron? Za Twoje i moje podatki? Jak chcą na mecz jako kibice, sio z mundurków i za swoje do kasy.

A swoją drogą, co do reszty Twojej wypowiedzi - proszę, nie wpisuj mnie w ten łańcuszek.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-08-29, 10:20, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: akcji, czyli, glabowa., iv, king, rp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu