Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Język polski jest piękny - szanujmy go...
Autor Wiadomość
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-16, 21:37   

A mi się nie podoba obecność "dzieci neostrady" na forumbrzeg.pl, a także robione przez nich błędy ortograficzne. Mimo, iż ich post składa się z zazwyczaj jednego zdania, to i tak są oni w stanie zrobić w nim wiele błędów. Jest przeciez coś takiego jak Word, który za takich orłów poprawi błędy, a później już tylko ctrl+c /ctrl+v. Ale po co się starać??
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-16, 21:40   

bzyku napisał/a:
A mi się nie podoba obecność "dzieci neostrady" na forumbrzeg.pl, a także robione przez nich błędy ortograficzne.


jezeli o mnie chodzi to napisalem dlaczego robie blendy ale nie jestem w polsce tylko w nieczech i nie mam polskiej klawiatury :x
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-16, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-16, 21:42   

Młodzi ludzie dostali po ostrzeżeniu za wywoływanie awantur mam nadzieje że przystopują.

Kolejnym krokiem w przypadku braku ich powagi będzie blokada możliwości pisania.
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-16, 21:47   

wiem wiem jaki jest kolejny krok yasiu ale zobacz w koszu kto zaczol. ok :D
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-16, 21:57   

wzp14 napisał/a:
bzyku napisał/a:
A mi się nie podoba obecność "dzieci neostrady" na forumbrzeg.pl, a także robione przez nich błędy ortograficzne.

jezeli o mnie chodzi to napisalem dlaczego robie blendy ale nie jestem w polsce tylko w nieczech i nie mam polskiej klawiatury :x


To, że masz niemiecką klawiaturę nie jest usprawiedliwieniem. Nie używasz także kropek ani przecinków, chociaż te ostatnie raczej w Twoich wypowiedziach nie są potrzebne.
W ostatnie dwa dni nabiłeś 66 postów. Skoro tak ciężko się pisze na niemieckiej klawiaturze, to po co się tak starasz zwiększać swój licznik postów?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-16, 22:00   

Panowie nastolatkowie hmmm. Niezależnie od tego jakie macie klawiatury zachowajcie odrobinę szacunku dla polskiego języka. Prosze luknąć do regulaminu Forum. Zdania zaczynamy z dużej litery, używamy interpunkcji /to znaczy przecinków, kropek, dwukropek etc/.
Zreszta nie za bardzo kumam co ma klawiatura do polskich znaków? Na mojej też nie ma "ł ć ś", a jakoś sobie radzę... A do tego jak chcesz napisać "zaczął" to napisz "zaczal" a nie "zaczol"... piszcie tak jak sie powinno pisać, ale bez ogonków...
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-20, 15:50, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
maciek 
:->


Wiek: 31
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2006-08-16, 22:10   

A jak ktos jest dysortografem to co ma wogule nie pisac bo bendzie robic blendy jak ja.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-16, 22:20   

Od ortografii jest taki program - nazywa się WORD. Poza tym dyscośtamrafia jest uleczalna wg mnie. Wystarczy przeczytac kilka książek, poczytac posty starszych kolegów piszących w miarę ortograficznie. Albo przepisywać z książek słowa i zdania - z czasem powinno się utrwalić coć tam pod kopułką.
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-17, 16:47   

To co jest w rzeczywistości urzeczyswistania się na forum... mnie trafia, kiedy ktoś na dowolne stwierdzenie reaguje zwrotem "czego" zamiast "dlaczego". Może to drobnostka, ale w prawdziwej rozmowie to strasznie przeszkadza.
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-17, 17:01   

bzyku napisał/a:
W ostatnie dwa dni nabiłeś 66 postów


Niemcy nawyraźniej żyją jakimś dziwnym trafem "duchem socjalizmu"...
"300% W SŁUŻBIE OGÓŁU" HeHe, jak ktoś nie wie co mam na myśli, to polecam zagłebić się w jakąkolwiek powieść socrealistyczną :D Tam wogóle świat jest taki piękny 8) .
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-17, 17:09   

wzp14 napisał/a:
bzyku napisał/a:
A mi się nie podoba obecność "dzieci neostrady" na forumbrzeg.pl, a także robione przez nich błędy ortograficzne.


jezeli o mnie chodzi to napisalem dlaczego robie blendy ale nie jestem w polsce tylko w nieczech i nie mam polskiej klawiatury


Po pierwsze: Skoro nie możesz pisać "ę" to nie pisz "en" tylko "e" to juz lepiej wygląda niż błąd

Po drugie nie jest przecież dużym wysiłkiem zmiana klawiatury na polską prawda? Tak jak z polskiej można zmienić na niemiecką, duńską, czy rosyjską, to tak samo możesz zmienić na polską, prawda :?:
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-17, 17:15   

maciek napisał/a:
A jak ktos jest dysortografem to co ma wogule nie pisac bo bendzie robic blendy jak ja.



A ja w ogóle nie wierzę w taki pseudo "DYS- funkcje" to się nazywa po prostu lenistwem a taki leniwy się zasłoni papierkiem i myśli że mu wszystko wolno i zasypuje internet błędami doprowadzającymi mnie do rozpaczy


A wracając do tematu to jest taka fajna stronka na internecie z podobnymi zdjątkami jak znajdę ją, to umieszczę link

kaspersky napisał/a:
To co jest w rzeczywistości urzeczyswistania się na forum... mnie trafia, kiedy ktoś na dowolne stwierdzenie reaguje zwrotem "czego" zamiast "dlaczego". Może to drobnostka, ale w prawdziwej rozmowie to strasznie przeszkadza.


Gorzej jak ktoś zamiast "dlaczego" mówi "czemu" grrr :x tragedia
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2006-08-17, 17:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-08-17, 17:58   

Saw_woman napisał/a:
Po pierwsze: Skoro nie możesz pisać "ę" to nie pisz "en" tylko "e" to juz lepiej wygląda niż błąd

Po drugie nie jest przecież dużym wysiłkiem zmiana klawiatury na polską prawda? Tak jak z polskiej można zmienić na niemiecką, duńską, czy rosyjską, to tak samo możesz zmienić na polską, prawda
musze sie z tym zgodzic 8)
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-17, 18:04   

Saw_woman napisał/a:
Gorzej jak ktoś zamiast "dlaczego" mówi "czemu" grrr tragedia


No to teraz ja palnąłem, bo właśnie miałem na myśli "czemu" :D
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-17, 18:06   

zgadzam sie z toba ale do tego mam kompa po niemiecku a nie znam zadobrze niemickiego i windowsa 2000 a.I przepraszam za wczoraj wicie o co chodzi :?: :?:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: go, jest, jezyk, piekny, polski, szanujmy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu