Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Internetowy Sklep Odzieźowy
Autor Wiadomość
omael88 


Wiek: 35
Dołączyła: 01 Gru 2009

UP 28 / UP 16



  Wysłany: 2011-10-14, 12:06   Internetowy Sklep Odzieźowy

Uwaga!
W prawym dolnym rogu naszej strony, uruchomiliśmy specjalnie dla was listę życzeń !
Możecie tam wpisywać jakie produkty chcielibyście widzieć w naszym sklepie!
Dodatkowo możecie komentować zdjęcia, jeśli zakupiliście u nas dany towar możecie również pochwalić się zdaniem na jego temat!

www.moda-fashion.pl :D

Jesteśmy też na facebooku i naszej klasie!

http://www.facebook.com/p...182103961812879

http://nk.pl/#main

Każdy kto polubi i poleci naszą stronę innym otrzyma 15 % rabatu na wszystkie produkty!

Dodatkowo bedziecie na biezaco informowani o nowosciach w sklepie dotyczacych wygladu jak i asortymentu!
Bedziecie mogli również zapoznac sie z konkursami dla facebookowiczów które beda stworzone dla klientów naszego sklepu oraz z konkursami innych użytkowników prowadzących małą przedsiębiorczość. Zobaczycie też produtkty po okazyjnej cenie sprzedawane przez serwisy aukcyjne.

Zapraszamy!
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-10-16, 17:29   

"Dodatkowo będziecie na bieżąco informowani o nowościach w sklepie"- osobiście dziękuję moja skrzynka pocztowa to nie ulotka...Konkursy dla Facebookowiczów..dla naszych klientów z innymi użytkownikami którzy prowadzą małą działalność-Bóg jedyny wie co mi owi zaproponują?..Atrakcyjne produkty aukcyjne zobaczę na znanym serwisie aukcyjnym..nie potrzebuje pośredników. :)
0 UP 0 DOWN
 
omael88 


Wiek: 35
Dołączyła: 01 Gru 2009

UP 28 / UP 16



Wysłany: 2011-10-16, 20:49   

wróż Mariusz napisał/a:
"Dodatkowo będziecie na bieżąco informowani o nowościach w sklepie"- osobiście dziękuję moja skrzynka pocztowa to nie ulotka...Konkursy dla Facebookowiczów..dla naszych klientów z innymi użytkownikami którzy prowadzą małą działalność-Bóg jedyny wie co mi owi zaproponują?..Atrakcyjne produkty aukcyjne zobaczę na znanym serwisie aukcyjnym..nie potrzebuje pośredników. :)


Po pierwsze informowanie o nowościach nie oznacza wysyłania do każdego wiadomości prytwatnej tylko umieszczenie wpisu na tablicy sklepu, Po drugie konkursy są dla zainteresowanych nikt nikogo do niczego nie zmusza, po trzecie serwisów aukcyjnych jest wiecej niż jeden a my wyszukujemy sami ciekawe oferty a nie to co proponuje serwis aukcyjny.... Po trzecie nikt nie zmusza nikogo do polubienia naszej strony lub odwiedzania jej jak już wcześniej wspomniane to zostało jest to DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH więc wpis uważam za zbędny...
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-10-16, 21:32   

Wpis nie jest zbędny...Mam pytanie jaki jest interes w tym wszystkim dla was?? Bo przeciez musi być takowy :wink: Dziś tylko ryba nie ma interesu.
Ostatnio zmieniony przez wróż Mariusz 2011-10-16, 21:44, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
omael88 


Wiek: 35
Dołączyła: 01 Gru 2009

UP 28 / UP 16



Wysłany: 2011-10-17, 06:19   

wróż Mariusz napisał/a:
Wpis nie jest zbędny...Mam pytanie jaki jest interes w tym wszystkim dla was?? Bo przeciez musi być takowy :wink: Dziś tylko ryba nie ma interesu.


Interesem są nasi klienci!! :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: internetowy, odziezowy, sklep


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu