Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-08-28, 10:46
Burmistrz Brzegu wykluczony z PO
Autor Wiadomość
brzezanin 
brzezanin

Wiek: 54
Dołączył: 24 Lip 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-25, 22:37   

Ojej, ale to prawda co kolega cyborg zauwazyl.

Druhu "PK" lub tez, przepraszam, panie Redaktorze, może jednak zacząć od ortografii.
Rozumiem, że to pana powiatowe dyrdymalki w Panoramie.
Ma pan pełne prawo do tego, czemu nie.
Ale nie róbmy takich błędów w prostych tekstach. Choć każdemu się zdarza - ale nie redakrtorowi z lokalnej prasy, "troszke" dotowanej lub raczej napiszmy dokladnie juz dofinansowywanej z budżetu naszego miasta, jak sam pan napisał.

Spokojnej nocy !
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-26, 05:11   

SMB napisał/a:
Mój pomysł zmian może wydać się prozaiczny i niezbyt popularny (obiecać każdy może walkę z bezrobociem, czy innymi problemami społecznymi, ale przecież nie o obiecanki tutaj chodzi). Jednym z naszych pomysłów jest, ażeby pustostan jakim obecnie jest Gimnazjum Piastowskie, został przekształcony w obiekt służący edukacji i kulturze naszego miasta.
To nie ma być kolejny zbiór pobożnych życzeń pisanych po wycieczce do miasta, a program naprawy, rozwoju i wyprowadzenia regionu z marazmu, pesymizmu i ogólnej niemocy urzędników.

Myślę, że Admin zamknie ten temat, ponieważ założył nowy. Panowie zdaje się nie zauważyli, że ordynację wyborczą nieco zmieniono. Jeśli chcecie cokolwiek znaczyć w mieście to należy się zastanowić jak utworzyć wspólną koalicje wszystkich sił z wyjątkiem jedynie słusznej obecnie. Nikt przecież nie powiedział, że po wyborach dalej trzeba tworzyć "wspólny front". Czytając Wasze wypowiedzi będzie to chyba niemożliwe. Ale wtedy zostanie Wam zawsze możliwość przeczytania tego co pisaliście, bo w lokalnej prasie inne opcje i zwyczaje będą panowały.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2006-08-26, 05:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-26, 09:42   

Drogi Cyborgu tfoja czujność refolucyjna jest godna sprawy za którą walczysz i jej CHARYZMY
ALE
sfoich tfych sfym sfojego nie są wynikiem błędu czy zastosowania złej klawiatury
są wpełni świadomie użytymi "zwrotami" czy zabawą słowem
tfojemu poczuciu humoru dedykuję rozszyfrowanie celowości stosowania ofych zwrotów :-) )
co do "poważnie bezsensu jest" powinno być "poważnie, bezsensu jest"
proszę wybaczyć drodzy forumowicze brak dbałości o interpunkcję ale jest to powszechna cecha postów
nie wszyscy traktują formum jako Platformę do prowadzenia kampani wyborczej :-) )
Drogi Brzeżaninie
co powiesz na sfuj zwrot
"redakrtorowi"
posty jednak to "troszkę" inne zasady myślę tu o interpunkcji i ortografi
Drogi Brzeżaninie
jeśli chodzi o "troszke" to co powiesz o poziomie dotowania czy finansowania pozostałej lokalnej prasy - jest ono na poziomie wielokrotnie wyższym
Z harcerskim pozdrowieniem
czuwaj :-) )
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-26, 12:53   

PK napisał/a:

Drogi Brzeżaninie
jeśli chodzi o "troszke" to co powiesz o poziomie dotowania czy finansowania pozostałej lokalnej prasy - jest ono na poziomie wielokrotnie wyższym
Jest zasadnicza różnica między finansowaniej jakiegokolwiek tytułu z kasy miasta, a finansowaniem ze środków własnych partii, organiazacji, czy nawet forum bo mam nadzieję, że wkrótce dorobimy się i swojego. To jest właśnie typowy przykład "przekrętu". Nie życzę sobie, żeby część moich podatków była wydawana przez Urząd Miasta wbrew mojej woli. Nikt mnie nie pytał, czy Twoja gazeta może być finansowana z mojej kieszeni.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-26, 13:48   

Roztropek napisał/a:
Nie życzę sobie, żeby część moich podatków była wydawana przez Urząd Miasta wbrew mojej woli. Nikt mnie nie pytał, czy Twoja gazeta może być finansowana z mojej kieszeni.


Ja sobie tez nie życzę, tym bardziej, że dociera ten tytuł do ludzi na obrzeżach miasta sporadycznie, a bardzo często przytacza się jego przykład jako tytuł nagłaśniający imprezy w Brzegu.
A co do ortografii - PK - Polecam Regulamin Forum. To nie Forum weszło do Twojej gazety tylko Ty wsępujesz w tutejsze szeregi. Poznaj prosze obyczaje, których domaga się Twórca :) . Gra słów? <LOL> ... daruj ;) .
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-08-29, 21:23   

Gdzie się podział Grzegorz S., czy ktoś może wie, gdze odpowiedzi na wcześniej zadane pytania, ja też mam do niego pare pytań. Może ktoś mu coś zrobił, może potrzebuje pomocy. Ludzie szukajcie Grzegorza S.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 21:26   

Do Grzegorza...
Ja czekam cały dzień...
Coś napiszesz albo tfoi napiszą coś
Gdy ciebie nie ma nie forum
Gdy jesteś zaczyna się dzień
Tak bardzo postów potrzebuję tfych
Są takie chwile w życiu, że nie można milczeć. Są takie momenty, kiedy nie potrafisz się powstrzymać. Jest taka chwila, jak płomień. Jest taki moment, kiedy coś pęka. Tak jest ze mną. Nie mogę się doczekać, nie mogę już wytrzymać, nie mogę normalnie funkcjonować, nie mogę już nawet jeść (dobrze że chociaż mogę coś wypić). Proszę Cię, mój idolu polityczny! Napisz „cuś”. Może to być nawet o tej młodości, o tej inicjatywie – hamowanej zresztą, o tych onych, co blokują. Proszę ... błagam ... nie wytrzymam tego. Napisz nawet, że ze mną albo z Tobą (co nieprawdopodobne) coś nie tak, ale napisz. Napisz cokolwiek KRYNICO WIEDZY POLITYCZNEJ, CHARYZMATYCZNY I BEZKOMPROMISOWY .....
Proszę

PS GDZIE JEST TEMAT O PK I UNII WOLNOŚCI?
ps2 GDZIE JEST WOLNOŚĆ NA FORUM I NIE CENZUROWANIE
PS3. MOŻE FORUM POWINNO ZMIENIĆ NAZWĘ NA WWW.GRZESIUSURDYKA.PL
PS4. JEŚLI SIĘ TO NIE ZMIENI TRZEBA BĘDZIE STFORZYĆ ANTY FORUM
PS5 MOŻE STFORZĘ ZBIÓR WYKASOWANYCH POSTÓW I TEMATÓW
PS6 CO YASIU Z TFOJĄ BEZSTRONNOŚCIĄ
PS7 CO GRZESIU Z TFOJĄ WIELKĄ POLITYCZNĄ CZYSTOŚCIĄ
PS8 MOŻE PRZY REJESTRACJI, LOGOWANIU NA FORUM I W REGULAMINIE WSTAFIĆ taką deklarację " zobowiązuję się do pisania tylko i wyłącznie pochwał pod adresem Grzegorza Surdyki oraz wskazanych przez niego osób. Zawsze każdy post będę zaczynał od słów Grzesiu jest strasznie CHARYZMATYCZNY"
YASIU ZRÓB COŚ BO KAŻDY KTO TO WIDZIAŁ STRACI DO CIEBIE SZACUNEK
PAWEŁ WOJCIECH TYTUS KOWALCZYK - REDAKCJA PANORAMY POWIATU BRZESKIEGO
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 21:58   

Jeżeli to na życzenie Pana Surdyki został usunięty ten temat na forum...to widać jaki jest prawdomówny...chyba ludzie zaczęli niewygodne pytania zadwać-jak to inaczej wytłumaczyć-a może się mylę?
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 22:14   

Zwracam honor temat powócił-okrojony ze wszystkiego...a to ciekawe!!
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 09:11   

Do jaro,

Pani post został przeze mnie usunięty ze zwględy na pisownię wielkimi literami.

Dysponuje jego treścią, którą wysłałem na PW, lecz niestety ma Pani wyłączoną opcję otrzymywania Prywatnych Wiadomości (PW) jak równiez w profilu nie podano adresu mailowego przez który mógłbym się skontaktowac.

Przepraszam że musze pisac to publicznie, ale z konieczności braku innego kontaktu musiałm tak napisać.

Prosze o kontakt ze mną przez PW lub email.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-11, 13:14   

SMB napisał/a:
Surdyka pokazał wyraźnie, że jest działaczem charyzmatycznym (najpierw przejmując władzę w partii, a następnie przeprowadzając generalny remont w strukturach).


Zgodnie z ZASADĄ PRAWDY Pan - Panie Kamilu - zaproponował używanie sformułowania Charyzmatyczny wobec swojego szefa.
Dlaczego Pan ma o to pretensje? :o
Więc ponownie - z harcerskim pozdrowieniem!
PWTK
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-12, 19:15   

Ja bym dodał że aż tak zagolopował się w swojej charyżmie, że stwierdził, iż jeden komitet wyborczy to za mało dla kogoś takiego :)
Ale lepiej tego nei dodam :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-21, 00:48   

A to ci dopiero...
Odgrzewam stary temat, ale jest przyczyna!!!

Dopiero teraz znalazłam schowaną w dolnym rogu drugiej strony dzisiejszej PP-B informację, że
pan Wojciech Huczyński nie został wykluczony z Platformy Obywatelskiej!

W notce jest napisane, że w wyniku odwołania, Sąd Krajowy Platformy uchylił cztery wyroki sądu regionalnego PO w Opolu, z powodu - jak zrozumiałam - nieprzestrzegania zasad proceduralnych, w wyniku czego obaj odwoływujący się działacze, panowie Huczyński i Sendra są i nigdy nie przestali być członkami Platformy Obywatelskiej!

Pani Naczelna,
Ta informacja jest tak skąpa i lakoniczna, że niewiele z niej zrozumiałam. Czy mogłaby Pani przybliżyć nam sprawę?

1. Jak to możliwe, że nie przestali być członkami PO, jeśli Pan Surdyka twierdził, i to na łamach wszystkich możliwych gazet lokalnych, że obaj są wykluczeni?

2. Dlaczego sąd krajowy PO uchylił cztery wyroki sądu w Opolu, jesli rzecz dotyczy tylko dwóch panów?

Proszę o wyjaśnienie, bo chyba nie tylko ja nic nie rozumiem...
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-22, 21:21   

Po przeczytaniu tego wątku może pani Naczelna PP-B albo ktoś zczłonków tej partii poinformuje nas, kto tak naprawdę dzisiaj jest szefem brzeskiej PO, bo nie bardzo się w tym wszystkim można połapać.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, burmistrz, po, wykluczony


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu