Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Kolejna superfuszerka na dworcu w Brzegu
Autor Wiadomość
drwal 


Wiek: 64
Dołączył: 20 Paź 2009

UP 28 / UP 4



Wysłany: 2011-11-11, 21:46   Kolejna superfuszerka na dworcu w Brzegu

Rozpoczęto układanie płytek podłogowych w okolicy kas biletowych. Odcienie płytek różnią się dramatycznie. Patrzyłem i nie mogłem w to uwierzyć. Armagedon. :( Opamiętajcie się-ta fuszerka będzie wam wystawiać świadectwo przez kilkadziesiąt lat.
0 UP 0 DOWN
 
tadjurek 


Wiek: 73
Dołączył: 14 Paź 2005

UP 117 / UP 4


Skąd: oczywiście z Brzegu

Wysłany: 2011-11-11, 22:01   

A ja dodam, że dach nad schodami prowadzącymi na peron 1, z prawej strony (czyli od strony Wrocławia) przecieka. Widać to było wyraźnie przy ostatnim deszczu jak kapie na schody. Jak najszybciej powinno się to naprawić (gwarancja wykonawcy, nie minął rok od zakończenia remontu dachu), póki jest jeszcze możliwie sucho. Bo na wiosnę, gdy deski dachowe przegniją po zimie może być za późno!
Ostatnio zmieniony przez tadjurek 2011-11-11, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2011-11-12, 11:43   Re: Kolejna superfuszerka na dworcu w Brzegu

drwal napisał/a:
Odcienie płytek różnią się dramatycznie. Patrzyłem i nie mogłem w to uwierzyć. Armagedon.
A ja mogę Ci napisać jaka będzie odpowiedź wykonawcy - Inwestor zamówił najtańsze płytki czyli pozagatunkowe. Tak ma być drogi obserwatorze, nasze biadolenie nic tu nie zmieni. Inwestor to jakaś kolejna z 60-ciu spółek na PKP od dworców kolejowych. Nie mylić z właścicielem dworców, którym jest nie wiadomo kto (dokładnie jak za komuny). Za komuny jak się mówiło "nie wiadomo kto", to oznaczało, że my wszyscy, czyli nikt. Piszę z całym przekonaniem, że tak jest, bo właściciel dworców zadbałby o ich ochronę. On takimi pierdołami się nie zajmuje. Chodzi o wyciśnięcie jak największej kasy przy jak najmniejszym udziale własnym (podstawowe prawo kapitalizmu). W świetle tego co napisałem żadna dyskusja na temat partolenia roboty na i przed dworcem nie ma najmniejszego sensu. Ustawodawca (czyli wiadomo kto) określił, że tak właśnie ma być.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2011-11-12, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zielak 


Wiek: 41
Dołączył: 19 Maj 2007

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2011-11-12, 21:09   

No to zgłosić do odpowiedniego organu i tyle. Narzekać jest komu, ale nie ma komu pisać skargę.

Myślałem, że przywrócą starą szachownice :(
Ostatnio zmieniony przez zielak 2011-11-12, 21:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-11-12, 21:28   

zielak napisał/a:
Myślałem, że przywrócą starą szachownice


Stara szachownica wyszła z mody - teraz w modzie "chińczyk" i wszystko jasne. :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2011-11-12, 21:43   

drwal napisał/a:
ta fuszerka będzie wam wystawiać świadectwo przez kilkadziesiąt lat
Bardzo w to wątpię. :(
A tak swoją drogą: czy koniecznie trzeba było ruszać sam dworzec i Plac Dworcowy?
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2011-11-12, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2011-11-12, 21:46   

zielak napisał/a:
No to zgłosić do odpowiedniego organu i tyle. Narzekać jest komu, ale nie ma komu pisać skargę.
Ależ wszystko jest OK, czyli zgodnie z przepisami. Ktoś wygrał przetarg obiecując najniższy koszt wykonania i robi to co ma w umowie. Proponuję w toaletach zamiast muszli zrobić dziury w posadzce, będzie jeszcze taniej. Widziałem takie rozwiązania tu i ówdzie. Mam jeszcze kilka innych pomysłów jeśli trzeba. No i jeszcze jedno pytanie, czy przewidziano jakieś leżanki dla tych co śpią na ławkach na dworcu? Zima się zbliża.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2011-11-12, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2011-11-12, 22:07   

A czy model biznesowy w ogóle przewiduje takie zbytki jak toalety na dworcach czy w pociągach?
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-13, 13:27   

Pogoniłbym wszystkich tych, którzy organizują przetargi, w których decydującym kryterium jest cena, gdzie pieprz rośnie. Dookoła widać niechlubne rezultaty wyboru najtańszej oferty. Jak więc ma być dobrze? Ech... szkoda słów.
0 UP 0 DOWN
 
but0la 


Wiek: 61
Dołączyła: 25 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-13, 14:08   Kolejna ...

Też uważam, że najtańsza oferta to najgorsza oferta.Kiedyś funkcjonowało takie powiedzenie : dwa razy kupuje , kto tanio kupuje- pasuje idealnie do oceny wielu inwestycji.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2011-11-13, 14:46   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
A czy model biznesowy w ogóle przewiduje takie zbytki jak toalety na dworcach czy w pociągach?
W dojrzałym kapitalizmie już to przećwiczono. W Holandii na krótkich trasach wprowadzono kiedyś pociągi bez toalet. Ostatni jeździły na dłuższych trasach i rząd musiał się tym zająć. Oby nasi decydenci uczyli się na błędach innych.
0 UP 0 DOWN
 
MAXX 


Wiek: 89
Dołączył: 25 Lis 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-25, 22:46   Re: Kolejna superfuszerka na dworcu w Brzegu

drwal napisał/a:
Rozpoczęto układanie płytek podłogowych w okolicy kas biletowych. Odcienie płytek różnią się dramatycznie. Patrzyłem i nie mogłem w to uwierzyć. Armagedon. :( Opamiętajcie się-ta fuszerka będzie wam wystawiać świadectwo przez kilkadziesiąt lat.



;)
0 UP 0 DOWN
 
MAXX 


Wiek: 89
Dołączył: 25 Lis 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-25, 22:49   Re: Kolejna superfuszerka na dworcu w Brzegu

drwal napisał/a:
Rozpoczęto układanie płytek podłogowych w okolicy kas biletowych. Odcienie płytek różnią się dramatycznie. Patrzyłem i nie mogłem w to uwierzyć. Armagedon. :( Opamiętajcie się-ta fuszerka będzie wam wystawiać świadectwo przez kilkadziesiąt lat.



Ale Ty człowieku nie masz pojęcia kompletnie o niczym...widze jeteś małomiasteczkowym wieśniakiem...jedź sobie do Wrocławia i zobacz chociażby elewację z kamienia (garnitu czy marmuru) na galerii Arkady itp,człowieczku naturaly kamień ma różne odcienie i żaden nie będzie taki sam jak drugi...gratuluje rozumu pierwszoklasisty...;)
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-11-25, 23:01   

MAXX napisał/a:
widze jeteś małomiasteczkowym wieśniakiem...

Jako że poruszyłeś "wielkomiastowe buractwo" należy ci się odpowiednie traktowanie - burak koprolitowy.
MAXX napisał/a:
gratuluje rozumu pierwszoklasisty...;


Samouwielbienie?
...a w temacie - jesteś wykonawcą że przyjmujesz taktykę "a u was murzynów biją"? :-P

Może jednak układaj kamień polny gdzieś w swoim "wielgim mieście" - atrakcja turystyczna gwarantowana... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
drwal 


Wiek: 64
Dołączył: 20 Paź 2009

UP 28 / UP 4



Wysłany: 2011-11-26, 16:56   Re: Kolejna superfuszerka na dworcu w Brzegu

MAXX napisał/a:
drwal napisał/a:
Rozpoczęto układanie płytek podłogowych w okolicy kas biletowych. Odcienie płytek różnią się dramatycznie. Patrzyłem i nie mogłem w to uwierzyć. Armagedon. :( Opamiętajcie się-ta fuszerka będzie wam wystawiać świadectwo przez kilkadziesiąt lat.



Ale Ty człowieku nie masz pojęcia kompletnie o niczym...widze jeteś małomiasteczkowym wieśniakiem...jedź sobie do Wrocławia i zobacz chociażby elewację z kamienia (garnitu czy marmuru) na galerii Arkady itp,człowieczku naturaly kamień ma różne odcienie i żaden nie będzie taki sam jak drugi...gratuluje rozumu pierwszoklasisty...;)
My małomiasteczkowi wieśniacy robimy to tak: wyjmujemy flizy z paczek,sortujemy pod względem odcieni i układamy bez kontrastujących plam uwzględniając światło i cień. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dworcu, kolejna, na, superfuszerka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu