Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kuchenne Rewolucje w Skarbimierzu
Autor Wiadomość
niebieskadeskorolka 


Wiek: 29
Dołączyła: 23 Cze 2011

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2011-11-27, 13:29   Kuchenne Rewolucje w Skarbimierzu

Zapraszamy do odnowionej przy pomocy Magdy Gessler restauracji "Kapitan Kuk".
Dawniej Kapitan Nemo, dziś Kapitan Kuk. Zmieniła się nie tylko nazwa, menu, ale także wystrój lokalu. Remont wystroju odbył się z myślą o dzieciach. To dla nich pojawiły się chmurki, mewy. By im się podobało. Rodzice zaś będą mogli w tym czasie kosztować nowo powstałe menu, w którym zagościły głownie ryby, przyrządzane z dokładnością, by za każdym razem smak był niebiański. Przyjedź. Spróbuj przysmaków restauratorki. Nie będziesz żałował . OBIECUJEMY ! ;)

Restauracja znajduje się z Skarbimierzu Osiedle, przy ulicy Akacjowej 3.

ZAPRASZAMY

SL381205.jpg
Tak wygląda odnowiona przez Magdę Gessler sala lokalu
Plik ściągnięto 1706 raz(y) 355,73 KB

Ostatnio zmieniony przez niebieskadeskorolka 2011-11-27, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2011-11-27, 13:45   

Nie lubie ryb, czy macie w ofercie coś inszego niż ryba i piwo? :D
0 UP 0 DOWN
 
niebieskadeskorolka 


Wiek: 29
Dołączyła: 23 Cze 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-27, 15:53   

grampp napisał/a:
Nie lubie ryb, czy macie w ofercie coś inszego niż ryba i piwo? :D

oczywiście. Polecamy również zupy, dania obiadowe, między innymi udziec z indyka podawany z purre ziemniaczane . Smak - obłedny !
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-11-27, 15:57   

czyli teraz mamy sale zabaw dla dzieci ;)

a pod jaką postacią będą/są podawane ryby, by zachęcić najmłodszych do ich zjedzenia?
0 UP 0 DOWN
 
niebieskadeskorolka 


Wiek: 29
Dołączyła: 23 Cze 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-27, 18:32   

KtOŚ napisał/a:
czyli teraz mamy sale zabaw dla dzieci ;)

a pod jaką postacią będą/są podawane ryby, by zachęcić najmłodszych do ich zjedzenia?

nie wiem, czy można na spokojnie powiedzieć, że występujące na talerzu posiłki również zachęcały będą dzieci,gdyż konkretne, 'dziecinnej' postaci, niestety nie mają, jednakże na pewno, gdy już spróbują, posmakuje im. Ponadto dla trochę bardziej wybrednych polecamy również 'Rosół PIRACKI' oraz krem z łososia. Smaki naprawdę zadowolą każde podniebienie. Lecz uwaga ! Mamy również danie specjalne, dla wielbicieli słodyczy - naleśniki z czekoladą i .. To proszę spróbować samemu. Zapraszam ;)
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2011-11-27, 21:25   

To po tej reklamie jeszcze jakieś menu ,by się przydało lub link do strony restauracji z takowym właśnie :)
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-28, 00:34   

niebieskadeskorolka napisał/a:
Tak wygląda odnowiona przez Magdę Gessler sala lokalu


jak dla mnie wygląda to na wizualizację lokalu :) , w akwarium brakuje rybek np. :p

jedno jest pewne :) zagościło światło, które to Nemo (Nemu?) brakowało, do tego nie za głośna muzyka i brak maszyny do grania i będzie dobry lokalik :)

ps. pizza w ofercie menu, mam nadzieję, iż dalej jest.
Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
niebieskadeskorolka 


Wiek: 29
Dołączyła: 23 Cze 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-28, 11:17   

derdy napisał/a:
niebieskadeskorolka napisał/a:
Tak wygląda odnowiona przez Magdę Gessler sala lokalu


jak dla mnie wygląda to na wizualizację lokalu :) , w akwarium brakuje rybek np. :p

jedno jest pewne :) zagościło światło, które to Nemo (Nemu?) brakowało, do tego nie za głośna muzyka i brak maszyny do grania i będzie dobry lokalik :)

ps. pizza w ofercie menu, mam nadzieję, iż dalej jest.
Pozdrawiam :)


w akwarium są rybki, których na owym zdjęciu nie widać. Muzyka jest ciszej, już od bardzo dawna, ponadto maszyn do grania również nie ma, chyba rok, jak nie więcej. Dawniej Nemo, dziś Kuk jest już restauracją, a nie pubem.

Pizza owszem jest, lecz w nieco innej formie. Zapraszam. ;)
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-02, 23:10   

Byłam dzisiaj w Kapitanie Kuku. Zamówiliśmy łososia pod pierzynką z pure. Rewelacja. Bardzo duża porcja ryby do tego pyszny sos, pure miało ciekawy intensywny smak i dodatkowo wielka misa trzech rodzajów surówek. Smak pikantny, naprawdę swietny. Jeszcze nie raz skuszę się na to danie. Dodatkowo zamówiliśmy krewetki. Bardzo smaczne i duża porcja bo 20 krewetek na talerzu a do tego cztery gorące bułeczki i spora kostka masełka ziołowego. Bardzo polecam. Pani obsługująca niezwykle sympatyczna, na zyczenie zrobiła nam grzane piwo. Zachęcam wszystki niezdecydowanych :)
Ostatnio zmieniony przez sabinsen 2011-12-03, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-12-03, 23:46   

No to napisz jeszcze tylko ile zapłaciłaś za to wszystko...Bo tego tylko brakuje do uzupełnienia tematu...podaj końcowy rachunek za owe wszystkie przyjemności :)
Ostatnio zmieniony przez wróż Mariusz 2011-12-04, 06:47, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-05, 01:21   

wróż Mariusz napisał/a:
No to napisz jeszcze tylko ile zapłaciłaś za to wszystko...Bo tego tylko brakuje do uzupełnienia tematu...podaj końcowy rachunek za owe wszystkie przyjemności :)


Kolego forumowy już podaję ceny:

1. Mega porcja łososia z sosem, pure i 3 surówkami 35 zł ( dla mnie cena ok, taka sama wielkość ryby w centrali rybnej jest za tą samą cene, a tu plus dodatki)

2. Krewetki z dodatkami 28 zł

3. grzane piwko 6 zł

Mimo, że nie stać mnie, aby codziennie kupowac takie zestawy to uważam, że warto czasem wpaść i zjeść coś dobrego. Dodam, że ryby i owoce morza to ogólnie drogie produkty. Pewnie gdzieś za miesiąć wpadniemy jeszcze czegoś spróbować.

Doszły mnie słuchy, że ta miła Pani na życzenie specjalnie przypiekła pierogi dla mojego kolegi, mimo iż nie było takich w karcie.
0 UP 0 DOWN
 
mariope 


Wiek: 49
Dołączył: 13 Sty 2011

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2011-12-05, 09:57   

Ze zdjęcia to nie podoba mi się lokal ciekawe jak teraźniejsze posiłki. Co do pizzy to żenada.
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2011-12-06, 18:09   

35 zł + 28 +6 =69 zł... :I .Ciekawa kompozycja smaku..Wstyd przyznać ale nie stać mnie na taką przyjemność..Nie wiem może kiedyś gdy nadejdą lepsze czasy gdzie uczciwy człowiek po uczciwym też opłaceniu wszystkich comiesięcznych rachunków i zobowiązań wreszcie pozwoli sobie na godne miłe spędzenie czasu w lokalu - jak na razie mnie nie stać nawet i na to :(
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-06, 18:16   

wróż Mariusz napisał/a:
35 zł + 28 +6 =69 zł... :I .Ciekawa kompozycja smaku..Wstyd przyznać ale nie stać mnie na taką przyjemność..Nie wiem może kiedyś gdy nadejdą lepsze czasy gdzie uczciwy człowiek po uczciwym też opłaceniu wszystkich comiesięcznych rachunków i zobowiązań wreszcie pozwoli sobie na godne miłe spędzenie czasu w lokalu - jak na razie mnie nie stać nawet i na to :(


Wróż Mariuszu, pewnie kiedyś się uda :D
I zgadzam się z Tobą, że w Polsce jest drogo.
My też nie jemy codziennie w knajpach, ale jak jest jakaś szczególna okazja to fajnie jest zjeść coś dobrego.
Dodam jeszcze, że zamówiliśmy najdroższe dania, więc głowa do góry bo za mniejsze pieniążki pewnie równie coś smacznego można zjeść w Kuku.
Następnym razem będzie krew pirata z pasztecikami i dorada :D
Ostatnio zmieniony przez sabinsen 2011-12-06, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
DoruSia 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2006

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-12-07, 11:01   

Skoro to rewolucje Magdy Gessler, to kiedy zobaczymy Was w tv ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kuchenne, rewolucje, skarbimierzu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu