Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
remont po carrefourze?
Autor Wiadomość
kpka 



Wiek: 41
Dołączyła: 29 Kwi 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-12, 21:10   remont po carrefourze?

Czy wie ktoś juz co będzie po tym sklepie?chodzi mi bardziej o znalezienie pracy jeśli prawdą jest to że maja powstać sklepiki
0 UP 0 DOWN
 
kasiadom1 


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009

UP 12 / UP 10



  Wysłany: 2011-12-12, 21:13   

biedronka będzie
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2011-12-12, 21:32   

kasiadom1, a masz jakieś potwierdzone info? bo wiele plot już sie słyszało, min. że tą ze Słowackiego mieli tam umieścić. A umieścili? nie, zrobili remont. :-P
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2011-12-12, 22:25   

Tak na 100% będzie tam Biedronka i zaplanowane otwarcie ma na 19 grudnia :)
Ta ze Słowackiego nigdy nie miała być przenoszona a jak już to zastanawiano się nad przeniesieniem tej z Łokietka ale ostatecznie i tego zaniechano :)
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2011-12-12, 23:51   

Co za lipa, tylko tego brakowało a miało być tak pięknie tj. butiki, sklepy. Była szansa na centrum handlowe a będziemy mieli zamiast tego kolejną "masówkę". Oby to nie była sprawdzona informacja.
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2011-12-12, 23:54   

Przecież napisałam powyżej ,że sprawdzona więc nie ma się co łudzić. Niektórzy pracownicy z innych biedronek już zostali poprzenoszeni na ten sklep :)
0 UP 0 DOWN
 
kysys 
Rap City



Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-13, 19:59   

Potwierdzam będziemy mieli biedronkę w centrum :D
0 UP 0 DOWN
 
alterego 



Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2011

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-12-13, 20:12   

LiuKhongSum napisał/a:
Co za lipa, tylko tego brakowało a miało być tak pięknie tj. butiki, sklepy. Była szansa na centrum handlowe a będziemy mieli zamiast tego kolejną "masówkę". Oby to nie była sprawdzona informacja.
Co byś umieścił w tej "galerii"? W Brzegu pełno jest wszelkiej maści sklepów z torebeczkami, ubraniami i kosmetykami. Po co kolejne.
Biedronka natomiast sprzeda się w każdym miejscu. Mam nadzieję tylko, iż właściciel Piasta ustawi jakiś bankomat, bo brak możliwości płacenia kartą w Biedzie jest największym jej minusem.

Mały OT: Jak już jesteśmy w temacie Biedronki na Łokietka: czy mi się zdaje, iż przy wejściu zaczyna śmierdzieć? Powraca problem z dawnego Piasta.
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2011-12-13, 21:25   

Kilka metrów od wejścia do Biedronki jest przecież bankomat bodajże Kredyt banku który znajduje się na tym samym poziomie co sklep :) Dodatkowo w okolicy też jest kilka innych urządzeń tego typu więc i bez bankomatu w samym progu sklepu można będzie sobie poradzić :wink:
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2011-12-13, 21:38   

Pomysłów znalazłoby się raczej mnóstwo tak samo jak i zainteresowanych wynajęciem przestrzeni handlowej. Chyba, że właściciel zdecydował się na Biedronkę bo tychże najemców nie znalazł albo bardziej opłacało się wynająć całą powierzchnię jednej firmie. Tak czy inaczej nie ode mnie zależy jakie sklepy miałyby się tam znaleźć, ale kolejna Biedronka? Byłoby lepiej jakby otworzyło się coś pokroju Almy czy Piotra i Pawła (jeśli musiałby być to supermarket) a nie kolejny lipny dyskont.

Rzeczywistość rzeczywistością, ale życzyłbym jednak wszystkim, aby powstawało u nas w mieście więcej kreatywnych sklepów, miejsc, lokali usługowych zamiast same dyskonty i stacje benzynowe. O ile piękniej i szykowniej prezentowałby się odnowiony dom handlowy Piast, gdyby nie było tam Biedronki a coś poważnego :) .

Dodam jeszcze, że mogliby wygospodarować w ratuszu na parterze trochę miejsca i tam otworzyć Biedronkę haha. Taka lipa w ścisłym centrum miasta to porażka moim zdaniem. Nie chodzi tutaj o samą markę Biedronki bo rozumiem, że jest tania i ludzie z niej korzystają, ale są pewne granice gustu i dobrego smaku :) .
Ostatnio zmieniony przez LiuKhongSum 2011-12-13, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-13, 22:04   

Jak Biedronka ma się do tego artykułu?
http://www.strefabiznesu....four-61925.html

Szczególnie do tego fragmentu:
Cytat:
- Wcale nie bankrutujemy ani też nie obawialiśmy się konkurencji. Niestety, skończyła nam się dzierżawa, a właściciel obiektu chce kontynuować przebudowę domu handlowego - mówi jeden z pracowników brzeskiego sklepu.


W 100% zgadzam się z opinią LiuKhongSum'a. Straszna kicha z tą Biedronką :/
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2011-12-13, 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bershka 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Wrz 2009

UP 5 / UP 4



Wysłany: 2011-12-13, 22:08   

Nie zgadzam się. Kto ma kasę i pomysł i siłę przebicia ten wiedzie prym...co do Biedronki to jestem za, w końcu jak ktoś mądry kiedyś powiedział 'jest to sklep dla biedaków' a u nas ich coraz więcej, więc niech się dzieje! Jak dla mnie zielone światło :) ))
0 UP 0 DOWN
 
alterego 



Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2011

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-12-13, 22:15   

auri-star, fakt zapomniałem o tym hitowym banku :D
Chociaż i tak wolałbym bankomat w samym lokalu. Kiedy zabraknie gotówki nie trzeba latać na zewnątrz.

Co do sklepów, obawiam się powstania kolejnych nudnych sklepów z ciuchami dla gimnazjalistek czy inne pizzeri w ramach usług. Nic innego sensownego nie przychodzi mi do głowy. Chyba nie masz na myśli jakiegoś markowego sklepu. Te nawet we Wrocławiu, w galeriach z prawdziwego zdarzenia, mają problem z wyjściem na plus. A co dopiero w Brzegu.

Co do lokalizacji Biedronki w centrum, w sieci można znaleźć info o otwarciu lokali w ścisłym centrum Wrocławia. Już pracuje Biedronka na Szewskiej (w podziemiach Kameleona), niedługo ma być na pl. Kościuszki (w miejscu dawnego empiku). Myślę, że nawet w starszych obiektach można wprowadzić tego typu lokale z głową.
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-13, 22:31   

alterego napisał/a:
Co do sklepów, obawiam się powstania kolejnych nudnych sklepów z ciuchami dla gimnazjalistek czy inne pizzeri w ramach usług. Nic innego sensownego nie przychodzi mi do głowy. Chyba nie masz na myśli jakiegoś markowego sklepu. Te nawet we Wrocławiu, w galeriach z prawdziwego zdarzenia, mają problem z wyjściem na plus. A co dopiero w Brzegu.


No tak, ale 4 czy 5 biedronka w mieście nie jest nudna :roll:
Co do markowych sklepów to porównaj sobie ich ilość we Wrocławiu (gdzie w każdej galerii są sklepy tych samych marek, a samych galerii jest zdecydowanie za dużo), a w Brzegu gdzie można je policzyć na palcach jednej ręki.
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2011-12-13, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2011-12-13, 23:40   

Nawet nie chodzi o jakieś markowe sklepy bo wiem jakie są realia w Brzegu. Roberto930, dobrze przytoczył fragment artykułu. Pozbyli się jednego marketu i w zamian zrobili drugi choć plany były inne i o to mi chodziło.

Ogólnie rzecz biorąc nie mam na myśli konkretnych marek, ale o ambitne kreowanie przestrzeni, która nas otacza. Jak będziemy dawać przyzwolenia i zielone światło inicjatywom o których wspomina bershka, to prędzej czy później w naszym mieście będzie totalny misz-masz usług z najniższej półki i to jeszcze zlokalizowanych w centrum miasta.

Co gorsze taka Biedronka w Piaście może firmie Jeronimo Martins przynosić same straty, ale ich na to stać bo chodzi bardziej o to żeby się "pokazać" w centrum. Odkują się na innych placówkach i takie praktyki są przecież znane. Lokalizacja dobra, ale infrastruktura beznadziejna bo nie ma nawet miejsc parkingowych. Jedynie znajdzie się kilka z tyłu Piasta bo większość jest zajętych przez ludzi, którzy pracują w pobliżu tak samo jak parking płatny po drugiej stronie. Nie będzie można nawet podjechać koszykiem do samochodu no chyba, że kogoś będzie bawiła przeprawa przez drogę ;) . Cóż Jeronimo Martins ma kasę to kombinują i wciskają się tam gdzie tylko mogą, aby przytłoczyć swoimi placówkami konkurencję.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: carrefourze, po, remont


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu