Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
PRZEŁAMANIE LINII ODRY 21 STYCZNIA 2012 W BRZEGU.
Autor Wiadomość
Miro 
Heinrich Schliemann Foundation



Wiek: 58
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 42 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-13, 01:57   PRZEŁAMANIE LINII ODRY 21 STYCZNIA 2012 W BRZEGU.

Zapraszam miłośników historii oraz ,,lokalnych,, poszukiwaczy skarbów na 7 już edycję Międzynarodowej Imprezy Plenerowej ,,Przełamanie Linii Odry,,.
Szczegóły podaję w linkach
pozdrawiam serdecznie
Mirosław Staroń
(organizator)
http://wroclaw.gremium.pl/plakaty/przeplakat.jpeg
http://wroclaw.gremium.pl/plakaty/prze.jpeg
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2011-12-13, 21:38   

Jak mam rozumieć " przejazd własnymi czołgami ". Jeśli to co myślę too czy będzie można wejść do widniejącego na plakacie T-34-85 :>
0 UP 0 DOWN
 
Miro 
Heinrich Schliemann Foundation



Wiek: 58
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 42 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-15, 00:12   

Możesz tak jak my przyjechać własnym czołgiem,lub własnym samochodem,motocyklem,poduszkowcem lub na miotle - co kto woli.... :evil:
Z reszta będzie też na ten temat w Gazecie Brzeskiej 21 grudnia i jakoś na początku stycznia.
0 UP 0 DOWN
 
Miro 
Heinrich Schliemann Foundation



Wiek: 58
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 42 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-20, 18:16   

http://nobusiness-swiebodzice.blogspot.com/
Przedstawiam kapelę bluesową ,,No Business,, która będzie nam przygrywała tego wieczoru kawałki Dżemu,Nocnej Zmiany Bluesa oraz własne - zachęcam do zapoznania się z ich brzmieniem
pozdrawiam
Miro.
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-12-20, 21:35   

Na "przełamanie linii Odry" proponuję Wam jakiś weteranów organizacji Smiersz zaprosić, żeby rekonstrukcja historyczna był bliższa rzeczywistości :evil:
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-12-20, 23:28   

Czy "podziwiacze" będą musieli również uiścić opłatę zlotową czy mogą wejść bezpłatnie??
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-12-21, 05:41   

Miro napisał/a:
http://nobusiness-swiebodzice.blogspot.com/
Przedstawiam kapelę bluesową ,,No Business,, która będzie nam przygrywała tego wieczoru kawałki Dżemu,Nocnej Zmiany Bluesa oraz własne - zachęcam do zapoznania się z ich brzmieniem
pozdrawiam
Miro.


Sorry za mały :offtopic:
Dzięki. Właśnie szukałem tego zespołu po tym, jak wygrał "muzyczną bitwę " w Radiu Wrocław.

Szkoda, że nie będzie również gości z "Festung Breslau":
http://www.festungbreslau.wroclaw.pl/
Ostatnio zmieniony przez mulder 2011-12-21, 05:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Miro 
Heinrich Schliemann Foundation



Wiek: 58
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 42 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-21, 17:25   

sikork napisał/a:
Czy "podziwiacze" będą musieli również uiścić opłatę zlotową czy mogą wejść bezpłatnie??


Jest to impreza składkowa, opłacona z naszych kieszeni i nie daje nam nikt żadnych dotacji
:) Nawet przekazujemy kosztowne nagrody ufundowane przez zaprzyjaźnione firmy z branży poszukiwawczej-cóż jeszcze ??? Składka zlotowa tylko w małym stopniu pokrywa poniesione koszty :( Tak po prawdzie wystarczy tylko na wyżywienie i paliwo do agregatów prądotwórczych - a gdzie reszta wydatków na obsługę, zakwaterowania grup rekonstrukcyjnych i ich opłaty, kapelę, sprzęty i wiele, wiele innych :)
Wiem, że najprościej było by wejść i pogapić się za free - ale odbywałoby się to kosztem innych uczestników. Więc przykro mi.
Pozdrawiam
Miro.
P.S. Ta impreza ma już siedmioletnią tradycję i pierwszy raz ktoś zaskakuje mnie takim pytaniem :?
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-12-27, 14:06   

Cytat:
P.S. Ta impreza ma już siedmioletnią tradycję i pierwszy raz ktoś zaskakuje mnie takim pytaniem :?
spoko sikor jeszcze nie raz zaskoczy cię swoją "inteligencją"...
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-12-27, 15:56   

Miro napisał/a:
P.S. Ta impreza ma już siedmioletnią tradycję i pierwszy raz ktoś zaskakuje mnie takim pytaniem


Na plakacie jest info, że za 40zł dostaję wyżywienie, znaczek zlotowy i grzańca co nie jest mi zupełnie potrzebne, a w szczególności grzaniec jeżeli przyjeżdżam autem. Pytanie jest jak najbardziej uzasadnione, jestem częstym bywalcem zlotów motocyklowych i tam przeważnie są dwie ceny - dla uczestników (z kiełbaską, browcem, miejscem namiotowym, znaczkiem itd) i dla "zwiedzaczy" - bez zbędnych dla nich dodatków. Rozumiem, że ponosicie koszty, ale wejście z dzieckiem na zlot za 80zł to za dużo jak dla mnie, natomiast jakby cena była na poziomie 20zł na osobę nie zastanawiałbym się długo.



lord napisał/a:
Cytat:
P.S. Ta impreza ma już siedmioletnią tradycję i pierwszy raz ktoś zaskakuje mnie takim pytaniem :?
spoko sikor jeszcze nie raz zaskoczy cię swoją "inteligencją"...
Po raz kolejny popisaliście się z Francą swoją "inteligencją", a właściwie jej brakiem (patrz wyżej).
0 UP 0 DOWN
 
Miro 
Heinrich Schliemann Foundation



Wiek: 58
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 42 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-27, 20:12   

Witam.
Po raz pierwszy zdecydowałem się wystawić ogłoszenie o tym wydarzeniu na forum lokalnym,nie mającym nic wspólnego z eksploracją.Postanowiłem to zrobić gdyż zaobserwowałem,że istnieje tu pewna grupa ludzi zdradzająca swoimi wypowiedziami zainteresowania wspomnianą tematyką...Widzę,że pewnie nie ucelowałem w tę grupę - no trudno...
Gdyby była to impreza dla rodzin z dziećmi,to na pewno nie zapomniał bym o tym wspomnieć....Jest to biesiada z ,,atrakcjami,, dla miłośników historii,poszukiwaczy skarbów i przygód z europy,archeologów i sympatyków tej tematyki - przy ,,alkoholu,,
I co najważniejsze - na pewno jest to jedno z tych miejsc,w których nie życzyłbym sobie obecności mojego dziecka.
Proszę też uważnie czytać program imprezy - co,ile i za ile ? A co jest w cenie... :)
pozdrawiam
Miro.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2011-12-27, 20:42   

No i bardzo dobrze, że dałeś to ogłoszenie, bo jest to ciekawa impreza niedaleko Brzegu, która z pewnością zainteresuje wielu ludzi. Należy jednak uwzględnić fakt, że wobec zaciekłych walk na frontach forumbrzeg przełamanie linii Odry to pikuś. :wink: :D
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-12-28, 08:50   

Wystawiłeś to na forum i bardzo dobrze, jak sam zauważyłeś jest tu spora grupa ludzi interesująca się tą tematyką. Robiąc to na tym forum (ogólnym, a nie związanym stricte z tematyką) powinieneś liczyć się z pytaniami ludzi zainteresowanych. Mając doświadczenia z innych imprez zlotowych jak i np. z "Oblężenia Nysy" miałem nadzieję na kolejną ciekawostkę dla swojego dzieciaka.

Miro napisał/a:
Gdyby była to impreza dla rodzin z dziećmi,to na pewno nie zapomniał bym o tym wspomnieć....
Nie napisałeś również, że jest to impreza dla określonej grupy ludzi.

Dzięki za info, wiem już, że nie mam co tam szukać ze swoim dzieciakiem.

p.s.
Franco, przestań się poniżać.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-12-28, 09:38   

sikork napisał/a:
Nie napisałeś również, że jest to impreza dla określonej grupy ludzi.


vs pierwsze zdanie w pierwszym poście niniejszego wątku:

Miro napisał/a:
Zapraszam miłośników historii oraz ,,lokalnych,, poszukiwaczy skarbów na 7 już edycję Międzynarodowej Imprezy Plenerowej


oraz odwołanie do plakatu:

Miro napisał/a:
Szczegóły podaję w linkach

Miro napisał/a:
http://wroclaw.gremium.pl/plakaty/przeplakat.jpeg
http://wroclaw.gremium.pl/plakaty/prze.jpeg


Na plakatach bezpośrednie odwołania do biesiady, "niedobitków", ceny alkoholi (w tym wódki).

Więc tym bardziej:

lord napisał/a:
spoko sikor jeszcze nie raz zaskoczy cię swoją "inteligencją"...


Gdybym mógł, za ostatnie stwierdzenie stanu rzeczywistego, zgodnego z moją osobistą obserwacją, postawiłbym nie tylko piwo, ale i całą krzynkę od razu.

Toteż:

sikork napisał/a:
Franco, przestań się poniżać.


Pilnuj własnego nochala ;) .

Ad rem: Sorki, że fantastyczna impreza wywołuje niepotrzebne emocje. Dodawaj dalej info na Forum (i nie tylko). Fajnie wiedzieć, a i skorzysta się być może raz na jakiś czas. Są też pewne możliwości ubiegania się o dotacje na tego typu działalność, ale o tym kiedy indziej. Za jakiś czas. Najpierw własne sprawy :) .

Pozdrawiam tym, którym się chce :)
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2011-12-28, 10:11   

Zdaje się, że kolejny temat zaczyna się właśnie "usamodzielniać".
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, 21, brzegu., linii, odry, przelamanie, stycznia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu