Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WOŚP 2012 Brzeg oficjalny program
Autor Wiadomość
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-01-09, 20:04   

A tak poza tym wielki szacunek dla wszystkich co bezinteresownie pracowali na rzecz WOŚP w Brzegu i nie miałem nic złego na myśli wypowiadając się , że zabrakło Yasia, bo wiem , że ten facet zna się właśnie na organizowaniu WOŚP,ale inni tez sie starali i oto chodziło...a Ty sikork szukasz tylko zadym.


Moderowany przez Tymcio:
To nie jest temat, by kłócić się o imprezy organizowane przez sikora, ale o WOŚPie. Chcesz coś dodać, napisz mu na PW lub załóż osobny temat.
Ostatnio zmieniony przez Tymcio 2012-01-09, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-01-09, 20:05   

c/d

photo 048.JPG
Plik ściągnięto 152 raz(y) 129,5 KB

0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2012-01-09, 20:13   

Tego zdjęcia tutaj nie rozumiem. Co ono ma pokazywać? Poza tym, to nie jest temat, odnośnie imprez organizowanych przez sikora, tylko na temat WOŚP. Chcesz coś sobie z nim wyjaśnić, to na PW.
Ostatnio zmieniony przez Tymcio 2012-01-09, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-01-09, 20:23   

a gdzie Ty Tymcio byłeś jak mnie sikork obraża? Co jedna wielka klika, a zdjęcie dotyczy relamowania się sikora, co nie potrafisz czytac?
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-01-09, 20:25   

przeczytaj jeszcze raz tekst

Do sikork, słuchaj cwaniaczku, może nie mam pojęcia o organizacji WOŚPu. Może nie mam pojęcia jaka była dokładnie funkcja Yasia. Może nie mam pojęcia jakie obowiązki ma szef sztabu. Może nie mam pojęcia co dzieje się w sztabie. /dla Twojej wiadomości przez 18 lat zajmowałem się działalnością socjalną/ Jesteś w sztabie od kilku lat i jak twierdzisz od kilku lat pracujesz charytatywnie na WOŚP, to może wyjaśnisz ile zapłaciłeś za reklamę swojej firmy / w tamtym roku firma KEIPER zapłacił za reklamę na WOŚP 3.000 zł/ więc wpłać kwotę za reklamę na WOŚP, a następnie rozgłaszaj że pracowałeś charytatywnie, Jeśli chodzi o porównanie tegorocznego WOŚP z poprzednim, wystarczy przeczytać program i zobaczyć zdjęcia z tych dwóch wydarzeń, aby mieć swoje zdanie. Więc zamiast pierdzielić głupoty, lepiej zajmij się swoimi siekierkami... A tak na marginesie zarzucałeś mi na tym forum, że po imprezie nie zerwałem wszystkich plakatów, ja mam zdjęcia plakatów z twojej imprezki „Centrum Narzędziowe” chamsko klejonych /klej na całej powierzchni/ na przystankach autobusowych za Brzegiem, oraz na ul. Chrobrego, które wisiały ponad 2 miesiące po imprezie /zdjęcia zrobione 28 sierpnia/.


A tak poza tym wielki szacunek dla wszystkich co bezinteresownie pracowali na rzecz WOŚP w Brzegu i nie miałem nic złego na myśli wypowiadając się , że zabrakło Yasia, bo wiem , że ten facet zna się właśnie na organizowaniu WOŚP,ale inni tez sie starali i oto chodziło...a Ty sikork szukasz tylko zadym.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-01-09, 23:06   

tadeo napisał/a:
Do sikork, słuchaj cwaniaczku, może nie mam pojęcia o organizacji WOŚPu. Może nie mam pojęcia jaka była dokładnie funkcja Yasia. Może nie mam pojęcia jakie obowiązki ma szef sztabu. Może nie mam pojęcia co dzieje się w sztabie.
no to jedno sobie wyjaśniliśmy



tadeo napisał/a:
/dla Twojej wiadomości przez 18 lat zajmowałem się działalnością socjalną/
gratuluję



tadeo napisał/a:
Jesteś w sztabie od kilku lat i jak twierdzisz od kilku lat pracujesz charytatywnie na WOŚP
pierwszy raz przy drugim finale w 94 i jeszcze przy kilku innych projektach



tadeo napisał/a:
to może wyjaśnisz ile zapłaciłeś za reklamę swojej firmy / w tamtym roku firma KEIPER zapłacił za reklamę na WOŚP 3.000 zł
nie twój interes



tadeo napisał/a:
więc wpłać kwotę za reklamę na WOŚP
zanim następnym razem napiszesz kolejną głupotę walnij kilka razy głową w stół. Nie masz pojęcia co wniosłem do WOŚPu finansowo i osobiście więc lepiej sobie odpuść



tadeo napisał/a:
Jeśli chodzi o porównanie tegorocznego WOŚP z poprzednim, wystarczy przeczytać program i zobaczyć zdjęcia z tych dwóch wydarzeń, aby mieć swoje zdanie.
nie ma takiego programu który by wszystkim dogodził, gratuluję ocemy wydażeń tylko na podstawie zdjęć. Idea WOŚPu to coś innego niż dobre fotki.



tadeo napisał/a:
A tak poza tym wielki szacunek dla wszystkich co bezinteresownie pracowali na rzecz WOŚP w Brzegu i nie miałem nic złego na myśli wypowiadając się , że zabrakło Yasia, bo wiem , że ten facet zna się właśnie na organizowaniu WOŚP,ale inni tez sie starali i oto chodziło...

tutaj się z tobą zgodzę, Yasiu to dobry i doświadczony organizator, jednak twoja wypowiedź miała zdyskredytować innych organizatorów i szefów sztabu, a to było przegięcie



tadeo napisał/a:
a Ty sikork szukasz tylko zadym.
żadnych zadym, wyjaśniam tylko pewne kwestie

pozdrawiam i myślę, że na tym zakończymy temat
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-01-09, 23:40   

sikork napisał/

nie twój interes -mylisz się dopóki są to pieniądze społeczne, to jest to interes nas wszystkich, i powinieneś pokazać w którym miejscu Twoja działalność jest charytatywna /koszty reklamy jakąś Byś musiał zapłacić przy okazji takiej imprez minus to co zaoferowałeś na licytację minus ? = i wtedy mamy wszystko wyjaśnione, a tak pozostaje niesmak.

sikork napisał/


zanim następnym razem napiszesz kolejną głupotę walnij kilka razy głową w stół i tu wychodzi Twoje chamstwo /nie dość że różnica wieku do czegoś zobowiązuje, to styl tego pisania żenujący

sikork napisał/



Nie masz pojęcia co wniosłem do WOŚPu finansowo i osobiście więc lepiej sobie odpuść - to pochwal się, może faktycznie źle Ciebie oceniam / dla Mnie charytatywna praca to taka z której nie czerpie się zysków /patrz -reklama/

sikork napisał/



żadnych zadym, wyjaśniam tylko pewne kwestie - Więc zamiast pierdzielić głupoty, lepiej zajmij się swoją tańcbudą. - no gratuluje poziomu, - to wcale nie była chamska zaczepka
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-01-10, 00:51   

tadeo napisał/a:
sikork napisał/

nie twój interes -mylisz się dopóki są to pieniądze społeczne, to jest to interes nas wszystkich, i
od kiedy to osoby prywatne czy firmy mają obowiązek informowania o tym ile i co przekazują na cele charytatywne?



tadeo napisał/a:
Nie masz pojęcia co wniosłem do WOŚPu finansowo i osobiście więc lepiej sobie odpuść - to pochwal się, może faktycznie źle Ciebie oceniam / dla Mnie charytatywna praca to taka z której nie czerpie się zysków /patrz -reklama/


wybacz, ale nie rozliczam się przed nikim z tego co robię, nawet członkowie sztabu czy szef nie wiedzą ile tak naprawdę wnoszę do organizacji WOŚPu. Dla mnie najważniejsze jest to, że mogłem komuś pomóc, nagrodą dla mnie jest uśmiech dziecka, mój uśmiech kiedy zobaczyłem serduszko WOŚPowe na aparaturze badającej mojego syna.

Reklamę na WOŚPie puściłem drugi raz wychodząc z założenia, że jeżeli będzie skuteczna będę mógł dać więcej dla Orkiestry.



tadeo napisał/a:
żadnych zadym, wyjaśniam tylko pewne kwestie - Więc zamiast pierdzielić głupoty, lepiej zajmij się swoją tańcbudą. - no gratuluje poziomu, - to wcale nie była chamska zaczepka
to była sugestia



tadeo napisał/a:
Czyżbym rószył drażliwy temat, rozliczcie się przed mieszkańcami Brzegu to wtedy będzie ok.
nie rószyłeś, a właściwie nie ruszyłeś. Przyzwyczajony jestem do różnego typu oskarżeń dotyczących finansów. Zawsze są to tylko puste słowa różnych kretynów idiotów i tym podobnych. Nie wiem co takimi ludźmi kieruje, zwykła zawiść czy jakieś braki w osobowości. Zawsze odpowiadam: "jeżeli coś wiesz o "przekrętach", kradzieżach, nieprawidłowościach to zgłoś to na policję, nawet anonimowo". Jeżeli coś jest nie tak to dzwoń na 997 lub idź na posterunek przy ulicy Robotniczej.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-01-10, 01:44   

Myślę że niedopowiadanie a wręcz tajenie różnych sytuacji doprowadza do niedomówień, Wystarczyło tylko napisać że pomagałeś na WOŚP nie charytatywnie i wszystko było by jasne i uczciwe. Mam nadzieje że nikt nie podejrzewa członków sztabu WOSP o nieuczciwość, ale zasady powinny być jasne i przejrzyste, Powinniście opublikować na łamach brzeskiej prasy kwotę jaka została wpłacona na konto WOSP z rozbiciem na : ile datków z puszek, ile od bez pośrednich sponsorów i ile z licytacji wtedy nie miał Byś cyt. Przyzwyczajony jestem do różnego typu oskarżeń dotyczących finansów.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-01-10, 02:07   

Widać, że wielu rzeczy nie zrozumiałeś:
- co do ludzi to zawsze znajda się tacy co będą wyzywać Orkiestrę, wolontariuszy i organizatorów od złodziei i żadne publikacje tego nie zmienią

- udzielam się całkowicie charytatywnie, ale tobie nic do tego
0 UP 0 DOWN
 
szymcioo 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-10, 14:42   

sikork napisał/a:
Widać, że wielu rzeczy nie zrozumiałeś:
- co do ludzi to zawsze znajda się tacy co będą wyzywać Orkiestrę, wolontariuszy i organizatorów od złodziei i żadne publikacje tego nie zmienią

- udzielam się całkowicie charytatywnie, ale tobie nic do tego


Szkoda że ci co oskarżali rok temu, dziś sami byli w sztabie WOŚP, pominę fakt że osoby z tego rocznego sztabu namawiały w tamtym roku Yasia by zawyżyc kwotę zebranych pieniędzy gdy będzie podawał informację do mediów żeby nie wyjśc na biedne miasto!!!
Ciekawe czy w tym roku i o ile została zawyżona kwota???
0 UP 0 DOWN
 
szymcioo 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-10, 14:45   Re: WOŚP

tadeo napisał/a:
co tu dużo mówić...zabrakło Yasia odpowiedni facet do organizowania takich imprez...a szkoda

Tadeo: gdy by było można kliknąc na forum "lubię to" to uczynił bym to pod twoim postem!!!
0 UP 0 DOWN
 
overlord 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: mam wiedzieć?

Wysłany: 2012-01-10, 14:53   

Czy są jeszcze może osoby, które mają jakieś fotki z wośpu i zechciałyby je wrzucić? Z góry dzięki!
0 UP 0 DOWN
 
Wyborca 


Wiek: 105
Dołączył: 15 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-10, 20:10   

Właśnie... Bez Yasia to nie jest to samo...


A ja zapytam, Przepraszam, gdzie była tak wielce reklamowana grupa BOGR ? Widziałem tylko przez chwilę "Szefa" w karetce falck'a i tyle... heh ratownicy :P



Ogólnie fajnie, że WOŚP odbył się w Brzegu, jednak z tego co zauważyłem to zawsze gwiazda jest brana pod młodzież. Verba, OSTR, SGM, może za rok będą 2 gwiazdy jedna dla młodzieży druga dla seniorów ? weźcie pod uwagę, kto więcej wrzuca do puszek...
0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2012-01-10, 20:40   ...

Dokładnie tylko hip-hop i tyle...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, brzeg, oficjalny, program, wosp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu