Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Inwestycja miasta Brzeg
Autor Wiadomość
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
  Wysłany: 2012-02-22, 21:57   Inwestycja miasta Brzeg

Ostatnio zmieniony przez yasiu 2012-02-23, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-02-22, 22:02   

Przecież jest akwapark i ślizgawka w jednym.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-22, 22:28   

A co na to pseudo redaktor Kowalczyk czy były sklepikarz meblowy Popowski?
A może wypowie się Beata Zatoń-Kowalczyk? Być może to właśnie jest celowa promocja miasta Brzeg?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-22, 22:39   

Panie Jurku to chyba dobry temat dla szwagierka?
0 UP 0 DOWN
 
alterego 



Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2011

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2012-02-22, 22:44   

Mnie też strasznie denerwują te place zabaw. Nie ma gdzie samochodu postawić, zgroza :x
No i fakt faktem Burmistrz mógłby wybrukować mi kawałek podwórka, żebym sobie trzymał autko blisko okna. Burmistrzu czekam :!:
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-02-22, 23:11   

Najlepsze było to "dziękuję" na końcu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-02-22, 23:18   

Gaderep, urzekła mnie Twoja historia. 8)
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-02-22, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-02-22, 23:36   

chmurkolistna napisał/a:
Gaderep, urzekła mnie Twoja historia. 8)

Mnie natomiast urzeka Twoja dziecięca wiara w potęgę własnego rozumku :D
Niestety, rozczaruję Cię, to nie moja historia. Z faktu, że zamieściłem filmik na YT jeszcze nic nie wynika - filmik pana Jerzego S. zamieściłem usługowo i skasowałem za to parę groszy.

Link na forum miał pokazać jak może wyglądać przystań na Odrze gdzieś w 2 lata po ukończeniu "inwestycji". :wink:
Ostatnio zmieniony przez Gaderep 2012-02-22, 23:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-02-22, 23:49   

Gaderep napisał/a:
Mnie natomiast urzeka Twoja dziecięca wiara w potęgę własnego rozumku

Mały rozumek to raczej Ty masz skoro nie kumasz co kryje się pod hasłem w moim poście. Wtajemniczę Cię zatem - mówiąc delikatnie 'paplasz bez sensu', a mniej delikatnie... to wiadomo.

Gaderep napisał/a:
Z faktu, że zamieściłem filmik na YT jeszcze nic nie wynika

Oczywiście, że nic nie wynika i nie wyniknie. Tego typu przykłady można mnożyć i zaśmiecać YouTube podbnymi filmikami. Tylko po co?
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-02-22, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-02-22, 23:51   

Gaderep napisał/a:
Link na forum miał pokazać jak może wyglądać przystań na Odrze gdzieś w 2 lata po ukończeniu "inwestycji".

Normalnie prorok! Masz rację - w okolicach przystani może być woda.
A tam, na Szkolnej, płynął sobie w swoim czasie jakiś strumyk. Coś mi się przypomina z jakiegoś historycznego wątku na Forum. Pomijając drobny szczegół, że kilkanaście centymetrów śniegu + dodatnia temperatura + deszczyk musi się równać błotko. Z prawami natury nie wygra nawet burmistrz z PO. Chociż gdyby taki właśnie był albo gdybyście Huczyńskiego z partii nie wyrzucali, to pewnie zamiast z kamerą biegalibyście tam teraz z wiaderkami i osuszali teren :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-02-23, 00:05   

chmurkolistna napisał/a:
Gaderep napisał/a:
Mnie natomiast urzeka Twoja dziecięca wiara w potęgę własnego rozumku

Mały rozumek to raczej Ty masz skoro nie kumasz co kryje się pod hasłem w moim poście. Wtajemniczę Cię zatem - mówiąc delikatnie 'paplasz bez sensu', a mniej delikatnie... to wiadomo.

Gaderep napisał/a:
Z faktu, że zamieściłem filmik na YT jeszcze nic nie wynika

Oczywiście, że nic nie wynika i nie wyniknie. Tego typu przykłady można mnożyć i zaśmiecać YouTube podbnymi filmikami. Tylko po co?

Jak widzę wiara Cię nie opuszcza :D
O YT to raczej się nie martw bo od zmartwień zmarszczki się robią :x
Co do zaśmiecania - to raczej Ty zaśmiecasz wiecznie cudze tematy i nie mając nic do powiedzenia bez przerwy urządzasz jakieś prywatne wycieczki odnosząc się nie do tematów a do osób. Znajdź sobie w końcu, kobieto, jakiegoś chłopa albo inne zajęcie i przestań się mnie czepiać - jestem dla Ciebie zdecydowanie za stary i w dodatku jestem już zajęty :-P
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-02-23, 00:51   

Gaderep napisał/a:
przestań się mnie czepiać - jestem dla Ciebie zdecydowanie za stary i w dodatku jestem już zajęty

Nie pochlebiaj sobie. Dobrze, że jesteś zajęty - w przeciwnym razie i tak już nikt by Cię już nie chciał - znaczy patrząc na Twój wiek.

Gaderep napisał/a:
O YT to raczej się nie martw bo od zmartwień zmarszczki się robią :x

Nie martw sie o mnie - od 4lat profilaktycznie stosuję kremy przeciwzmarszczkowe więc nic mi nie grozi. Podobnie nie muszisz mi mówić co mam robić - chyba, że mam Tobie odwdzięczyć się tym samym? Dla facetów z andropauzą jest mnóstwo rad, a one (z racji wieku) żywotnie Cię dotyczą.

Cudze tematy - ciakwawe sformułowanie! To na forum są tematy 'cudze'? Wnoiskuję zatem, że też są 'własne'? Przypominam, że piszesz na forum publicznym i każda osoba ma prawo wypowiedzieć się w temacie. Możemy mówić jedynie o autorze wątku. W regulaminie nie ma nic o tym, że autor wątku może nie życzyć sobie pisania w 'swoich' wątkach przez określonych użytkowników? Chyba, że coś przeoczyłam?

Wracając do tematu - każdy z nas może nakręcić kilka bardzo podobnych filmików - tylko, po raz drugi pytam - po co? Jak widać z braku Twojej Gaderep odpowiedzi na to pytanie najsłuszniejsza jest tu konkluzja Marcima B..
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-02-23, 00:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-02-23, 01:34   

chmurkolistna napisał/a:
Gaderep napisał/a:
przestań się mnie czepiać - jestem dla Ciebie zdecydowanie za stary i w dodatku jestem już zajęty

Nie pochlebiaj sobie. Dobrze, że jesteś zajęty - w przeciwnym razie i tak już nikt by Cię już nie chciał - znaczy patrząc na Twój wiek.

Gaderep napisał/a:
O YT to raczej się nie martw bo od zmartwień zmarszczki się robią :x

Nie martw sie o mnie - od 4lat profilaktycznie stosuję kremy przeciwzmarszczkowe więc nic mi nie grozi. Podobnie nie muszisz mi mówić co mam robić - chyba, że mam Tobie odwdzięczyć się tym samym? Dla facetów z andropauzą jest mnóstwo rad, a one (z racji wieku) żywotnie Cię dotyczą.

Masz rację - ty jesteś z pewnością młoda i piękna a twoi rodzice, oczywiście z racji wieku, to .... sama sobie dopowiedz. Ja osobiście zdecydowanie czułbym sam do siebie obrzydzenie, gdybym córeczkę tak "wychował".

chmurkolistna napisał/a:
Cudze tematy - ciakwawe sformułowanie! To na forum są tematy 'cudze'? Wnoiskuję zatem, że też są 'własne'? Przypominam, że piszesz na forum publicznym i każda osoba ma prawo wypowiedzieć się w temacie. Możemy mówić jedynie o autorze wątku. W regulaminie nie ma nic o tym, że autor wątku może nie życzyć sobie pisania w 'swoich' wątkach przez określonych użytkowników? Chyba, że coś przeoczyłam?

Problem w tym, że ty się w ogóle do tematu nie odniosłaś a czepiłaś się jedynie personalnie mnie. Po co? Przypominam moderatorom, że w regulaminie jest zapis w dziale Zakazy: "Z8. Pisania postów niezwiązanych z tematem np. głupie pytania, docinki i uśmieszki, notoryczne zakładanie nowych tematów".

chmurkolistna napisał/a:
Wracając do tematu - każdy z nas może nakręcić kilka bardzo podobnych filmików - tylko, po raz drugi pytam - po co?.

A co to ciebie obchodzi po co? Ja nie łamałem regulaminu.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-02-23, 07:33   

Gaderep, miasto nie może zajmować się każdym podwórkiem (szczególnie, że jest kryzys i pieniędzy naprawdę brakuje). To o którym jest mowa w Twoim filmiku służy TYLKO I WYŁĄCZNIE mieszkańcom kamienic położonych wzdłuż szkolnej. Jest to dosyć sporo mieszkańców, zróbcie zrzutkę, wykupcie teren od miasta (prawdopodobnie jest możliwość na preferencyjnych warunkach) i sami o niego zadbajcie. Czasy państwa opiekuńczego już dawno się skończyły, chcieliście dupokrację i kapitalizm, to weźcie sprawy w swoje ręce i zróbcie coś, aby było lepiej na WASZYM PODWÓRKU!

Zamiast narzekać i przyjmować postawę "bo mi się należy" zacznij coś robić. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ :wink:
0 UP 0 DOWN
 
gerrykuper 



Wiek: 50
Dołączyła: 19 Paź 2010

UP 1 / UP 3



Wysłany: 2012-02-23, 07:57   

sikork napisał/a:
Czasy państwa opiekuńczego już dawno się skończyły, chcieliście dupokrację i kapitalizm, to weźcie sprawy w swoje ręce i zróbcie coś, aby było lepiej na WASZYM PODWÓRKU!

Marcim B. napisał/a:
Z prawami natury nie wygra nawet burmistrz z PO.


Przypomij sobie kto zapłacił za zbudowanie, oświetlenie i wysuszenie terenu, gdzie obecnie jest ulica Herberta. Tam jakoś woda nie zalewa ulic, ani podwórek. Gdybyś zapomniał to właśnie miasto Brzeg zafundowało kolesiom Stefańskiego darmowy remont.
Ostatnio zmieniony przez gerrykuper 2012-02-23, 08:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, inwestycja, miasta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu