Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Gratulacje dla Kamila i zespołu :D
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-10, 21:52   Gratulacje dla Kamila i zespołu :D

Kamilowi i całej ekipie serdeczne gratulacje i podziękowania za fantastyczny występ i wynik :D . (w programie Bitwa na Głosy - oczy-wiście).

Nie żebym się wymądrzał, ale ... a nie mówiłem?

Juchuuu! :D Dajem radę!
0 UP 0 DOWN
 
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2012-03-10, 21:54   

:brawo: :brawo: :brawo: oby tak dalej!
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-10, 21:57   

Gratulacje - w zeszłym tygodniu Opole, teraz "Brzeg". Myślę, że na nastoletniej fali esemesowej mogą zajść bardzo daleko.

A to taka moja subiektywna notka przeklejona z facebooka:
Wiedziony ciekawością obejrzałem Bitwę na głosy. Wypowiedzi jury i tą całą otoczkę skomentuję wielkim... bełtem. Najbardziej spodobał mi się występ drużyny Kukulskiej. Tak zwani "Brzeżanie" wypadliby tragicznie, gdyby nie (sry nie znam ich) ta taka pulchniejsza, która to wszystko obroniła i pociągnęła.

PS. Trochę mi nie w smak pokazywanie Bednarka, jak się denerwuje i jaki to on nieopierzony - nie wiem czy taki jest, czy raczej taki jest scenariusz, ale jest to do dupy.

PS2. Drażnią mnie te "zabawy z dziećmi", które są niczym drużynowe pluszaki.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-10, 22:01   

Deathwing napisał/a:
czy raczej taki jest scenariusz


Moim zdaniem raczej scenariusz ;) . A do reszty się nie odniosę. Ja tam TV nie oglądam regularnie i żadnego innego wystepu, poza ekipą brzeską, też nie widziałem :) .

Jak chcę wielkiej sztuki, to nie szukam jej w TV :P ;) .
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-10, 22:01   

Tez jestem dumna z druzyny Kamila.

Serdeczne gratulacje i do przodu !!!
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-10, 22:06   

OT: Ja w tv oglądam jedynie sport, ale byłem ciekaw, jak to będzie wyglądać :)
0 UP 0 DOWN
 
Nina 
pokręcona :P



Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-10, 22:42   

Pogratulować też moge, więc gratuluje ;)

Ale mi sie nie podobało kompletnie. Genialna piosenka, ale wykonanie... Jak ktoś wyżej napisał, gdyby nie Monika, to w ogóle byłoby strasznie.



Za to drużyna Rynkowskiego... dla mnie genialnie! :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
modelik 



Wiek: 53
Dołączył: 23 Sty 2011

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2012-03-10, 23:00   

Jeżeli ten aranż był dziełem Kamila, to czapki z głów. Wykonania nie powstydziłyby się najlepsze zespoły. Gratulacje!!! :brawo:
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-10, 23:23   

Trema niestety go zjadła, nie wiedział co powiedziec i wcale mu sie nie dziwie bo pewnie z wrazenia braklo mu słów, no ale niestety do nastepnego odcinka musi nad tym popracowac.

Fantastycznie ze nasze miesto i on sam swietnie dali rade przy mega gwiazdach

Szacun!

jesli chodzi o to jaki jest Kamil, to wydaje mi sie ze to nie byl... scenariusz.
On poprostu taki jest. Szczebiocze, chichocze bo taki juz jest!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-10, 23:24   

Nina napisał/a:
Za to drużyna Rynkowskiego... dla mnie genialnie!


No to ja np. mam troszku inaczej.. U Rynkowskiego.. wiadomo, element marketingowy musi być - tj. 11 letnia dziewczynka, ale co z tego, jak śpiewa bardzo nieczysto..

Brzeska ekipa zaśpiewała bardzo dobrze.. i pomijając już jakieś tam niuanse (bo od kuchni - super to przedstawili), wypadli bardzo dobrze.. nie tylko Monika.. ale i wspomniana Pani od altówki.. i wstęp z gitarą miłym urozmaiceniem.

PS
Rozwaliło mnie "masz" (oddanie mikrofonu biednemu Urbańskiemu) :) SMSik oczywiście poszedł :)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2012-03-10, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tekla 



Wiek: 55
Dołączyła: 20 Lut 2011

UP 11 / UP 5



Wysłany: 2012-03-11, 00:01   

Mimo ze wolę oglądac x faktora na tvn dziś odezwał się w mym sercu lokalny patriotyzm i nie żałuję wszystkie wykonania fajne ,,bardzo wysoki poziom, a nasz Kamil i jego drużyna na tle co by nie mówić wyjadaczy świata artystycznego poradził sobie bardzo dobrze. widzą którzy głosowali własnie drużyna Kamila spodowała się najbardziej więc
co ważne to on wzbudza sympatie oglądających.Gratuluje tak trzymać Brzeg górą .
Ostatnio zmieniony przez tekla 2012-03-11, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-03-11, 02:00   

Dopiero teraz obejrzałam owo wykonanie. Miałam sobie darować wszelkie udzielanie się w tym temacie, ale z uwagi na swój avatar (i niedługo taki sam tatuaż jak avatar), podpis nad avatarem i sygnaturki jednak nie mogę i zapytam: ja pie*** co to było i w ogóle WTF?

Żenująca interpretacja U2 'One'! Dobrze, że Bono i w szczególności The Edge nigdy tego nie usłyszą, bo potencjalnie na następnych koncertach za własny kraj i miasto byłoby mi wstyd. Smutne to, nudne, z zupełnym odejściem od linii melodycznej oryginalnego 'One'. Poza tym 'One' ma konkretną wymowę i bynajmniej nie jest to wesolutko śpiewana pioseneczka - to jest ku*** przesłanie! Żeby było jasne o co chodzi - fragment dvd: http://www.youtube.com/watch?v=CuvQz1qOsQU W porównwniu do tego owa reggae'owa interperatcja to zwykłe zawodzenie jakby kogoś zarzynano.

Najpierw z podobnym niewypałem piosenki U2 wyskoczył Wiśniewski (w poprzedniej edycji Bitwy), a teraz Bednarek! Normalnie 'dno i 2 metry mułu' - że tak pewnego klasyka zacytuję.

Za interpretację U2 to co najwyżej może brać się przykładowo Coldplay (i wzajemnie), choć i Black Eyed Peas raz się udało. Pewnych gatunków po prostu się nie miesza i już. Jeśli natomiast już chce się je mieszać to trzeba to robić dobrze i umiejętnie (przykładowo dobrze to zrobił Nergal w Voice of Poland - z metalową interpretacją Depeszów 'Enjoy the silence'), a nie brać i przerabiać wszystko na reggae'owo - tak się nie da!

Ciewake tylko dlaczego nikt (tu na Forum) nie zachwycał się świetną interpratacją 'Ticket to the moon' Electric Light Orchestra w wykonaniu zespołu Edyty Górniak (nota bene z genialnego albumu ELO 'Time')? Natomiast wszyscy zaślepieni 'lokalnym patriotyzmem' przyklaskują temu, co zrobił Bednarek.

P.S. Wiem, że będę osamotniona w tym co napisałam, ale zdania nie zmieniam i nie zmienię.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-03-11, 02:39, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-11, 03:08   

Ja tam jestem za zespołem Górniakowej z racji tego,że w drużynie jest przyjaciółka mojej siostry. A co do Bednarka nie było tak źle dali radę :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-03-11, 03:11   

chmurkolistna napisał/a:
Smutne to, nudne, z zupełnym odejściem od linii melodycznej oryginalnego 'One'.

Nie żebym tam miał jakiś słuch, ale trzymali się bardzo dobrze linii melodycznej :) Nie było zatem żadnego odejścia linii melodycznej oryginału, a jeśli chcesz zarzucić nudę wykonaniu kawałka, to taką samą powinnaś zarzucić oryginałowi, gdyż taki on jest w oryginale, czyli z wyjściową molową i rozwojem o tendencji piosenki harcerskiej, tyle że sprytnie zaadaptowane przez klimat rock/pop.

chmurkolistna napisał/a:
W porównwniu do tego owa reggae'owa interperatcja to zwykłe zawodzenie jakby kogoś zarzynano.

W życiu.. to wykonanie miało więcej życia (a więc mniej zarzynania) niż oryginał, a zaznaczam, że oryginał bardzo lubię.
chmurkolistna napisał/a:
Za interpretację U2 to co najwyżej może brać się przykładowo Coldplay (i wzajemnie),

O maj, Chmurka, ja bardzo lubię Coldplay, ale co Ty za pozwolenia dajesz, jak przecie przy U2, Coldplay może być zespołem z ciągątkami popowo-rockowymi. Black Eyed Peas robią świetne kawałki, ale to już inna baja.
chmurkolistna napisał/a:
a nie brać i przerabiać wszystko na reggae'owo - tak się nie da!

Da się. Ja tego nie pochwalam, ale to jest styl, coś co właśnie wyróżnia Kamila, Brzeg i ich drużynę .. i tyle.
chmurkolistna napisał/a:
Natomiast wszyscy zaślepieni 'lokalnym patriotyzmem' przyklaskują temu, co zrobił Bednarek.

Hmm, wiesz co… na patriotyzmie lokalnym średnio mi zależy, a Górniak tym bardziej – (podaj mi jej jakąś wartość muzyczną, coś czym mogła by mnie poruszyć, to może poświęcę jej chwilę refleksji), ale jak tak sobie oglądałem Kamila i jego drużynę, to mi się ryjek uśmiechał i tyle ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-11, 08:01   

Ja mam prosbę - temat nazywa się "GRATULACJE DLA KAMILA i ZESPOŁU". Czy można wywalić ociekający żółcią post do jakiegoś innego działu? Założyć oddzielny wątek? Zważywszy na osobiste wynurzenia, może do działu "O nas forumowiczach" ?. Doda się do ignorowanych od razu i nie będzie się zmuszonym do obcowania z frustracjami "zosi samosi"...

joanna27 napisał/a:
jesli chodzi o to jaki jest Kamil, to wydaje mi sie ze to nie byl... scenariusz.
On poprostu taki jest. Szczebiocze, chichocze bo taki juz jest!


Tzn. może powinienem dodać cudzysłów do scenariusza ;) . Po prostu wg. mnie z góry ustalono taki mniej więcej przebieg występu. Wiesz... młody Kamil, wielkie gwiazdy, "wielka i wszechpotężna telewizmoria". Trzeba przerysować kontrasty. Show TV musi być jaskrawy.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2012-03-11, 08:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, gratulacje, kamila, zespolu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu