Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Tanie OC i AC w Brzegu
Autor Wiadomość
Wata 


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Kwi 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-04-26, 10:30   Tanie OC i AC w Brzegu

Znajdź tańsze OC i AC
Przed zakupem ubezpieczenia OC i AC warto porównać ceny polis dostępnych na rynku. Może okazać się, że do tej pory przepłacaliśmy, i to słono, za nasze ubezpieczenie.

W jaki sposób znaleźć tanią i korzystną polisę OC lub AC? Szybko i w prosty sposób możemy wybrać i kupić najkorzystniejszą polisę korzystając z usług firmy CUK - Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. W ciągu zaledwie kilku minut, na miejscu w oddziale lub telefonicznie, otrzymamy symulację cen polis OC i AC z aż 20 wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych. Tak szeroka oferta pozwoli nam wybrać najlepszą propozycję na rynku.

CUK Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w Brzegu znajduje się przy ul. Armii Krajowej 28. W tygodniu otwarte jest od 9.00 do 17.00 a w soboty od 10.00 do 14.00. Telefoniczną symulację cen polis otrzymamy pod numerami: (77) 404 82 73 lub wysyłając zapytanie ze strony www.cuk.pl.
0 UP 0 DOWN
 
peree 


Wiek: 109
Dołączył: 17 Gru 2008

UP 15 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-04-26, 17:47   

ściema
wyliczyłem u Was i najtańsze OC wyszlo mi drożej o stówę niż w LibertyDirect silnik 2.0, 60% zniżki - 345zł za rok :-P
0 UP 0 DOWN
 
bartecki1 



Wiek: 51
Dołączył: 28 Maj 2011

UP 17 / UP 17



Wysłany: 2012-05-04, 05:44   

peree napisał/a:
ściema
wyliczyłem u Was i najtańsze OC wyszlo mi drożej o stówę niż w LibertyDirect silnik 2.0, 60% zniżki - 345zł za rok :-P



malucha z jakims dziwnym silnikiem masz?
0 UP 0 DOWN
 
peree 


Wiek: 109
Dołączył: 17 Gru 2008

UP 15 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-06, 08:48   

bartecki1 napisał/a:
peree napisał/a:
ściema
wyliczyłem u Was i najtańsze OC wyszlo mi drożej o stówę niż w LibertyDirect silnik 2.0, 60% zniżki - 345zł za rok :-P



malucha z jakims dziwnym silnikiem masz?


malucha to Ty masz (domyśl się gdzie :cry: ), a tak na poważnie Audi 2.0 345 złotych polskich za rok - styknie?
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2012-05-06, 09:18   

najtansze... to są ubezpieczenia przez mBank , wychodzi taniej niz z dodatkowymi znizkami z kombinowaniem, czyli podawaniem czyjejs polisy itp.
0 UP 0 DOWN
 
peree 


Wiek: 109
Dołączył: 17 Gru 2008

UP 15 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-06, 09:46   

slawq napisał/a:
najtansze... to są ubezpieczenia przez mBank , wychodzi taniej niz z dodatkowymi znizkami z kombinowaniem, czyli podawaniem czyjejs polisy itp.


Co przez to rozumiesz?, wcześniej byłem w innym towarzystwie a, że kończyło mi się ubezpieczenie to podzwoniłem trochę po innych i przy tym silniku i 60% zniżki u poprzedniego ubezpieczyciela tyle mi wyszło.W wielu towarzystwach jest inna kwota w zależności od pojemności silnika i to od nas zależy, gdzie zapłacimy najtaniej.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2012-05-06, 11:43   

w mBank trzeba miec konto, wtedy robisz symulacje. Np. HDI wychodzilo dla Mondeo 2.0 taniej w zeszlym roku niz bezposrednio w HDI , w tym roku mDirect dla Audi 2.8 wyszedł najtaniej. W Liberty i w Axa sprawdzajac podawalem kody promocyjne znalezione w sieci, byly aktualne, a i tak wyszlo drozej niz przez mBank. Z Axa przedstawiciel dzwonil i jak podalem stawke w mBank od razu odpusil, z Liberty jeszcze po telefonie obnizyl ale wyszlo nie wiele drożej ale to pod warunkiem zaplaty jednorazowej i pod warunkiem zapłaty kartą kredytową.
0 UP 0 DOWN
 
peree 


Wiek: 109
Dołączył: 17 Gru 2008

UP 15 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-06, 12:02   

slawq napisał/a:
w mBank trzeba miec konto, wtedy robisz symulacje. Np. HDI wychodzilo dla Mondeo 2.0 taniej w zeszlym roku niz bezposrednio w HDI , w tym roku mDirect dla Audi 2.8 wyszedł najtaniej. W Liberty i w Axa sprawdzajac podawalem kody promocyjne znalezione w sieci, byly aktualne, a i tak wyszlo drozej niz przez mBank. Z Axa przedstawiciel dzwonil i jak podalem stawke w mBank od razu odpusil, z Liberty jeszcze po telefonie obnizyl ale wyszlo nie wiele drożej ale to pod warunkiem zaplaty jednorazowej i pod warunkiem zapłaty kartą kredytową.


konta w mBanku( czyżby lokowanie produktu :wink: ) nie będę zakładał bo mam gdzie indziej; w Liberty też nie musiałem płacić kartą i obyło się bez kodów.Ja poprostu podałem swoją cenę jaką musiałem zapłacić za moje OC i radzę wszystkim zapoznać się wcześniej z ofertami ubezpieczycieli. hawk, dla mnie to już temat zamknięty, pozdrawiam wszystkich
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2012-05-06, 12:17   

peree napisał/a:
konta w mBanku( czyżby lokowanie produktu )
konto juz miałem więc nie musiałem zakładać, a dodatkowo bonusem było najtańsze ubezpieczenie i tyle... podsumowując wszelkie możliwe promocje nie był tańsze od tegoż ubezpieczenia. W Liberty była - nie wiem czy teraz jest - możliwość podania nr. polisy innej osoby i miałeś dodatkowo 5 lub 10%, oczywiście mogłeś później podać swój numer i na następną Twoją polisę dostawałeś zniżki w zależności ile osób powołało się na Twój numer polisy.
0 UP 0 DOWN
 
bartecki1 



Wiek: 51
Dołączył: 28 Maj 2011

UP 17 / UP 17



Wysłany: 2012-05-09, 21:10   

peree napisał/a:
bartecki1 napisał/a:
peree napisał/a:
ściema
wyliczyłem u Was i najtańsze OC wyszlo mi drożej o stówę niż w LibertyDirect silnik 2.0, 60% zniżki - 345zł za rok :-P



malucha z jakims dziwnym silnikiem masz?


malucha to Ty masz (domyśl się gdzie :cry: ), a tak na poważnie Audi 2.0 345 złotych polskich za rok - styknie?


moj maluch, kochaniutki odniosl niejednen sukces na niejednym polu, podejrzewam, ze niejeden wlasciciel Audi 2.0 (lol) moglby pozazdroscic. I ten kawal mi sie wlasnie przypomnial z passatem, granatem i salatka z buraka ;] Pozdro i bez ciezkich uczuc xd
0 UP 0 DOWN
 
peree 


Wiek: 109
Dołączył: 17 Gru 2008

UP 15 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-11, 00:16   

bartecki1 napisał/a:
peree napisał/a:
bartecki1 napisał/a:
peree napisał/a:
ściema
wyliczyłem u Was i najtańsze OC wyszlo mi drożej o stówę niż w LibertyDirect silnik 2.0, 60% zniżki - 345zł za rok :-P



malucha z jakims dziwnym silnikiem masz?


malucha to Ty masz (domyśl się gdzie :cry: ), a tak na poważnie Audi 2.0 345 złotych polskich za rok - styknie?


moj maluch, kochaniutki odniosl niejednen sukces na niejednym polu, podejrzewam, ze niejeden wlasciciel Audi 2.0 (lol) moglby pozazdroscic. I ten kawal mi sie wlasnie przypomnial z passatem, granatem i salatka z buraka ;] Pozdro i bez ciezkich uczuc xd


widzę, że Chcesz bardzo drążyć ten temat i próbujesz mi dopiec jako właścicielowi Audi (dla mnie jest to pojazd do przemieszczania się jak każdy inny, a nie przedłużenie fallusa jak u niektótych ludków) i nie dam się sprowokować. Dla mnie ten temat jest już zamknięty. Pozdrawiam wszystkich właścicieli maluchów odnoszących, jak i nie odnoszących sukcesy w każdej dziedzinie :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ac, brzegu, oc, tanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu