Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Ostre słowa po Festiwalu 3 Kotiwce
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-02, 17:40   Ostre słowa po Festiwalu 3 Kotiwce

Bardzo dziękuje wszystkim Artystom, którzy swoim występem pomogli bezdomnym i wspierali nas do końca na Festiwalu 3 Kotwice! Szczególnie wielkie dzięki za zaangażowanie dla Peja , Krzysztof Skiba, Adam Piechocki . Dziękuję również wszystkim, którzy zakupili cegiełki i przybyli na Festiwal.
Wielki wstyd dla:
-"ochrony", która brała w kieszeń za puszczanie na lewo
- osobom drukującym fałszywe bilety i tym, które je kupili
- oraz Kamilowi Bednarkowi za celową, konkurencyjną imprezę - jakie to uczucie :censored2: na hajs bezdomnych?


Joanna Grabiec / artystka Mei / rzecznik festiwalu...
za facebook.com

Pozostawię to bez komentarza...
Ostatnio zmieniony przez alfix 2012-05-02, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alterego 



Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2011

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2012-05-02, 17:48   

alfix napisał/a:
- oraz Kamilowi Bednarkowi za celową, konkurencyjną imprezę - jakie to uczucie :censored2: na hajs bezdomnych?
Jeżeli to prawdziwe oświadczenie to naprawdę żałosne. :shock: Widocznie już zaczęło się szukanie winnych.

W tym kontekście cieszę się, że nie byłem na tym "festiwalu" i dzięki słowom Pani Rzecznik już na pewno na kolejnej edycji (jeśli będzie) nie zawitam. Schronisko można wesprzeć w inny sposób.
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-05-02, 18:05   

Szkoda że zapomniała o jednostkach OSP które też pomagały w ochronie...

Ps. OSP działało oczywiście za darmo...
Ostatnio zmieniony przez lord 2012-05-02, 18:58, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Villa_Italia 


Wiek: 38
Dołączyła: 09 Mar 2012

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-02, 18:34   

Jak widać media patronujące Festiwalowi mają podobne zdanie, więc coś w tym musi być...
http://kupujciepolskirap.pl/?p=9000
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2012-05-02, 18:35   

mogli wybrać inny dzień
0 UP 0 DOWN
 
omael88 


Wiek: 35
Dołączyła: 01 Gru 2009

UP 28 / UP 16



Wysłany: 2012-05-02, 18:42   

alterego napisał/a:
alfix napisał/a:
- oraz Kamilowi Bednarkowi za celową, konkurencyjną imprezę - jakie to uczucie :censored2: na hajs bezdomnych?
Jeżeli to prawdziwe oświadczenie to naprawdę żałosne. :shock: Widocznie już zaczęło się szukanie winnych.

W tym kontekście cieszę się, że nie byłem na tym "festiwalu" i dzięki słowom Pani Rzecznik już na pewno na kolejnej edycji (jeśli będzie) nie zawitam. Schronisko można wesprzeć w inny sposób.




Zgadzam się w 100%

Dodatkowo Dni Brzegu są od wielu wielu lat 1,2,3 maja a festiwal 3 kotwice od kiedy???? Skąd te całe pretensje do Kamila??? Może organizatorzy festiwalu 3 Kotwice nie pomyśleli tak jak trezba...przeciez wiedzieli że będą dni Brzegu w tym czasie i można było spodziewać się Kamila, nie trtezba dużych umiejętności aby sie domyślić..... Dobrze też obwiniać innych za złą organizację....naprawdę żal!
Ostatnio zmieniony przez omael88 2012-05-02, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sebol1204 
tak


Wiek: 31
Dołączył: 14 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-02, 19:10   

Cytat:
Dodatkowo Dni Brzegu są od wielu wielu lat 1,2,3 maja a festiwal 3 kotwice od kiedy???? Skąd te całe pretensje do Kamila??? Może organizatorzy festiwalu 3 Kotwice nie pomyśleli tak jak trezba...przeciez wiedzieli że będą dni Brzegu w tym czasie i można było spodziewać się Kamila, nie trtezba dużych umiejętności aby sie domyślić..... Dobrze też obwiniać innych za złą organizację....naprawdę żal!


myślę że raczej chodziło o to ze Kamil Bednarek na początku miał zagrać na 3kotwicach ale w koncu zagral na dkb i to nie za darmo.


Cytat:
W tej chwili udział w Festiwalu potwierdzili: Kamil Bednarek, Peya / Slums Attack, Boys, Wice Wersa, Groovebusterz, Clementino, a także – jako gość specjalny – niezapomniana gwiazda włoskiej muzyki pop DRUPI. Wszyscy artyści zgodnie przyznali, że do zaangażowania się w przedsięwzięcie zachęciła ich misja Festiwalu: „Artyści jednoczą się w walce z biedą i wykluczeniem społecznym”. Obecnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z kilkoma innymi muzykami z Polski i zagranicy. Kiedy ich udział będzie pewny, informacja na ten temat zostanie niezwłocznie podana do publicznej wiadomości.


polecam czytać materiały dla mediów na ich stronie ;)
http://www.3kotwice.pl/im..._dla_mediow.pdf
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-02, 19:15   

No to niezłe świństwo wywinęli ochroniarze i Ci co sprzedawali fałszywki. Najzwyczajniej fe dla oszustów.

Co do Kamila to ma on prawo decydować, gdzie chce wystąpić.
Z tego co się orientuję, to mają oni próby do BNG w BCK, więc niejako bylo zapewne zobowiązani wystąpić tam.

Pomyślałam sobie także, że nie każdego byłoby stać, aby zapłacić za koncert Kamila, a tak wiele osób mogło zobaczyć go nieodpłatnie.
0 UP 0 DOWN
 
omael88 


Wiek: 35
Dołączyła: 01 Gru 2009

UP 28 / UP 16



Wysłany: 2012-05-02, 19:16   

Sebol1204 napisał/a:
Cytat:
Dodatkowo Dni Brzegu są od wielu wielu lat 1,2,3 maja a festiwal 3 kotwice od kiedy???? Skąd te całe pretensje do Kamila??? Może organizatorzy festiwalu 3 Kotwice nie pomyśleli tak jak trezba...przeciez wiedzieli że będą dni Brzegu w tym czasie i można było spodziewać się Kamila, nie trtezba dużych umiejętności aby sie domyślić..... Dobrze też obwiniać innych za złą organizację....naprawdę żal!


myślę że raczej chodziło o to ze Kamil Bednarek na początku miał zagrać na 3kotwicach ale w koncu zagral na dkb i to nie za darmo.


Cytat:
W tej chwili udział w Festiwalu potwierdzili: Kamil Bednarek, Peya / Slums Attack, Boys, Wice Wersa, Groovebusterz, Clementino, a także – jako gość specjalny – niezapomniana gwiazda włoskiej muzyki pop DRUPI. Wszyscy artyści zgodnie przyznali, że do zaangażowania się w przedsięwzięcie zachęciła ich misja Festiwalu: „Artyści jednoczą się w walce z biedą i wykluczeniem społecznym”. Obecnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z kilkoma innymi muzykami z Polski i zagranicy. Kiedy ich udział będzie pewny, informacja na ten temat zostanie niezwłocznie podana do publicznej wiadomości.


polecam czytać materiały dla mediów na ich stronie ;)
http://www.3kotwice.pl/im..._dla_mediow.pdf



To może odpowiednie by było gdyby ktoś (z organizatorów itp.) oficjalnie napisał czy Kamil Bednarek odmówił i z jakiego powodu co tez jest bardzo istotne... bo w tym przypadku to jakieś pomówienia...
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2012-05-02, 20:04   

alterego napisał/a:
alfix napisał/a:
- oraz Kamilowi Bednarkowi za celową, konkurencyjną imprezę - jakie to uczucie :censored2: na hajs bezdomnych?
Jeżeli to prawdziwe oświadczenie to naprawdę żałosne. :shock: Widocznie już zaczęło się szukanie winnych.

W tym kontekście cieszę się, że nie byłem na tym "festiwalu" i dzięki słowom Pani Rzecznik już na pewno na kolejnej edycji (jeśli będzie) nie zawitam. Schronisko można wesprzeć w inny sposób.




Również się z tym zgadzam Kamil reperezentuje Brzeg i go promuje w Bitwie na głosy więc dziwne bylo by dla mnie gdyby wystąpił w Skarbimierzu zamiast w Brzegu (zwykle najwięcej osób wybiera się gdzieś 1maja ). Pozatym to jego sprawa. Nagonka na niego to czysta zazdrość że udało mu się wybić i ma swoje 5 minut ( bo naprzykład zespół Mei pierwszy raz słyszę tą nazwe ).
Też uważam ze schronisku można inaczej pomóc w jakiś inny sposób.
Ostatnio zmieniony przez gosiaczek212 2012-05-02, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-02, 20:09   

Szkoda tylko, ze bylo to zorganizowane w tym samym czasie co Dni Brzegu.
Gdyby to był inny termin to na 100 % bym była, z prawdziwa cegiełka oczywiscie :)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2012-05-02, 20:13   

Właśnie mogli wybrać inny termin niż majówka, na 100% zebrano by więcej kasy, wiadomo ze każdy coś planuje na majówkę, wszedzie coś się dzieje wiec mieli konkurencję W innym terminie ludzi było by wiecej i być moze wtedy Kamil by wystąpił.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-02, 20:16   

Sebol1204 napisał/a:
myślę że raczej chodziło o to ze Kamil Bednarek na początku miał zagrać na 3kotwicach ale w koncu zagral na dkb i to nie za darmo.


z tego co słyszałem, to właśnie wystąpił nieodpłatnie
Ostatnio zmieniony przez Domel 2012-05-02, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sebol1204 
tak


Wiek: 31
Dołączył: 14 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-02, 20:22   

Domel napisał/a:
Sebol1204 napisał/a:
myślę że raczej chodziło o to ze Kamil Bednarek na początku miał zagrać na 3kotwicach ale w koncu zagral na dkb i to nie za darmo.


z tego co słyszałem, to właśnie wystąpił nieodpłatnie


możliwe, to były tylko moje domysły :P
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2012-05-02, 20:24   

Z całym szacunkiem ale następnym razem swoje domysły zostaw dla siebie i nie stawiaj innego w złym świetle Ja słyszałam też ze za darmo grał ale też pewności nie mam i się na ten temat nie wypowiadam Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: festiwalu, kotiwce, ostre, po, slowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu