Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:34
Polska - Serbia

Jakim wynikiem zakończy się mecz Polska - Serbia
zwycięstwo Polski
47%
 47%  [ 8 ]
remis
29%
 29%  [ 5 ]
zwycięstwo Serbii i Czarnogóry
23%
 23%  [ 4 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-09-05, 08:46   Polska - Serbia

głosujemy
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-07, 13:56, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-09-05, 11:20   

Tak naprawdę to nie mam pojęcia jaki będzie wynik a głosowałem na zwycięstwo Polski <tak2>
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-05, 15:21   

cięzko im będzie się podnieść po takiej porażce, ale wierzę że będzie lepiej, czyli - remis, a jaką kadrę typujecie na ten mecz?

ja:
Kowalewski - Żewłakow, Bąk, Radomski, Golański - Krzynówek, Kaźmierczak, Garguła, Smolarek - Żurawski, Jeleń
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-09-05, 16:13   

jesli leo pozmienia troche w skladzie to wydaje mi sie ze mamy szanse powalczyc ... ale szczerze z dystansem podchodze do tego meczu ... serbia pokaze nam miejsce w seregu niestety taka prawda :x mam nadzieje ze dudek nie wyjdzie w 11 bo to naprawde swiadczyło by o tym ze trener w jakis sposob faworyzuje swojego byłego podopiecznego w Feyenordzie bodajze. Powinien wystapic Kowalewski bo on pokazal w meczach o lige mistrzów ze zasługuje na bycie w chwili obecnej numerem 1 w polskiej druzynie ( boruc kontuzja , kuszczak bedzie w podobnej sytuacji co dudek bo fakt faktem podpisał kontrakt z MU ale jego takze czeka spore siedzenie na ławce ) a co do obrony to wydaje mi sie ze trzeba podziekowac bakowi , naprawde to jest doswiadczony obronca ale wydaje mi sie ze w pojedynku z serbskimi napastnikami bak bedzie zbyt powolny. nie dawał sobie rady z finskimi napastnikami a serbowie to teoretycznie lepszy zespoł jak finlandia. Co do reszty obroncow to nie wiem ... wasilewski nie pokazal na co go stac a golanski jesli wystapi nie bedzie osłabieniem polskiej lini defensywnej. Co do srodka to moze Lewandowski i Radomski . W pomocy i napadzie to popieram qiera
Ostatnio zmieniony przez kancik 2006-09-05, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-06, 14:49   

Wiecie co ... troche mnie wqr..... mecz z Finlandia i bylem na chlopakow baaardzo zly .. ale.. tak sobie mysle ze dla mnie to i tak moga przegrywac a ja bede im dalej kibicował.... bo dla mnie naj wazniejsze jest to ze tam jest taki maly znaczek taki sliczny piekny orzelek i to dla niego siadam przed telewizorem i poniekont jemu kibicuje

P.s. wierze ze wygraja i awansuja do ME czego sobie i wam zycze :)
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-06, 14:59   

kancik napisał/a:
mam nadzieje ze dudek nie wyjdzie w 11 bo to naprawde swiadczyło by o tym ze trener w jakis sposob faworyzuje swojego byłego podopiecznego w Feyenordzie bodajze..... a co do obrony to wydaje mi sie ze trzeba podziekowac bakowi , naprawde to jest doswiadczony obronca ale wydaje mi sie ze w pojedynku z serbskimi napastnikami bak bedzie zbyt powolny. nie dawał sobie rady z finskimi napastnikami a serbowie to teoretycznie lepszy zespoł jak finlandia.......



Jezeli chodzi o Dudka to teraz wszyscy powinni przepraszac Janasa była taka krytyka a tym czasem drugi bład Dudka w drugim meczu w kadrze.... mozna do przeprosin dorzucic Franka bo On tez nic nie gra ...

Jezeli chodzi o Bąka to wydaje mi sie ze byl naj lepszym obronca w naszej druzynie... nie pamietam zeby przegryal pojedynki biegowe z kim kolwiek..

jezeli chodzi o sklad to podam tylko pomoc Krzynowek Smolarek Lewandowski i Radomski pozniej zmiana za Smolarka w 50-60 min Jeleń i za Lewandowskiego w 60- 70 min Szymkowiak
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-09-06, 15:02   

jesli tacy gracze jak krzynowek, smolarek czy kosowski nie oddzyskaja formy to zajmiemy w tej grupie eliminacyjnej 5 miejsce. z taką grą szczególnie w obronie polska kadra prezentuje poziom zblizony do takich krajow jak albania, litwa, węgry, liczę na szybki powrót do formacji obronnej baszczynskiego i bosackiego. a dzisiaj będzie 0:2 ( żigić 32 i 44 minuta)
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-09-06, 15:04   

no i chyba dziś na szczescie gramy tylko z Serbią a nie jescze z Czarnogórą
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-09-06, 15:35   

wygra Polska :) ..........wiara i tylko wiara :D .........no i moze jakieś pokerowe zagranie Benhakera :)
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-06, 17:23   

2:1 dla POLSKI... a przynajmniej mam nadzieje! Mam nadzieje takze ze nie bedzie przedewszystkim Dudka, Frankowskiego i Szymkowiaka...
0 UP 0 DOWN
 
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-09-06, 17:38   

A ja nie mam nadziei 2:0. Niestety nie dla Polski
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-06, 22:52   

No i co? Nie tylko wiara kibiców... chociaż wynik niestety taki sobie. Ale warto było kibicować... I ta widownia na trybunach - ach miodzio :) . Zauważyliście w tle banner poświęcony pamięci Kazimierza Górskiego?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-09-06, 23:02   

Franco Zarrazzo napisał/a:
ta widownia na trybunach - ach miodzio


z tym bym się kłucił :/ ...........do miodzia, to jeszcze dużo brakowało.......był doping i nic więcej........to co jest tworzone na meczach ligowych, to jest miodzio.......i te puste sektory :(


Franco Zarrazzo napisał/a:
.. chociaż wynik niestety taki sobie.


mało brakło :) ......bo były ładne sytuacje, ale też lekki niesmak, po końcowym zachowaniu serbów ( symulacja kontuzji i "rękoczyny" po których o dziwo (:!:) to nasz dostał kartkę, a nie symulant......no i ten strzał z ręki w naszego napastnika w polu karnym :( ........no i kolejne symulacje, także doliczony czas, to było miejsce dla karetki, a nie dla gry :( ......tak nie może być :|

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zauważyliście w tle banner poświęcony pamięci Kazimierza Górskiego?



Jeden z pozytywnych akcentów.....ale przecież Legia, to jeden z klubów trenera Górskiego :) .......duża część jego historii :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-06, 23:22   

KtOŚ napisał/a:

...do miodzia, to jeszcze dużo brakowało.......był doping i nic więcej........to co jest tworzone na meczach ligowych, to jest miodzio.......i te puste sektory :(


No właśnie w relacji do pustych sektorów ten doping tym bardziej nabierał mocy :) . I po tym całym szambie wylanym na naszą drużynę po sobotnim meczu... Gówno się trafia i tyle. Trudno odbudować zespół po tym, co się z nim stało ostatnio /żeby już nie szargać pamięci Janasa (jako trenera)/.

W każdym bądź razie przecież wg ocen większości ludzi miało być duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo gorzej. Jeszcze 12 meczy - ramy dadę ! Jame!
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-09-06, 23:40   

No i prosze ... az sam jestem pozytywnie zaskoczony. Szczerze to nie wierzyłem ze Polacy moga grac tak jak pokazali to w pierwszej polowie. I musze sie przyznac ze pomyliłem sie co do gry Baka zagrał dzisiaj dobre zawody, szkoda tej bramki straconej no ale coz niewykorzystane sytuacje sie mszcza ... podoba mi sie w pracy leo beenhakera ze daje szanse młodym zawodnikom - np Blaszczykowski - nie stawia tylko na doswiadczonych graczy. Polacy po tym meczu tchneli nam troche wiary ale ja w cuda nie wierze i nie awansujemy do ME ale mimo osiagnietego wyniku trenera nie powinno sie zmieniac. A man of the match bez dwoch zdan - Wojciech Kowalewski :)

P.S. nic dziwnego ... bronił w tych rekawicach co ja w zeszłej rundzie 8)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: polska, serbia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 39
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu