Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydaci na kandydata na fotel Burmistrza Brzeg
Autor Wiadomość
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-19, 08:08   

PoCo napisał/a:
jeśli ktoś myśli, że Huczyński został odsunięty z PO ze względu na jego konflikt z Surdyką lub Korzeniowskim, to jest naiwny. Za takie bzdury nikogo się nie wywala z partii.
Tam gdzie nie wiadomo o co chodzi, zawsze chodzi pieniądze.
Huczyński wygrał proces z ECO o ddanie majątku miasta. Teraz założył sprawę o wypłacenie naszemu miastu odszkodowania za bezprawne przetrzymywane naszego mienia.
No może nie całe Opole jest przeciwko nam. ECO to chyba prywatna firma. Czy sugerujesz jakiś spisek właścicieli przeciwko obecnemu Burmistrzowi? I nie do końca jest tak jak piszesz. Oni nadal mają w posiadaniu prawie połowę sieci cieplnej. Tutaj właśnie Panorama może (jeśli zechce) wiele spraw pokazać. Przecież cała sieć miała być włsnością miasta i jakoś to nie wyszło.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-19, 08:13   

Roztropek napisał/a:
Oni nadal mają w posiadaniu prawie połowę sieci cieplnej. Tutaj właśnie Panorama może (jeśli zechce) wiele spraw pokazać. Przecież cała sieć miała być włsnością miasta i jakoś to nie wyszło.

tutaj dzielny przeciwmgielny Roztropku co kaganek wiedzy niesiesz "letko" się pomyliłeś - z tą połową sieci oczywiście
Spełnie twe życzenie i u źródła ciepła naszego brzeskiego sprawdzę daj mi tylko parę dni o dzielny niezłomny o krynico wiedzy samorządowej
pozdrawiem
niezmiennie i czujnie

PK - tańczący z Marianami
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 08:22   

Panie PK!
Świetnie się Pan bawi!
Ale ja też chciałabym się pośmiać!
Proszę jaśniej, (co do tych struktur powiatowych)
Bo wpadnę w kompleksy!!!
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-19, 08:27   

Baba Riba napisał/a:
Panie PK!
Świetnie się Pan bawi!
Ale ja też chciałabym się pośmiać!
Proszę jaśniej, (co do tych struktur powiatowych)
Bo wpadnę w kompleksy!!!


Struktura powiatowa to jest coś takiego co ma charyzmę, jest ważne i zamknęło się w sobie
Można strukturą powiatową być i można strukturą powiatową nie być chyba że ma się szabelki wtedy ciężko nie być strukturą powiatową
Struktura powiatowa czasem się wypowiada czasem nie
Struktura powiatowa pisze czasem odezwy i szuka kandydatów na kandydatów
Struktura powiatowa może napisać do sądu koleżeńskiego i już ciebie nie ma

na razie to tyle

PK - tańczący z Marianami
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 08:32   

Zlituj sie Pan,
Miało być przystępnieeeeee...!
Co to wszystko, do jasnej, ma wspólnego z panem Marianem Poznaniem???
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-19, 08:47   

Baba Riba napisał/a:
Zlituj sie Pan,
Miało być przystępnieeeeee...!
Co to wszystko, do jasnej, ma wspólnego z panem Marianem Poznaniem???

to proste
Marian jest z Poznania :wink:
a gdzie jest Poznań
Ja jestem z Brzegu :P
a gdzie jest Brzeg
czyli Marian = PK
i kto jest kizior
On czy Ja
a może Marian z Grodkowa lub jego kolega Marian z Lipek lub ich wspólny kolega Marian ze Skarbimierza

PK
Mariany wszystkich krajów łączcie się
Bój to będzie nasz ostatni
:oops:
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-19, 08:56   

Jeśli ostatnie wypowiedzi pana PK to wyraz odebrania szczególnie starannego wykształcenia to przyznam, że zabłysnął swoimi wypowiedziami przynajmniej w moich oczach. Co za kunszt, staranność w doborze słów. dowcip, wzór niedościgniony jednym słowem. Gorzej jeśli jest to spowodowane zbyt długim czasem otwarcia pewnych sklepów, których nazwy z przyzwoitości i przez nieśmiałość nie wymienię.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 09:19   

Pan PK jest wyraźnie w świetnym nastroju i dworuje sobie z pana Mariana Poznania, no i trochę ze mnie ;-) , ale jeśli nawet ze mnie, to nie czuję się obrażona...
Tylko nadal nikt nie chce oświecić mnie w kwestii pytań, które zadałam forumowiczowi PoCo...
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-19, 09:23   

Roztropek napisał/a:
Jeśli ostatnie wypowiedzi pana PK to wyraz odebrania szczególnie starannego wykształcenia to przyznam, że zabłysnął swoimi wypowiedziami przynajmniej w moich oczach. Co za kunszt, staranność w doborze słów. dowcip, wzór niedościgniony jednym słowem. Gorzej jeśli jest to spowodowane zbyt długim czasem otwarcia pewnych sklepów, których nazwy z przyzwoitości i przez nieśmiałość nie wymienię.


Drogi Roztropku
Chodzi o sklepy spożywcze czy o supermarkety?
A może o sklepy RTV/AGD?
pozdrawiam
PK
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 09:40   

Baba Riba napisał/a:
1. Co to jest ECO?
2. Jaki i o co proces wygrał z tym ECO pan Burzmistrz Huczyński?
3. Kto to jest Zembaczyński, i co ma wspólnego z ECO i tym procesem?

A może mała lekturka na ten temat :?: :P

ECO kontra Brzeg :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 09:44   

Panowie, to nie ten wątek!

Bawcie się wzajemnymi polemicznymi żartami,
kpijcie z siebie (czy ze mnie) ile chcecie,
wygadujcie choćby niestworzone banialuki,
ale niech to wszystko będzie jakoś związane z kandydatami na burmistrza! Albo chociaż z wyborami samorządowymi.

Czy ktoś w końcu napisze, o co chodzi z tym ECO i procesem Brzegu z ECO???
I jak się ma to ECO i ten proces do Pana Huczyńskiego?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 09:46   

Pani Inez, dzięki!
Widać, tylko na kobiety można liczyć, Panowie Gentlemani!
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-19, 09:46   

Baba Riba napisał/a:
Tylko nadal nikt nie chce oświecić mnie w kwestii pytań, które zadałam forumowiczowi PoCo...
Pan PK napisał, że sprawdzi, więc poczekajmy na wyniki, bo inaczej będzie to rozsiewanie plotek. Do maja wszyscy byli przekonani, że ZEC ECO w Brzegu przestaje istnieć, a okazało się co innego. I co ta wygrana w sądzie włąściwie dała? No i o co tak na prawdę się sądzono? Sieć c.o była w zarządzie ZEC, ale nie była jego własnością, a teraz jak to włąściwie jest? Sieć jest w dzierżawie, czy przeszła na własność prywatnej firmy? Garść informacji by się przydała. Liczymy na Pana PK.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-19, 10:34   

Roztropek napisał/a:
Baba Riba napisał/a:
Tylko nadal nikt nie chce oświecić mnie w kwestii pytań, które zadałam forumowiczowi PoCo...
Pan PK napisał, że sprawdzi, więc poczekajmy na wyniki, bo inaczej będzie to rozsiewanie plotek. Do maja wszyscy byli przekonani, że ZEC ECO w Brzegu przestaje istnieć, a okazało się co innego. I co ta wygrana w sądzie włąściwie dała? No i o co tak na prawdę się sądzono? Sieć c.o była w zarządzie ZEC, ale nie była jego własnością, a teraz jak to włąściwie jest? Sieć jest w dzierżawie, czy przeszła na własność prywatnej firmy? Garść informacji by się przydała. Liczymy na Pana PK.


Drogi Roztropku na razie odsyłam cię do innego tematu
kliknij:
http://www.forumbrzeg.pl/...p?p=42566#42566
garść podstawowych informacji na temat ECO kontra Brzeg
kwestię "połowy instalacji sprawdzę"

PK zawsze >> niż Marian[/scroll]
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-19, 16:56   

Hej, Baba Riba.
Faktycznie masz rację, nie wszyscy muszą wiedzieć co to jest ECO i kto to jest Zembaczyński.
Już wyjaśniam.
Zembaczyński - obecny i prawdopodobnie przyszły prezydent Opola. To dzięki niemu mamy na mapie Polski tak beznadziejne województwo, jakim jest opolskie. Niestety dzięki walce o Opolszczyznę, pan ten zyskał dozgonną wdzięczność rodowitych opolan, no i tych z podwójnym obywatelstwem. Mimo, iż wygląda już jak zasuszona śliwka, to i tak opolanie bedą na niego głosować.
ECO - Energetyka Cieplna Opolszczyzny. Szefem jest niejaki Chmielowicz, pan o tak długich łapkach, że sięgają po samą Warszawę (podobno był nie do ugryzienia).
A udziały (53,27 %) w tej Spółce ma Gmina Opole. Jak traci Spółka to traci Opole.
A teraz historia procesu.
Dawno, dawno temu niejaki Sidor - były burmistrz Brzegu oddał tej firmie w użytkowanie naszą brzeką sieć ciepłowniczą.
Burmistrz Stefański uznał (i to chyba jedyna mądra jego decyzja), że firma ta czerpie niezłe korzysci, żerujac na naszym majątku i nie przedłużył umowy z ECO. Tym samym ECO miało oddać ww. majątek miastu - ale niestety, kto odda dobrowolnie dojną krowę.
Huczyński wykazał się odwagą i mimo wielkości ww. panów, założył proces o oddanie bezprawnie przetrzmywanego majątku. Ku wielkiemu (podejrzewam) zdziewieniu tych panów, proces wgrał.
Nestety jak bezprawnie przetrzymywało się cudzą własność i czerpało z tego korzyści, to teraz trzeba kaskę oddać właścicielowi majątku. A jak się nie chce oddać, to trzeba się liczyć z tym, że będzie kolejny proces. I tak się stało.
Być może jest to uproszczona historia, ale tak to w srócie wygląda. Zapewne P.K. sprawdzi to i poprawi co trzeba.
O ZEC - u napiszę później.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, burmistrza, fotel, kandydaci, kandydata, na, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu