Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydaci na kandydata na fotel Burmistrza Brzeg
Autor Wiadomość
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-19, 22:32   

Skoro obiecałem to piszę dalej.
Ta kaska to niezła sumka - ok. kilkanaście milionów złociszy. starczy na 25 m basen przy krytej pływalni i jeszcze coś zostanie (ale mam marzenia :D ).
Czy Huczyński dobrze zrobił, że dokopał frajerom z Opola ? - niech to już ocenią wyborcy.
Jedno jest pewne, jakoś zawsze chcą nas wykiwać.
Co do ZEC - u, to jak mi wiadomo jest w posiadaniu instalacji, ale tej którą przekazała Spółdzielnia M. "Zgoda", ale nie miasto !!!!
Na bazie odzyskanego majątku powstała Spółka miasta - Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i od zeszłego sezonu produkuje nam ciepełko.
Czy już wszystko jasne ?
Myślę, że dokładniej mogłaby o tym napiać np. Panorama Powiatu Brzeskiego, bo fakycznie ktoś, kto tego nie śledził, mógł już stracić orientację.

Pozdrowienia dla wszystkich Marianów i tych z Poznania i tych ze Skarbimierza. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 23:40   

Psiakrew!
Co wy z tymi Marianami!
Dlaczego znowu tylko ja wychodzę na idiotkę, która nijak nie może się połapać, o co (czy może o kogo) chodzi?
Pewnie za chwile pan Marian Poznań znowu karze mi przestać wychodzić na idiotkę, aby nie obrazili sie za to na mnie inni forumowicze!
Panie Marianie Poznaniu!
Proszę na mnie nie krzyczeć.
Ja, czy jestem rozgarnięta, czy nie, i tak nie mam zielonego, ani żadnego innego pojęcia, na czym polegają żarty strojone sobie przez PK i PoCo.
I za chwilę pęknę z plotkarskiej ciekawości, jak mnie ktoś nie oświeci! :- /
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 23:55   

Baba Riba,
Ty się nie dnerwuj. Ja postaram się wszystko Ci wytłumaczyć. Powolutku i dokładnie.
Od czego mam zacząć?
Może zacznę od użytkownika Marian Poznań (miejscowość czy nazwisko? - trudno zgadnąć!) - moim zdaniem to człowiek, który twierdzi, że dawno nie był w Brzegu, a już w nastepnym poście opisuje dokładnie świat brzeskiej polityki. Więc tak samo jak Ty - ja tez dokładnie nie wiem, o co mu chodzi? Być może słowo Poznań w jego nicku - jest po prostu odwróceniem uwagi od sedna sprawy?
Później w kolejności resztę postaram Ci się wytłumaczyć.
I bardzo proszę - nie irytuj się tymi wymianami niejasnych postów - spójrz na to po naszemu - kobiecemu i wyciągnj wnioski!

pozdrawiam

PS. I tak większość wie, jak się nazywam - więc mów mi po prostu Beata, a nie pani redaktor.. :P
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-20, 00:06   

Szanowna Pani Beato, Redaktor Naczelna PP-B ;-)
Jak pokażę mężowi, że pozwoliła mi Pani mówić do siebie po imieniu, to zzielenieje z zazdrości, bo twierdzi (pewnie kłamie bezczelnie) że miał przyjemność poznać Panią osobiście i wywarła Pani na nim baardzo pozytywne wrażenie. (Nie lubię, kiedy tak mówi o innych kobietach) ;-)

A więc, Droga Beato!
(naprawdę tak mogę?) ;-)
W kwestii Marianów nadal nic rozumiem!!!
:-(
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-20, 00:15   

Znając PK - jesli dobrze rozumiem - założył sobie Stowarzyszenie Marianów (gra słów), po to by wytknąć niekonsekwencję w dwóch pierwszych postach niejakiego Mariana i to wszystko!
Z mojej wiedzy - takie stowarzyszenie na dzień dzisiejszy nie istnieje.
Natomiast - wracając do tematu - tu tworzymy stowarzyszenie kandydatur na kandydata do kandydowania na Burmistrza naszego miasta (a może i całej rady). :lol:

Na ten moment - nie jest ono rozszerzone - mam nadzieję, że w miarę upływu czasu o wiele więcej nazwisk pojawi się w tym temacie.

PS. Może Ty znasz jakieś, Baba Riba, bo widzę, że podobnie jak ja (też kobieta) interesujesz się polityką (w myśl własnego podpisu, kóry uważam za dość słuszny), a właściwie jej marną namiastką - spoglądając na brzeski światek polityki, polityczki i politykierów. Chyba, ze się mylę? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-20, 00:54   

Chyba zaczynam łapać...
Czyżby chciano mi zasugerować, że pan Marian Poznań może być jednym z kandydatów na kandydata na kandydata???
;-)
Jeśli poprawnie rozumuję, to pan PK jest wyjątkowym figlarzem! ;-)

Pląsająca z figlarzami
Baba Riba
;-)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-20, 07:34   

Panie Marianie Poznaniu!
Uprzejmie donoszę, że ja, matka-polityk-Polka ;-) , nie jestem już tak nierozgarnięta jak wczoraj!
Napewno będzie Pan bardziej, niż wczoraj, ze mnie zadowolony!
Może nawet nie będzie mnie Pan straszyć obrazą innych forumowiczów!
(A propos, czy Pan zawsze wypowiada się za innych i w ich imieniu? Bo jeśli tak, to kogoś mi Pan przypomina.)

Pani Beato! (to do Naczelnej PP-B) ;-)
Dostałam wczoraj tajemniczego (bo anonimowego) e-maila, którego autor napisał mi, że jego zdaniem ulubieniec nas wszystkich, pan G.S. (nie mylić z Gminną Spółdzielnią) studiował swego czasu ze zmiennym szczęściem, właśnie w Poznaniu!
I mnie oświeciło!
Pan PK dworował sobie z "charyzmy struktury powiatowej", na co nie zwróciłam uwagi, a przecież wcześniej, to właśnie pana G.S. (nie mylić z Gminną Spółdzielnią) uznał za nieodparcie charyzmatycznego!
Czyli, jestem na 99% przekonana, że panu PK chodziło o to, że pan Marian Poznań jest po prostu kolejnym tajnym forumowym wcieleniem pana G.S.!
Tego samego Pana G.S., który tak szczerze oburzał się na anonimowość forumowiczów! ;-)
Mam rację??? ;-)

Tylko co z pozostałymi Marianami?
(Skarbimierz, Grodków...)
Tu, niestety przyznaję, że jak byłam niewiedząca, tak nadal jestem.
Kto mnie oświeci?
Może jakiś kolejny tajemniczy e-mail?

Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza Mariana Poznania!

P.S.
A panowie PK i PoCo mają u mnie przechlapane, bo przez nich wczoraj cały dzień pracować nie mogłam z ciekawości, co odbije się na moim domowym budżecie! Krótko mówiąc, obaj panowie, jesteście mi winni pieniądze! ;-)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-20, 09:22   

Naczelna PP-B napisał/a:
Może zacznę od użytkownika Marian Poznań (miejscowość czy nazwisko? - trudno zgadnąć!) - moim zdaniem to człowiek, który twierdzi, że dawno nie był w Brzegu, a już w nastepnym poście opisuje dokładnie świat brzeskiej polityki. Więc tak samo jak Ty - ja tez dokładnie nie wiem, o co mu chodzi? Być może słowo Poznań w jego nicku - jest po prostu odwróceniem uwagi od sedna sprawy?


Zaintrygowała mnie ta wypowiedź i postanowiłem to sprawdzić.

Otóż Marian Poznań zarejestrował się i napisał oba posty z komputera który ma dostęp do sieci od jednego z brzeskich providerów. 8)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-20, 09:28   

P.S.
I nie jest to komputer G.S. (nie mylić z Gminną Spółdzielnią) ;)
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-09-20, 09:34   

alferx napisał/a:
Otóż Marian Poznań zarejestrował się i napisał oba posty z komputera który ma dostęp do sieci od jednego z brzeskich providerów. 8)

Czyli Marian Poznań jest tak samo z Poznania co ja z Las Vegas. Chyba, że jest dobrym informatykiem i dla kamuflażu tuneluje się na jednego z brzeskich hostów. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-20, 10:58   

Historia jest prosta Marian wrócił z Poznania w tym samym dniu napił się piwa (tak pisał) na drugi dzień rano założył sobie stałkę (stałe łącze u któregoś z brzeskich providerów) w tym samym dniu zdobył dużą wiedzę o brzeskiej polityce i wieczorem był już kiziorem specem od kampanii
Pozostaje tylko krzyknąć:
niech żyje Marian!!!
PK
jak najszybciej będę starał się zmienić swoje drugie imie z Wojciecha na Mariana
Coś jest w tym imieniu takiego nadludzkiego, takiego co nawet krasnoludek jak weźmie do ręki to nie zobaczy
Mariany wszystkich krajów łączcie się
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-20, 13:53   

W takim układzie, drodzy Państwo, czy Marian Poznań to też kandydat, czy też nie kandydat?
P.S. Baba Riba - jeśli masz jeszcze jakieś ciekawe, tajemnicze e-maile, podziel się z nami, proszę... I jak zareagował szanwny małżonek? Zzieleniał :?: :D
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-20, 13:58   

Udał Greka! :- /
Ale powiedział, że gdybyśmy obie go poparły, to sam kandydowałby na burmistrza!
;-)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-20, 14:24   

Baba Riba napisał/a:
Ale powiedział, że gdybyśmy obie go poparły, to sam kandydowałby na burmistrza!
;-)


Zatem nadaje się na kandydata na kandydata, a może już jest a nie wie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Marian Poznań 
Marian

Wiek: 58
Dołączył: 18 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2006-09-20, 14:32   

Dizen dobry!
Nawet nie spodziewałem się, że moja skromna osoba wzbudzi tyle rożnych emocji i zainteresowań. Pewnie niektórym przykro, że ja to nie Grzegorz Surdyka. Nie wiem na co liczyli. Ciekawe, że moderator interesuje się moimi wpisami, przecież miało go tu nie być. Po co szukasz??
A tak poza tym to duża część społeczeństwa lubi piwo Panie Pawle.
Co do kiziorów i przeciętniaków to zaliczam pana do pierwszej grupy. Choć należy pamiętać, że inni też się uczą.
Pozdrawiam Panią Redaktor - Beatę. Zapewaniam Panią, że nie jestem zainteresowany kandydowaniem w miasteczku Brzeg na stanowisko burmistrza. Może kiedyś ale nie dziś.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, burmistrza, fotel, kandydaci, kandydata, na, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu