Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Brzeska Baza Lokalowa
Autor Wiadomość
discman 



Wiek: 34
Dołączył: 18 Mar 2011

UP 8 / UP 1


Skąd: Lubsza

  Wysłany: 2012-11-30, 05:17   Brzeska Baza Lokalowa

Zapraszam do strony informujacej oraz oceniającej brzeskie i okoliczne lokale gastronomiczne i rozrywkowe. W miarę upływu czasu bedziemy skrupulatnie oceniać i analizować wszystkie lokale w regionie. Liczymy też na Wasze wsparcie i opinie oraz zdjęcia przesyłane na adres mailowy:
brzeskabaza@gmail.com

http://www.facebook.com/brzeskabaza
0 UP 0 DOWN
 
discman 



Wiek: 34
Dołączył: 18 Mar 2011

UP 8 / UP 1


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2012-12-02, 01:30   

Zapraszam do zapoznania się z pierwszym audytem restauracji!


www.facebook.com/notes/brzeska-baza-lokalowa/restauracja-lawendowy-ogród/549742535051394
Ostatnio zmieniony przez discman 2012-12-02, 01:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
discman 



Wiek: 34
Dołączył: 18 Mar 2011

UP 8 / UP 1


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2012-12-03, 02:11   

Kończący się weekend został dobrze przepracowany. Dwa lokale ocenione. Kolejna dawka audytowania już w czwartek. Nie przegapcie tego!!


https://www.facebook.com/notes/brzeska-baza-lokalowa/nok-herbaciarnia/550240758334905
0 UP 0 DOWN
 
discman 



Wiek: 34
Dołączył: 18 Mar 2011

UP 8 / UP 1


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2012-12-29, 16:05   

Po dłuższej świątecznej przerwie czas zakasać rękawy i wrócić do pracy, a właściwie do oceniania pracy innych.
Przed Państwem świeżo wypieczona kolejna recenzja!

https://www.facebook.com/...563022843723363
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-12-29, 18:09   

Określanie pizzerii mianem restauracji to chyba lekka przesada.
1 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2012-12-29, 23:51   

Od kiedy De La Vera jest restauracją?:D

Zwykła pizzeria jak każda inna z tą róznicą, że kiedyś można było liczyć na obsługę nie podnosząc czterech liter z krzesła :) .
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2012-12-30, 13:04   

Pytanie do Pana Grzegorza J.

    Czy „Karczma u Jakuba” z Lubszy jest w jakiś sposób powiązana z Panem??

    Jakie predyspozycje lub kwalifikacje posiada Pan, aby oceniać firmy oraz pracę ludzi??

    Nie myślał Pan, aby zostać prowadzącym II serię Masterschef obok Pani Magdy Gessler i Pana Michela Morana z tego, co można wyczytać z „audytów” przeprowadzonych przez Pana w lokalach gastronomicznych nadaje się Pan idealnie na prowadzącego show w TV??

    Czy planuje Pan zrobić swój przewodnik z gwiazdkami ??

    Pytanie poza kolejnością czy Pana strona www.contigo.pl, która jest na serwerze od 2007 roku zostanie w końcu ukończona??
2 UP 5 DOWN
 
omael88 


Wiek: 35
Dołączyła: 01 Gru 2009

UP 28 / UP 16



Wysłany: 2012-12-30, 21:15   

nowyforumbrzeg napisał/a:
Pytanie do Pana Grzegorza J.

    Czy „Karczma u Jakuba” z Lubszy jest w jakiś sposób powiązana z Panem??

    Jakie predyspozycje lub kwalifikacje posiada Pan, aby oceniać firmy oraz pracę ludzi??

    Nie myślał Pan, aby zostać prowadzącym II serię Masterschef obok Pani Magdy Gessler i Pana Michela Morana z tego, co można wyczytać z „audytów” przeprowadzonych przez Pana w lokalach gastronomicznych nadaje się Pan idealnie na prowadzącego show w TV??

    Czy planuje Pan zrobić swój przewodnik z gwiazdkami ??

    Pytanie poza kolejnością czy Pana strona www.contigo.pl, która jest na serwerze od 2007 roku zostanie w końcu ukończona??



A czy do tego trzeba mieć jakies specjalne predyspozycje??
Nie widze w tym nic niestosownego.
Przeciez opisuje to co zastał w danym lokalu i przekazuje własne odczucia na ten temat....nie chcecie to nie czytajcie.... Po co te kąśliwe uwagi?

Tak poza tym po co głupio wszystkim udowadniać że wiesz kim jest owy dicman?! Jesteśmy na forum i tutaj każdy posługuje się nickiem...żałosne jest udowadnianie innym ''wiem kto się kryje pod tym nickiem więc publicznie o tym napiszę'' . Większość z nas co nieco wie o innych użytkownikach forum, ale po co wymieniać z imienia lub nazwiska??? Żenada
Ostatnio zmieniony przez omael88 2012-12-30, 21:34, w całości zmieniany 3 razy  
3 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-12-30, 21:22   

Każdy konsument ma takie predyspozycje.

Link
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2012-12-30, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
omael88 


Wiek: 35
Dołączyła: 01 Gru 2009

UP 28 / UP 16



Wysłany: 2012-12-30, 21:28   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Każdy konsument ma takie predyspozycje.



No i on jako zwykły konsument opisuje jak to z jego strony wygląda... Więc nadal nie rozumiem tych niepotrzebnych kąśliwych uwag...
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2012-12-31, 01:33   

Chłopak prawdę pisze bo sam odwiedzam rózne lokale i mam podobne odczucia :) . Dobrze, że ktoś podjął sie takiej inicjatywy bo przynajmniej otworzy co niektórym oczy i każdy dostrzeże jakie słabe usługi nam się wciska :) .
1 UP 0 DOWN
 
omael88 


Wiek: 35
Dołączyła: 01 Gru 2009

UP 28 / UP 16



Wysłany: 2012-12-31, 12:18   

LiuKhongSum napisał/a:
Chłopak prawdę pisze bo sam odwiedzam rózne lokale i mam podobne odczucia :) . Dobrze, że ktoś podjął sie takiej inicjatywy bo przynajmniej otworzy co niektórym oczy i każdy dostrzeże jakie słabe usługi nam się wciska :) .



Zgadzam się :)
0 UP 0 DOWN
 
discman 



Wiek: 34
Dołączył: 18 Mar 2011

UP 8 / UP 1


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2013-01-09, 02:46   

nowyforumbrzeg napisał/a:
Pytanie do Pana Grzegorza J.

    Czy „Karczma u Jakuba” z Lubszy jest w jakiś sposób powiązana z Panem??

    Jakie predyspozycje lub kwalifikacje posiada Pan, aby oceniać firmy oraz pracę ludzi??

    Nie myślał Pan, aby zostać prowadzącym II serię Masterschef obok Pani Magdy Gessler i Pana Michela Morana z tego, co można wyczytać z „audytów” przeprowadzonych przez Pana w lokalach gastronomicznych nadaje się Pan idealnie na prowadzącego show w TV??

    Czy planuje Pan zrobić swój przewodnik z gwiazdkami ??

    Pytanie poza kolejnością czy Pana strona www.contigo.pl, która jest na serwerze od 2007 roku zostanie w końcu ukończona??


1. Karczma u Jakuba nie jest moim lokalem i nie jestem z nią powiazany, choć istotnie kiedyś tam pracowałem, niemniej raczej z uprzejmości nie kwapie sie do oceniania wspomnianego lokalu.
2. Kwalifikacje posiadam myśle, ze dość wystarczajace. Pomijajac wiedzę merytoryczną, jeśli są wymagane kwalifikacje "na papierze" to służę uprzejmie:
Ukończone Szkolenie Barmańskie oraz Szkolenie Flair w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów w Poznaniu, kurs kelnerski A.P.T. we Wrocławiu, kurs kucharski w Ośrodku Szkolenia Kadr w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w różnych restauracjach, hotelach, na konferencjach i w plenerach w Polsce i zagranicą, m.in. w Grecji i we Francji. Ukończyłem także Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii , oraz wiele kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe. Uczestniczyłem w różnych konkursach np. zawody barmańskie International Toorank Bartender Competition oraz warsztatach branżowych jak choćby udział w Bar Symposium 2011 w Warszawie. Słuchacz na Organizacji Imprez Rozrywkowych we Wrocławiu oraz na Akademii Menedżerów Muzycznych w Warszawie. Menedżer muzyczny oraz organizator imprez sportowych i kulturalnych.
3. Bez komentarza...
4. Nie nie planuję.
5. Strona www.contigo.pl jest na serwerze dopiero od jesieni 2012r. zatem nie mam pojecia skąd informacja o 2007r?? Odpowiadajac na pytanie-do końca miesiaca powinna zostać w końcu ukończona. Fakt ten też mnie od dawna juz niepokoił.

W razie wątpliwości jestem do usług
Pozdrawiam,
Grzegorz
0 UP 1 DOWN
 
discman 



Wiek: 34
Dołączył: 18 Mar 2011

UP 8 / UP 1


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2013-01-09, 03:05   

Pragnę jeszcze zauważyć, że użytkownik nowyforumbrzeg wytyka mi brak kwalifikacji (które wyżej wymieniłem), a sam wiele razy opiniował kilka innych lokalizacji w Brzegu , choć podejrzanie jak ktoś zaczął komentować DLV juz we wcześniejszych postach to jej zażarcie bronił i teraz widać czyni podobnie...
Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony przez discman 2013-01-09, 03:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2013-01-09, 10:29   

To teraz moja kolej:

OK. przyznaję masz doświadczenie – zwracam Ci honor.
DLV – jak popatrzysz podobała mi się na początku teraz odkąd jest tam bałagan „personalny” nie chodzę tam i nie pójdę nigdy z własnej woli

Zadałem Ci pytania i przyznaję, że wybrnąłeś i czytając Twoje „audyty” będę patrzył na to jak na wypowiedz człowieka, który zna się na obsłudze i gotowaniu.

Jeszcze raz napiszę – zwracam HONOR i czekam na ocenę następnych „restauracji

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu