Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
KWW Młody Brzeg - czyli Charyzmatyczny na burmisia?
Autor Wiadomość
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-23, 10:24   

wojbus napisał/a:
Odpocznij przyjacielu , pospaceruj po parku moze ci wena twórca powróci .papa. pozdrawiam serdecznie

Wpadłem na chwilkę.
Wojbus kumplu napisz raz coś na temat, tak żeby orginalnie było.
wylogowuję się !!!
czuwaj :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-23, 11:40   

wojbus napisał/a:
Rozumiem BaboRibo ze jest Pani adwokatem PK , a moze wspólnikiem ?

Tak, panie wojbus. Wspólniczką jestem.
Bo zacytowałam jego pytania.

Pracownicą jego też jestem, podwładną, zwierzchniczką, jego spiritus movens i wszelką przyczyną wszystkich jego działań... i czym jeszcze tylko pan chce.
A - jak dobrze pójdzie - to może nawet kiedyś go poznam...

Nie lepiej było się odnieść do tego, co napisałam?
Naprawdę starałam się być życzliwa i pana zrozumieć.
A pan...

Szkoda słów...
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-23, 12:08   

Jak juz pisałem , z chęcią odniósłbym się do frapujących Panią i Pani kolegów pytań , ale nie posiadam takowej wiedzy , nie czuje sie tez kompetentny ,aby na te pytania odpowiadac.
Może ma pani jakieś własne pytania ?
Takie bardziej na pozimie "gospodyni domowej" i prostego wyborcy , obywatela tego miasta do jakich ja siebie zaliczam.
Jestem tylko skromym sympatykiem GS jako kandydata na burmistrza , szkoda ze z tego powodu trace Pani zyczliwośc .
Powiem szczerze ze polubiłem Pania i bardzo mi z tego powodu przykro . Pozdrawiam .
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-23, 13:31   

wojbus napisał/a:
Jestem tylko skromym sympatykiem GS jako kandydata na burmistrza , szkoda ze z tego powodu trace Pani zyczliwośc .

Życzliwości pan nie traci z powodu pana poparcia dla GS, tylko z powodu, że atakuje mnie pan, nie wiedzieć za co.
Bo co ja takiego zrobiłam?
Wyliczyłam pytania, na które pan nie odpowiedział.
A pan, zamiast - tak jak umie - odpowiedzieć, choćby po prostu: "nie wiem", naskoczył na mnie, jak nie przymierzając - pan GS. Z tą tylko różnicą, że pan GS wyzwał mnie od anonimów i urzędasów, a pan od czyichś adwokatów i wspólników.

Czy pan naprawdę nie widzi, że takimi agresywnymi reakcjami na neutralne, a nawet życzliwe panu posty, powoduje pan wobec siebie rezerwę forumowiczów?
Czy naprawdę chce się pan upodobnić do pana GS?

wojbus napisał/a:
Powiem szczerze ze polubiłem Pania i bardzo mi z tego powodu przykro . Pozdrawiam .

Pan doskonale wie, że ja także pana polubiłam, właśnie za zaangażowanie i determinację. Niechże jednak pan przestanie zachowywać się jak komandos na polu walki, bo tutaj nikt, (a już napewno nie ja), nie chce z panem walczyć. Chcę tylko wyjaśnić, na kogo mam głosować!
A pan wyjaśnia mi to ze skutecznością słonia w składzie porcelany.
Po co???
Przecież udowodnił pan, że potrafi także rozmawiać normalnie...
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-23, 14:06   

Szkoda ze zauważa pani jedynie "agresje" bijąca z moich postów . Dziwi mnie ta wybiórczośc u tak bezstronnej i obiektywnej osoby za jaką chce panią uwazac .

Moja obecnośc tutaj tez słuzy temu , aby podiąc własciwą decyzję w dniu wyborów , na razie moim kandydatem jest GS , nikt z państwa nie przedstawiłmi alternatywnego kandydata, ani nie wykazasł ze GS Bedzie złym burmistrzem . Prosze przedstawic konkretne fakty na to ze GS nie zasługuje na moje poparcie , naprawde , bardzo chciałbym poznac ta cięmna ztrone jego charakteru .

Myśle ze sam fakt sympatii do GS powoduje ze tu na forum człowiek staje się wrogiem publicznym , obiektem drwin i kpin .
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-23, 14:57   

A tu konkretów jak nie było, tak nie ma. Wojbusie przekaż nasze pytania swojemu koledze, zrób to dla nas. Aha i nie zapomnij o ten wegiel zapytać! Pozdrawiam Cię serdecznie, nasz ty Championie! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-10-24, 20:15   

I co kapki99, G.S. dostarczył juz Ci ten "wyngiel".
Chyba nie wozi go tą nową Oktawią :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-10-29, 22:21   

wojbus-trafiłeś na wątek, gdzie wszyscy są "bezstronni" i "bezsympatyczni". reszta jest stronna i sympatyczna :D patrzę i podziwiam jak walczysz. zostaję twoim fanem. przyda ci się jeden. z harcerskim pozdrowieniem czuwaj. g.s.? :D
tu wszyscy anty są g.s. (nie mylić z gminną spółdzielnią) :D
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-29, 22:49   

cybermac napisał/a:
wojbus-trafiłeś na wątek, gdzie wszyscy są "bezstronni" i "bezsympatyczni". reszta jest stronna i sympatyczna patrzę i podziwiam jak walczysz. zostaję twoim fanem. przyda ci się jeden


Wzruszyłam się.

Gdyby pan cybermac przeczytał tytuł wątku, w którym te słowa napisał, a potem dowiedział się, z jakiego komitetu startuje ostatecznie pan GS, to może byłby trochę mnie "wojbuso-kochający".

Sympatia lub jej brak powinna z czegoś wynikać, jeśli dotyczy mężczyzn.
0 UP 0 DOWN
 
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-10-30, 19:54   

wybacz baba riba. to czy mam sympatię i do kogo, to wylącznie moja prywatna sprawa i wcale nie zamierzam nikomu się tłumaczyć. tak jak nie wiem czy wojbus jest facetem tak nie wiem do końca czy ty jesteś kobietą. w końcu to internet - prawda?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-31, 01:01   

cybermac napisał/a:
wybacz baba riba. to czy mam sympatię i do kogo, to wylącznie moja prywatna sprawa i wcale nie zamierzam nikomu się tłumaczyć.


A w którym miejscu ja panu broniłam kochać pana wojbusa/GS-a?

Proszę go/ich darzyć dowolna sympatią, do woli.
A ja mam prawo się z tego powodu wzruszać, i także nie zamierzam się ze swoich wzruszeń tłumaczyć.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-02, 15:33   

Jest, jest, jest
Grześ przemówił

Jest jego program.
Na razie, bo się troszkę uśmiałem, to nie o programie, ale o przyczynach dla jakich obdarzył nas Brzeżan kandydowaniem swoim.
Cytuję z orginalną pisownią:
Ponieważ uważam, że moje doświadczenie i kontakty zawodowe zdobyte na poziomie Zarządów wielu firm na terenie naszego kraju pozwalają mi umiejętnie spojrzeć na bieżące problemy naszego miasta, zdiagnozować je i wdrożyć metody działania jakimi należy się posłużyć by te problemy wyeliminować raz na zawsze.
Cudeńko prawda?
Ciekawe o jakie firmy na poziomie zarządów chodzi. Może o Zakład Higieny Komunalnej gdzie był w radzie nadzorczej, powołany w tej kadencji?
A może są jakieś nowe nieznane fakty z jego życia?
czuwaj :wink:
PS. Okazuje się że Zarząd Młodego Brzegu (nie znalazłem żadnego numeru KRS mniemam, że to wirtualne stowarzyszenie) to członkowie PO (oprócz Pana Szermeta)
Ciekawe? I jakie uczciwe wobec nabijanych w butelkę młodych wyborców.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-02, 17:56   

Zapomniałem dodać, że strasznie mi się plakaty podobają. Szczególnie w części dotyczącej Charyzmatycznego. Myślę, że nie bez kozery chwali się prowadzeniem działalności marketingowej. Niewątpliwie jest to osiągnięcie w dziedzinie prawiepromocji.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-02, 19:40   

A ja myślałem, że to jakiaś prowincjonalna grupa modeli reklamuje garnitury.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-02, 22:09   

Powędrowałem sobie na stronkę jakiegoś tam istniejącego, bądź nie Stowarzyszenia MB i co tam zobaczyłem - grupę podstarzałych jegomości. Czytam tą ofertę i nic. Sama woda. Goście gdzieś pracują, w jakiś tam firmach - ale w jakiej to brzeskiej firmie pracuje np. specjalista d/s ochrony środowiska? Dlaczego się nie pochwali, a może to jednoosobowa firma kogucik, gdzie on sam sobie jest szefem i specjalistą.
Żadnych konkretów, znów nawoływania w kierunku młodych, aby się wzięli do pracy. Puenta chyba jest jedna: mamy się zabrać do pracy aby oni nie musieli też wyjeżdżać do Irlandii.
Jedna wielka ściema. Dlaczego nie jest napisane co takiego ci ludzie zrobli dla Brzegu dla nas młodych ?
Długo czekałem, aby zobaczyć co to towarzystwo ma do zaoferowania nam młodym.
I co - grupa zardzewiałych mózgów próbuje nieudolnie lać wodę. :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, burmisia, charyzmatyczny, czyli, kww, mlody, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu