Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
KWW Młody Brzeg - czyli Charyzmatyczny na burmisia?
Autor Wiadomość
brzezanin 
brzezanin

Wiek: 54
Dołączył: 24 Lip 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-02, 22:14   

PK napisał/a:
Jest, jest, jest
Grześ przemówił

Jest jego program.
Na razie, bo się troszkę uśmiałem, to nie o programie, ale o przyczynach dla jakich obdarzył nas Brzeżan kandydowaniem swoim.
Cytuję z orginalną pisownią:
Ponieważ uważam, że moje doświadczenie i kontakty zawodowe zdobyte na poziomie Zarządów wielu firm na terenie naszego kraju pozwalają mi umiejętnie spojrzeć na bieżące problemy naszego miasta, zdiagnozować je i wdrożyć metody działania jakimi należy się posłużyć by te problemy wyeliminować raz na zawsze.
Cudeńko prawda?
Ciekawe o jakie firmy na poziomie zarządów chodzi. Może o Zakład Higieny Komunalnej gdzie był w radzie nadzorczej, powołany w tej kadencji?
A może są jakieś nowe nieznane fakty z jego życia?
czuwaj :wink:
PS. Okazuje się że Zarząd Młodego Brzegu (nie znalazłem żadnego numeru KRS mniemam, że to wirtualne stowarzyszenie) to członkowie PO (oprócz Pana Szermeta)
Ciekawe? I jakie uczciwe wobec nabijanych w butelkę młodych wyborców.


Ale Pawelku to i tak nie to samo co bylo kiedys. Twój program na pewno był lepszy i znajomych "unitów". Kiedys to byles KTOS :

Naprawde w gazetach i o Tobie pisali :
[size=18]Unici z kół terenowych sięgnęli po władzę w regionie
Zdeterminowani, zwarci i skuteczni
[/size]
Regionalny Zjazd Unii Wolności, jaki odbył się 18 listopada w Opolu potwierdził nie tylko coraz bardziej rosnącą w siłę pozycję brzeskiego koła na poziomie regionu, ale także siłę licznych kół z regionu, jak np. z Kędzierzyna Koźla, Kluczborka, Namysłowa czy Byczyny. To one wspólnie zdeterminowane skutecznie dyktowały tym razem warunki całemu Zjazdowi, a ściślej rzecz ujmując stworzyły przeciwwagę dla kół z Nysy i Opola.
O faktycznym podziale delegatów można się było przekonać już podczas pierwszego głosowania na przewodniczącego zjazdu, jakim został Jarosław Rudno - Rudziński z Brzegu. Jego kontrkandydatem był Andrzej Rybarczyk, wicemarszałek i członek opolskiego koła.
- Taki wynik przychodzi po kilku latach pracy organicznej - powiedział Jarosław Rudno - Rudziński w formie komentarza po uzyskanych wynikach głosowania. Miał za sobą przeważającą większość delegatów, ale nie wszystkich delegatów - członków brzeskiego koła.
Po ustąpieniu wynikającym z kończącej się kadencji z funkcji przewodniczącego Regionu, ponownie po raz kolejny tę funkcje objął Kazimierz Szczygielski przy jednoczesnym braku kontrkandydatów.
Tylko co do jego osoby wśród opolskich „unitów” nie było rozbieżności.
Jednak poza tym nazwiskiem okazało się, że obsada kandydatów na delegatów na Zjazd Krajowy i członków Rady Regionalnej znacznie się różniła. Brzeg, Kędzierzyn - Koźle i Kluczbork oraz inne mniejsze koła przygotowały swoją listę, natomiast drugą listę mieli unici z Opola.
Zjazd po długiej dyskusji zmierzającej do powiększenia liczby członków do Rady Regionalnej i delegatów na Zjazd Krajowy wyłonił nową Radę oraz delegatów. Być może Opole w ten sposób chciało nieco zmniejszyć siłę spójności tzw. „spółdzielni” kół z regionu. Jednak i tak „spółdzielnia” postawiła na swoim uzyskując przewagą głosów wpływ na obsadę i większość w Radzie Regionalnej.
W Radzie spośród brzeżan zasiadać będą: Zenon Bider, Dariusz Byczkowski, Barbara Jankowska, Paweł Kowalczyk, Aleksander Podgórny, Jarosław Rudno - Rudziński i Marek Zwierzyński, a ponadto jako przewodniczący brzeskiego koła i wicewojewoda Mirosław Stankiewicz. Spośród grodkowian jako jedyny Bogdan Prochera.

http://www.kurierbrzeski.com.pl/kb333/akt002.html

Potem byla "kariera" w Warszawie - co nieliczni prawdopodobnie wiedzą. Ale niezbyt długo, bo zjazd do rodzinnego Brzegu nastąpił już po krótkim czasie.
No a teraz poważne zadanie - odpowiedzialna funkcja w "Panoramie PB". ( i jak widać na forumbrzeg.pl )

Ale tak trzymac ! Grunt to zdrowe zasady i dążenie do celu.

Moze jako dobry redaktor sie w koncu uda.

Pozdrowionka dla całej ekipy !
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 08:25   

Drogi brzeżaninku
Historia którą nas raczysz miała miejsce 6 lat temu. Piszesz o nieistniejącej już nieboszczce UW. Rozumiem, że to takie partyjne zaduszki. Temat jednak w którym to piszesz dotyczy Grzegorza Surdyki. Pana który ma takie dziwnie silne ambicje, że zatracił juz zdrowy dystans do siebie (patrz doskonałe plakaty na mieście). Proponuję abyś spróbował skomentować na przykład to (priorytety Grzesia jako burmisia):

[i]Pierwsze działania:
1. Stworzenie w Urzędzie Miasta wydziału w skład którego wejdą specjaliści zajmujący się aktywnym pozyskiwaniem środków z funduszy Unii Europejskiej.
2. Wniosek o zmianę godzin pracy radnych miejskich na godzinę 15.00 tak by mieszkańcy Brzegu mogli w nich aktywnie uczestniczyć.
3. Konsultacje społeczne nad decyzjami ważkimi z punktu widzenia ogółu społeczeństwa brzeskiego.

Na początek tylko jedno - punkt 2. Kandydat na burmistrza powinien chociaż zapoznać się z ustawowymi kompetencjami stanowiska, o którym tak marzy. Takie stwierdzenia pokazują że jest niestety ignorantem.
czuwaj
:mrgreen: [b]
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-03, 18:42   

Ale ktoś zapodaje newsami, bravo!! PK chyba trzeba uczcić pamięć UW minutą ciszy. :)
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-08, 22:50   

Na tych słynnych już ulotkach, jeden z kandydatów - co to podobno młody jest - strzela jakimś wykładem o wszystkim i o niczym.
Zero informacji o tym czym się zajmuje, jakie ma doświadczenie, ale w treści powołuje się na papieża :offtopic: i to przez małe "p"
Ciekawe czy cała Platforma jest nafaszerowana takimi osobami, jeżeli tak to kolejny :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Kris 
Kris


Wiek: 46
Dołączył: 16 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-11-08, 23:29   papież przez małe p

Nie wiem jak wyglada ta ulotka, ale nie czepiaj się, ze ktoś napisał papież przez małe p.
To nie jest nazwa własna. Gorzej by było gdyby ktos napisał JPII małymi literami.

Ja nie wiem jak z ta brzeską i opolską Platforma, ale dochodzą mnie słuchy, ze ostatnio robili jakieś dziwne numery, to nie służy dobremu wizerunkowi PO, ale niech wyborcy osadzą.
Poza tym powinna być jakś weryfikacja tych ulotek - to sztab miejski lub powiatowy powinien dbać o to, żeby ktoś na ulotkach bzdur nie wypisywał !!!!

A tak na marginesie - woj. Opolskie do zaorania !!, a Brzeg do Wrocławia !
Brakuje w tej kampanii mi jasnych deklaracji.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-08, 23:31   

A tak już zupełnie na marginesie to województwo opolskie pisze się mała literą :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-08, 23:38   

Bartek T. napisał/a:
województwo opolskie pisze się mała literą

Czepialski! :P
A może to wyraz szacunku pana Krisa był...!? :-P
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-08, 23:58   

To był przejaw mojego zboczenia :P
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 00:00   

Bartek T. napisał/a:
To był przejaw mojego zboczenia

Rzucać kamieniem można, gdy samemu sie jest bez grzechu... :P
(Nie mylić z gżehu) ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 00:02   

Ok, ok, przypomnę! A pamiętliwa ze mnie bestia! :P
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 00:07   

Bartek T. napisał/a:
Ok, ok, przypomnę! A pamiętliwa ze mnie bestia!

Życzę sukcesów. :D
Proponuję lekturę wszyskich moich postów (jest taka opcja, wystarczy kliknąć! ;-)
A nuż... :-P
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 12:50   

A widelec. Dla Pzni wszystko ale po 12tym XI.
słuchajcie, a co się stanie jak Pan G. S. faktycznie wygra te wybory?
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 13:51   

jak co się stanie, nic :D

A dla wiekszości #
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-09, 22:19   

A to dlaczego ?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-10, 08:26   

Bartek T. napisał/a:
Dla Pzni wszystko ale po 12tym XI.

Paaanie Bartku...
Taka deklaracja...?
Jak wszystko, to wszystko! Słowo się rzekło. Teraz pana za to słowo potrzymam! :evil:
Na razie mam dwa życzenia:
1. W drugiej turze publicznie poprze pan wskazanego przeze mnie kandydata. :P
2. Do końca drugiej tury zmieni pan przynależność partyjną z SLD np. na UPR albo inną liberalną partię. :P
Nad następnymi żądaniami muszę się teraz głęboko zastanowić, a będzie ich niemało... :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, burmisia, charyzmatyczny, czyli, kww, mlody, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu