Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
KWW Młody Brzeg - czyli Charyzmatyczny na burmisia?
Autor Wiadomość
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 11:23   KWW Młody Brzeg - czyli Charyzmatyczny na burmisia?

Uwaga Uwaga
Achtung Achtung
Wnimanie Wnimanie
:mrgreen:

Powstał Komitet Wyborczy Wyborców "Młody Brzeg" - źródło PKW
Pełnomocnikiem jest Waldemar Łużyński
Pełnomocnikiem Finansowym jest Krzysztof Gwozdecki - członek PO (tej części związanej z Charyzmatycznym, członek Sądu Koleżeńskiego PO w Opolu - tego co tak nieudolnie wyrzuca ludzi ze swej partii, członek zarządu powiatowego PO w Brzegu - ludzie siedzący blisko Charyzmatycznego)
Czyli chyba stało się Młody Brzeg (czytaj PO w Brzegu skupione wokół Charyzmatycznego) nie chcąc za bardzo ppłk Puszczewicza na kandydata PO na stanowisko burmistrza wysunie chyba Charyzmatycznego. :evil:
Brawo, Brawo (to też taka gazeta dla Młodych)
I co po co cała ta ściema z młodymi ludźmi którzy coś tam chcą ale śą blokowani itd., itd.
POprostu polityczka

i co Pan na to SMB/Kamilu
pozdrawiam
zpo harcersku
czuwaj :)
0 UP 1 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-09-28, 11:41   

Krzysztofa Gwozdeckiego znam :) i to dobrze :)
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 12:36   

Z ostatniej chwiluńki
Pan Waldemar Łużyński jest skarbnikiem powiatowej struktury PO tej połówki od Charyzmatycznego
Czy to nie osłabianie PO w Brzegu przecież to cały czas zarzucał Pan Charyzmatyczny wyrzucanym przez siebie kolegom
Ciekawe co na to władze wojewódzkie
Historia lubi zatoczć koło kółko czy coś tam
Może teraz Pana Charyzmatycznego wykluczy sądzik z PO? :evil:
pozdrawiam
po harcersku
czuwaj :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-28, 13:27   

Gwozdecki?
Krzysztof?
Ten sam, co to do dwóch partii naraz należał?
Że o innych jego "pomysłach" już nie wspomnę...

Nie wierzę, że pan G.S. (nie mylić z Gminną Spółdzielnią) kogoś takiego wziął sobie na współpracownika
PK, jest pan pewien, że Gwozdecki??? :o
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-09-28, 13:32   

A możecie mi napisać coś więcej na temat politycznego obrazu Krzysztofa Gwozdeckiego.
Bo powiem szczerze, znam go prywatnie, nigdy na tematy polityczne nie rozmawiamy, no i bardzo go lubię. Wiem tylko, tyle politycznego na jego temat, że jest w PO :)
Baba Riba, możesz mi na PW napisać jeśli nie chcesz tutaj się wypowiadać na jego temat.
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-09-28, 14:51   

He,he pan Gwozdecki MŁODY ?????
Czyżby syndrom czterdziestolatka ? Jakieś małolaty mu w głowie :evil:

Pan Gwozdecki szukał tu i tam, był w dwóch partiach jednocześnie i w dwóch kołach PO jednocześnie .
Czy to zgodne ze Statutem PO zapytajcie Charyzmatycznego.

Ciekawe jak poprowadzi finanse KWW :evil:
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 15:31   

grzegorz s. napisał/a:


Jeszcze jedna wiadomość – dla mnie bardzo pozytywna - Platforma Obywatelska u nas w Brzegu (ta po przemianach) prowadzi rozmowy ze Stowarzyszeniem Młody Brzeg na temat wspólnego pójścia do wyborów.

Miłej nocy
;)


To co powyżej to cytat z Charyzmatycznego przyWódcy PO (raczej 1/3 brzeskiej struktury) z czasów zprzed paru tygodni kiedy powalał nas swym wdziękiem :shock2:
Naprawdę fajnie jest sam sobie tworzę stowarzyszonko a potem informuję innych że ono zawiera ze mną porozumienie ... :pocieszenie:
powiem tyle jeśli całę struktury PO w Brzegu (te co zostały oczywiście po walce z "układami" Pana Grzegorza) to gratuluje :mlotek:

z zamorskim
a hoj :?:
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 15:35   

w poprzednim poscie zjawił się błąd
james błąd
końcówka postu miała być taka:

powiem tyle jeśli całe struktury PO w Brzegu tak funkcjonuje (te co zostały oczywiście po walce z "układami" Pana Grzegorza) to gratuluje :mlotek:

z zamorskim
a hoj :?:
0 UP 0 DOWN
 
lechu 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 19:33   

[quote="Baba Riba"]Gwozdecki?
Krzysztof?
Ten sam, co to do dwóch partii naraz należał?
Że o innych jego "pomysłach" już nie wspomnę...

Czy możesz napisać do jakich partii?
Ja słyszałem, że Pan PK bezstronny brzeski dziennikarz i biznesmen też należał do dwóch partii (UW a obecnie do Demokratów.pl). A co z etyką dziennikarską?

Bardzo bym był wdzięczny Baba Riba żebyś podała owe partie i kiedy do nich należał K.Gwozdecki???

Z góry dziękuję
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-09-28, 19:43   

Już podpowiem Babie Ribie.
Był członkiem PO, ale nie występując z tej partii został członkiem jakiejś to partii, jakiejś to Kameli.
Był członkiem Koła Miejskiego PO, ale równicześnie zapisał się do Koła Młodych.
Facet ma chyba rozdwojenie jaźni.
0 UP 1 DOWN
 
lechu 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 19:50   

zgadnijktoto powiedz mi skąd to wszystko wiesz może jesteś z PO lub z tajemniczej dla mnie partii jakiejś tam Kameli?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-28, 19:51   

Drogi Panie lechu
lechu napisał/a:
Ja słyszałem, że Pan PK bezstronny brzeski dziennikarz i biznesmen też należał do dwóch partii (UW a obecnie do Demokratów.pl).
Nie wiem, do ilu i jakich partii należał pan PK, o to, jak sie to ma do etyki dziennikarskiej proponuję zapytać zainteresowanego, bo tak chyba bedzie uczciwiej, natomiast ja nie zarzucam panu Gwozdeckiemu Krzysztofowi, że należał do dwóch partii, tylko że należał do nich jednocześnie!
0 UP 0 DOWN
 
blackjack 

Wiek: 55
Dołączył: 02 Wrz 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-28, 19:52   

Witam. Widzę, że przynależność do wielu partii stała się wymiernikiem jakiegokolwiek działania, a jednocześnie punktem zaczepnym przeciw osobom chcącym (?) coś zrobić a nie tylko narzekać. Dla mnie bardziej ciekawym i negatywnym tematem niż byławielopartyjność jest wykorzystywanie wielopartyjności i przeskakiwanie z partii do partii, ze stołka na stołek ludzi obecnie i poprzednio będących u władzy. Dlaczego to są te same twarze? Dlaczego skoro są tacy dobrzy przeskakują z kwiatka na kwiatek? Dodatkowo co mnie najbardziej denerwuje (także w skali krajowej) nikt ich nie rozlicza z tego czego niedokonali!!! I co nadal pójdziemy głosować aby mieli ciepłe posadki? Przecież gdyby nie te stołeczki to oni będą i TU UWAGA - BEZROBOTNYMI , przecież nie potrafią nic innego robić tylko politykować!!!! I wysługiwać się niektórymi ludzikami którym dali ciepłe posadki. A w Brzegu nadal nic!!!! :cry: Prowadząc firmę i znając co poniektórych nawet z POŚREDNIAKA kazałbym ich wywalić. Precz z biurokratyzacją!
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-28, 20:03   

Dużo słów, żadnych konkretów. Może tak choć jeden zarzut skierować do konkretnej osoby? Bo-panie czarnydżeku takie blabla, to każdy może nadawać.
0 UP 0 DOWN
 
lechu 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 20:22   

Baba Riba czy możesz napisać, do jakich partii naraz należał K. Gwozdecki i kiedy? Byłby zobowiązany.
A co do etyki dziennikarskiej to jest to podstawa do bycia dobrym i wierzytelnym dziennikarzem, w większości mediów są nawet komisje etyki a u nas co, pseudo dziennikarz pisze co i jak chce. No i nie jest bezpartyjny.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, burmisia, charyzmatyczny, czyli, kww, mlody, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu