Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dariusz Byczkowski kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego ( PiS )
Autor Wiadomość
Eclipse 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: LA

Wysłany: 2006-11-02, 20:10   Dariusz Byczkowski kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego ( PiS )

Dariusz Byczkowski kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego.... moim zdaniem jeden z lepszych.... <muza> Nie ma lepszego od Darka Byczkowskiego <muza> Popieram właśnie Jego
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-02, 21:44   

Ostatnio przeczytałem wiele deklaracji bez argumentów :)
Argument "tak bo tak" jakoś do mnie nie przemawia. Może więć tak jakiś tyci chociaż powód założenia tego tematu i głosowania na "pana z koszem jabłek"?
0 UP 0 DOWN
 
Kris 
Kris


Wiek: 46
Dołączył: 17 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-11-02, 23:58   

Ten Byczkowski uprawia propagandę w szkole, w której jest dyrektorem. Nagabuje młodzież, a rzeczywistości to straszny cwaniaczek pokroju Stafańskiego.
Gdybyście słyszeli poziom rozmowy panów nauczycieli przy wódce w knajpie tobyście zwątpli w ich szlachetność.
0 UP 0 DOWN
 
Eclipse 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: LA

Wysłany: 2006-11-03, 22:48   

Bartek T. napisał/a:
Może więć tak jakiś tyci chociaż powód założenia tego tematu i głosowania na "pana z koszem jabłek"?


Powód jest taki ,że nie widzę lepszego kandydata od Byczkowskiego, jest to człowiek który walczy w dobrej sprawie

Kris napisał/a:

Gdybyście słyszeli poziom rozmowy panów nauczycieli przy wódce w knajpie tobyście zwątpli w ich szlachetność.


Kolego ciekawy jestem jaki ty sobą poziom reprezentujesz " przy wódce ". Jestem przekonany że kultura i zachowanie, a co dopiero słownictwo wychodzi ci lewą stroną. Każdy ma prawo do "relaxu" w taki lub inny sposób. :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Kris 
Kris


Wiek: 46
Dołączył: 17 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-11-03, 23:57   Do mojego adwersarza

Nie zrozumieałeś o co mi chodzi.
Ja wiem, każdy ma prawo sobie "pogadać" w knajpie na różne tematy.
Tylko jak wypijesz jesteś szczery - i wspomniani panowie kiedyś byli bardzo szczerzy.
Może teraz bardziej się pilnują, ale kiedyś myśleli, że im nikt nie "podskoczy".
Tak czy siak - najlepsze koterie tworzy się przy kieliszku lub jak kto woli kufelku.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-05, 14:30   

Eclipse napisał/a:
jest to człowiek który walczy w dobrej sprawie

Nie wątpię, ale w jakiej??
Walczy o pokój na Ziemi?
0 UP 0 DOWN
 
niezależny 

Wiek: 54
Dołączył: 04 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 20:41   

Byłem dzisiaj na mieście. Pan Byczkowski ma chyba dwóch konkurentów , dwóch z PO .
Niejaki K.Puszczewicz - Dyrektor oraz tajemniczy Braksator - geodeta z Brzegu . Jeden z hasłem , a drugi bez - dziwne .
0 UP 0 DOWN
 
Eclipse 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: LA

Wysłany: 2006-11-05, 21:41   

Kris napisał/a:
Ten Byczkowski uprawia propagandę w szkole



Na jakiej podstawie piszesz człowieku takie bzdury. Byczkowski nie uprawia propagandy w szkole. W promieniu kilometra od szkoły na żadnym sklepie ani słupie nie zobaczysz jego bibuły. :offtopic:

Popieram go ponieważ Byczkowski przez 4 lata walczył w Radzie Miasta z " Brzeskim układem ". Większość "posłusznych radnych" grzecznie podnosiło ręce popierając Huczyńskiego. Jedynie On i Sokołowski potrafili powiedzieć NIE. Wydaje mi się , że należy go poprzeć ponieważ w województwie potrzeba nam ludzi "z jajami"
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2006-11-05, 22:42, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-07, 14:22   

To prawda, Pan byczkowski ramie w ramie z Panem sokołowskim szli. Z tym, że ich "praca" w RM była conajmniej dziwna. Może ktoś napisze jakie inicjatywy przejawił (przejawili) przez te 4 lata? Jakież to pomysły świetne przedstawili Radzie, która to ich na pewno storpedowała no bo "układ". Jakie to były powody aby 19 radnych "grzecznie podnosiło ręce popierając Huczyńskiego"??
Tak się składa, że znam argmenty obu Panów przy głosowaniu przeciw pomysłom burmistrza czy innych Klubów Radnych. Ale może dowiem się czegoś nowego?
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-07, 18:16   

niezależny napisał/a:
tajemniczy Braksator - geodeta z Brzegu .


hehehe Pan Braksator kandyduje, a ja kiedyś samochód od Niego kupowałem :-P , jeśli ma tak dobre pomysły jak dba o samochody to ma mój głos na tak :-P
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-07, 20:46   

Co do kandydatów do sejmiku mogę powiedzieć tylko tyle, że mam poważny problem na kogo głosować. Jednak jeżeli miałabym wybierać między tylko dwoma osobami tj. Puszczewiczem i Byczkowskim, to wolę tego drugiego. Zbyt dobrze poznałam w pewnym momencie Puszczewicza i przy jego nazwisku na pewno nie postawię krzyżyka.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 17:45   

A czemuż to Miałaby Pani wybierać tylko między Puszczewiczem a Buczkowskim?? Mało to innych kandydatek i kandydatów?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 18:28   

zgadnijktoto napisał/a:
Zbyt dobrze poznałam w pewnym momencie Puszczewicza i przy jego nazwisku na pewno nie postawię krzyżyka


Więc rozumiem, że postawi Pani "ptaszka" :wink:

Bartek T. napisał/a:
a Buczkowskim?? Mało to innych kandydatek i kandydatów?


no nie mało, ale jeszcze jak Pan tak mnoży bo oto zamiast Byczkowskiego mamy : Byczkowskiego i Buczkowskiego :-P

No i właśnie, czego tylko między Byczkowskim a Puszczewiczem ? ..i czy znalazłby się ktoś kto sprawnie by wytłumaczył jakie cechy powinienm posiadać kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego.. bo przecież co innego jest byc radnym miasta czy powiatu, a co innego w przypadku Sejmiku..a przynajmniej tak zakładam..
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-09, 22:06   

Ja tam też postawię na Byka. Jest jaki jest i nie kryje się z tym. Kandydaci do sejmiku słabo się reklamują, więc dlatego wszyscy zauważają tylko Byczkowskiego i Puszczewicza. Puszczewicz przepadł razem z tym swoim pomysłem więzienia w Gimnazjum i tyle. Jak ktoś ma tak poronione pomysły to lepiej nie spada.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-14, 23:59   

No i mamy pana Byczkowskiego w sejmiku wojewódzkim.
Co by o nim nie powiedzieć - jest brzeżaninem. Więc patrzmy na ręce, ale i cieszmy się, że jeden z nas ma na coś wpływ.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: byczkowski, dariusz, do, kandydat, pis, sejmiku, wojewodzkiego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu