Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepsza solówka / Najlepszy utwór instrumenalny
Autor Wiadomość
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-12, 12:10   

Zapomniałem....a to takie piękne dźwięki. "Tatuaż" i "Ostatni" - Edyta Bartosiewicz. Genialne solo. Gra Michał Grymuza. Gitarzysta, który udziela się między innymi z Pilichowskim i Dąbrówką w Woobie Doobie.
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-12, 12:45   

a słyszał ktoś z was jak gra Yngwie Malmsteen czy też Joe Satriani? to jest dopiero muzyka . chłopaki wymiatają i mało kto im dorównuje. sprawdzcie i przekonajcie się.:) polecam

[ Dodano: 2007-01-12, 13:03 ]
ryszard sygitowicz - cavalcado a jesli chodzi o wokal to polecam felicjana andrzejczaka ( to ten co śpiewał jolka w oryginale ) i jego piosenkę pt. "chciałbym" z płyty "na prowincji" oraz grupa "nightwish" z byłą wokalistką ... i jeszcze russel allen & jorn lande " wish for a miracle " lub "truth of our time " z płyty "the battle" super wokal super tekst super gitara super super super ..... no i jeszcze zespół helloween i ich piosenka "power" naprawdę dodaje powera :)
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-12, 13:19   

Słyszałem, słyszałem i muszę powiedzieć, że z wirtuozów gitary elektrycznej najmniej ich lubię. Satriani jest dla mnie nużący i jeszcze nigdy nie dałem rady przesłuchać całej jego płyty od początku do końca za jednym podejściem. CHociaż niektóre kompozycje ma bardzo przyjemne i oczywiście jest świetnym technikiem. Szkoda tylko, że cały czas jego gitara jest na pierwszym planie, a reszta muzyków to tylko tło. Co do Malmsteena, to dla mnie trochę dziwny typ, grający moim zdaniem, w zasadzie cały czas jedną techniką, nie ciekawie, drewnianie i byle szybko. Straszny pozer. Jak kiedyś widziałem jak rozwala gitarę na scenie, to aż mi się niedobrze zrobiło. Dla mnie cymbał i tyle;)
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-12, 14:24   

Satrianiego mogę słuchać na okrągło... kiedyś okrzyknięto go najlepszym żyjącym gitarzystą. Technicznie jest świetny i to też przekłada się na odbiór. Rzeczywiście cały czas jest na pierwszym planie, ale mi osobiście to nie przeszkadza... uwielbiam gitarkę na przodzie.

Może dlatego, że sama grałam.... taki sentyment mam. :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: instrumenalny, najlepsza, najlepszy, solowka, utwor


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu