Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piomar Brzeg przed sezonem 2006/07
Autor Wiadomość
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-10, 21:10   

Trener musi też byc dla zawodnikow jakims autorytetem, budzic szacunek i motywowac do pracy. Dla trenera musi sie zawodnikom chciec grać.
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-13, 14:10   

Wiadomo już coś konkretnego ? Jakieś newsy ?
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-13, 16:22   

Draft napisał/a:
Wiadomo już coś konkretnego ? Jakieś newsy ?

niedługo zaczną się treningi (trener Joanna Iwanicka), sprawa hali w trakcie załatwiania
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-13, 19:24   

A skład jest juz ustalony na sztywno ???? Czy jest szansa aby sie "wbić" do składu????
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-13, 22:09   

Cieszy mnie to bardzo. Pogadamy jeszcze na Belce.
zdr
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-14, 00:25   

hamulec napisał/a:
A skład jest juz ustalony na sztywno ???? Czy jest szansa aby sie "wbić" do składu????

na razie jest 12, ale zapewne potrzeba będzie więcej, wiadomo równe sytuacje losowe - szkoła, praca, itd. a frekwencja na treningach i meczach musi być
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-14, 10:18   

no tak, jak by cos to ja chętnie służe pomocom :lol: :lol: pozdro
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-17, 19:58   

Pomysł z uruchomieniem tej III ligi przewijał się od jakiś 2 lat, nawet byla osoba, ktora zapowiedziala, ze na 100% zgloszona zostanie drużyna z Brzegu. I potem temat sie rozmył. Teraz znalazł się zapaleniec - sponsar i zawodnik jednocześnie, który wzial sprawy w swoje rece i jak widzimy najprawdopodobniej doprowadzi do powstania drużyny. Mamy oto niesamowite wyzwanie i szanse, aby powalczyć w 1 rok o II ligę, gdzie gra od lat Prudnik ( historyczna kuźnia opolskich koszykarzy ) i od tego roku AZS Opole. Przypopminam, ze piłkarze ręczni Orlika grają w III lidze a klub ma wieloletnie tradycje. Czy ta szansa zostanie wykorzystana ? Jezeli Marek zbierze najlepszych ludzi, ktorzy beda chcieli wykonac ciezka prace pod okiem trenerki to uważam, że cel bedzie w zasiegu ręki. Na zebraniu organizacyjnym powiedziano, ze w treningach moze uczestniczyc nawet 16 osób i będzie sportowa rywalizacja o miejsce w skladzie. Takie wewnetrzne wspolzawodnictwo zawsze powoduje, ze wszyscy grają lepiej i to cieszy. Mnie osobiscie bardzo zalezy zeby jeszcze cos osiagnac w baskecie, mam nadzieje ze innym kolegom rowniez, wiec z motywacja nie powinno byc problemow.
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-10-17, 20:05   

WILU napisał/a:
Jezeli Marek zbierze najlepszych ludzi, ktorzy beda chcieli wykonac ciezka prace pod okiem trenerki to uważam, że cel bedzie w zasiegu ręki.

widząc zeszłoroczne baraze o II lige smiem bardzo wątpic w mozliwosc awansu, zlaszcza ze jest juz polowa października...

A co do samej idei/pomysłu to bardzo dobrze ze udalo sie (?) stworzyc lige w Brzegu, chyba wiele osob bedzie dziekowac Markowi i nie tylko jemu:)
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-17, 21:33   

W tym przedsiewzieciu napewno trzeba dużo wiary i wysoko ustawionej poprzeczki. Potrenujmy, zagrajmy i wtedy zobaczymy co da sie osiagnąć. Uważam, że w życiu i sporcie trzeba mierzyć wysoko bo inaczej sukcesu i osiagniec nie bedzie nigdy. Nawet jezeli zespol nie awansuje do II ligi a "tylko" dzieki temu sezonowi powstanie klub dający szanse wystepow w wydarzeniach sportowych wiekszej rangi niz mecz BLK, to bedzie to jak dla mnie wspaniala sprawa.
0 UP 0 DOWN
 
Oleru


Wiek: 44
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-17, 23:09   

Sądzę że wzmacniając się Robertem Ch. oraz jakąś dobrą jedynką której niestety jak narazie w Brzegu nie widać skład ten stać na awans do II-ligi tym bardziej że do baraży pozostało grubo ponad pół roku a w to że Brzeg wygra ligę opolską nie wątpię . Obawiam się tylko zbyt słabych rywali w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim comoże przełożyć się na grę brzeskiego zespołu na grę w barażach , o poziomie tej ligi mieliśmy okazję przekonać się w zeszłym sezonie gdzie zdecydowany prym wiódł Orbiliusz i Nysa która jest już poważnie osłabiona . Trzeba będzie pomyśleć o sparingach z silniejszymi drużynami np.
Pogoń Prudnik i AZS Opole . Powodzenia...
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-18, 13:39   

Wszystko ładnie peknie, pomysł świetny tylko ja osobiście żałuje ze wiecej młodych zawodników nie dostało szansy zagrania w tym składzie :cry: pozdro
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-18, 13:57   

Tak jak pisze powyżej Qiero nikt nie zamknął drogi do tej drużyny. Mają tam trenować i grać najlepsi ludzie z Brzegu i wiek nie jest elementem decydującym. Jeżeli ktoś czuje się na siłach to ja radziłbym przyjść do trenera i zglosic chec pogrania, pokazac co potrafi a trener napewno bedzie chcial miec u siebie najlepszych. Zapewne bedzie rywalizacja o miejsce w skladzie. Jezeli sie okaże np. że dla mnie zabraknie miejsca bo na ta pozycje sa lepsi to ustapie miejsca innym zawodnikom, wiem ze nie jestem młodzieniaszkiem a same nazwiska nie grają.
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-18, 17:36   

witam
wiec moze cos napisze.
Nikt nie zamyka przed nikim drzwi. Baza zespołu to ludzie z Piomaru , 3 zawodników z Orbiusza, narazie dwoch z Mysłka plus kilka innych osób co daje 11 zawodników. Bierzemy pod uwage z Rysiem Dz. że wiekszość pracuje lub sie uczy i dlatego chcemy aby była to grupa około 16osobowa.
Co do stwierdzenia że jest mało młodych osób w składzie to już chyba nie nasza wina że poziom koszykówki z roku na rok jest słabszy (przynajmniej w naszym miescie - mówie o nowych "twarzach do grania"). O tym kto będzie w wyjściowym składzie decyduje trener!!
Narazie jestesmy w trakcie załatwiania sali do treningów i meczy (myśle że temat zamknie się w tym tygodniu)
Wg stanu na dzisiaj zgodziłem sie finansowac to przez jeden sezon. Nie potrafie powiedziec czy w przyszlym roku podczymam chęć wyłożenia kasy na to (zależy to od kondycji firmy)
Jeżeli jest ktoś zainteresowany współsponsorowaniem drużyny to zapraszam.
Ostatnio zmieniony przez sorokajtis 2006-10-18, 17:44, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-22, 13:20   

Czytalem na stronie Pogoni Prudnik, ze jest dzika karta do II Ligi. Sa tez podane wymagania, miedzy innymi gwarancje na 200 tys. zł. ... ach te pieniądze w sporcie dzis decyduja gdzie jest druzyna a gdzie jej nie ma. Juz teraz widac, ze nawet jak uda sie wypracowac awans do II Ligi to trzeba bedzie znalezc " dobrego wujka " chcacego wylozyc niezla sałatę na istnienie takiej drużyny. Ktos moze powiedziec, ze nie ma co sie martwic problemami ktorych jeszcze nie ma, ale ja np. zawsze staram sie myslec troche do przodu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, brzeg, piomar, przed, sezonem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu